وکیل

لیست10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس را به شما معرفی کنیم؛ بندرعباس یکی از کلانشهرهای ایران است و جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است؛ مردم این شهر مانند مردم سایر شهرها، با مشکلات متعدد در طول زندگی شان مواجه می شوند اما توانایی حل کردن این مشکلات را ندارند، از این رو به دنبال یافتن وکیل باتجربه و ماهر در این زمینه هستند؛ در شهر بندرعباس وکلای خانم بسیار زیادی در حال فعالیت اند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که بهترین خدمات را به مردم این شهر ارائه دهند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل زن مجرب و کارکشته هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در بندرعباس کیست؟

بهترین وکیل طلاق در بندرعباس به کسی گفته می شود که پرونده های مختلف را با مهارت در دست می گیرد و به درستی جزئیات آن ها را بررسی می نماید تا به بهترین نتایج دست یابد؛ وکیل زن در این شهر بزرگ، اطلاعات کافی نسبت به قوانین و رسوم مردم دارد و می تواند به خوبی موکلین خود را در طول جریان پرونده راهنمایی کند تا به مشکل برنخورند.

بهترین وکیل مهریه در بندرعباس می تواند مشاوره های حضوری و غیرحضوری در اختیار تک تک موکلین خود قرار دهد و در طول این مشاوره ها، مسائل بسیار مهم مربوط به پرونده را با موکلش بررسی کند تا بهترین نتایج حاصل شوند؛ وکیل زن می تواند با موکلین خود مخصوصا خانم ها، ارتباط بسیار خوبی برقرار کند و تنها در صورت لزوم به آن ها دلگرمی بدهد.

بهترین وکیل زن در بندرعباس کیست؟

دعاوی مورد قبول توسط وکیل زن

بهترین وکیل در بندرعباس می تواند پرونده های متعدد با دعاوی مختلف را تقبل کند و وکالت آن ها را برعهده بگیرد؛ برخی از این دعاوی را در ادامه برای شما ذکر خواهیم کرد:

دعاوی ملکی: فک رهن و سندهای ضمانتی، تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، تجویز انتقال منافع از فرد به فردی دیگر

دعاوی کیفری: سرقت، ترک نفقه، مشروبات الکی، خرید مال مسروقه، اسیدپاشی، تصرف عدوانی، توهین به مقدسات و …

دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، تمکین، حضانت، استرداد جهیزیه، ازدواج مجدد، نفقه اقارب، اهدای جنین، تغییر جنسیت و …

دعاوی تجارت: کلاهبرداری، خیانت در امانت، محکومیت به اختلاس، انحلال شرکت های مختلط سهامی

10 تا از بهترین وکیل زن در بندر عباس را بشناسید!

فاطمه فتح پور

فاطمه فتحی پور

فاطمه فتح پور وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل زن در بندرعباس است که در بندرعباس فعالیت های مختلف حقوقی دارد. ایشان مشاوره های حضوری و غیر حضوری کاربردی و اصولی بسیار خوبی را در اختیار مردم قرار می دهد و به عنوان بهترین وکیل در بندرعباس تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. وی اخلاق بسیار خوبی دارد و صادق در امور وکالتی خود می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در بندرعباس
 • مشاور حقوقی

شماره تماس: 09177173151

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهارراه نخل ناخدا و پمپ بنزین بلال، برج اورست، طبقه 5، واحد502

سمیه احترامی کلوچائی

سمیه احترامی کلوچائی

سمیه احترامی کلوچائی وکیل پایه یک دادگستری است که با لقب بهترین وکیل زن در بندرعباس معرفی شده است. وی خدمات ویژه در حوزه وکالتی و حقوقی در بندرعباس به صورت تخصصی ارائه می دهد. پروانه وکالت شان به شماره 35426 است. پرونده های پر چالش و موفق وی مرتبط با دعاوی طلاق و مهریه است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به کسانی که با دعاوی خانوادگی درگیر هستند.
 • قبول وکالت انواع دعاوی حقوقی
 • تنظیم انواع شکوائیه و لایحه

شماره تماس: 09179599614

آدرس: بندرعباس، حد فاصل میدان قدس و چهارراه مرادی، بعد از داروخانه، طبقه دوم، واحد 8

یاسمن زمانی علویچه

یاسمن زمانی علویچه

یاسمن زمانی علویچه وکیل پایه یک دادگستری است که شماره پروانه وکالت وی 18971 است؛ ایشان جزو وکلای برجسته است که با لقب بهترین وکیل زن در بندرعباس معرفی می شود. سرکار خانم علویچه سطح علمی بالایی دارد که مطالعه، پیگیری مستمر پرونده، صبوری و تخصیص وقت کافی جزو ویژگی های وی در شغلش است.

تخصص و مهارت:

 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری در خصوص انواع دعاوی خانواده

شماره تماس: 09124871078

آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، کوچه دانشگاه یک، ساختمان دریا، طبقه 2

فروزان فلاح

فروزان فلاح

فروزان فلاح بهترین وکیل زن در بندرعباس و مشاور حقوقی می باشد. ایشان با پروانه وکالت به شماره 7818 به عنوان وکیل پایه یک به مدت چندین سال خدمات وکالتی ارائه می دهد, خانم فلاح بیش از 13 سال سابقه دارد و در این مدت در انواع دعاوی به خصوص دعاوی خانواده ورود پیدا کرده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای 13 سال سابقه وکالت
 • متخصص در انواع دعاوی و ارائه دهنده مشاوره
 • کارشناسی ارشد رشته مجموعه حقوق

شماره تماس: 09177613153

آدرس: بندرعباس، میدان شهربانی، ساختمان فرهمند، طبقه چهارم، واحد 11

حوا عیدی

حوا عیدی

حوا عیدی وکیل پایه یک دادگستری است که شماره پروانه وکالت 2066 را از کانون وکلای دادگستری اخذ کرده است و بهترین وکیل زن در بندرعباس می باشد. ایشان 7 سال سابقه وکالت به صورت پیاپی و مستمر دارد و در این مدت به صورت فردی به مشاوره ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل بانک انصار به مدت 5 سال
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده و طلاق
 • تخصص در اجرای احکام، تعزیرات حکومتی و قاچاق

شماره تماس: 09153345202

آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، اول بلوار معلم

فاطمه بلوچی پور

فاطمه بلوچی پور

فاطمه بلوچی پور جزو بهترین وکیل زن در بندرعباس است که در دعاوی متعدد دارای سابقه فعالیت می باشد. پروانه وکالت ایشان به شماره 6683 است که مرجع صدور آن نیز کانون وکلای قوه قضائیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 4 سال سابقه وکالت
 • ارائه دهنده مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09177613188

آدرس: بندرعباس، گلشهر شمالی، نرسیده به خیابان طلوع، جنب سیتی اپل، ساختمان کیهان، طبقه 4، واحد 10

مریم علی زاده زنجانی

مریم علی زاده زنجانی

مریم علی زاده زنجانی وکیل پایه یک دادگستری است که با لقب بهترین وکیل زن در بندرعباس شناخته شده است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شود که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ وی فن بیانی بسیار قوی و خوب دارد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه بهترین راه حل ها
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • 7 سال سابق وکالت

تلفن تماس: ۰۹۱۷۶۵۰۱۴۱۱

آدرس: بندرعباس، لارستان، شهر جدید بلوار فرهنگ مجتمع زاهدی طبقه اول

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ بندرعباس می باشد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل زن در بندرعباس است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ وی جزو وکلای برتر این شهر است که مردم برای امور حقوقی به ایشان مراجعه می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در مرکز وکلای قوه قضائیه
 • چندین سال سابقه درخشان
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بندرعباس، جنب دانشگاه

زهرا ابراهیم زاده

زهرا ابراهیم زاده وکیل پایه یک دادگستری است؛ ایشان در شهر بندرعباس مشغول وکالت می باشد که با لقب بهترین وکیل زن در بندرعباس شناخته می شود؛ وی جزو وکلای باسابقه و معروف شهر بزرگ بندرعباس است؛ می توان گفت سرکار خانم ابراهیم زاده تخصص و مهارت زیادی در انواع دعاوی دارد.

تخصص و مهارت:

تلفن تماس: ٠٧٦١۲۲۲۷۰۷۵

آدرس: بندرعباس، چهارراه فاطمیه خیابان شریعتی جنب پلی کلینیک شبانه روزی سینا طبقه دوم واحد سوم

فریبا زینائی

فریبا زینائی

فریبا زینائی یکی از بهترین وکیل زن در بندرعباس است؛ ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشد؛ وی جزو وکلای برتر این شهر است؛ ایشان شماره پروانه وکالت شان 11146 است؛ بسیاری از مردم این شهر با وی آشنا هستند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • چندین سال سابقه درخشان

تلفن تماس: ٠٧٦٤٤٦٢٧٢٧٤

آدرس: پارسیان، روبروی بانک تجارت جنب آژانس مسافرتی گاوبندی سیر .طبقه اول

انواع وکالت

وکالت انواع مختلفی دارد که در ادامه شما را با انواع آن ها آشنا خواهیم کرد:

وکالت تعینی : به وکالتی گفته می شود که از سوی فرد به وکیل تعینی و انتخابی اش ارجاع می شود که این امکان وجود دارد، وکالت حسب مورد به وکیل پایه یک دادگستری و یا به وکیل پایه دو دادگستری داده شود .

وکالت اتفاقی : اگر افرادی که معلومات کافی برای انجام وکالت دارند اما شغل شان وکیل دادگستری نیست، بخواهند برای خویشاوندان نسبی و سببی شان تا دومین درجه از طبقه سوم وکالت کنند؛ ممکن است به این دسته از افراد سه نوبت در سال وکالت اتفاقی داده می شود.

وکالت معاضدتی : به وکالتی گفته می شود که در عنوانین حقوقی از سوی کانون وکلا یا مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه به وکیل دادگستری ارجاع می گردند.

وکالت تسخیری : به وکالتی می باشد که از سوی دادگاه ها در زمینه امور و مشکلات کیفری جهت دفاع از متهم در جرم هایی که مجازات آن مطابق قانون قصاص نفس، اعدام، رجم، حبس ابد می باشد، به وکیل دادگستری ارجاع می گردد و در صورتی که متهم به صورت شخصی وکیل معرفی نکند، تعیین کردن وکیل تسخیری برای فرد الزامی است مگر در خصوص جرائم منافی عفت که متهم از حضور یا معرفی وکیل امتناع می کند.

انواع وکالت

وکالت تام چیست؟

یکی از وکالت های محضری، وکالت تام می باشد؛ در این نوع وکالت یکی از طرفین قرارداد، فرد دیگری را وکیل می کند و اختیار همه مسائل و پرونده های خود را در اختیار او قرار می دهد؛ وکیل در این صورت می تواند همه امور حقوقی موکل خود را انجام دهد و کارهای قانونی موکل را در دست بگیرد؛ وکالت تام نیز خود دو نوع مختلف دارد که یکی از آن ها ساده و دیگری بلاعزل است.

وکیل تام ساده بدین معناست که موکل می تواند در هر لحظه ای که بخواهد وکیل را کنار بگذارد و دیگر پرونده را به دست او نسپارد؛ وکالت تام بلاعزل را برای مسائلی از جمله خرید و فروش ملک و ماشین و … استفاده می کنند و در این نوع وکالت دیگر فرد موکل حق ندارد وکیل خود را به سادگی کنار بگذارد؛ این وکالت ممکن است با برخی مشکلات و ریسک ها همراه باشد و موکل ممکن است در اموال خود را به راحتی از دست بدهد.

کلام آخر

بسیاری از افراد ساکن شهر بزرگ بندرعباس به مشکلات مختلفی در طول زندگی عادی شان برخورد می کنند که این مشکلات ممکن است در زمینه دعاوی متفاوت باشند، در این صورت تنها یک وکیل مجرب و حاذق می تواند به موکل کمک کند؛ از این رو به دلیل تقاضای بسیار زیاد مردم بندرعباس به وکیل زن، مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در این مقاله ذکر کردیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در بندرعباس را معرفی کرد.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانم ها دارید می توانید با وکلای معرفی شده در میان بگذارید.

دعوای کیفری چیست؟

دعوایی که فرد برای اعلام وقوع جرم به مراجع قضایی یا مجازات فرد مجرم مطرح می کند، دعوای کیفری است.

دعاوی حقوقی مربوط به چه مسائلی اند؟

این دعاوی مربوط به اعمالی است که دادگاه مجازاتی تعیین نمی کند بلکه افراد را ملزم می کند که تکالیفشان را انجام دهند یا حقوق قانونی دیگران را بدهند.

طلاق بر اساس درخواست به چند روش انجام می گیرد؟

طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، طلاق توافقی

4.6/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا