وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس ⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس را به شما معرفی کنیم؛ بندرعباس یکی از کلانشهرهای ایران است و جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است؛ مردم این شهر مانند مردم سایر شهرها، با مشکلات متعدد در طول زندگی شان مواجه می شوند اما توانایی حل کردن این مشکلات را ندارند، از این رو به دنبال یافتن وکیل باتجربه و ماهر در این زمینه هستند؛ در شهر بندرعباس وکلای خانم بسیار زیادی در حال فعالیت اند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که بهترین خدمات را به مردم این شهر ارائه دهند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل زن مجرب و کارکشته هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در بندرعباس کیست؟

بهترین وکیل زن در بندرعباس به کسی گفته می شود که پرونده های مختلف را با مهارت در دست می گیرد و به درستی جزئیات آن ها را بررسی می نماید تا به بهترین نتایج دست یابد؛ وکیل زن در این شهر بزرگ، اطلاعات کافی نسبت به قوانین و رسوم مردم دارد و می تواند به خوبی موکلین خود را در طول جریان پرونده راهنمایی کند تا به مشکل برنخورند.

بهترین وکیل زن در بندرعباس می تواند مشاوره های حضوری و غیرحضوری در اختیار تک تک موکلین خود قرار دهد و در طول این مشاوره ها، مسائل بسیار مهم مربوط به پرونده را با موکلش بررسی کند تا بهترین نتایج حاصل شوند؛ وکیل زن می تواند با موکلین خود مخصوصا خانم ها، ارتباط بسیار خوبی برقرار کند و تنها در صورت لزوم به آن ها دلگرمی بدهد.

در شهر تهران نیز وکلای زن بسیار زیادی وجود دارند که می توانند به موکلین خود کمک کنند، اگر به دنبال وکیل باتجربه در این شهر هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در تهران مراجعه نمایید.

بهترین وکیل زن در بندرعباس کیست؟

دعاوی مورد قبول توسط وکیل زن

بهترین وکیل در بندرعباس می تواند پرونده های متعدد با دعاوی مختلف را تقبل کند و وکالت آن ها را برعهده بگیرد؛ برخی از این دعاوی را در ادامه برای شما ذکر خواهیم کرد:

دعاوی ملکی: فک رهن و سندهای ضمانتی، تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، تجویز انتقال منافع از فرد به فردی دیگر

دعاوی کیفری: سرقت، ترک نفقه، مشروبات الکی، خرید مال مسروقه، اسیدپاشی، تصرف عدوانی، توهین به مقدسات و …

دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، تمکین، حضانت، استرداد جهیزیه، ازدواج مجدد، نفقه اقارب، اهدای جنین، تغییر جنسیت و …

دعاوی تجارت: کلاهبرداری، خیانت در امانت، محکومیت به اختلاس، انحلال شرکت های مختلط سهامی

10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس را بشناسید!

طاهره سعدی پور

طاهره سعدی پور

طاهره سعدی پور یکی از بهترین وکیل زن در بندرعباس می باشند؛ ایشان جزو وکلای برتر این شهر هستند و می توانند بهترین خدمات حقوقی را به موکلین خود ارائه دهند؛ در ضمن سرکار خانم سعدی پور وکیل پایه یک دادگستری هستند و از کانون وکلای این شهر مدرک معتبر در این زمینه اخذ کرده اند؛ ایشان شهرت بسیار زیادی در شهر بندرعباس دارند و بسیاری از مردم وی را می شناسند؛ خانم سعدی پور یک وکیل بسیار باتجربه و ماهر هستند.

تخصص و مهارت:

  • چندین سال تجربه و مهارت
  • پذیرفتن پرونده هایی با دعاوی مختلف

آدرس: بندرعباس، بلوار افروز شهابی، چهارراه خانه نان، مجتمع آنیل، طبقه8، واحد3

تلفن تماس: 09173699251

فاطمه فتح پور

فاطمه فتح پور

فاطمه فتح پور به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در بندرعباس شناخته می شوند؛ بسیاری از مردم عزیز این شهر، ایشان را می شناسند و برای حل مشکلات متعدد خود به دفترشان مراجعه می کنند و از مشاوره های تخصصی شان بهره می برند؛ در حقیقت وی جزو وکلای برتر در ایران و بندرعباس هستند و توانسته اند تا به امروز با رفتار و برخورد بسیار محترمانه، نظر موکلین خود را جلب نمایند و بهترین نتایج را برای پرونده های موکلین خود حاصل کنند؛ وی وکیل پایه یک دادگستری نیز هستند.

تخصص و مهارت:

  • عضو کانون وکلای دادگستری
  • پذیرفتن دعاوی کیفری و حقوقی

آدرس: بندرعباس، حد فاصل چهارراه نخل ناخدا و پمپ بنزین بلال، برج اورست، طبقه 5، واحد502

تلفن تماس: 09177173151

فروزان فلاح

فروزان فلاح

فروزان فلاح یکی از بهترین وکیل زن در بندرعباس هستند؛ ایشان فن بیان قوی دارند و می توانند به خوبی از موکلین خود در دادگاه دفاع کنند و در همه جلسات دادگاه حاضر شوند؛ ایشان جزو وکلای برتر بندرعباس هستند و از هیچ تلاشی برای موفقیت پرونده موکل خود دریغ نمی کنند؛ ایشان برخورد و رفتار بسیار خوبی دارند و از سرعت عمل بسیار بالایی برخوردار می باشند؛ در حقیقت سرکار خانم فلاح وکیل پایه یک دادگستری نیز هستند و پروانه وکالت شان را با شماره 7818 اخذ کرده اند.

تخصص و مهارت:

  • 12 سال سابقه درخشان
  • تخصص بسیار زیاد در زمینه های حقوقی ارث و وصیت، اعسار، امور حسبی و ثبت احوال، تملک آپارتمان ها، خانواده

آدرس: بندرعباس، میدان شهربانی، ساختمان فرهمند، طبقه4، واحد11

تلفن تماس: 09177613153

سمیه احترامی کلوچائی

سمیه احترامی کلوچائی

سمیه احترامی کلوچائی وکیل برتر شهر بندرعباس هستند و وکیل پایه یک دادگستری نیز می باشند؛ ایشان در این شهر فعالیت تخصصی انجام می دهند و بهترین خدمات حقوقی را در اختیار موکلین خود قرار می دهند؛ وی پروانه وکالت شان را با شماره 35462 اخذ کرده اند و پس از آن توانستند در عرصه وکالت، در شهر بندرعباس فعالیت داشته باشند؛ از این رو ایشان را با شهرت بهترین وکیل زن در بندرعباس می شناسند.

تخصص و مهارت:

  • مشاور حقوقی
  • پذیرفتن پرونده هایی با دعاوی مختلف از جمله خانواده، ملکی، کیفری، حقوقی

آدرس: بندرعباس، مابین میدان قدس و چهارراه مرادی، بالاتر از داروخانه، طبقه دوم، واحد8

تلفن تماس: 09179599614

یاسمن زمانی علویجه

یاسمن زمانی علویجه

یاسمن زمانی علویجه یکی از بهترین وکیل زن در بندرعباس هستند؛ ایشان جزو وکلای برتر این شهر بزرگ می باشند؛ وی وکیل پایه یک دادگستری هستند و خدمات تخصصی به هر یک از موکلین خود ارائه می دهند؛ ایشان شماره پروانه شان 18971 است و با این پروانه در شهر بندرعباس به مردم خدمات رسانی می کنند؛ در حقیقت وی رفتار کاملا محترمانه با موکلین شان دارند و احترام آن ها را حفظ می کنند.

تخصص و مهارت:

  • چندین سال تجربه و سابقه درخشان
  • پذیرفتن دعاوی مختلف

آدرس: بندرعباس، خیابان دانشگاه، دانشگاه یک، ساختمان دریا، طبقه دوم، واحد سمت راست

تلفن تماس: 09124871078

انواع وکالت

وکالت انواع مختلفی دارد که در ادامه شما را با انواع آن ها آشنا خواهیم کرد:

وکالت تعینی : به وکالتی گفته می شود که از سوی فرد به وکیل تعینی و انتخابی اش ارجاع می شود که این امکان وجود دارد، وکالت حسب مورد به وکیل پایه یک دادگستری و یا به وکیل پایه دو دادگستری داده شود .

وکالت اتفاقی : اگر افرادی که معلومات کافی برای انجام وکالت دارند اما شغل شان وکیل دادگستری نیست، بخواهند برای خویشاوندان نسبی و سببی شان تا دومین درجه از طبقه سوم وکالت کنند؛ ممکن است به این دسته از افراد سه نوبت در سال وکالت اتفاقی داده می شود.

وکالت معاضدتی : به وکالتی گفته می شود که در عنوانین حقوقی از سوی کانون وکلا یا مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه به وکیل دادگستری ارجاع می گردند.

وکالت تسخیری : به وکالتی می باشد که از سوی دادگاه ها در زمینه امور و مشکلات کیفری جهت دفاع از متهم در جرم هایی که مجازات آن مطابق قانون قصاص نفس، اعدام، رجم، حبس ابد می باشد، به وکیل دادگستری ارجاع می گردد و در صورتی که متهم به صورت شخصی وکیل معرفی نکند، تعیین کردن وکیل تسخیری برای فرد الزامی است مگر در خصوص جرائم منافی عفت که متهم از حضور یا معرفی وکیل امتناع می کند.

انواع وکالت

وکالت تام چیست؟

یکی از وکالت های محضری، وکالت تام می باشد؛ در این نوع وکالت یکی از طرفین قرارداد، فرد دیگری را وکیل می کند و اختیار همه مسائل و پرونده های خود را در اختیار او قرار می دهد؛ وکیل در این صورت می تواند همه امور حقوقی موکل خود را انجام دهد و کارهای قانونی موکل را در دست بگیرد؛ وکالت تام نیز خود دو نوع مختلف دارد که یکی از آن ها ساده و دیگری بلاعزل است.

وکالت تام ساده بدین معناست که موکل می تواند در هر لحظه ای که بخواهد وکیل را کنار بگذارد و دیگر پرونده را به دست او نسپارد؛ وکالت تام بلاعزل را برای مسائلی از جمله خرید و فروش ملک و ماشین و … استفاده می کنند و در این نوع وکالت دیگر فرد موکل حق ندارد وکیل خود را به سادگی کنار بگذارد؛ این وکالت ممکن است با برخی مشکلات و ریسک ها همراه باشد و موکل ممکن است در اموال خود را به راحتی از دست بدهد.

اگر در شهر رشت ساکن هستید و می خواهید از وکلای برتر این شهر کمک بگیرید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در رشت مراجعه کنید.

کلام آخر

بسیاری از افراد ساکن شهر بزرگ بندرعباس به مشکلات مختلفی در طول زندگی عادی شان برخورد می کنند که این مشکلات ممکن است در زمینه دعاوی متفاوت باشند، در این صورت تنها یک وکیل مجرب و حاذق می تواند به موکل کمک کند؛ از این رو به دلیل تقاضای بسیار زیاد مردم بندرعباس به وکیل زن، مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در این مقاله ذکر کردیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس را معرفی کرد.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانم ها دارید می توانید با وکلای معرفی شده در میان بگذارید.

دعوای کیفری چیست؟

دعوایی که فرد برای اعلام وقوع جرم به مراجع قضایی یا مجازات فرد مجرم مطرح می کند، دعوای کیفری است.

دعاوی حقوقی مربوط به چه مسائلی اند؟

این دعاوی مربوط به اعمالی است که دادگاه مجازاتی تعیین نمی کند بلکه افراد را ملزم می کند که تکالیفشان را انجام دهند یا حقوق قانونی دیگران را بدهند.

طلاق بر اساس درخواست به چند روش انجام می گیرد؟

طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، طلاق توافقی

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا