وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در بندرعباس را به شما معرفی کنیم؛ بندرعباس یکی از کلانشهرهای ایران است و جمعیت بسیار زیادی را در خود گنجانده است؛ مردم این شهر مانند مردم سایر شهرها، با مشکلات متعدد در طول زندگی شان مواجه می شوند اما توانایی حل کردن این مشکلات را ندارند، از این رو به دنبال یافتن وکیل باتجربه و ماهر در این زمینه هستند؛ در شهر بندرعباس وکلای خانم بسیار زیادی در حال فعالیت اند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که بهترین خدمات را به مردم این شهر ارائه دهند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل زن مجرب و کارکشته هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در بندرعباس کیست؟

بهترین وکیل طلاق در بندرعباس به کسی گفته می شود که پرونده های مختلف را با مهارت در دست می گیرد و به درستی جزئیات آن ها را بررسی می نماید تا به بهترین نتایج دست یابد؛ وکیل زن در این شهر بزرگ، اطلاعات کافی نسبت به قوانین و رسوم مردم دارد و می تواند به خوبی موکلین خود را در طول جریان پرونده راهنمایی کند تا به مشکل برنخورند.

بهترین وکیل مهریه در بندرعباس می تواند مشاوره های حضوری و غیرحضوری در اختیار تک تک موکلین خود قرار دهد و در طول این مشاوره ها، مسائل بسیار مهم مربوط به پرونده را با موکلش بررسی کند تا بهترین نتایج حاصل شوند؛ وکیل زن می تواند با موکلین خود مخصوصا خانم ها، ارتباط بسیار خوبی برقرار کند و تنها در صورت لزوم به آن ها دلگرمی بدهد.

بهترین وکیل زن در بندرعباس کیست؟

دعاوی مورد قبول توسط وکیل زن

بهترین وکیل در بندرعباس می تواند پرونده های متعدد با دعاوی مختلف را تقبل کند و وکالت آن ها را برعهده بگیرد؛ برخی از این دعاوی را در ادامه برای شما ذکر خواهیم کرد:

دعاوی ملکی: فک رهن و سندهای ضمانتی، تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، تجویز انتقال منافع از فرد به فردی دیگر

دعاوی کیفری: سرقت، ترک نفقه، مشروبات الکی، خرید مال مسروقه، اسیدپاشی، تصرف عدوانی، توهین به مقدسات و …

دعاوی خانواده: طلاق، مهریه، تمکین، حضانت، استرداد جهیزیه، ازدواج مجدد، نفقه اقارب، اهدای جنین، تغییر جنسیت و …

دعاوی تجارت: کلاهبرداری، خیانت در امانت، محکومیت به اختلاس، انحلال شرکت های مختلط سهامی

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل زن در بندر عباس را بشناسید!

خانم یاسمن رضایی

خانم یاسمن رضایی

خانم یاسمن رضایی وکیل پایه یک دادگستری ، عضو کانون وکلای دادگستری هرمزگان و مشاور حقوقی در شهر بندرعباس می‌باشد . از ویژگی‌های شاخص ایشان صداقت ، جدیت در کار و پیگیری پرونده در مراجع ، حسن اخلاق ، پاسخگویی در تماس و نظم و وقت شناسی می‌باشد .

ایشان در هر پرونده مسیر پرونده را به موکل نشان می‌دهد و در صورتی که پیگیری پرونده نتیجه‌ای برای شخص نداشته باشد به مراجعه کننده اعلام و از قبول پرونده امتناع می‌نمایند . همچنین ایشان توانسته اند با موفقیت در بیش از 90٪ پرونده های خود اعتبار و جایگاه خوبی در بین موکلان خود کسب نمایند.
جهت تسریع و پیگیری امور پرونده و با بکارگیری بهترین تخصص و مهارتهای وکالتی در کوتاه ترین زمان ممکن در شهر بندرعباس ، ایشان بهترین گزینه می باشند .

قبول دعاوی و مشاوره حقوقی

• در پرونده‌های حقوقی شامل : خلع ید ، الزام به تنظیم سند رسمی ، تصرف عدوانی ، قراردادها ، چک و سفته ، دعاوی فسخ و ابطال معاملات ، قراردادهای پیش فروش آپارتمان ، داوری ، اثبات مالکیت ، ارث و …

• پرونده‌های خانواده از جمله: طلاق توافقی ، مهریه ، نفقه ، استرداد جهیزیه ، تغییر جنسیت ، تمکین ، حضانت فرزند ، طلاق به درخواست زوج و زوجه ، اذن در ازدواج ، اجرت المثل ، الزام به ثبت واقعه نکاح و ….

• پرونده‌های کیفری از جمله : سرقت ، کلاهبرداری ، توهین ، خیانت در امانت ، جعل و استفاده از سند مجعول ، زنا و روابط نامشروع ، جرایم رایانه‌ای ، تهدید ، ضرب و شتم ، تحصیل مال نامشروع و …

جهت اخذ مشاوره و قبول وکالت در دعاوی با خانم یاسمن رضایی با شماره زیر تماس بگیرید .

09179899564

آدرس: بندرعباس چهارراه فاطمیه روبرو شیرینکده ساختمان پزشک طبقه۴ دفتر وکالت

سارا ملکی نژاد

سارا ملکی نژاد

سارا ملکی نژاد مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری ،کارشناس ارشد حقوق خصوصی
عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هرمزگان و عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای دادگستری هرمزگان_ساکن بندرعباس مشغول به فعالیت میباشد.

جدیت در کار و پیگیری مداوم پرونده و همچنین راهنمایی اصولی ،پاسخگویی و ارتباط موثر با موکل از اولویت های کاری ایشان می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • سالها سابقه کار در دعوی حقوقی(چک،قراردادی،پیش فروش ساختمان و سرقفلی ،مطالبه وجه،هبه و رجوع هبه،الزام به سند،تخلیه،توقیف اموال و اجراییات، ملکی و ثبتی و غیره….)
 • دعوی کیفری(جعل و کلاهبرداری،خیانت در امانت،فروش مال غیر، سرقت،قاچاق.تهدید،تحصیل مال از طریق نا مشروع و غیره….)
 • دعاوی خانواده (طلاق،طلاق توافقی،تمکین،منع اشتغال،مهریه،نفقه)

شماره تماس:

۰۹۱۷۱۵۹۵۵۲۷

ایمیل: [email protected]

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک‌پور، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر بندرعباس، با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی، دارای سابقه وکالت درخشان در شرکت‌های معتبر حوزه خلیج فارس از جمله شرکت نفت ستاره خلیج فارس و … می‌باشد. صبر، حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی به موقع به موکل، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای موفق بندرعباس قرار گیرند. وکیل اورک‌پور مولف و نویسنده کتب و مقالات حقوقی بوده و همین مهارت، ایشان را جز بهترین و باتجربه‌ترین وکلای قرار داده است.

 از جمله حوزه فعالیت تخصصی مرضیه اورک‌پور در وکالت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دعاوی ملکی من الجمله: (الزام به تنظیم سند رسمی در بندرعباس، مشارکت در ساخت، امور سرقفلی و حق کسب و پیشه، الزام به تنظیم صورت مجلس تفکیکی، دعاوی الزام به دریافت پایان کار، انواع قراردادها و تعهدات قراردادی، ابطال و فسخ قرارداد و …)
 • دعاوی کیفری با موضوعات (کلاهبرداری، جعل و استفاده از سند مجعول، خیانت در امانت، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع و زنا، فروش مال غیر و..)
 • وکیل متخصص در امور تجاری، قراردادهای تجاری، تنظیم انواع قرارداد (داخلی و خارجی)
 • دعاوی خانواده از جمله: (طلاق توافقی، طلاق از سوی زوج یا زوجه، ترک انفاق، مهریه، تمکین، نفقه زوجه و فرزند، اجرت المثل ایام زوجیت، ، استرداد جهیزیه، ملاقات فرزند، الزام به ثبت ازدواج و …)

از دیگر خدمات وکالتی مرضیه اورک‌پور در زمینه‌های جرائم اقتصادی، امور تخصصی شرکت ها، امور تجار و ورشکستگی، و همچنین پرونده‌های مرتبط با چک و …  در شهر بندرعباس می باشد. در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و … پس از تعیین وقت و هماهنگی با منشی جهت مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات موکل و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام‌رسان های مجازی، براساس خواست افراد نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز تماس گیرنده اقدام می‌نماید.

برای اعطای وکالت به مرضیه اورک‌پور، یکی از  وکلای خوب بندرعباس، می‌توانید با شماره زیر هماهنگ و تعیین وقت نمایید:

شماره وکیل: 09178641812

شماره تماس: 09364952009

حضور در دفتر با هماهنگی و وقت قبلی

آدرس: بندرعباس، گلشهر، چهارراه دانشگاه

سمیه احترامی کلوچائی

سمیه احترامی کلوچائی

سمیه احترامی کلوچائی وکیل پایه یک دادگستری است که با لقب بهترین وکیل زن در بندرعباس معرفی شده است. وی خدمات ویژه در حوزه وکالتی و حقوقی در بندرعباس به صورت تخصصی ارائه می دهد. پروانه وکالت شان به شماره 35426 است. پرونده های پر چالش و موفق وی مرتبط با دعاوی طلاق و مهریه است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به کسانی که با دعاوی خانوادگی درگیر هستند.
 • قبول وکالت انواع دعاوی حقوقی
 • تنظیم انواع شکوائیه و لایحه

آدرس: بندرعباس، حد فاصل میدان قدس و چهارراه مرادی، بعد از داروخانه، طبقه دوم، واحد 8

فروزان فلاح

فروزان فلاح

فروزان فلاح بهترین وکیل زن در بندرعباس و مشاور حقوقی می باشد. ایشان با پروانه وکالت به شماره 7818 به عنوان وکیل پایه یک به مدت چندین سال خدمات وکالتی ارائه می دهد, خانم فلاح بیش از 13 سال سابقه دارد و در این مدت در انواع دعاوی به خصوص دعاوی خانواده ورود پیدا کرده است.

تخصص و مهارت:

 • دارای 13 سال سابقه وکالت
 • متخصص در انواع دعاوی و ارائه دهنده مشاوره
 • کارشناسی ارشد رشته مجموعه حقوق

آدرس: بندرعباس، میدان شهربانی، ساختمان فرهمند، طبقه چهارم، واحد 11

حوا عیدی

حوا عیدی

حوا عیدی وکیل پایه یک دادگستری است که شماره پروانه وکالت 2066 را از کانون وکلای دادگستری اخذ کرده است و بهترین وکیل زن در بندرعباس می باشد. ایشان 7 سال سابقه وکالت به صورت پیاپی و مستمر دارد و در این مدت به صورت فردی به مشاوره ارائه می دهد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل بانک انصار به مدت 5 سال
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده و طلاق
 • تخصص در اجرای احکام، تعزیرات حکومتی و قاچاق

آدرس: بندرعباس، شهر نمایش، اول بلوار معلم

فاطمه بلوچی پور

فاطمه بلوچی پور

فاطمه بلوچی پور جزو بهترین وکیل زن در بندرعباس است که در دعاوی متعدد دارای سابقه فعالیت می باشد. پروانه وکالت ایشان به شماره 6683 است که مرجع صدور آن نیز کانون وکلای قوه قضائیه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 4 سال سابقه وکالت
 • ارائه دهنده مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری

آدرس: بندرعباس، گلشهر شمالی، نرسیده به خیابان طلوع، جنب سیتی اپل، ساختمان کیهان، طبقه 4، واحد 10

مریم علی زاده زنجانی

مریم علی زاده زنجانی

مریم علی زاده زنجانی وکیل پایه یک دادگستری است که با لقب بهترین وکیل زن در بندرعباس شناخته شده است؛ ایشان جزو وکلای برتر محسوب می شود که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ وی فن بیانی بسیار قوی و خوب دارد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه بهترین راه حل ها
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • 7 سال سابق وکالت

آدرس: بندرعباس، لارستان، شهر جدید بلوار فرهنگ مجتمع زاهدی طبقه اول

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه

ستاره قلی پور ملکشاه وکیل پایه یک دادگستری در شهر بزرگ بندرعباس می باشد؛ ایشان یکی از بهترین وکیل زن در بندرعباس است که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم دارد؛ وی جزو وکلای برتر این شهر است که مردم برای امور حقوقی به ایشان مراجعه می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضویت در مرکز وکلای قوه قضائیه
 • چندین سال سابقه درخشان
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بندرعباس، جنب دانشگاه

انواع وکالت

وکالت انواع مختلفی دارد که در ادامه شما را با انواع آن ها آشنا خواهیم کرد:

وکالت تعینی : به وکالتی گفته می شود که از سوی فرد به وکیل تعینی و انتخابی اش ارجاع می شود که این امکان وجود دارد، وکالت حسب مورد به وکیل پایه یک دادگستری و یا به وکیل پایه دو دادگستری داده شود .

وکالت اتفاقی : اگر افرادی که معلومات کافی برای انجام وکالت دارند اما شغل شان وکیل دادگستری نیست، بخواهند برای خویشاوندان نسبی و سببی شان تا دومین درجه از طبقه سوم وکالت کنند؛ ممکن است به این دسته از افراد سه نوبت در سال وکالت اتفاقی داده می شود.

وکالت معاضدتی : به وکالتی گفته می شود که در عنوانین حقوقی از سوی کانون وکلا یا مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه به وکیل دادگستری ارجاع می گردند.

وکالت تسخیری : به وکالتی می باشد که از سوی دادگاه ها در زمینه امور و مشکلات کیفری جهت دفاع از متهم در جرم هایی که مجازات آن مطابق قانون قصاص نفس، اعدام، رجم، حبس ابد می باشد، به وکیل دادگستری ارجاع می گردد و در صورتی که متهم به صورت شخصی وکیل معرفی نکند، تعیین کردن وکیل تسخیری برای فرد الزامی است مگر در خصوص جرائم منافی عفت که متهم از حضور یا معرفی وکیل امتناع می کند.

انواع وکالت

وکالت تام چیست؟

یکی از وکالت های محضری، وکالت تام می باشد؛ در این نوع وکالت یکی از طرفین قرارداد، فرد دیگری را وکیل می کند و اختیار همه مسائل و پرونده های خود را در اختیار او قرار می دهد؛ وکیل در این صورت می تواند همه امور حقوقی موکل خود را انجام دهد و کارهای قانونی موکل را در دست بگیرد؛ وکالت تام نیز خود دو نوع مختلف دارد که یکی از آن ها ساده و دیگری بلاعزل است.

وکیل تام ساده بدین معناست که موکل می تواند در هر لحظه ای که بخواهد وکیل را کنار بگذارد و دیگر پرونده را به دست او نسپارد؛ وکالت تام بلاعزل را برای مسائلی از جمله خرید و فروش ملک و ماشین و … استفاده می کنند و در این نوع وکالت دیگر فرد موکل حق ندارد وکیل خود را به سادگی کنار بگذارد؛ این وکالت ممکن است با برخی مشکلات و ریسک ها همراه باشد و موکل ممکن است در اموال خود را به راحتی از دست بدهد.

کلام آخر

بسیاری از افراد ساکن شهر بزرگ بندرعباس به مشکلات مختلفی در طول زندگی عادی شان برخورد می کنند که این مشکلات ممکن است در زمینه دعاوی متفاوت باشند، در این صورت تنها یک وکیل مجرب و حاذق می تواند به موکل کمک کند؛ از این رو به دلیل تقاضای بسیار زیاد مردم بندرعباس به وکیل زن، مطالب مفیدی در رابطه با وکالت در این مقاله ذکر کردیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در بندرعباس را معرفی کرد.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت خانم ها دارید می توانید با وکلای معرفی شده در میان بگذارید.

دعوای کیفری چیست؟

دعوایی که فرد برای اعلام وقوع جرم به مراجع قضایی یا مجازات فرد مجرم مطرح می کند، دعوای کیفری است.

دعاوی حقوقی مربوط به چه مسائلی اند؟

این دعاوی مربوط به اعمالی است که دادگاه مجازاتی تعیین نمی کند بلکه افراد را ملزم می کند که تکالیفشان را انجام دهند یا حقوق قانونی دیگران را بدهند.

طلاق بر اساس درخواست به چند روش انجام می گیرد؟

طلاق از طرف مرد، طلاق از طرف زن، طلاق توافقی

4.4/5 - (11 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا