وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ملارد⭐【سال1403】⚖️

در سال های اخیر بانوان توانسته اند در شغل های مختلف پیشرفت کرده و حتی به عنوان چهره های برتر در مشاغل مختلف شناخته شوند. در زمینه حقوق و وکالت هم خانم ها عقب ننشسته اند و پیشرفت های چشمگیری داشته اند. تا جایی که تعداد زیادی از زنان وکیل شهرت بسیاری پیدا کرده و جزو وکلای با تجربه هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل زن در ملارد را به شما معرفی نماییم. اگر شما هم به دنبال یک وکیل خانم با تجربه هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل زن در ملارد چه کسی است؟ 

یک وکیل زن مانند هر وکیل مردی باید در رشته حقوق و سایر رشته های مرتبط برای شغل وکالت تحصیل کرده باشد. افرادی که در دانشگاه های معتبر کشور مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده اند جزو بهترین وکیل زن در ملارد هستند. به دلیل این که این افراد از هوش و توانایی بالاتری نسبت به سایر افراد برخوردار بوده اند.  

یک وکیل زن برای وکالت در تمامی حوزه ها، لازم است که پروانه وکالت پایه یک را دریافت نماید. این وکیل می بایست اطلاعات حقوقی خود را در تمامی زمینه ها به روز نگه دارد و سعی کند همواره به مطالعه حقوقی بپردازد. اما ضروری است که با کسب تجربه در یک زمینه خاص، تخصص ویژه ای را هم به دست آورد. به طوری که در آن زمینه به شهرت و موفقیت دست یابد. 

بهترین وکیل خانواده در ملارد، با مطالعه پرونده های مختلف اطلاعات حقوقی خود را افزایش داده و راه کارهای مختلفی را برای مشکلات حقوقی پیدا می نماید تا در مواقع لزوم از آن ها استفاده کند. وکیل مسئولیت پذیر وکیلی است که پرونده را به گونه ای پیگیری نماید که کوچک ترین حقی از موکل او ضایع نگردد. 

بهترین وکیل زن در ملارد چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل زن در ملارد 

همان طور که در مقاله بهترین وکیل در زعفرانیه گفتیم در هنگام انتخاب وکیل باید دقت نماییم که ایشان دارای ویژگی های مورد نیاز برای یک وکیل خوب باشند. زیرا عدم انتخاب درست باعث ایجاد مشکلات بیشتر خواهد شد. یک وکیل همواره باید در حفظ اسرار موکل خود کوشا باشد. در بسیاری از پرونده ها، موارد خصوصی بسیاری مطرح شده که نباید فاش شوند. از طرف دیگر مراجعه کننده باید احساس کند که وکیل تمام تلاش خود را برای کمک به او به کار می گیرد. وکیل خوب این احساس آرامش را به موکل خود می دهد تا به او اعتماد کند. 

بهترین وکیل زن در ملارد باید در برقراری ارتباط چشمی، احساسی و عاطفی توانا باشد. موکل باید متوجه شود که وکیل با او همدردی کرده و کاملا متوجه شرایط او می باشد. در کنار ایجاد حس امنیت، وکیل واقعیت پرونده و شرایط آن را برای موکل توضیح می دهد تا او را بیهوده امیدوار نکند. 

یک وکیل با تجربه و موفق همواره دارای قدرت بیان و اعتماد به نفس بالا است. وی در جلسات دادگاه به صورت قرا و محکم با ارائه دفاعیه های منطقی از موکل خود دفاع می کند. در چنین شرایطی، جو دادگاه و نظر قاضی نسبت به موکل وی مثبت تر خواهد بود. 

10 تا از بهترین وکیل زن در ملارد را بشناسید! 

مریم کامرانی 

مریم کامرانی

خانم مریم کامرانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 21912 هستند. خانم کامرانی دارای سابقه درخشان در وکالت دعاوی مختلف می باشند. تخصص ایشان در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، کلاهبرداری، الزام به تنظیم سند، دعاوی ملکی و ثبتی است. ایشان در سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم قراردادها، لوایح، دادخواست ها و دفاعیه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری 

آدرس: ملارد، خیابان شهدا، کوچه شهید حسین آبادی، پلاک 125، طبقه اول 

شیرین صالحی 

شیرین صالحی

خانم صالحی جزو بهترین وکیل زن در ملارد شناخته شده اند. ایشان دارای تحصیلات در رشته حقوق و پروانه وکالت پایه یک می باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط خانم شیرین صالحی پذیرفته می شود اما تخصص ایشان پرونده های حوزه خانواده است. ایشان با تلاش برای احقاق حق موکل خود توانسته اند اعتماد موکلین خود را جلب نمایند. درصد بالای موفقیت خانم صالحی در پرونده های مختلف نشانه تخصص و دانش بالای ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قرارداد 
 • تنظیم دادخواست ها 
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 

آدرس: تهران، ملارد، خیابان اطلس غربی، مجتمع صدف، طبقه دوم، واحد 4 

جمیله مزرعه فراهانی 

جمیله مزرعه فراهانی

یکی دیگر از وکیلان با تجربه و با سابقه در استان تهران خانم فراهانی هستند. ایشان با داشتن پروانه وکالت پایه یک به انجام خدمات مشاوره و وکالت می پردازند. خانم مزرعه فراهانی با 8 سال سابقه در وکالت دعاوی مختلف موفق به کسب تجارب ارزنده ای در وکالت دعاوی مختلف گشته اند. تخصص ایشان دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، امور شرکت ها، حضانت فرزندان، چک و سفته است. توان بالای این وکیل با تجربه در دفاع از موکلین خود باعث خوشنامی ایشان گشته است. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی حقوقی و کیفری 
 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف 

آدرس: ملارد، مارلیک، ضلع شرقی میدان گل ها، رو به روی برج، جنب ایستگاه اتوبوس رانی، ورودی داخل پاساژ گلستان، طبقه 2، واحد 3 

فائزه نوبخت 

فائزه نوبخت

خانم فائزه نوبخت به عنوان بهترین وکیل زن در ملارد مشغول به فعالیت می باشند. ایشان به صورت حرفه ای و تخصصی به وکالت دعاوی مختلف می پردازند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و خانواده توسط ایشان پذیرفته می شود. موکلین ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت خانم نوبخت مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی و آنلاین با ایشان ارتباط برقرار نمایند. درصد بالایی از پرونده های خانم فائزه نوبخت با برد و پیروزی همراه بوده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی مختلف 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری 

آدرس: ملارد، سر آسیاب، خیابان حافظ، بلوار رسول اکرم، پلاک 804، طبقه 2،  

لیلا نوری 

لیلا نوری

خنم لیلا نوری از جمله وکلای خبره و مورد اعتماد در ملارد هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی اقدام به دریافت پروانه وکالت پایه یک نمودند. خانم نوری همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشند. از جمله دعاوی مورد قبول ایشان پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، سرقت، طلاق توافقی، اختلافات مالی و املاک است. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های ملارد با کسب نتیجه دلخواه به پایان رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم لوایح و قراردادها 
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدری: ملارد، سر آسیاب، بلوار رسول اکرم، مقابل خیابان شریفی، نبش کوچه فلاحی، طبقه فوقانی، پلاک 804 

نکات مثبت بهترین وکیل زن در ملارد 

برخی افراد تصور می کنند وکلای آقا عملکرد بهتری دارند و شغل وکالت یک کار مردانه است. زنان وکیل با موفقیت و پیروزی در دادگاه های مختلف که حتی طرف آن ها وکیل آقا داشته است ثابت کرده اند که این نظریه غلط است. آن چه که سبب تفاوت میان وکلا می شود، تخصص و دانش آن ها است و جنسیت در این موضوع تاثیری ندارد. 

اما برخی ویژگی های ذاتی زنان به عنوان نکات مثبت برای حرفه وکالت محسوب می شود. تمرکز و دقت بالا و همچنین توجه ویژه به جزئیات در خانم ها سبب موفقیت آن ها در شغل وکالت است. زیرا دقت و توجه از عناصر مهم قضاوت و وکالت است. از دیگر ویژگی های زنان که در شغل وکالت به آن ها کمک می کند، کنجکاوی آن ها است. همه ما می دانیم این شغل نیاز به کنجکاوی برای کشف حقیقت دارد. از توانایی خانم ها در انجام چندین کار به طور همزمان نیز نمی توان چشم پوشی کرد.  

در کنار تمام این ویژگی ها، در پرونده های که موکل آن ها خانم است و موضوع پرونده هم جزو مسائل شخصی باشد، انتخاب وکیل زن برای افراد در اولویت قرار دارد. زیرا موکل با وکیل زن راحت تر ارتباط برقرار کرده و می تواند مسائل را برای وی بازگو نماید.  

نکات مثبت بهترین وکیل زن در ملارد

دعاوی قابل طرح در دیوان عدالت اداری 

تمام امور اداری مردم توسط سازمان ها و نهاد های مختلف انجام می شود. در هر یک از ارگان ها و مجموعه های دولتی و غیر دولتی ممکن است حقوق افرد ضایع گشته و حق آن ها پایمال شود. همه افراد می توانند از ادارات و ارگان های مختلف طرح شکایت نمایند. اما برای رسیدگی به چنین دعاوی، وجود یک مرجع دارای صلاحیت ضروری است. دیوان عدالت اداری یکی از مراجع قضایی است که به تخلفات ادارات و ارگان های مختلف مطابق با قانون تشکیلات و آیین دادرسی رسیدگی می نماید. 

در واقع تضییع حقوق افراد توسط سازمان ها، مطابق قانون جرم شناخته می شود و مجرمان باید مجازات شوند. پیگیری افرادی که به عنوان مستخدمان لشکری و کشوری محسوب می شوند، در خصوص ضایع شدن حقوق استخدامی خود می توانند به دیوان عدالت اداری شکایت نمایند.  

کلام آخر 

در این مقاله، در خصوص بهترین وکیل زن در ملارد صحبت نمودیم. برای انتخاب وکیل تفاوتی میان وکیل زن و مرد وجود ندارد. باید وکیلی انتخاب شود که در خصوص دعوای مورد نظر تخصص داشته باشد. دقت و کنجکاوی زنان باعث می شود که بتوانند در پرونده های مختلف به نکات مهم پی برده و موفقیت کسب نمایند. هر فردی که حق وی در ادارات و ارگان های دولتی و غیر دولتی مورد تعرض قرار گرفته است، می تواند از طریق دیوان عدالت اداری شکایت خود را مطرح نماید. امیدواریم این مقاله برای افرادی که به دنبال شناخت یک وکیل زن در ملارد هستند کمک کره باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − نه =

دکمه بازگشت به بالا