وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ملارد✅【سال1403】⚖️

یکی از دسته های دعاوی حقوقی دعاوی حوزه خانواده است. همان طور که از نام این دسته مشخص است پرونده های این حوزه مربوط به مشکلات خانوادگی است. دعاوی افراد خانواده بر سر ارث و مشکلات زوجین از جمله طلاق، نفقه و حضانت فرزندان در این دسته قرار دارند. طبیعی است در روند دادرسی پرونده های خانواده، حضور یک وکیل متخصص می تواند کمک شایانی برای کسب نتیجه دلخواه در این پرونده ها باشد. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در ملارد را به شما معرفی می نماییم. در صورتی که درگیر دعاوی خانواده هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل خانواده در ملارد کیست؟ 

هر یک از افرادی که به وکالت مشغول می باشند در حوزه خاصی از دعاوی تخصص بیشتری دارند. این تخصص از طریق تجربه و وکالت بیشتر در آن زمینه حاصل شده است. بهتر است در خصوص هر مشکلی به وکیل حاذق در آن زمینه مراجعه کنیم. درست است که وکلا در خصوص تمامی زمینه ها اطلاعات حقوقی دارند اما در حوزه تخصصی خود عملکرد بهتری دارند. برای دعاوی خانواده هم بهتر است به وکیلی که در چنین پرونده هایی تجربه بیشتری دارد مراجعه کنیم. 

بهترین وکیل خانواده در ملارد باید اعتماد به نفس کافی داشته باشد. بسیاری از وکلا با وجود داشتن اطلاعات بالا به دلیل ناتوانی در ارائه مطالب در دادگاه نمی توانند موفقیت چشمگیری کسب کنند. پیروزی در پرونده های مختلف سبب شهرت و پیشرفت وکیل می شود. اگر بهترین وکیل در تهرانسر نتواند مدارک و دفاعیه های لازم را از موکل خود ارائه نماید نمی تواند از حق او دفاع کند.  

بهترین وکیل خانواده در ملارد کیست؟

وظایف وکیل خانواده

پس از توافق میان وکیل و مراجعه کننده، وکیل وظایف و تعهداتی را نسبت به موکل خود خواهد داشت. در خصوص مواردی که منجر به اختلافات خانوادگی می شوند، وکیل باید تلاش کند تا میان طرفین دعوا آشتی برقرار نماید. ایجاد تنش و درگیری در حوزه خانواده ممکن است سبب ایجاد مشکلات دیگر شود. به خصوص که در پرونده های مربوط به طلاق، با توجه به آثار منفی آن بر جامعه و فرزندان خانواده، قانون سعی بر حل اختلاف و ایجاد سازش میان زوجین دارد. بهترین وکیل طلاق در کرج باید توان ایجاد صلح میان زوجین را داشته باشد.

بهترین وکیل خانواده در ملارد موظف است که به سوگند خود در خصوص دفاع از حق پایبند باشد. وی نباید هیچ گاه برای دفاع از موکل خود و به سود او حق را نادیده بگیرد. اما موظف است تمام تلاش خود را برای احقاق حق وی به کار بگیرد. از طرف دیگر وکیل می بایست در خصوص پرونده تحقیق نموده و مدارک و مستندات کافی را برای دفاع از موکل خود جمع آوری نماید. تهیه کلیه دادخواست ها و اوراق هم جزو وظایف وکیل می باشد. لازم به ذکر است که وکیل باید موکل خود را در جریان امورات پرونده قرار دهد. 

10 تا از بهترین وکیل خانواده در ملارد را بشناسید! 

نسیم بابالویی 

نسیم بابالویی

خانم بابالویی از وکلای خوب و شناخته شده استان تهران هستند که در حال حاضر در ملارد به فعالیت مشغول می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و همچنین عضو کانون وکلا می باشند. خانم بابالویی حدود 5 سال است که در زمینه وکالت فعالیت دارند و در این مدت حدود 400 پرونده حقوقی را وکالت کرده اند. تعداد بسیاری از این دعاوی با موفقیت به پایان رسیده است. وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق توافقی، مهریه، ارث و میراث و سرپرستی و همچنین دعاوی ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری 

آدرس: ملارد، جاده ملارد، بین خیابان اطلس و دانش، کوچه سوم شرقی، طبقه فوقانی دفتر اسناد رسمی شماره 12، واحد 11 

پرویز فروغی 

پرویز فروغی

از بهترین وکیل خانواده در ملارد می توان از آقای پرویز فروغی نام برد. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شده اند. آقای فروغی حدود یک دهه است که به وکالت مشغول می باشند. تخصص ایشان دعاوی مختلف خانواده مانند اعسار، مهریه، استرداد جهیزیه، دعاوی ملکی شامل اختلاف در مالکیت، تنظیم سند، کلاهبرداری، جرایم رایانه ای و چک و سفته است. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های مختلف نشانه تخصص و دانش بالای این وکیل است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری تخصصی 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دفاعیه 

آدرس: تهران، ملارد، بلوار رسول اکرم، نبش کوچه چمران، پلاک 490، طبقه 2، واحد 4 

مریم نخبه 

مریم نخبه

از جمله وکلای خوب استان تهران خانم مریم نخبه می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 16511 می باشند و همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز هستند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان امکان دریافت مشاوره حضوری و غیر حضوری را هم در دفتر خود برای مراجعه کنندگان فراهم نموده اند. سابقه درخشان ایشان به سبب کسب موفقیت های زیاد در پرونده های تحت وکالت شان است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تنظیم انواع اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف در حوزه خانواده 

آدرس: ملارد، سر آسیاب، خیابان مطهری، مجتمع تجاری ظفر، پلاک 37، طبقه همکف، غرفه 30 

حمید باقری 

حمید باقری

آقای حمید باقری جزو بهترین وکیل خانواده در ملارد می باشند. ایشان پس از تحصیل در رشته حقوق، پروانه وکالت پایه یک به شماره 18338 را دریافت کردند. آقای باقری در طول دو دهه فعالت حقوقی خود همواره تلاش نموده اند از حق موکل خود دفاع نمایند. همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در سابقه کاری ایشان دیده می شود. تخصص ایشان وکالت دعاوی مختلف اعم از سرقت، کلاهبرداری، املاک و شهرداری، خانواده، امور ثبتی و چک و سفته است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها 
 • ارائه مشاور حقوقی تخصصی 

آدرس: ملارد، سر آسیاب، خیابان امام خمینی، چهارراه آزادگان، پلاک 734 

مهری بیات 

مهری بیات

خانم بیات از دیگر وکلای شناخته شده استان تهران هستند که در حال حاضر در ملارد به فعالیت می پردازند. پروانه وکالت ایشان از نوع درجه یک می باشد، خانم بیات همچنین عضو کانون وکلا نیز هستند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری تخصص دارند. تعداد زیادی از پرونده هایی که ایشان وکالت نموده اند با موفقیت به سرانجام رسیده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند شکوائیه و دفاعیه 
 • پذیرش وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق، مهریه، اعسار و جهیزیه 

آدرس: جاده ملارد، بلوار رسول اکرم، ابتدای خیابان دانش غربی، پلاک 5، طبقه اول، واحد 1 

نکاتی که بهترین وکیل خانواده به آن ها توجه می کند 

یک وکیل خوب برای پذیرش وکالت پرونده های مختلف باید به نکات بسیاری توجه نماید. از جمله این که باید پرونده را به دقت مورد بررسی قرار داده و تمام جوانب آن را بسنجد. در صورتی که توانایی وکالت پرونده مورد نظر را دارد، اقدام به قبول وکالت نماید. یک وکیل با تجربه می داند که نباید قول موفقیت صد در صد پرونده را به موکل بدهد. وی باید شرایط و احتمال پیروزی را به مراجعه کننده اطلاع دهد اما تضمینی برای نتیجه وجود ندارد. 

قبل از عقد قرارداد وکالت، طرفین باید نسبت به میزان حق الوکاله توافق نموده و مبلغ و نحوه پرداخت آن را در قرارداد قید نمایند. بهترین وکیل خانواده در ملارد باید حق الوکاله منصفانه ای را برای انجام خدمات حقوقی خود دریافت نماید. وکیلی که می خواهد در کار خود موفق باشد و خوشنامی کسب نماید باید با مراجعین خود خوش برخورد باشد و نسبت به کار خود متعهد و مسئولیت پذیر باشد. ارائه برخی خدمات به صورت رایگان هم سبب افزایش مراجعین و شهرت وکیل در میان مردم خواهد شد. 

نکاتی که باید بهترین وکیل خانواده در ملارد به آن ها توجه نماید

  دعاوی ارث و میراث 

یکی از دعاوی مربوط به حوزه خانواده، پرونده های ارث و میراث است. پس از فوت هر فرد، اموال و دارای های وی میان بازماندگان او تقسیم می شود. گاهی فرزندان بر سر تقسیم ارث پدر دچار مشکلاتی می شوند و برای حل آن ها به محاکم قضایی مراجعه می کنند. حتی ممکن است یکی از فرزندان با تقسیم اموال مخالف باشد. در چنین شرایطی سایر فرزندان دادخواستی را برعلیه فرد مخالف تنظیم می نمایند. قاضی با توجه به شرایط رای لازم را صار می نماید. 

ناگفته نماند این دسته از دعاوی ممکن است به صورت های مختلف مانند تقسیم ما ترک، احصار وراثت، تعداد ورثه و بسیاری از موارد دیگر مطرح شود. اما همه این ها در حوزه دعاوی خانواده قرار دارند. تنها نوع دادخواست و نحوه رسیدگی به آن ها متفاوت خواهد بود. 

کلام آخر 

در این مقاله در خصوص بهترین وکیل خانواده در ملارد صحبت نمودیم. دعاوی خانواده بسیار گسترده بوده و شامل انواع مشکلات در حیطه خانواده می باشند. وکیل این دعاوی باید دارای دانش تخصصی در زمینه قوانین خانواده بوده و از تمام توان خود برای دفاع از موکل استفاده نماید. چنین وکیلی باید منصف باشد و تلاش خود را برای کسب نام نیکو به کار گیرد. دعاوی متفاوتی که در خصوص ارث و تقسیم آن صورت می گیرد در حوزه دعاوی خانواده جای دارد. امیدواریم اطلاعات ارائه شده مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =

دکمه بازگشت به بالا