وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهرقدس❤️【سال1403】⚖️

اختلافات و مشکلاتی که در محدوده خانواده به وجود می آید جزو دعاوی خانواده هستند. به دلیل حفظ بنیان خانواده، این دعاوی از حساسیت بالایی برخوردار هستند و مورد توجه ویژه قرار دارند. برای پیگیری این دعاوی مراجعه به یک وکیل خانواده ضروری است. اطلاع از این که بهترین وکیل خانواده در شهرقدس کیست امر مهمی می باشد. برای کسب اطلاعات در خصوص ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شهرقدس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل خانواده در شهرقدس کیست؟

وکیل خانواده، فردی دارای پروانه وکالت است که جزو وکلای حقوقی است و در خصوص دعاوی مرتبط با خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، ارث و غیره تخصص دارد. این وکیل با وکالت هر چه بیشتر پرونده های این بخش، تجربیات مفیدی کسب کرده است و روز به روز موفقیت های او بیشتر گردیده است. وی به کلیه قوانین مربوط به اختلافات خانوادگی احاطه کامل دارد و می تواند برای احیای حقوق اعضای خانواده از آن ها استفاده کند.

بهترین وکیل خانواده در شهرقدس، حقوق دانی است که می تواند مدافع منافع خانواده باشد و از گسیختگی این بنیان جلوگیری نماید. وی نسبت به اصول مذاکره و برقراری توافق مسلط می باشد و می تواند از این طریق به کاهش تنش های خانواده کمک کند. پایبندی به اخلاقیات و تعهد از ویژگی های بهترین وکیل در شهرقدس در هر حوزه ای از جمله بخش خانواده می باشد.

بهترین وکیل خانواده در شهرقدس کیست؟

روش های یافتن بهترین وکیل خانواده 

از آن جا که انتخاب یک وکیل خوب امری حساس است، این انتخاب باید با چشم باز و تحقیقات لازم انجام شود. لازم است که از تخصص، تجربه، مهارت، دانش و توانایی های وکیل اطلاعات کافی کسب شود. برای این منظور می بایست از طریق اقوام، دوستان و آشنایانی که سابقه مشکلات مشابهی داشته اند، مشورت نموده و با برخی از وکلای متخصص در زمینه دعوای مورد نظر آشنا شویم.

از طریق مراجعه به سایت ها و جستجوی اینترنتی هم می توان لیستی از وکلای مطرح در حوزه خانواده را تهیه نمود. در این مرحله با یافتن آدرس و شماره تماس وکلا، می توان جلسه مشاوره ای را با آن ها ترتیب داد و از نزدیک با این وکلا آشنا شد. بهترین وکیل خانواده در شهر قدس، نظرات خود را در خصوص پرونده و میزان موفقیت آن، ارائه می کند. در این شرایط، با جمع بندی کلیه موارد، می توان به یک انتخاب درست، دست زد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهر قدس را بشناسید!

سید حسن کلانتریان

سید حسن کلانتریان

جناب آقای کلانتریان از وکلای توانمند استان تهران هستند که در حال حاضر در شهر قدس فعالیت می کنند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود را در رشته حقوق و دریافت پروانه وکالت، شروع به وکالت نمودند. آقای سید حسن کلانتریان بیش از یک دهه سابقه را به ثبت رسانده اند که با موفقیت های چشم گیری همراه بوده است. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • تخصص در دعاوی قاچاق، مصرف و توزیع مواد مخدر
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: شهرقدس، میدان قدس، بلوار امام خمینی، بعد از کوچه ارشاد، پلاک 70، طبقه 2

سعید رضایی

سعید رضایی

آقای سعید رضایی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در شهرقدس هستند. ایشان حدود 26 سال است که به وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف می پردازند. آقای رضایی متعهد، صادق، امانت دار، تلاش گر و شجاع هستند و در طی سالیان وکالت خود، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است. عنوان بهترین وکیل خانواده در شهرقدس به این وکیل مجرب اختصاص یافته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه قراردادها و امور بازرگانی
 • نگارش انواع دادخواست ها، دفاعیه ها و شکوائیه ها

آدرس: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، ساختمان رز آبی

اکبر جعفرزاده

اکبر جعفرزاده

اکبر جعفرزاده را می توان جزو وکلای توانمند در استان تهران معرفی نمود. پروانه وکالت پایه یک به شماره 6973 متعلق به ایشان است. آقای جعفرزاده سال ها است به عنوان وکیل در شهرقدس فعالیت می کنند. ایشان  عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند. صداقت، تلاش و پاسخگویی درست و مناسب به سوالات حقوقی مراجعین از ویژگی های برجسته این وکیل حاذق است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده

آدرس: شهرقدس، میدان قدس، بلوار امام خمینی، جنب مسجد جامع، پلاک 63، واحد 1

الهام لباف ثانی یزد

الهام لباف ثانی یزد

سرکار خانم لباف ثانی یزد جزو وکلای شناخته شده و توانمند در شهرقدس هستند. ایشان وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند اما در زمینه پرونده های خانواده، تخصص بیشتری دارند. خانم الهام لباف ثانی یزد با تکیه بر علم و آگاهی خود و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده های مختلف تونسته اند موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده و سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. ایشان توانسته اند لقب بهترین وکیل خانواده در شهرقدس را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مالی و تجاری
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و ارث و میراث

آدرس: شهرقدس، خیابان امام، نرسیده به میدان آزادی، پلاک 224، طبقه 3

احسان دلیریان

احسان دلیریان

از وکلای توانا و معروف استان تهران می توان از آقای احسان دلیریان نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. جناب آقای دلیریان در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. امکان دریافت مشاوره به صورت آنلاین و تلفنی در دفتر ایشان فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین اوراق قضایی مانند شکوائیه و دادخواست

آدرس: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی، نبش کوچه ارشاد، پلاک 70، واحد 4

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شهرقدس

یک وکیل خانواده خوب باید در زمینه تخصصی خود دارای دانش کافی باشد. تجربه، از ویژگی های جدایی ناپذیر وکالت است، وکیلی که وکالت دعاوی خانواده متعددی را در کارنامه کاری خود دارد، می تواند بهترین نتایج ممکن را کسب کند. بهترین وکیل خانواده در شهرقدس، از اخلاق حرفه ای بالایی در مسیر کاری خود برخوردار است و تلاش دارد وظایف خود را تمام و کمال به انجام برساند.

وکیل باید رازدار و محرم اسرار موکل خود باشد. این موضوع در دعاوی خانواده اهمیت بیشتری دارد، زیرا گاهی رازهایی در یک خانواده وجود دارد که نباید فاش شود و برملا شدن آن ها مشکلات خانوادگی را دو چندان می کند. وکیل خانواده با برخورد مناسب، اعتماد موکلین را جلب می کند تا موکل بتواند با آرامش جزئیات پرونده را با وی در میان بگذارد.

ویژگی های بهترین وکیل خانواده در شهرقدس

مهم ترین موضوعات پرونده های خانواده

پرونده های خانواده شامل طیف گسترده ای از اختلافات هستند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

نفقه: نفقه یکی از حقوق زن در زندگی مشترک است که دعاوی آن در حوزه خانواده قرار دارد. چنین پرونده هایی به تخصص و دانش بالا در این حوزه نیازمند هستند.

مهریه: یکی دیگر از پر تعداد ترین پرونده های خانواده، مربوط به موضوع مهریه است. برخی وکلا به صورت تخصصی روی پرونده های مهریه کار می کنند.

حضانت: هنگامی که موضوع طلاق در خانواده مطرح می شود، یکی از مهم ترین دغدغه های زوجین، حضانت فرزندان است که باید توسط وکیل خانواده مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد.

تمکین: اختلافاتی میان زوجین در زمینه تمکین زن مطرح می شود. گاهی زوجه از تمکین سر باز می زند و گاهی مرد این حق را از همسر خود دریغ می نماید.

کلام آخر

یکی از پرونده های حقوقی، مربوط به بخش خانواده می باشد که با کمک بهترین وکیل خانواده در شهرقدس می تواند منجر به نتایج مطلوب شود. این وکیل دارای دانش و تجربه در وکالت پرونده های خانواده است و از کلیه صفات اخلاقی هم برخوردار است. با استفاده از روش های مختلف می توان به تحقیق و بررسی در خصوص مشخصات وکیل پرداخت و در نهایت به یک نتیجه مناسب دست یافت. دعاوی گوناگونی در حیطه خانواده قرار دارد که اساسی ترین آن ها مربوط به نفقه، مهریه، تمکین و غیره است. ما در مجموعه وکیل چی، تلاش می کنیم اطلاعات حقوقی مفیدی را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. شما عزیزان می توانید نظرات و تجربیات خود را برای ما کامنت نمایید.   

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا