وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرقدس ⭐【آپدیت1402】⚖️ 

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل شهرقدس را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. وکالت یکی از شغل های تخصصی جامعه می باشد که وارد شده به این حرفه ملزم به گذراندن تحصیلات تخصصی و قبولی در آزمون وکالت است. بهترین وکیل باید در دوران تحصیل و کارآموزی وکالت همواره سعی بر تسلط یافتن بر قوانین و مقررات حقوقی و کیفری را داشته باشد تا بتواند به افراد جامعه در امور قضایی بهترین خدمات حقوقی را ارائه دهد.

بهترین وکیل شهرقدس چه کسی است؟

وکیل به شخصی گفته می شود که پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ و به عنوان نماینده موکل خود (حقیقی یا حقوقی) در مراجع قضایی از او دفاع کند. بهترین وکیل شهرقدس با در نظر گرفتن جزئیات پرونده و تکیه بر علم حقوقی و تجربه و مهارت خود سعی می کند بهترین راه حل را برای دستیابی به نتیجه موفق و دلخواه موکل پیدا کند.

بهترین وکیل تهران ضمن این که به موکل خود مشاوره های تخصصی ارائه می دهد رسیدگی به پرونده او در ارگان های قضایی را نیز بر عهده می گیرد.

بهترین وکیل در شهر قدس چه کسی است؟

انواع تخصص های وکیل

بهترین وکیل شهرقدس بعد از این که پروانه پایه یک خود را دریافت کند در یکی از حوزه ها به صورت تخصصی شروع به فعالیت می کند که انواع تخصص های وکیل به قرار ذیل است:

 • وکیل خانواده: وکلایی که در این حوزه حقوقی فعالیت دارند بایستی بر قوانین و مقررات مربوط به پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، حضانت فرزند و غیره تسلط کاملی داشته باشند. دعاوی مربوط به امور خانواده بهتر است توسط افراد متخصصی مانند بهترین وکیل شهرقدس مورد پیگیری قرار گیرد تا از ضایع شدن حق و حقوق موکل جلوگیری به عمل آید.
 • وکیل ملکی: مراحل خرید و فروش ملک، الزام به تنطم سند، تنظیم قراردادهای ملکی و غیره باید به منظور جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری باید براساس قوانین و مقررات مربوط به املاک انجام گیرد از این رو بهتر است که از وکلایی که در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت دارند کمک بگیرید. توجه داشته باشید که وکیل ملکی بر اطلاعات حقوقی و غیرحقوقی مربوط به املاک مسلط می باشد.
 • وکیل شرکت ها: وکلایی که در زمینه امورات مربوط به شرکت ها مانند پیگیری پرونده های تجاری در مراجع قضایی، حضور در جلسات رسمی شرکت برای عقد قرارداد، ارائه مشاوره حقوقی به مدیران و کارکنان شرکت فعالیت دارند با نام وکیل شرکتی شناخته می شوند. قابل ذکر است که وکیل شرکت خود دارای انواع مختلفی می شود و این امر به شرکت های متعدد و گسترده تجاری ارتباط دارد.
 • وکیل مهاجرت: هرفردی که قصد مهاجرت دارد بهتر است برای انجام امورات قانونی از بهترین وکیل شهرقدس که در حوزه امور مهاجرتی فعالیت دارد، کمک بگیرد. زیرا این وکلا علاوه بر قوانین و مقررات مهاجرتی در کشور به قوانین کشور مقصد نیز تسلط دارند و می توانند به بهترین نحو ممکن از حقوق مهاجرین در کشورهای مقیم دفاع کنند.
 • وکیل چک و سفته: امروزه اکثریت معاملات در بازار از طریق مبادله چک و سفته انجام می گیرد که در چنین شرایطی توصیه می کنیم حتما برای کسب اطلاعات حقوقی در مورد این اسناد تجاری با وکیل چک و سفته مشاوره داشته باشید و در صورت بروز هر گونه مشکل و نیاز به پیگیری چک از طریق دادگاه حتما قبل از هرگونه اقدامی به بهترین وکیل شهرقدس مراجعه کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل شهرقدس را بشناسید!

محمد صادق بامداد تنیانی

محمد صادق بامداد تنیانی

محمد صادق بامداد تنیانی یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در شهرقدس می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در زمینه رسیدگی و بررسی دعاوی خانواده (مهریه، نفقه، طلاق، رابطه نامشروع، اجرت المثل ایام زناشویی، نفقه و حضانت فرزندان مشترک)، ملکی (الزام به تنظیم سند، الزام به ایفای تعهد، الزام به ایفای تعهد، رفع مزاحمت و ممانعت و رفع تصرف از ملک و سایر امور حقوقی)، امور کیفری (سرقت، ضرب و جرح عمدی با چاقوی سلاح سرد، کلاهبرداری، خیانت در امانت) شروع به فعالیت کردند و اکنون نیز به عنوان یکی از بهترین وکیل شهرقدس شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهرقدس، روبروی دادگستری، نبش کوچه شهید خانی اصفهانی، پلاک۴۷، طبقه اول، واحد۲

شماره تماس: 09127661843

ستاره اسماعیلی

ستاره اسماعیلی

ستاره اسماعیلی وکیل پایه یک با چندین سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی، قراردادها و امور کیفری در شهرقدس می باشند. ایشان با تجربه و دانش حقوقی بالایی که در پیگیری و رسیدگی پرونده های حقوقی و کیفری دارند توانسته اند سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت برسانند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امامزاده، ساختمان‌ پاردایس، واحد ۲۰۴

شماره تماس: 09126587462

احسان دلیریان

احسان دلیریان

احسان دلیریان یکی از وکلای پایه یک در شهرقدس می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و غیره)، ملکی (خلع ید، تنظیم قرارداد، فروش مال غیر و غیره)، امور کیفری(سرقت، آدم ربایی، کلاهبرداری) سابقه فعالیت دارند و علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی ره، جنب کوچه ارشاد، شماره 70، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09122478727

نورالدین غلامی چمنی

نورالدین غلامی چمنی

نورالدین غلامی چمنی وکیل پایه یک و متخصص در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی و قراردادها و غیره می باشند و تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه حقوقی به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و اکنون نیز جزو یکی از بهترین وکیل شهرقدس معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهرقدس، 45متری انقلاب، روبروی شهرداری، نرسیده به آتش نشانی، نبش کوچه گل گندم، طبقه فوقانی نمایشگاه اتومبیل، پلاک 12،طبقه 1،واحد 2

شماره تماس: 09122585930

سامان توانگر

سامان توانگر

سامان توانگر یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در شهرقدس می باشند. ایشان چندین سال سابقه در رسیدگی به دعاوی الزام به تنظیم سند، خلع ید، اسناد صلحی، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت و غیره را دارند و درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهرقدس، ابتدای بلوار شورای جنوبی، روبروی دادگستری، پلاک ۲۷، طبقه ۳، واحد ۷

شماره تماس: 09124635718

اقبال موگویی

اقبال موگویی

اقبال موگویی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهرقدس می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و موردنظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای امام ره، نبش کوچه رجبی، پلاک 135، طبقه 2

شماره تماس: 02146075643

زینب حاجی زاده شرقی

زینب حاجی زاده شرقی

زینب حاجی زاده شرقی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهرقدس می باشند. ایشان در زمینه دعاوی شرکت ها، املاک، وصول مطالبات، امور ثبتی و قراردادها به صورت تخصصی فعالیت دارند و علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهرقدس، میدان آزادی (سر قنات)، بعد از خیابان سجاد، جنب مخابرات قدیم، ساختمان محمدی، طبقه چهارم

شماره تماس: 09123443799

فرهنگ فقیه لاریجانی

فرهنگ فقیه لاریجانی

فرهنگ فقیه لاریجانی یکی از وکلای پایه یک در شهرقدس می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی و بررسی پرونده های خانواده، کیفری، ملکی، ارث و وصیت شروع به فعالیت کردند و با سوابق درخشانی که در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل شهرقدس معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهرقدس، ساختمان پزشکان سینا، واحد 1

شماره تماس: 09121865982

آرزو حسینی لاهرودی

آرزو حسینی لاهرودی

آرزو حسینی لاهرودی یکی از وکلای پایه یک و متخصص در پیگیری دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی، تنظیم سند، اعسار، تملک آپارتمان ها و شهرداری هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای باسابقه و باتجربه در شهرقدس معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، نبش بلوار امام خمینی، پلاک 203، ساختمان یاس، طبقه 5، واحد 9

شماره تماس: 09121665891

فرحناز ملک فام

فرحناز ملک فام

فرحناز ملک فام وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در کرج می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده، امور ثبتی، کیفری، تنظیم اسناد قراردادی و غیره سابقه فعالیت دارند و با توجه به سابقه طولانی و موفق در وکالت به عنوان یکی از وکلای حرفه ای شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، بعد از آتش نشانی، طبقه فوقانی بانک صادرات، پلاک 130، واحد 1

شماره تماس: 02146880010

وظایف انواع وکیل دادگستری

بهترین وکیل شهرقدس باید هر گونه اقدامی که در پیشبرد پرونده انجام می دهد را درطی برگزاری جلسات مشاوره به اطلاع موکل خود برساند و در صورتی که به واسطه نوع و موضوع پرونده پولی دریافت کرده و یا به نمایندگی از جانب موکل تعهدی داده است باید حتما موکل خود را در جریان تمامی این امورات قرار دهد و هر مالی که دریافت کرده آن را به موکل تسلیم کند در غیر این صورت مرتکب جرم خیانت در امانت خواهد شد.

بهترین وکیل شهرقدس به عنوان نماینده موکل در دادگاه حضور یافته و از حقوق او دفاع می کند و تمامی امور قید شده در قرارداد وکالت را پیگیری خواهد کرد.

وکیل باید مدارک و اسناد مورد نیاز را برای پیشبرد پرونده و ارائه به دادگاه در جهت دفاع از موکل خود جمع آوری کند.

وظایف انواع وکیل دادگستری

حق الزحمه بهترین وکیل شهرقدس

طرفین قرارداد (وکیل و موکل) در اولین جلسه مشاوره بعد از این که پرونده توسط وکیل بررسی و مطالعه گردید در مورد میزان و شیوه پرداخت حق الزحمه با هم به توافق می رسند و اگر هیچگونه قراردادی تنظیم نشده باشد حق الزحمه بهترین وکیل شهرقدس براساس قانون تصویب شده از سوی قوه قضائیه که هرسال تعیین می شود  و شرایط عرف و نوع خدمات حقوقی انجام شده محاسبه می گردد.

توجه داشته باشید که یکی از تعهدات موکل در برابر وکیل پرداخت حق الزحمه او در برابر ارائه خدمات حقوقی می باشد لذا همانگونه که وکیل در مراجع قضایی پیگیر پرونده موکل است تا نتیجه نهایی مورد دلخواه او را کسب نماید موکل نیز موظف است براساس آنچه در قرارداد قید شده حق الوکاله او را به صورت دقیق و کامل پرداخت کند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل شهرقدس را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

هزینه گرفتن وکیل پایه یک چقدر است؟

هزینه وکیل، نمی توان مقدار معینی را برای آن اعلام کرد زیرا این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید در نظر گرفته شود.

آیا زوجین می توانند در طلاق از یک وکیل استفاده کنند؟

خیر، وکیل پایه یک دادگستری همانند هر دعوی دیگری برای طلاق نمی تواند وکالت دو طرف را بپذیرد لذا زوجین بایستی وکیل جداگانه داشته باشند.

آیا وکیل دیوان رایگان پرونده را انجام می دهد؟

با توجه به تخصصی بودن پرونده های دیوان عدالت اداری لازم است که فردی متخصص روند پرونده را برعهده گیرد. شما باید برای هراقدامی یک دادخواست تنظیم کنید، که به دلیل زمان بر بودن این امور لذا هیچ وکیل دیوانی این کارها را رایگان انجام نمی دهد.

4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا