وکیل

10 تا از بهترین وکیل شهرقدس⭐【سال1403】⚖️ 

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل شهرقدس را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. وکالت یکی از شغل های تخصصی جامعه می باشد که وارد شدن به این حرفه ملزم به گذراندن تحصیلات تخصصی و قبولی در آزمون وکالت است. بهترین وکیل باید در دوران تحصیل و کارآموزی وکالت همواره سعی بر تسلط یافتن بر قوانین و مقررات حقوقی و کیفری را داشته باشد تا بتواند به افراد جامعه در امور قضایی بهترین خدمات حقوقی را ارائه دهد.

بهترین وکیل شهرقدس چه کسی است؟

وکیل به شخصی گفته می شود که پروانه وکالت پایه یک خود را اخذ و به عنوان نماینده موکل خود (حقیقی یا حقوقی) در مراجع قضایی از او دفاع کند. بهترین وکیل شهرقدس با در نظر گرفتن جزئیات پرونده و تکیه بر علم حقوقی و تجربه و مهارت خود سعی می کند بهترین راه حل را برای دستیابی به نتیجه موفق و دلخواه موکل پیدا کند.

بهترین وکیل تهران ضمن این که به موکل خود مشاوره های تخصصی ارائه می دهد رسیدگی به پرونده او در ارگان های قضایی را نیز بر عهده می گیرد. وی برای انجام چنین وظایفی آموزش دیده و تحصیل نموده است و باید بتواند تمام قوانین و نکاتی را که آموخته است را برای حمایت از موکل خود در مقابل محاکم قضایی به کار بگیرد.

بهترین وکیل در شهر قدس چه کسی است؟

انواع تخصص های وکیل

بهترین وکیل شهرقدس بعد از این که پروانه پایه یک خود را دریافت کند در یکی از حوزه ها به صورت تخصصی شروع به فعالیت می کند که انواع تخصص های وکیل به قرار ذیل است:

 • وکیل خانواده: وکلایی که در این حوزه حقوقی فعالیت دارند بایستی بر قوانین و مقررات مربوط به پرونده های طلاق، طلاق توافقی، مهریه، حضانت فرزند و غیره تسلط کاملی داشته باشند. دعاوی مربوط به امور خانواده بهتر است توسط افراد متخصصی مانند بهترین وکیل شهرقدس مورد پیگیری قرار گیرد تا از ضایع شدن حق و حقوق موکل جلوگیری به عمل آید.
 • وکیل ملکی: مراحل خرید و فروش ملک، الزام به تنطم سند، تنظیم قراردادهای ملکی و غیره باید به منظور جلوگیری از هرگونه کلاهبرداری باید براساس قوانین و مقررات مربوط به املاک انجام گیرد از این رو بهتر است که از وکلایی که در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت دارند کمک بگیرید. توجه داشته باشید که وکیل ملکی بر اطلاعات حقوقی و غیرحقوقی مربوط به املاک مسلط می باشد.
 • وکیل شرکت ها: وکلایی که در زمینه امورات مربوط به شرکت ها مانند پیگیری پرونده های تجاری در مراجع قضایی، حضور در جلسات رسمی شرکت برای عقد قرارداد، ارائه مشاوره حقوقی به مدیران و کارکنان شرکت فعالیت دارند با نام وکیل شرکتی شناخته می شوند. قابل ذکر است که وکیل شرکت خود دارای انواع مختلفی می شود و این امر به شرکت های متعدد و گسترده تجاری ارتباط دارد.
 • وکیل مهاجرت: هرفردی که قصد مهاجرت دارد بهتر است برای انجام امورات قانونی از بهترین وکیل شهرقدس که در حوزه امور مهاجرتی فعالیت دارد، کمک بگیرد. زیرا این وکلا علاوه بر قوانین و مقررات مهاجرتی در کشور به قوانین کشور مقصد نیز تسلط دارند و می توانند به بهترین نحو ممکن از حقوق مهاجرین در کشورهای مقیم دفاع کنند.
 • وکیل چک و سفته: امروزه اکثریت معاملات در بازار از طریق مبادله چک و سفته انجام می گیرد که در چنین شرایطی توصیه می کنیم حتما برای کسب اطلاعات حقوقی در مورد این اسناد تجاری با وکیل چک و سفته مشاوره داشته باشید و در صورت بروز هر گونه مشکل و نیاز به پیگیری چک از طریق دادگاه حتما قبل از هرگونه اقدامی به بهترین وکیل شهرقدس مراجعه کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل شهرقدس را بشناسید!

احسان دلیریان

احسان دلیریان

احسان دلیریان یکی از وکلای پایه یک در شهرقدس می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده ( طلاق ، مهریه ، نفقه ، استرداد جهیزیه و غیره )، ملکی (خلع ید، تنظیم قرارداد، فروش مال غیر و غیره)، امور کیفری(سرقت، آدم ربایی، کلاهبرداری) سابقه فعالیت دارند و علاوه بر وکالت به موکلین خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند. ایشان حدود یک دهه است که در شغل وکالت فعالیت می کنند و در این مدت بیش از 500 پرونده را در حوزه های مختلف پذیرفته اند که درصد بالایی از آن ها با موفقیت خاتمه یافته اند.

تخصص و مهارت :

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس : شهرقدس، میدان قدس، ابتدای بلوار امام خمینی ره ، جنب کوچه ارشاد ، شماره 70 ، طبقه دوم ، واحد 4

شماره تماس : 09122478727

09121192066

وب سایت : vakilghods.ir

وحید رحيمی

وحید رحيمی

 رحيمی وکیل دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

جهت اخد مشاوره یا انجام امور وکالتی در موضوعات:

دعاوی خانوادگی،  طلاق توافقی(فوری و بدون شرکت در جلسات مشاوره خانواده و در کوتاه ترین زمان ممکن) طلاق یک طرفه،  مهریه،  اجرت المثل، حضانت و…  .

قراردادهای حقوقی مخصوصا قراردادهای ملکی، دعاوی مربوط به  جهاد کشاورزی شهرداری ها  و کلیه کمیسیونهای شهرداری(کمیسیون ماده ۱۰۰،کمیسیون ماده ۹۹،کمیسیون باغات،تغییر کاربری، اعتراض به عوارض تعیین شده و….) تهیه و تنظیم قرارداد مشارکت درساخت ، اسناد رسمی و ثبتی، ابطال و فسخ معاملات، مطالبه ثمن و …. .

شرکت ها و اسناد تجاری ،چک ، سفته ، تنظیم اساسنامه شرکتها و یا مجتمع های تجاری و اداری

قبول وکالت در دعاوی حقوق، تجاری، کیفری ،خانواده و… .

همچنین شایان ذکر است که در صورت انجام امر وکالتی توسط ایشان تمامی مراحل با پشتیبانی دو وکیل و با بهترین کیفیت و همراهی تیمی ۸ نفره از مجرب ترین و بهترین وکلای شهر قدس با بیش از ۱۰ سال سابقه کار در امور حقوقی در پرونده ها انجام خواهد شد.

آدرس: شهر قدس، میدان آزادی( سرقنات) جنب مخابرات قدیم،  ساختمان محمدی،  طبقه ۴ واحد ۱۵

شماره تماس: 09125689032

خانم دل آرا حاجی زاده

حاجی زاده

سرکار خانم دل آرا حاجی زاده شرقی،  وکیل پایه یک دادگستری و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و کارشناس ارشد حقوق

سرکار خانم حاجی زاده موسس و بنیانگذار گروه وکلای حامی دانا بوده و با همراهی و مشورت گروهی بیش از ۱۰ وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه های مختلف (ملکی،  ثبتی، داوری،خانوادگی،کیفری،دیوان عدالت و…  ) تخصصی ترین خدمات حقوقی را در شهرستان قدس ارائه میدهند  همچنین لازم به ذکر است در صورت قبول وکالت در دعوا توسط ایشان در تمامی مراحل ۲ وکیل( با هزینه ۱ وکیل) در روند رسیدگی شرکت خواهند داشت.

از جمله با تجربه و ماهرترین وکلای شهر قدس در موضوعات؛:

۱-امور ملکی و دعاوی مربوط به آن از قبیل: الزام به تنظیم سند رسمی، تصرفات غیر قانونی و عدوانی،  اثبات و تنفیذ معامله،  استرداد و یا مطالبه ثمن قرارداد ،  فسخ  و دعاوی ناشی از از انحلال معامله،  دعاوی مربوط به امور شهرداری ها (کمیسیونهای شهرداری مانند کمیسیون ماده ۱۰۰، کمبسیون ماده ۷۷،  عوارض غیر قانونی، تغییر کاربری، و….  .) تنظیم انواع قراردادهای پیمانماری،  مشارکت در ساخت

۲-دعاوی خانوادگی: طلاق،  حضانت فرزندان،  مطالبه نفقه،  مهریه،  طلاق توافقی (در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حضور زوجین در هیچ یک از مراحل رسیدگی و بدون نیاز به شرکت در جلسات مشاوره)

۳-وصول مطالبات چک و سفته و سایر اسناد تجاری،رسمی و عادی از طریق اجرای ثبت و محاکم دادگستری دعاوی اعسار از پرداخت وجه.

۴- تغییر کلیه اسامی شناسنامه ای افراد(حتی اسامی مذهبی) از سراسر ایران

۵- تنظیم و تهیه انواع قرادادهای حقوقی،  تجاری(مشارکت در ساخت،  خرید و فروش املاک و مستغلات، تبدیل تعهدات قراردادی، اساسنامه شرکت ها و…  .)

۵- دریافت سند رسمی برای املاک وقفی در شهر قدس(موقوفه میرشکار) از طریق اداره اوقاف و اداره ثبت شهرستان (تبدیل به احسن و دریافت سند رسمی ۶ دانگ تک برگ عرصه و اعیان)

آدرس: شهر قدس

شماره تماس: 09123443799

مهدی سید عسگری

قبول دعاوی حقوقی شامل خانواده. ملکی. تجاری و ثبتی و کیفری با تضمین در پیگیری مجدانه در پرونده
تخصص در زمینه امور قراردادها و شرکتهای تجاری

آدرس: شهر قدس بلوار امام خمینی نرسیده به میدان مصلی جنب بانک ملی ساختمان کیمیا طبقه اول

شماره تماس: 09127239230

آرمان وکالت

گروه وکلای “آرمان وکالت” از برترین مجموعه های حقوقی، متشکل از مجموعه ای از وکلای زبده با مدیریت وکیل “مسعود پورنجاتی” و وکیل “علیرضا رضایی” است. ما به شما مشاوره و خدمات حقوقی را در بهترین حالت ممکن ارائه میدهیم.
تمرکز ما بر رسیدگی به پرونده ها در “کوتاه ترین زمان” ممکن است تا اضطراب و استرس موکلین عزیز در کمترین میزان باشد.
ما چه پرونده هایی را رسیدگی میکنیم؟

تخصص و مهارت:

 • انواع پرونده های حقوقی، کیفری، دعاوی وصول چک
 • دعاوی ملکی، ثبتی
 • دعاوی خانواده و طلاق
 • دعاوی شورای حل اختلاف و تمامی مشکلات حقوقی شما را رسیدگی خواهیم کرد.

آدرس: دفتر مرکزی: تهران، تجریش خیابان فناخسرو، جنب مجتمع قضایی عدالت، پلاک۴۳، واحد۱۰۳، طبقه‌اول

دفتر شهرقدس: شهریار، شهرقدس، روبروی دادگستری

برای مشاوره رایگان تلفنی با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس:

021911014048

آدرس سایت: armanvekalat

سامان توانگر

سامان توانگر

سامان توانگر یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در شهرقدس می باشند. ایشان چندین سال سابقه در رسیدگی به دعاوی الزام به تنظیم سند، خلع ید، اسناد صلحی، طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت و غیره را دارند و درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه موفق و دلخواه موکلین خود رسانده اند. آقای توانگر با به کارگیری سواد حقوقی و تجربیات خود موفق به کسب پیروزی در بسیای از پرونده های تحت وکالت خود شده اند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • قبول وکالت دعاوی مختلف
 • نگارش دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: شهرقدس، ابتدای بلوار شورای جنوبی، روبروی دادگستری، پلاک ۲۷، طبقه ۳، واحد ۷

شماره تماس: 09124635718

اقبال موگویی

اقبال موگویی

اقبال موگویی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهرقدس می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و موردنظر موکلین خود رسانده اند. وکیل اقبال موگویی همکاری با بسیاری از شرکت ها و موسسات را در کارنامه کاری خود دارند و تجارب ارزنده ای را کسب نموده اند. ایشان امکان ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری و آنلاین را هم برای موکلی خود فراهم نموده اند و سبب جلب رضایت آن ها شده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: شهرقدس، میدان قدس، ابتدای امام ره، نبش کوچه رجبی، پلاک 135، طبقه 2

آرزو حسینی لاهرودی

آرزو حسینی لاهرودی

آرزو حسینی لاهرودی یکی از وکلای پایه یک و متخصص در پیگیری دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی، تنظیم سند، اعسار، تملک آپارتمان ها و شهرداری هستند. ایشان به عنوان یکی از وکلای باسابقه و باتجربه در شهرقدس معرفی می شوند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم شهر قدس می پردازند. در کنار وکالت، ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم متخصص هستند و بسیاری از دعاوی مختلف را به صلح و آشتی ختم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم و تدوین انواع قراردادها

آدرس: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، نبش بلوار امام خمینی، پلاک 203، ساختمان یاس، طبقه 5، واحد 9

فرحناز ملک فام

فرحناز ملک فام

فرحناز ملک فام وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در کرج می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده، امور ثبتی، کیفری، تنظیم اسناد قراردادی و غیره سابقه فعالیت دارند و با توجه به سابقه طولانی و موفق در وکالت به عنوان یکی از وکلای حرفه ای شناخته می شوند. ایشان در طول سال های وکالت خود تلاش نموده اند که از حقوق موکل خود حمایت نموده و به سوگند خود مبنی بر دفاع از حق پایبند باشند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده، حضانت فرزندان و مهریه
 • وکالت پروند های ملکی مختلف مانند اختلاف در مالکیت

آدرس: شهرقدس، بلوار 45 متری انقلاب، بعد از آتش نشانی، طبقه فوقانی بانک صادرات، پلاک 130، واحد 1

وظایف انواع وکیل دادگستری

بهترین وکیل شهرقدس باید هر گونه اقدامی که در پیشبرد پرونده انجام می دهد را درطی برگزاری جلسات مشاوره به اطلاع موکل خود برساند و در صورتی که به واسطه نوع و موضوع پرونده پولی دریافت کرده و یا به نمایندگی از جانب موکل تعهدی داده است باید حتما موکل خود را در جریان تمامی این امورات قرار دهد و هر مالی که دریافت کرده آن را به موکل تسلیم کند در غیر این صورت مرتکب جرم خیانت در امانت خواهد شد.

بهترین وکیل شهرقدس به عنوان نماینده موکل در دادگاه حضور یافته و از حقوق او دفاع می کند و تمامی امور قید شده در قرارداد وکالت را پیگیری خواهد کرد.

وکیل باید مدارک و اسناد مورد نیاز را برای پیشبرد پرونده و ارائه به دادگاه در جهت دفاع از موکل خود جمع آوری کند.

وظایف انواع وکیل دادگستری

حق الزحمه بهترین وکیل شهرقدس

طرفین قرارداد (وکیل و موکل) در اولین جلسه مشاوره بعد از این که پرونده توسط وکیل بررسی و مطالعه گردید در مورد میزان و شیوه پرداخت حق الزحمه با هم به توافق می رسند و اگر هیچگونه قراردادی تنظیم نشده باشد حق الزحمه بهترین وکیل شهرقدس براساس قانون تصویب شده از سوی قوه قضائیه که هرسال تعیین می شود  و شرایط عرف و نوع خدمات حقوقی انجام شده محاسبه می گردد.

توجه داشته باشید که یکی از تعهدات موکل در برابر وکیل پرداخت حق الزحمه او در برابر ارائه خدمات حقوقی می باشد لذا همانگونه که وکیل در مراجع قضایی پیگیر پرونده موکل است تا نتیجه نهایی مورد دلخواه او را کسب نماید موکل نیز موظف است براساس آنچه در قرارداد قید شده حق الوکاله او را به صورت دقیق و کامل پرداخت کند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل شهرقدس را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

هزینه گرفتن وکیل پایه یک چقدر است؟

هزینه وکیل، نمی توان مقدار معینی را برای آن اعلام کرد زیرا این موضوع به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید در نظر گرفته شود.

آیا زوجین می توانند در طلاق از یک وکیل استفاده کنند؟

خیر، وکیل پایه یک دادگستری همانند هر دعوی دیگری برای طلاق نمی تواند وکالت دو طرف را بپذیرد لذا زوجین بایستی وکیل جداگانه داشته باشند.

آیا وکیل دیوان رایگان پرونده را انجام می دهد؟

با توجه به تخصصی بودن پرونده های دیوان عدالت اداری لازم است که فردی متخصص روند پرونده را برعهده گیرد. شما باید برای هراقدامی یک دادخواست تنظیم کنید، که به دلیل زمان بر بودن این امور لذا هیچ وکیل دیوانی این کارها را رایگان انجام نمی دهد.

4/5 - (4 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا