وکیل

10 تا از بهترین وکیل در فارس ❤️【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در فارس را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. افراد در برهه های زمانی مختلف ممکن است با مشکلات و مسائل حقوقی مواجه شوند که برای حل و پیگیری آن لازم است به دادگاه مراجعه کنند. رسیدگی به اکثریت این مسائل نیازمند تجربه و دانش حقوقی خواهد بود که این مورد از عهده افراد عادی که در این زمینه فعالیتی نداشته اند خارج است از این رو توصیه می کنیم به منظور جلوگیری از پیچیده تر شدن روند پرونده حقوقی مربوطه و همچنین جهت تسریع در مراحل آن حتما قبل از هرگونه اقدامی از بهترین وکیل مشاوره و کمک بگیرید.

بهترین وکیل در فارس چه کسی است؟

 بهترین وکیل به شخصی اطلاق می شود که در طول سالیان وکالت خود پرونده های زیادی را پیگیری و حل و فصل کرده و موارد زیادی را در حوزه حقوقی و کیفری به نتیجه مطلوب رسانده باشد. بهترین وکیل در فارس ضمن این که در حوزه فعالیتی خود تخصص فراوانی دارد با تکیه بر تجربه و پشتکار زیاد می تواند پرونده موکل خود را در مسیر صحیح قانونی پیش برد.

بهترین وکیل در شیراز از دانش حقوقی بالایی برخوردار بود و به خوبی می تواند از موکل خود دفاع کرده و در جهت احقاق حقوق او تمام تلاش خود را به کار می گیرد. با توجه به گسترده بودن مسائل حقوقی از این رو هر کدام از وکلا بعد از دریافت پروانه وکالت پایه یک، تنها در یک زمینه خاص شروع به فعالیت کرده و افرادی که درگیر پرونده های حقوقی می شوند می توانند براساس موضوع پرونده خود به بهترین وکیل در فارس در همان حوزه مربوطه مراجعه کنند.

بهترین وکیل در فارس چه کسی است؟

انواع وکالت

با توجه به اهمیت حضور بهترین وکیل در فارس در پرونده های حقوقی و کیفری لازم است که با انواع وکالت و حوزه تخصصی آن ها که به قرار ذیل است آشنا شوید:

 • وکیل قضایی: وکلای قضایی در یکی از رشته حقوق و یا زیرشاخه های آن تحصیل کرده و پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری و یا مرکز وکلای قوه قضایی دریافت می کنند و سپس در مراجع قضایی به عنوان نماینده موکلین خود حضور پیدا کرده و از آنان دفاع می کنند.
 • وکیل اداری: افرادی که به عنوان وکیل اداری فعالیت دارند ملزم به گذراندن دوره تحصیلی در رشته حقوق و اخذ پروانه وکالت پایه یک نیستند. وکلای اداری تنها با عقد یک قرارداد وکالت انجام امور اداری و شخصی فرد را عهده دار می شوند ولیکن حق دخالت و یا حضور در مراجع قضایی جهت دفاع از شخص را ندارند.
 • وکیل تسخیری: وکلایی که با عنوان وکیل تسخیری فعالیت می کنند دارای پروانه وکالت پایه یک بوده و بر قوانین کیفری تسلط دارند. این وکلا توسط دادگاه برای متهمینی که توانایی پرداخت حق الوکاله وکیل را ندارند انتخاب شده و به عنوان وکیل تسخیری شناخته می شوند.

در حقیقت دادگاه بعد از بررسی انجام شده در صورت تشخیص این که متهم توان انتخاب بهترین وکیل در فارس را ندارد برای آنان در جهت برقراری شرایط برابری دادخواهی، وکیل انتخاب می کند و حق الوکاله نیز از بودجه دادگستری پرداخت می شود.

 • وکیل معاضدتی: براساس اصل 35 قانون اساسی طرفین دعوا این حق و اختیار را دارند تا برای دفاع از حقوق خود بهترین وکیل در فارس را انتخاب کنند و وکلایی که براساس شرایط و امکاناتی که توسط مراجع قضایی مهیا شده وکالت افراد کم بضاعت را بر عهده می گیرند و از حقوق آنان دفاع می کنند به عنوان وکیل معاضدتی شناخته می شوند.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل در فارس را بشناسید!

آقای غلام حسین خلیفه

 آقای غلامحسین خلیفه

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری شیراز و مشاور حقوقی هستند . ایشان تمامی پرونده ها در زمینه حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی ، تصادفات ، تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای و … را می پذیرند و مشاوره های لازم را به صورت حضوری و غیر حضوری در این خصوص ارائه می دهند . آقای خلیفه مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی ، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس ، داور رسمی کانون وکلای دادگستری استان فارس و در حوزه قرارداد نویسی متخصص هستند . آقای غلامحسین خلیفه ، به عنوان یکی از بهترین وکلای استان فارس و شیراز در حال فعالیت می باشند .

آدرس دفتر: شیراز، بلوار پاسداران ، نبش خیابان جهان آرا ، ساختمان یلدا ، طبقه چهارم واحد سه

برای اعطای وکالت به آقای خلیفه ، یکی از وکلای خوب شیراز، با اطلاعات زیر با مدیر دفتر ایشان در تماس باشید

شماره تماس :

09178002693

اینستاگرام: khalifeh_lawyer

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در استان فارس هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بوده و با تسلطی که بر قوانین دارند درصد بالایی از پرونده هایی که تاکنون وکالت کرده اند را به نتبجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند. آقای کیومرثی بیش از 5 سال سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در فارس شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • بیش از 5 سال سابقه وکالت

آدرس: فارس، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

شماره تماس: 09172220205

هوشنگ خضری

هوشنگ خضری

هوشنگ خضری یکی از بهترین وکیل در فارس هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند. آقای خضری علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: فارس، بلوار امیرکبیر، چهارراه والفجر، ابتدای ایمان جنوبی

شماره تماس: 07138427518 – 09177722017

نگین پورغلام

نگین پورغلام

نگین پورغلام وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در فارس هستند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتبحر و حرفه ای شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 4 سال تجربه وکالتی
 • تسلط بر امور و مذاکرات قراردادها
 • کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: فارس، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15

شماره تماس: 09171194651

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی در استان فارس هستند. ایشان 8 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و به عنوان بهترین وکیل در فارس معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: فارس، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم

شماره تماس: 09171263085

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور وکیل پایه یک در استان فارس هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بیش از 16 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای فارس
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: فارس، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

امید شرکا

امید شرکا

امید شرکا وکیل پایه یک در استان فارس هستند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها را دارند. از دیگر سوابق آقای شرکا می توان وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس، وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس، نماینده و وکیل حرم شاه چراغ، وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس
 • نماینده و وکیل حرم شاه چراغ
 • وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده
 • ·       11 سال سابقه وکالت

آدرس: فارس، قصرالدشت، روبروی مخابرات، ساختمان پلاتین، واحد 15

شماره تماس: 09171399905

راحله کیانی

راحله کیانی

راحله کیانی یکی از وکلای پایه یک دادگستری در استان فارس هستند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفقیت و دلخواه موکل خود رسانده اند. خانم کیانی به عنوان مشاور حقوقی نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: فارس، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09171047077

اختیاراتی که بهترین وکیل در فارس می تواند داشته باشد

در وکالت نامه هایی که میان وکیل و موکل تنظیم می شود بخشی به عنوان اختیارات وکیل وجود دارد که انتخاب حوزه اختیارات برای بهترین وکیل در فارس بر عهده موکل بوده و می تواند تمامی اختیارت و یا تنها چند مورد از آن را بر عهده وکیل قرار دهد.

بهترین وکیل در فارس که تجربه زیادی در حوزه وکالت دارد به خوبی می داند که برای پیگیری پرونده مربوطه تا چه حد اختیارات لازم است تا پرونده را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل خود برساند.

اختیاراتی که بهترین وکیل در فارس می تواند داشته باشد

وکیل خانم یا آقا؟

در کلیه حوزه های حقوقی و کیفری وکلای خانم و آقا فعالیت دارند و هر کدام براساس علاقه و تسلطی که بر قوانین در یک حوزه خاص دارند به صورت تخصصی فعال می باشند. معمولا اکثریت وکلای خانم پرونده های حقوقی و خانواده را به دعاوی کیفری ترجیح می دهند و بالعکس وکلای آقا در حوزه پرونده های کیفری فعالیت بیشتری دارند ولیکن این بدین معنا نیست که برای دعاوی خانواده حتما به وکیل خانم و برای مسائل کیفری به وکیل آقا مراجعه کنیم بلکه در انتخاب بهترین وکیل در فارس نباید جنسیت را مدنظر قرار داد بلکه تنها باید معیار انتخاب را در مهارت، تجربه، فن بیان، رفتارحرفه ای و غیره قرار دهید.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در فارس را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیلچی با ما در ارتباط باشید.

از کجا بفهمیم به وکیل خوبی مراجعه کرده‌ایم؟

برای این کار باید بفهمید که وکیل در زمینه حقوقی مورد نظر چقدر تجربه دارد. می‌توانید از وکیل درخواست کنید که چند نمونه از پرونده‌های موفق قبلی خود را به شما نشان دهد.

ملاک تشخیص بهترین وکیل چیست؟

به طور کلی، معیار تشخیص بهترین وکیل دارا بودن دانش حقوقی بالا، رعایت اخلاق حرفه‌ای، صداقت در تمامی مراحل پیگیری پرونده و قدرت استدلال و فن بیان بالا است.

دستمزد یک وکیل خوب برای طلاق چقدر است؟

دستمزد وکیل مبلغ ثابتی نیست و بسته به مهارت و تجربه و نوع اقدام و قوت دلایل می تواند متفاوت باشد.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 6 =

دکمه بازگشت به بالا