وکیل

10 تا از بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از عمده ترین پرونده هایی مطرح شده در دادگاه خانواده مربوط به پرونده های طلاق است. براساس قانون ایران حق طلاق برای مرد است و زوج می تواند بدون آن که دلیلی را در دادگاه بیان کند با پرداخت حقوق مالی زن، همسر خود را طلاق دهد. البته برخورداری مردان از چنین حقی هرگز به معنای محدودیت برای زنان نمی باشد و در مواردی نیز قانونگذار براساس شرایطی خاص با درخواست طلاق از طرف زن موافقت می کند. درخواست طلاق از طرف زن یکی از پیچیده ترین دعاوی خانواده محسوب می شود و ممکن است در مقایسه با دیگر انواع طلاق پروسه طولانی تری داشته باشد از این رو لازم است که زوجه برای تنظیم این درخواست و پیگیری آن از بهترین وکیل طلاق از طرف زن کمک بگیرد.

بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج چه کسی است؟

وکیل طلاق از طرف زن یکی از است که در حوزه دعاوی خانواده و طلاق فعالیت داشته و بر قوانین حقوقی مربوط به این پرونده ها تسلط دارد. درخواست طلاق از طرف زن بدون حضور وکیل به سختی ممکن است به نتیجه برسد و دعاوی مربوط به این نوع طلاق ملزم استخدام بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج و بهترین وکیل نفقه در کرج می باشد.

وکیل طلاق از طرف زن با تجربه و مهارتی که در رسیدگی به این دعاوی دارد بهترین و مناسب ترین راه را برای پیشبرد پرونده در دادگاه خانواده پیشنهاد می دهد و مراحل دادرسی را با پیگیری مداوم در مدت زمانی کوتاه تر از آنچه که انتظاردارید پیش برده و در نهایت می تواند رای دادگاه را به نفع موکل خود دریافت کند.

بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج توانایی کافی در پذیرفتن این پرونده ها را داشته و بهتر از هر شخص دیگری می تواند در روند این پرونده به موکل خود کمک کند. وکیل به نمایندگی از طرف موکل خود در جلسات دادگاه حضور پیدا کرده و با ارائه مدارک و ادله مهم و قابل اثبات رای مسیر پرونده را به نفع موکل خود پیش خواهد برد.

بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج

قانون ازدواج را نوعی قرارداد معرفی کرده که تاثیرات زیادی می تواند در زندگی افراد داشته باشد لذا طلاق را نیز می توان نوعی فسخ قرارداد معرفی کرد. همانطور که گفتیم زوجه در ارائه دادخواست طلاق به دادگاه زمانی می تواند رای دادگاه را به نفع خود دریافت کند که در این مسیر از راهنمایی و مشاوره بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج بهره مند شده باشد. حال سوال این است که وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند چه ویژگی هایی باید داشته باشند:

 • بهترین وکیل طلاق در کرج باید به پرونده های مربوط به خانواده و قوانین مدنی تسلط کاملی داشته باشد و همانطور که می دانید برای طلاق از طرف زن باید شرایطی را که قانونگذار تعیین کرده داشته باشد تا بتوان در دادگاه برای آن اقدام کرده و حکم طلاق را دریافت کرد.
 • بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج باید بتواند ضمن پیگیری پرونده از حقوق مالی زن از قبیل نفقه، مهریه و غیره نیز دفاع کرده و در صورت لزوم برای هرکدام از این موارد طرح دعوی کند.
 • وکیل طلاق از طرف زن باید روانشناس خوبی نیز باشد زیرا در مسئله طلاق از طرف زوجه راضی کردن زوج برای طلاق بسیار مهم می باشد زیرا همانگونه که می دانید براساس قوانین ایران حق طلاق با مرد است لذا در صورت توافق زوج صدور حکم طلاق در مدت زمان کوتاه تری صادر می شود.

10 تا از بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج را بشناسید!

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی یکی از بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج می باشند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و با تسلطی که بر قوانین مربوط به دعاوی خانواده دارند به صورت تخصصی در پیگیری دعاوی طلاق از طرف زن شروع به فعالیت کردند. خانم نوری توران پشتی باتکیه بر دانش حقوقی و مهارت و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خودکسب نموده اند پرونده های طلاق از طرف زن را به راحتی و در مدت زمانی کوتاه به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • مدیر مسئول موسسه نورحق کرج
 • مشاور حقوقی هیات ورزشی اشکواش استان البرز
 • وکیل بانک انصار
 • عضو کمیسیون نقل و انتقالات مرکز وکلای استان البرز

آدرس: کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09123604875

مهناز فرجی کشاورز

مهناز فرجی کشاورز

مهناز فرجی کشاورز وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در پیگیری و حل و فصل پرونده های طلاق از طرف زن را دارند و در این حوزه به عنوان یکی از بهترین وکلای کرج معرفی می شوند. خانم فرجی کشاورز در زمینه سایر دعاوی خانواده و انواع طلاق، نفقه، مهریه و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری البرز
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: کرج، نظرآباد، بلوار مدرس، روبروی بانک مسکن، طبقه اول

شماره تماس: 09125628495

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه کارشناس ارشد حقوق خصوصی و یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای استان البرز می باشند. ایشان در زمینه پرونده های خانواده، انواع طلاق، کیفری و ملکی فعالیت دارد و گسترده ترین بخش فعالیت ایشان در رسیدگی و پیگیری دعاوی طلاق از طرف زن می باشد. خانم مهدوی پناه با 8 سال سابقه وکالت و تجربه ای که در این زمینه کسب نموده اند اکثریت پرونده های طلاق از طرف زن که به ایشان سپرده شده را به نتیجه مطلوب و موفقیت رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد 9

شماره تماس: 09124665440

توحید اکبری

توحید اکبری

توحید اکبری یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج می باشند. ایشان در زمینه پیگیری دعاوی طلاق از طرف زن دارای تجربه و تبحر بالایی هستند و این پرونده ها را به نفع موکل خود با استناد به قانون به نتیجه می رسانند. آقای اکبری در دیگر حوزه های حقوقی خانواده مانند رسیدگی به پرونده های مهریه، نفقه، طلاق توافقی و غیره نیز سابقه وکالت دارند.

  تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی در زمینه های مختلف

آدرس: کرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری وتجاری، طبقه پنجم

شماره تماس: 02645367970

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو وکیل پایه یک و عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلای استان البرزمی باشند. ایشان در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، انواع طلاق، نفقه و مهریه به صورت تخصصی فعالیت دارند و بر کلیه قوانین مربوط به انواع طلاق مسلط می باشند. آقای بیک ویردیلو در حوزه طلاق از طرف زن نیز فعال بوده و وکالت این پرونده ها را نیز می پذیرند.

 تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلا
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست، چند قدم به سمت میدان شهدا، برج امید، طبقه 6، واحد 601

شماره تماس: 09012565360

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی 17 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های خانواده و انواع طلاق را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج شناخته می شوند. ایشان در زمینه های دیگر دعاوی حقوقی و کیفری فعال می باشند و یکی از وکلای باسابقه و با تجربه بالا در کرج محسوب می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09121400953

سولماز حیدری

سولماز حیدری

سولماز حیدری کارشناس ارشد حقوق خصوصی و مسلط بر کلیه قوانین خانواده و طلاق می باشند. ایشان یکی از وکلای پایه یک و بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج هستند. خانم حیدری پرونده های زیادی رادر حوزه طلاق به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 09124679926

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی با 10 سال سابقه وکالت یکی از بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج می باشند. ایشان بر قوانین مربوط به انواع طلاق تسلط و اشراف کاملی دارند و با تکیه بر توانایی و تجربه ای که در پیگیری دعاوی طلاق از طرف زن دارند پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

شماره تماس: 02634980196

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی

رقیه بحرکاظمی یکی از وکلای پایه یک دادگستری با 13 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده و طلاق از طرف زن می باشند. ایشان با تسلطی که برقوانین طلاق دارند به راحتی و در مدت زمانی کوتاه پرونده های طلاق از طرف زن را به نتیجه موفقیت می رسانند. خانم بحر کاظمی در دیگر حوزه های حقوق خانواده نیز فعالیت دارند.

 تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدیر موسسه حقوقی صیانت پارسیان البرز
 • وکیل سابق بانک سینا

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی شمالی، نرسیده به میدان آزادگان، جنب خیابان بخشداری، ساختمان سپید، طبقه 2، واحد 8

شماره تماس: 09121675896

محیا رضایی

محیا رضایی

محیا رضایی 12 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های طلاق از طرف زن را دارند و در این زمینه جزو وکلای با سابقه و تجربه بالای شناخته می شوند. ایشان علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت دارند و بهترین و مناسب ترین راهکار را برای دستیابی به نتیجه موفقیت به موکل خود پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان 7 تیر، خیابان طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 09124625346

شرایط طلاق از طرف زن

اگر شرایط زندگی که مرد ایجاد کرده برای زن غیر قابل تحمل باشد و حق طلاق نیز فقط با مرد باشد به طور قطع روابط میان زوجیت دچار اختلال شده و زندگی زناشویی آنان با مشکلات زیادی همراه خواهد بود که می تواند آثار منفی را نیز برای جامعه در برداشته باشد.

براساس بیان بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج قانونگذار در قانون مدنی در موارد محدودی امکان درخواست طلاق از طرف زن را جایز دانسته و آن را می پذیرد و حتی تغییراتی نیز در قوانین مربوط به مراحل طلاق از طرف مرد نیز اعمال گردیده که مرد برای این امر بایستی ضمن پشت سر گذاشتن مراحلی از قبیل ارجاع به امر داوری، دریافت گواهی عدم سازش و پرداخت حقوق مالی زن می تواند حکم طلاق را از دادگاه دریافت کند.

با توجه به آنچه که گفتیم اگر زن تمایل به جدایی از همسر خود داشته باشد بایستی دلایل و شرایطی که در ماده 1119، 1129 و 1130 قانون مدنی بیان گردیده را داشته و بتواند آن را در دادگاه به اثبات برساند. دلایل قانونی که می تواند حق طلاق از طرف زن را قبول کند را می توان در چهار مورد ذیل به صورت خلاصه بیان کرد:

 • وکالت در طلاق که می تواند مشروط و یا مطلق باشد: وکالت در طلاق می تواند یکی از شروط ضمن عقد باشد و زوجین در زمان عقد نکاح در مورد این موضوع با هم توافق کرده و وکالت طلاق به زن وگذار شده و در عقدنامه نیز قید می شود.
 • پرداخت نکردن نفقه از طرف مرد: یکی از حق و حقوق قانونی وشرعی زن نفقه می باشد و مرد ملزم به پرداخت آن است و این مورد می تواند یکی از مواردی باشد که حق طلاق را برای زن ایجاد خواهد کرد. براساس ماده 1129 قانون مدنی اگر مرد از تمکن مالی برخوردار باشد و از پراخت نفقه امتناع ورزد زوجه می تواند از طریق ارائه شکایت به دادگاه برای طلاق اقدام کند.

 قابل ذکر است که قانون بین حالتی که مرد به صورت عمد نفقه را پرداخت نمی کند و یا این که توانایی پرداخت ندارد هیچگونه تفاوتی قائل نبوده و در هر صورت این مورد می تواند شرایط طلاق از طرف زن را ایجاد کند.

 • غیبت طولانی مدت زوج بدون دلیل: براساس قانون غیبت مرد بیش از چهار سال می تواند شرایط طلاق از طرف زن را فراهم کند.
 • عسر و حرج زوجه: در مواردی که زن تحمل زندگی با مرد را نداشته و تحمل ادامه زندگی با زوج برای او سخت و طاقت فرسا شده باشد می تواند تحت عنوان عسر و حرج از طریق مراجع قانونی برای طلاق اقدام کند.
شرایط طلاق از طرف زن

پروسه زمانی ثبت طلاق از طرف زن

ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که طلاق از طرف زن چه مدت طول می کشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این پروسه به عوامل مختلفی بستگی دارد و در قانون نیز مدت زمان مشخصی برای آن تعیین نگردیده است.

اما اگر در طرح دعوای برای طلاق از طرف زن، فرایند پیگیری امور حقوقی را به بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج سپرده باشید مدت زمان فرایند این دعوا کوتاه تر انجام می شود.

لذا اگر به دنبال راهی هستید که بعد از ارائه دادخواست طلاق به دادگاه در مدت زمان کوتاهی گواهی عدم سازش را دریافت کرده و هر چه سریع تر ادله خود برای طلاق را در دادگاه با اثبات برسانید و از همسر خود جدا شوید لازم است که حتما از همان ابتدای طرح دادخواست رسیدگی به امور دعوا را به وکیل متخصص و باتجربه بسپارید.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل طلاق از طرف زن در کرج را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در کرج کلیک کنید.

برای درخواست طلاق از طرف زن باید کجا رفت؟

جهت ثبت دادخواست طلاق در ابتدا مشاوره با یک‌ وکیل و‌سپس مراجعه به دفتر خدمات قضایی و ثبت نام در سامانه ثنا، در این مرحله پس از ثبت دادخواست پرونده به دادگاه محل سکونت زن ارجاع می شود.

آیا زن بعد از گرفتن مهریه می تواند طلاق بگیرد؟

در صورت داشتن یکی از شروط 12 گانه تعریف شده در عقدنامه نکاح و یا درصورت اثبات عسر و حرج از سوی زن یا داشتن حق طلاق، زن می‌تواند درخواست طلاق کند که در این حالت مهریه نیز به او تعلق خواهد گرفت.

دادگاه در چه صورت درخواست زن برای طلاق قبول می‌کند؟‌

در صورت داشتن دلایل محکمه پسند برای ارائه دادخواست به دادگاه و اثبات آن توسط زن، قاضی دادگاه اقدام به صدور رای به نفع زوجه خواهد نمود درغیر این صورت یعنی با عدم اثبات دلایل دادخواست زن توسط دادگاه و قاضی رد خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا