وکیلوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. زمانی که زن و شوهر به دلیل عدم سازش تصمیم به جدایی می گیرند و هر دوی آن ها برای طلاق موافقت دارند بایستی دادخواست خود را مبنی بر طلاق توافقی به دادگاه خانواده ارائه دهند و مراحل انجام آن را پیگیری کنند با توجه به پیچیده بودن روند دادرسی طلاق توصیه می کنیم برای انجام این نوع طلاق و همچنین تسریع مراحل آن از بهترین وکیل طلاق توافقی کمک بگیرید.

طلاق توافقی چیست؟

طلاق توافقی به نوعی از طلاق گفته می شود که زوجین با وجود تمام مشکلات و عدم سازگاری که با هم دارند به این نتیجه می رسند که تنها راه حل مشکلات آنان جدایی و یا طلاق توافقی است که البته با نام طلاق تفاهمی نیز شناخته می شود. در این نوع طلاق زوجین برای تمامی مسائل  و تعهدات نظیر مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره به توافق می رسند و آن را در دادخواست خود قید کرده و به دادگاه اعلام می کنند. طلاق توافقی اگرچه با رضایت طرفین انجام می شود ولیکن مراحل آن ممکن است تا حدودی پیچیده بوده که برای جلوگیری از هرگونه ضایع شدن حق طرفین  می توانند به بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران مراجعه کنند.

طلاق توافقی چیست؟

وظایف بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران

با توجه به اینکه در طلاق توافقی زوج و زوجه هر دو برای طلاق موافق هستند اما به دو دلیل ذیل اقدام به اخذ بهترین وکیل طلاق در تهران می کنند که البته دلایل ذکر شده از مهمترین وظایف وکیل طلاق توافقی محسوب می شود:

 • اغلب زوجین تمایل ندارند در جلسات دادرسی و جلسات مشاوره خانواده شرکت کنند که در این شرایط بهترین وکیل طلاق در تهران پیگیری روند پرونده را برعهده گرفته و به عنوان نماینده موکل خود در جلسات حضور می یابد.
 • بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران با توجه به آشنایی با قوانین طلاق و همچنین تجربه ای که در زمینه این دعاوی کسب نموده موجب تسریع در دریافت گواهی عدم امکان سازش زوجین می شود.
🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را بشناسید!

جناب آقای دکتر امین گلریز


آقای دکتر امین گلریز، یکی از بهترین وکلای شهر تهران می باشند. نامبرده فارغ‌التحصیل رتبه‌ی یک دکتری بوده و در سوابق خود عضویت در هیئت علمی دانشگاه، سابقه‌ی قضاوت، رتبه دوم کارآموزی قضاوت تهران، نگارش کاملترین شرح قانون مجازات اسلامی در 4 جلد را دارا هستند. همچنین نگارش چندین مقاله‌ی علمی – پژوهشی و وکالت در پرونده‌های مهم از دیگر افتخارات ایشان است.جهت انجام مشاوره با ایشان می‌توانید با تعیین وقت قبلی با شماره های زیر تماس بگیرید:شماره تماس: 09120899917شماره تماس دفتر: 02122732919وب سایت: drgolriz.comآدرس: تهران، میدان تجریش، خیابان ملکی، نبش بن‌بست یکم، پلاک ۲، طبقه ۲

مونا ترابی

مونا ترابی

مونا ترابی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های خانواده را دارند و تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه طلاق توافقی در کمترین زمان به نتیجه مثبت رسانده اند و می توان ایشان را به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، ظفر، مصدق شمالی، خیابان دامغانی 11، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09121979750

الهام صادقی تجریشی

الهام صادقی تجریشی

الهام صادقی تجریشی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که می توان ایشان را به عنوان یکی از وکلای متخصص در حوزه دعاوی خانواده برای پرونده هایی نظیر طلاق، طلاق توافقی، مهریه، نفقه و غیره معرفی کرد، ایشان همچنین در دعاوی ملکی، کیفری، ثبتی، قراردادها نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • عضو جامعه جرم شناسی ایران
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان 32، پلاک 116، طبقه 4، واحد 9

شماره تماس: 02188517032

ندا اقوامی

ندا اقوامی

ندا اقوامی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران شناخته می شوند ایشان در حوزه های دیگری نظیر شرکت ها، قراردادها، ارث، امور حسبی، تجاری و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی، سیمون بلوار، نبش خیابان زارع، پلاک 4، مجتمع استاد شهریار، طبقه 2 جنوبی

شماره تماس: 09124585704

محمد الماسی

محمد الماسی

محمد الماسی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که بیش از 12 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلفی کیفری، خانواده و غیره را دارند و پرونده های زیادی در حوزه خانواده نظیر طلاق، مهریه و نفقه و… را به نتیجه مثبت رسانده اند ایشان علاوه بر دعاوی داخلی در زمینه دعاوی بین المللی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • مدرس و پژوهشگر علم حقوق
 • دکترای حقوق خصوصی
 • عضو کانون وکلای مرکز

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی،خیابان مفتح شمالی، پلاک ۳۶۶، طبقه ۴، واحد ۱۲

شماره تماس: 09125671878

منا محمدی سام

منا محمدی سام

منا محمدی سام وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران می باشند که بیش از 11 سال سابقه وکالت در این حوزه حقوقی را دارند ایشان در پیگیری دیگر پرونده های حقوقی خانواده، کیفری، ملکی و غیره نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سالبقه وکالت
 • مشاوره مالیاتی
 • کارشناسی ارشد مجموعه حقوق
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: تهرن، خیابان بهشتی، ابتدای خیابان خالد اسلامبولی، نبش کوچه یکم، برج ستاره، پلاک 7، طبقه 10

شماره تماس: 02188676825

فرزاد قاسمی رهقی

فرزاد قاسمی رهقی

فرزاد قاسمی رهقی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در حوزه دعاوی خانواده و پرونده های طلاق از دانش و تبحر بالایی برخوردارند ایشان پرونده های طلاق توافقی را در کوتاه ترین زمان به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • مشاور حقوقی آرایه سازان ماندگار
 • مشاور حقوقی هلدینگ انیاک
 • وکیل کلاسینو
 • کارشناسی ارشد حقوق تجارت و الکترونیکی

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بوستان ششم، پلاک ۱۰۷، واحد ۱۰

شماره تماس: 09121828548

زهرا اسلامی قلیچی

زهرا اسلامی قلیچی

زهرا اسلامی قلیچی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند که پرونده های طلاق توافقی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری مرکز در شهر تهران
 • مشاوره مالیاتی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: تهران، خیابان شهید بهشتی، ابتدای خالد اسلامبولی، نبش کوچه یکم، پلاک۷ طبقه اول، واحد۳۶

شماره تماس: 09126838962

رامین حضوری

رامین حضوری

رامین حضوری وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند ایشان 4 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های خانواده، ملکی و کیفری را دارند و در زمینه پرونده های طلاق توافقی نیز جزو یکی از وکلای متخصص و با تجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • وکیل موسسه تحقیقاتی وزارت دفاع
 • وکیل صنایع خودرویی وریلی آکیادویچ
 • وکیل آستانجین خودرو
 • کارشناسی ارشد حقوق عمومی
 • مشاوره مالیاتی

آدرس: تهران، خیابان بهبودی، نرسیده به ستارخان، نبش صالحیان، پلاک32، طبقه دوم

شماره تماس: 09129440628

کریم محمودی

کریم محمودی

کریم محمودی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری با 4 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران شناخته می شوند ایشان در دیگر دعاوی خانواده و ملکی نیز فعالیت دارند

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • مشاوره مالیاتی
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: تهران، خیابان شهید قرنی، نرسیده به کریم خان زند، کوچه خسرو غربی، پلاک 25، واحد 4

شماره تماس: 02188934637

وضعیت دریافت مهریه در طلاق تواقفی به چه صورت است؟

یکی از تعهداتی که بعد از عقد نکاح بر مرد واجب است پرداخت مهریه زن است و زن هر زمان که تمایل داشته باشد می تواند مهریه خود را از مرد طلب کند اما معمولا زوجه مهریه خود را در صورتی که قصد جدایی و طلاق داشته باشد از زوج طلب خواهد کرد و در طلاق توافقی نیز زوجین بایستی در مورد آن به توافق برسند در غیر این صورت دادگاه گواهی عدم سازش را برای آن ها صادر نخواهد کرد و پروند طلاق در مسیر طلاق توافقی پیش نخواهد رفت که البته زن می تواند در این مورد به بهترین وکیل مهریه در تهران مراجعه کرده و با او مشورت کند.

وضعیت دریافت مهریه در طلاق تواقفی به چه صورت است؟

توافق در مورد نفقه در طلاق تواقفی به چه صورت است؟

یکی دیگر از مسائلی که در بخشنامه جدید طلاق توافقی به آن توجه شده و باید زوجین آن را روشن کنند این است که آیا نفقه ای بر عهده مرد مانده است یا خیر؟ و اگر باقی مانده بایستی مقدار و حتی نحوه پرداخت آن نیز کاملا مشخص شود. توجه داشته باشید که نفقه نیز از حقوق مالی زن محسوب می شود ولیکن برخلاف مهریه جنس و مقدار آن مشخص نبوده و به صورت کتبی ثبت نشده است.

اگر زوجین در مورد نفقه به توافق نرسند دادگاه گواهی عدم امکان سازش را برای آنان صادر نخواهد کرد و در این صورت امکان طلاق توافقی نیز میسر نمی گردد لذا در صورتی که زوجین در این مورد به تفاهم نرسیده اند توصیه می کنیم حتما با بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران مشاوره داشته باشند تا راهکار مناسب را به آنان پیشنهاد دهد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل طلاق توافقی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص طلاق توافقی نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

آیا می‌توان فقط به مشاوره با وکیل طلاق توافقی بسنده کرد؟

اگرچه حضور وکیل در جلسات دادگاه خانواده می‌تواند بسیار موثر باشد اما کسانی که مایل به پرداخت هزینه نیستند می‌توانند تنها با مشاوره با وکیلشان، در دادگاه به موفقیت مطلوبی برسند.

وکیل طلاق توافقی روی چه مسائلی تمرکز دارد؟

وکیل سعی می‌کند با استفاده از آگاهی و دانش خود در مورد تمام مسائل از جمله مهریه، حضانت فرزندان، نفقه، جهیزیه و … توافق ایجاد کند. در واقع وکیل طوری برنامه ریزی می‌کند که نتیجه دادگاه بیشترین منفعت را برای موکلش داشته باشد.

حضانت فرزند در طلاق توافقی چگونه است؟

حضانت فرزند نیز مانند مهریه می‌باشد و هر توافقی که بین زوجین در مورد حضانت فرزند در طلاق توافقی انجام گیرد، از سوی دادگاه مورد قبول است.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا