وکیلوکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد ⭐【آپدیت1402】⚖️

طلاق توافقی یکی از انواع طلاق های صورت گرفته بین زوجین در دادگاه های خانواده است که امروزه بسیار رایج شده است. در این نوع از طلاق، طرفین به صورت مشترک برای جدایی تصمیم گرفته و در مورد تمام مسائل به توافق می رسند. اگر شما نیز به دنبال کسب اطلاعات لازم در این خصوص و آشنایی با مراحل انجام آن هستید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید. همچنین برای کسانی که در شمال تهران به دنبال وکیلی زبده برای این امر هستند، 5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد را در این مقاله معرفی خواهیم کرد.

طلاق توافقی چیست و چگونه انجام می شود؟

یکی از رایج ترین انواع طلاق در بین جوامع گوناگون طلاق توافقی می باشد. نوع توافقی طلاق شرایط خاصی ندارد و تنها بستگی به توافقات بین زوجین دارد. زن و شوهر گاهی ادامه زندگی را به صلاح نمی بینند و به صورت مسالمت آمیز و توافقی تصمیم به جدایی می گیرند. آنچه که در این میان مهم است تفاهم بر سر مشترکات بین آن دو است. اگر در جلسه بدوی دادگاه خانواده در این خصوص اختلاف نظری بین آن ها نباشد، قاضی در همان جلسه رای طلاق را صادر می کند.

معمولا افراد به دلیل داشتن مشغله های روزمره و عدم آشنایی کافی با مراحل طلاق توافقی، تصمیم به استخدام یک وکیل متخصص در این حوزه می کنند. بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد در وهله اول سعی می کند که زوجین را به ادامه زندگی تشویق کند و در صورت اصرار آن ها برای جدایی، در کم ترین زمان ممکن و زیر یک ماه حکم طلاق را برای آن ها دریافت می کند. بخشنامه جدید طلاق توافقی قوانین جدیدی برای این مورد تصویب نموده است که هدف آن پیشگیری از تصمیمات هیجانی و زود گذر زوجین می باشد. آنچه که در این بخشنامه به آن تاکید شده است، حضور در جلسات مشاوره برای رفع مشکلات پیش افتاده آن ها می باشد. این جلسات با همکاری بین قوه قضاییه و سازمان بهزیستی انجام می گیرد.

طلاق توافقی چیست و چگونه انجام می شود؟

مشخصات بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد

بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد همچون وکلای فعال در در هر نقطه از کشور باید ویژگی های قابل قبولی برای اخذ پرونده های وکالتی در این حوزه داشته باشد. این مشخصات شامل موارد زیر می باشد:

 • داشتن مدرک تحصیلی معتبر و پروانه وکالت از کانون وکلای قوه قضاییه
 • برخورداری از تجربه و تسلط به موضوعات مربوط به طلاق و انواع دعاوی خانواده و بالا بودن سطح اطلاعات در این خصوص
 • داشتن تلاش و پشتکار و روحیه قوی برای حضور در جلسات دادگاه و گرفتن تمامی حقوق موکلین خود
 • تلاش برای یافتن بهترین و سریع ترین راه حل ممکن برای به پایان رساندن پرونده

5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد را بشناسید!

سهیل طاهری

سهیل طاهری

سهیل طاهری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد می باشد وی به علاوه بر ارائه خدمات وکالتی عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و به تدریس نیز مشغول است شماره پروانه وکالت آقای طاهری 11625 است از ویژگی های آقای طاهری تلاش برای انجام طلاق توافقی در کم ترین زمان ممکن می باشد ایشان علاوه بر تخصص در این موضوع در انواع دعاوی مربوط به امور خانواده ملکی و حقوقی نیز دارای تبحر است
تخصص مهارت:

 • عضو هیئت علمی دانشگاه
 • عضو کانون وکلای مرکز
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • دارای مدرک تحصیلی دکترای رشته حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی

آدرس: سعادت‌آباد ، خیابان سعادت آباد، کوچه 32 غربی، پلاک 116، طبقه 4، واحد 9

شماره تماس: 09122109840 – 02188689911

پوراندخت عزیزی

پوراندخت عزیزی

خانم پوراندخت عزیزی، یکی از وکلای برجسته در تهران است که متخصص در انواع دعاوی مربوط به طلاق توافقی و غیر توافقی می باشد. وی به شماره پروانه 16831 از سوی کانون وکلای دادگستری سال هاست که به صورت فعال و مستمر به ارائه خدمات وکالتی به زوجینی که تصمیم به جدایی می گیرند، می پردازد. ایشان به پشتوانه رفتار و اخلاق حرفه‌ای خود، وجدان کاری، مسئولیت پذیری و رازداری خود توانسته است رضایت مراجعین و موکلین را به نحو احسن جلب نماید. با توجه به تخصصی که ایشان در این حوزه به دست آورده است می توان خانم عزیزی را یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد معرفی نمود.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی خانواده همچون طلاق، مهریه، حضانت، طلاق توافقی
 • ارائه دهنده مشاوره های حضوری و تلفنی به زوجین و افرادی که نیاز به مشاوره حقوقی دارند.
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: سعادت اباد، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، کوچه 34، پلاک 31، واحد 2

شماره تماس: 09126648001

زهره روشنایی

زهره روشنایی

خانم زهره روشنایی دیگر وکیلی است که به عنوان یک وکیل زبده، به ارائه خدمات وکالتی و مشاوره ای به مراجعین خود می پردازد و از این رو به دلیل کثرت پرونده های موفق در زمینه انواع طلاق، یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد محسوب می شود. شماره پروانه ایشان که از سوی کانون وکلای دادگستری صادر شده است 18736 می باشد. خانم روشنایی با حسن رفتار و صبوری و تخصیص وقت کافی به هر یک از موکلین خود، همواره راه حلی موثر با کم ترین زمان و بالاترین بازدهی را برای حل پرونده های خود به کار می گیرد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری
 • طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و زن، مهریه، قیومیت و ولایت قهری
 • ارائه مشاوره

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، جنب خیابان هفتم، ساختمان میلاد کاج، طبقه 3، واحد 316

شماره تماس: 09126975702 – 02122141097

گلبرگ گل سرخی

گلبرگ گل سرخی

خانم گلبرگ گل سرخی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی و یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد است. شماره پروانه وکالت ایشان 9267 می باشد. نامبرده سال هاست به عنوان وکیلی حرفه ای و کاربلد به ارائه خدمات وکالتی در انواع دعاوی خانواده و دعاوی دیگر حقوقی مشغول است.

تخصص مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی، تفکیک اراضی مشاع، جعل اسناد ملکی و استفاده از آن ها، ابطال اسناد رسمی
 • دعاوی خانواده طلاق تغییرجنسیت مهریه
 • تنظیم اوراق قضایی همچون لایحه‌ها و دادخواست ها شکایت نامه ها

آدرس: سعادت آباد، بلوار مدیریت، پلاک 31، طبقه اول شمالی

شماره تماس: 09121897331

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت

خانم سمیه حسینی دخت، یکی از وکلای برجسته و جزو بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد به شمار می رود. وی با 10 سال سابقه وکالت، ارائه دهنده انواع خدمات حقوقی با بالاترین سطح کیفیت می باشد. مدرک تحصیلی خانم حسینی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای سابقه 10 ساله در وکالت
 • دارای مهارت در دعاوی کیفری، حقوقی و خانواده
 • ارائه مشاوره

آدرس: سعادت اباد، بلوارمديريت، ميدان فرهنگ، كوچه قوام شهيدي، جنب برج آبی، پلاك 29، طبقه 4، واحد 25

شماره تماس: 09123965729

محمد مهاجری

محمد مهاجری

محمد مهاجری از جمله وکلای حرفه ای و زبده در استان تهران می باشد که به عنوان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی به ارائه خدمات در محدوده سعادت آباد مشغول است. اغلب پرونده هایی که ایشان در آن به تخصص و تبحر رسیده است، موضوعات مربوط به جرایم کیفری می باشد و از این رو ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد محسوب می شود. آقای مهاجری در حال حاضر به عنوان پژوهشگر دوره دکترای رشته حقوق عمومی در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل می باشد و علاوه بر وکالت، به تالیف و تدوین کتب و مقالات علمی نیز می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 • روزنامه نگار و فعال رسانه ای در روزنامه های کثیرالانتشار
 • وکالت انواع شرکت های تجاری و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در استارتاپ های نوین
 • سابقه کارشناس حقوقی در قوه قضاییه و دفتر ریاست جمهوری
 • تالیف بیش از 30 کتاب در خصوص موضوعات حقوقی

آدرس: سعادت آباد، خیابان مطهری، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک 268

شماره تماس: 09108595610

هزینه استخدام وکیل طلاق توافقی

برخی بر این باورند که برای پرونده های مربوط به طلاق توافقی، لزومی به استخدام وکیل نیست و آن ها می توانند به صورت فردی به پرونده خود رسیدگی کنند. غالبا علت ممانعت افراد برای حضور وکیل در پرونده های شان، مسائل مالی و پرداخت حق الوکاله می باشد. اما باید بگوییم که مزیتی که حضور یک وکیل در پرونده های قضایی دارد قطعا از معایب آن بیش تر است. بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد با توجه به تجربه و آشنایی که با چنین پرونده هایی دارد می تواند موکلین خود را از حضور در دادگاه بی نیاز کند و آن ها در کم ترین زمان ممکن از یکدیگر جدا شوند. حق الوکاله دریافتی وکلا نیز بستگی به میزان تخصص و تجربه آن ها، منطقه شهری دفتر وکالت و میزان پیچیدگی و نوع توافقات زوجین دارد.

هزینه استخدام وکیل طلاق توافقی

مدت زمان طلاق توافقی چه میزان است؟

طلاق توافقی در مقایسه با طلاق های یک طرفه در کم ترین زمان به نتیجه می رسند و نیازی به حضور مداوم موکلین و یا وکلای آن ها در دادگاه خانواده نیست. اما آنچه که مانع پیشرفت سریع تر طلاق توافقی می شود، الزام به حضور در جلسات مشاوره اجباری می باشد که بعد از پایان آن ها ادامه مراحل طلاق پیگیری می‌شود. جلسات مشاوره به طور عادی به دلیل تعدد پرونده های طلاق ماهیانه می باشد. حضور بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد می تواند این زمان را کوتاه کند. بعد از پایان جلسات و پس از این که زوجین از دادگاه گواهی عدم امکان سازش را دریافت نمودند، ظرف مدت سه ماه باید برای جاری شدن خطبه طلاق به دفاتر رسمی مراجعه کنند.

کلام آخر

آنچه که در این مقاله عنوان شد، مطالبی در خصوص چگونگی انجام طلاق توافقی بود. همچنین برای کسانی که نیاز به سپردن پرونده خود به یک وکیل حرفه ای دارند، 5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد معرفی گردید. امیدواریم مطالب ذکر شده برای شما مفید بوده باشد ‌و از آن بهره لازم را برده باشید.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاسگزاریم. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در سایت وکیل چی به ثبت برسانید و برای بهبود ارائه مطالب ما را یاری کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل مهریه در سعادت آباد کلیک کنید.

حضانت فرزند در طلاق توافقی چگونه است؟

حضانت فرزند نیز مانند مهریه می‌باشد و هر توافقی که بین زوجین در مورد حضانت فرزند در طلاق توافقی انجام گیرد، از سوی دادگاه مورد قبول است.

عده طلاق چه میزان است؟

برای زن زمان واحدی وجود ندارد و بستگی به بارداری، یائسگی، باکرگی و … دارد.

در طلاق توافقی باید نسبت به چه چیزهایی توافق کرد؟

 در طلاق توافقی باید نسبت به مسائل مالی زوجه ( مهریه, نفقه, اجرت المثل, نحله و حق تصنیف دارایی) توافق نمود. همچنین نسبت به جهیزیه، حضانت فرزندان, نفقه فرزندان، نحوه ملاقات فرزندان و وضعیت بارداری و باکره بودن زوجه توافق نمود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا