وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کیش⚡【سال1403】⚖️

امروزه، آمار بالای طلاق به یکی از معضلات اجتماعی تبدیل شده است. با وجود این که طلاق یک موضوع خانوادگی است، به دلیل تاثیر بر فرزندان و جامعه، به موضوعی اجتماعی تبدیل شده است. در این مسیر، وکیل طلاق می تواند نقش پر رنگی داشته باشد، اما لازم است که بدانیم بهترین وکیل طلاق در کیش چه کسی است و ویژگی های کلیدی بهترین وکیل کدام است؛ با ما همراه باشید.

بهترین وکیل طلاق در کیش چه کسی است؟

وکیل طلاق، شخصی است که تمرکز خود را بر پرونده های خانواده و طلاق قرار داده است. این وکیل به تمام قوانین این حوزه واقف است و حق و حقوق هر یک از طرفین را به خوبی می شناسد. بهترین وکیل طلاق در کیش، در ابتدای امر تلاش می کند تا زوجین را از تصمیم طلاق منصرف نموده و آن ها را به آشتی دعوت می کند. در همین راستا، لازم است که وی به فنون مذاکره مسلط باشد و فن بیان قوی داشته باشد.

وکیل طلاق نیازمند اطلاعاتی در زمینه فقه و روانشناسی نیز می باشد. زیرا بسیاری از قوانین خانواده از علوم فقه سرچشمه می گیرند. داشتن اطلاعات روانشناسی هم به تحلیل شخصیت افراد کمک می کند تا بهترین وکیل خانواده در کیش بتواند از درست ترین راه متناسب با افراد، با آن ها ارتباط برقرار نماید. از طرف دیگر، وکیل حرفه ای در حوزه طلاق، باید توانایی به کارگیری دانش و تجربه خود را در محضر دادگاه برای دفاع از موکل خود داشته باشد.

بهترین وکیل طلاق در کیش چه کسی است؟

روش های کسب اطلاعات در خصوص بهترین وکیل طلاق در کیش

وکیل می تواند نقش تعیین کننده ای را در تمام پرونده های حقوقی و کیفری داشته باشد. از این رو تنها مراجعه به وکیل کارساز نخواهد بود، در واقع باید وکیل متخصص و متبحر را در حوزه مورد نظر پیدا کرد. شناسایی چنین وکیلی، مستلزم داشتن اطلاعات کافی در خصوص وی می باشد، اما چگونه می توان اطلاعات کاملی را در مورد وکلا کسب کرد؟ در این خصوص باید به تحقیق و بررسی در خصوص وکیل اقدام نمود که راه های مختلفی برای آن وجود دارد.

در ابتدا می توان از اطرافیانی که راجع به موضوعی مشابه به وکیل مراجعه کرده اند، مشورت گرفت و برخی از وکلا را شناسایی کرد. مراجعه به کانون وکلای شهر و استان نیز می تواند به کسب اطلاعات در مورد تحصیلات، حوزه تخصصی، میزان موفقیت و اخلاق وکیل کمک کند. جستجوی اینترنتی هم یکی از راه هایی است که می توان از آن طریق اطلاعات دیگری را در مورد وکیل به دست آورد. مراجعه به دفتر وکالت وکلا و صحبت با مراجعین ایشان و خود وکیل هم اطلاعاتی را به شما ارائه می نماید.

10 تا از بهترین وکیل طلاق در کیش را بشناسید!

امید بیستونی

امید بیستونی

آقای امید بیستونی را می توان جزو وکلای معروف و شناخته شده در جزیره کیش  قرار داد. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 51963 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. کسب موفقیت و نتایج دلخواه در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت ایشان گواه توانایی و تخصص این وکیل خبره است. مردم به دلیل حسن خلق، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی
 • قبول وکالت دعاوی خانواده، مهریه و انواع طلاق

آدرس: جزیره کیش، خیابان امام، ساختمان کریمیان، طیقه اول، واحد 1

امیر حسین صادقی

امیر حسین صادقی

جناب آقای امیرحسین صادقی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در کیش هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق قضایی هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم این جزیره زیبا فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز هستند. آقای صادقی وکالت دعاوی خانواده، طلاق، کلاهبرداری، اختلافات مالی و غیره را می پذیرند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است. لقب بهترین وکیل طلاق در کیش به این وکیل حاذق اختصاص داده شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون

آدرس: کیش، بلوار ساحل، برج مالی انا، واحد 24

نسرین برفی

نسرین برفی

سرکار خانم نسرین برفی از وکلای خوب استان هرمزگان و جزیره کیش هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان بسیار مثبت اندیش، صبور، مسئولیت پذیر و وفادار هستند. خانم برفی طی دوران وکالت خود، تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند که در بیشتر از 90 درصد آن ها به موفقیت دست یافته اند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک شده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند.

تخصص و مهارت:

 •  وکالت پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و حضانت
 • پذیرش دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، قتل و سرقت
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند الزام به تنظیم سند و دعاوی موجر و مستاجر

آدرس: جزیره کیش، میدان خلیج فارس، مجتمع گلدیس

امیر عظیمی

امیر عظیمی

آقای عظیمی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در کیش به فعالیت مشغول می باشند. ایشان سال ها است به وکالت دعاوی مختلف مشغول هستند و در زمینه دعاوی خانواده، جرایم علیه اموال، دعاوی مالی و ملکی هم تخصص دارند. جناب آقای امیر عظیمی پس از به پایان رساندن تحصیلات خود در رشته حقوق خصوص در مقطع کارشناسی ارشد موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 21922 از کانون وکلا شدند. موفقیت های چشم گیر ایشان سبب کسب عنوان بهترین وکیل طلاق در کیش شده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و لایحه
 • پذیرش پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی و حقوقی گوناگون

آدرس: هرمزگان، کیش

پردیس جعفری

پردیس جعفری

سرکار خانم پردیس جعفری کارشناس ارشد حقوق خصوصی هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعال هستند. ایشان حدود 6 سال است که فعالیت حقوقی خود را آغاز نموده اند و دعاوی حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. خانم جعفری تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند و توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند. وکیل پردیس جعفری در دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت، ربا، سرقت، اختلافات مالی، فاکتور، خانواده، طلاق، رسید عادی، جهاد کشاورزی و املاک تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه
 • مشاوره حقوقی حضوری تخصصی
 • ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری و آنلاین

آدرس: کیش، مجتمع بانک ها، برج استاندارد

سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی

از وکلای خوب استان هرمزگان می توان به آقای سید علیرضا مولوی اشاره نمود که در حال حاضر در جزیره کیش فعالیت می کنند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. جناب آقای مولوی در وکالت پرونده های خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل تخصص ویژه دارند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی مختلف گویای توان بالا، سواد حقوقی و مهارت های این وکیل کار کشته است. ایشان با عنوان بهترین وکیل طلاق در کیش شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه انواع مشاوره های تخصصی
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: کیش، مجتمع بانک ها، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 4

نازنین حیدری

نازنین حیدری

سرکار خانم نازنین حیدری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در جزیره کیش هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 29026 از کانون وکلا هستند. خانم حیدری با سازمان ها و ارگان های مختلف به عنوان وکیل و مشاور همکاری کرده اند. ایشان تعداد زیادی از پرونده های مختلف را با پیروزی به سرانجام رسانده اند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. خانم نازنین حیدری با تکیه به سواد و مهارت های خود به وکالت می پردازند و در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، تملک آپارتمان ها، شهرداری، عقود و معاملات و کلاهبرداری تخصص ویژه دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • مشاوره حقوقی تخصصی غیر حضوری و آنلاین
 • نگارش و تدوین دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها

آدرس: کیش، میدان سنایی، مجتمع بیست، طبقه اول، واحد 105

محمد مهاجرین

محمد مهاجرین

یکی دیگر از وکلای توانمند جزیره کیش و استان هرمزگان جناب آقای محمد مهاجرین هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پرونه وکالت شماره 24796 می باشند. آقای مهاجرین دانش آموخته رشته حقوق هستند که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی دارند که در این مدت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت، سبب شناخته شدن این وکیل با تجربه به عنوان بهترین وکیل طلاق در کیش شده است. 

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: کیش، میدان سنایی، مجتمع بانک ها، خیابان مالک اشتر، رو به روی دادسرای عمومی و انقلاب، جنب دانشگاه علمی کاربردی، قطعه بی او 96، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 4

فاطمه مهربان

فاطمه مهربان

خانم مهربان را می توان جزو وکلای فعال در جزیره کیش هستند که به عنوان وکیل و مشاور فعالیت می کنند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک به را دریافت کردند و شروع به وکالت نمودند. سرکار خانم فاطمه مهربان به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت در بین مردم شناخته شده و مورد اعتماد هستند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و به حل و فصل مشکلات مردم کمک کرده اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و سواد حقوقی این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: کیش، میدان امیرکبیر، ساختمان فرهاد

سمیرا صحرایی

سمیرا صحرایی

سرکار خانم سمیرا صحرایی از وکلای شناخته شده کیش هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفتند و آن ها را به سرانجام رساندند. اخلاق حرفه ای، تلاش، صداقت و ذکاوت این وکیل سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان شده است. مشاوره های این وکیل خبره کمک موثری در حل مشکلات مردم بوده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اظهار نامه و مبایعه نامه
 • وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند
 • تخصص در پرونده های تصادفات، ضرب و جرح و قتل

آدرس: هرمزگان، کیش

ویژگی های کلیدی بهترین وکیل طلاق در کیش

وجود برخی ویژگی ها در وکیل طلاق برای رسیدن به موفقیت در پرونده، ضروری است. افراد هم در انتخاب وکیل باید به این ویژگی های وکیل دقت کنند.

 • تخصص: در وهله اول، وکیل باید در حوزه کاری خود متخصص و مجرب باشد. همچنین باید حوزه تخصصی وکیل با موضوع پرونده، تناسب داشته باشد.
 • تجربه: تجربه وکالت پرونده های مشابه، در نتیجه کار وکیل موثر است. بهترین وکیل طلاق در کیش، هر چه تعداد بیشتری پرونده را در این بخش وکالت کرده باشد، تجربیات بیشتری کسب کرده و شانس موفقیت او بالاتر می رود.
 • تعهد: از مهم ترین ویژگی های یک وکیل می توان به تعهد او اشاره نمود. داشتن تعهد، از خیانت، جلوگیری می کند. این خصلت سبب می شود که وکیل، تمام تلاش خود را به دفاع از حقوق موکل به کار بگیرد.
 • اطلاعات به روز: وکیل باید همیشه در حال مطالعه در زمینه های حقوقی باشد تا در جریان تغییرات قوانین قرار داشته باشد.
ویژگی های کلیدی بهترین وکیل طلاق در کیش

تاثیر مشاوره بر روند طلاق

توصیه می شود، زوجینی که تصمیم به طلاق می گیرند، ابتدا در جلسات مشاوره شرکت نمایند. در این جلسات این افراد با آثار و نتایج حقوقی تصمیم خود آشنا می شوند و چه بسا از تصمیم خود منصرف می شوند. در برخی مواقع هم افراد با حقوق خود آشنا نیستند و طی این جلسات با کسب اطلاعات در زمینه حق و حقوق خود و فرد مقابل آشنا می شوند.

دادگاه ها هم، زوجین را به این جلسات ارجاع می دهند و حضور در جلسات مشاوره برای برخی از زوجین اجباری می باشد. بسیاری از افرادی که با مشاوران صحبت نموده اند، از طلاق منصرف شده و با همسر خود آشتی می کنند. برخی از زوجین، مشکلات بسیار پیش پا افتاده ای دارند که از طریق صحبت با یک فرد حقوق دان و با تجربه، حل و فصل می گردد.

کلام آخر

طلاق یکی از مباحث شاخه حقوقی خانواده است که بسیار حساس و مهم می باشد. وکیل طلاق، وکیلی است که وکالت چنین پرونده هایی را می پذیرد و تمام تلاش خود را برای به ثمر رساندن مطلوب آن ها به کار می بندد. بهترین وکیل طلاق در کیش، متخصص، با تجربه، متعهد و کاربلد می باشد. از طریق روش های مختلف می توان به تحقیق در مورد وکیل و کسب اطلاعات در مورد او پرداخت. امیدواریم اطلاعات این مقاله به افزایش آگاهی حقوقی شما خوانندگان گرامی کمک کرده باشد. از این که به جمع همراهان سایت وکیل چی اضافه شدید از شما سپاسگزاریم. آیا شما هم تجربه ای در خصوص مراجعه به وکیل طلاق دارید؟ تجربیات خود را برای ما کامنت کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 5 =

دکمه بازگشت به بالا