وکیل

10 تا از بهترین وکیل در گنبد کاووس⭐【سال1403】⚖️

در سراسر دنیا تلاش افرادی را می توان دید که برای اجرای عدالت به هر صورت و به روش های مختلف تلاش می کنند. ممکن است در بعضی موارد حق افراد نادیده گرفته شده و یا حقی از مظلوم ضایع شود ولی انسان بهره مند از حقانیت وجود خداوند و در جست و جوی عدالت است .در کشور ایران نیز به اطاعت از قانون اساسی و بر اساس هر آن چه که در دین مبین اسلام ذکر شده به برقراری عدالت پرداخته می شود. در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل در گنبد کاووس و خدمات و تخصص و آن ها را به شما معرفی کنیم.

بهترین وکیل در گنبد کاووس کیست؟

 بهترین وکیل آن کسی است که از تحصیلات لازم و مدرک وکالت پایه یک داد گستری در زمینه حقوق برخوردار باشد. برای شناخت کامل قوانین حقوقی و کیفری تلاش کرده و از طرق مختلف کسب دانش کند. بهترین وکیل در گرگان با استعداد،  هوش کافی و توانایی رویارویی با مشکلات را داشته باشد . همچنین خوش برخورد، آداب دان و صبور باشد. این خصایص وکیل را در میان مراجعین محبوب و مشهور می کند.

بهترین وکیل در گنبد کاووس با پروانه وکالت معتبر در موسسات یا دفاتر شخصی مشغول به کار می باشد. درجه سختی و وسعت پرونده را نادیده نگرفته و برای هر مشکل حقوقی راه حلی دارد. یک وکیل باید با ایمان به توانایی های خودش در دادگاه ها و دادسراها به دفاع بپردازد. مدارکی که در دادگاه ارائه می کند در پروسه پرونده موثر بوده و بر اساس موارد قانونی جمع آوری شده باشد.

یک وکیل موفق با قواعد تنظیم و ابطال انواع قرارداد آشنایی داشته و مواردی را که الزام به انجام تعهد دارد به جا می آورد. نحوه درست مطالبه گری را بلد بوده و می داند از چه روشی برای دادرسی به حقوق موکلش استفاده کند. شرایط بحرانی را به نحوه احسنت مدیریت کرده و پس از وقوع اتفاقات غیر منتظره دچار اضطراب و سردرگمی نشود.

بهترین وکیل در گنبد کاووس کیست؟

داشتن وکیل به ما چه کمکی می کند؟

به طور عمده داشتن بهترین وکیل در ساری در سرعت بخشیدن به امور حقوقی و کیفری موثر می باشد. یک وکیل با مهارت با تنظیم اصولی دادخواست ها و شکوائیه ها به موکلش کمک می‌کند. افرادی که آشنایی خیلی کمتری با مسائل حقوقی و قوانین دارند با اختیار کردن وکیل از پیگیری مشکلات قضایی خود آسوده خاطر می شوند.علاوه بر افزایش سرعت انجام کارها به دلیل آشنایی وکیل با روند کارها و قوانین، احتمال  پیروز شدن در دعاوی هم بیشتر می شود.

بهترین وکیل در گنبد کاووس به موکلین خود مشاوره داده و به آن ها راه های کوتاه‌ و کارآمد تری در پروسه رسیدگی به پرونده پیشنهاد می دهد. وکیل انتخابی شما می‌تواند در یک حوزه خاص یا در زمینه های متفاوتی فعالیت داشته باشد اما بهتر است که قبل از انتخاب وکیل خود به تحقیق در مورد او بپردازید. سعی کنید وکیلی را برگزینید که دارای شرایط متناسب با خواسته های شما باشد.

10 تا از بهترین وکیل در گنبد کاووس را بشناسید!

دکتر علی اصغر احمدی

دکتر علی اصغر احمدی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

آقای دکتر علی اصغر احمدی از وکلای متخصص در گنبد کاووس هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای دکترای حقوق و بیش از 20 سال سابقه وکالت در انواع دعاوی حقوقی و کیفری می باشند. پاسخگویی مناسب، مستمر و صادقانه در مدیریت قراردادهای وکالت و مشاوره از ویژگی های کاری آقای دکتر علی اصغر احمدی است.

برخی از تخصص آقای دکتر احمدی:

 • حقوقی (تنظیم انواع قراردادها، مشاوره تخصصی حقوقی به شرکت ها، مطالبه وجه چک و ….)
 • کیفری (مواد مخدر، قتل، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، جعل، انتقال مال غیر، ضرب و جرح، دیه و …)
 • ملکی (خلع ید، اجرت المثل ایام تصرف، دستور تخلیه و…)
 • خانواده (طلاق، الزام به تمکین، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه، استرداد جهیزیه، ارث و انحصار وراثت و …)
 • قراردادها (مطالبه وجه قرارداد، الزام به انجام تعهد، فسخ و ابطال قرارداد و …)

شماره تماس: 

09111773575

09101773575

برای اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره حضوری و غیر حضوری آقای دکتر احمدی، با شماره بالا تماس بگیرید.

  رستم تیمور زاده

  رستم تیمور زاده

ایشان یکی از بهترین وکیل گنبد کاووس با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه وکالت است. جناب تیمور زاده یک وکیل سخت کوش بوده و کسانی که به ایشان مراجعه نمودند بسیار راضی هستند. آقای رستم تیمور زاده دارای تحصیلات آکادمیک در حوزه حقوقی بوده و بر قوانین و تبصره های هر دعوی تسلط بالایی دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم لوایح، قراردادها، درخواست ها و وکالت نامه ها
 • وکالت حرفه ای دعاوی حوادث رانندگی، جرائم علیه اموال، سرپرستی و حضانت فرزند

آدرس:گلستان،گنبد کاووس، خیابان حافظ جنوبی، مجتمع حافظ، طبقه ۲

شماره تماس : ۰۹۱۲۱۳۱۲۲۶۱

 لیلا تقی‌ زاده

 لیلا تقی‌ زاده

ایشان یکی از بهترین وکیل ها در زمینه وکالت و دعاوی حقوقی هستند. خانم لیلا تقی زاده دارای کارشناسی ارشد حقوق بوده و یکی از بهترین وکیل در گنبد کاووس به شمار می روند. سابقه کاری خانم تقی زاده به حدود ۱۹ سال می رسد. از مهارت های مهم ایشان می توان به جامعه شناسی، حقوقدانی، ارتباط گیری موثر و کلام نافذشان اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • ·          مشاوره آنلاین و حضوری
 • متبحر در طلاق توافقی، مهریه و حضانت
 • تخصص در حل دعاوی ملکی مانند خلع ید
 • تخصص در رسیدگی به دعاوی کیفری مانند قتل

آدرس:گلستان،گنبد کاووس، خیابان طالقانی شرقی، رو به روی آموزش و پرورش، ساختمان شقایق 1، طبقه ۳، واحد ۵

شماره تماس : ۰۹۱۱۱۷۲۰۰۷۲

داوود صادق پور ملک میان

داوود صادق پور ملک میان

جناب آقای صادق پور یکی از بهترین وکیل در گنبد کاووس هستند. ایشان با سابقه وکالت درخشانی که دارند پرونده های زیادی را با پیروزی مختومه کرده اند. آقای داوود صادق پور ملک میان فارغ التحصیل حقوق خصوصی بوده و همواره در حال برقراری عدالت می باشد. از خصوصیات ایشان می توان بردباری، امانت داری، شجاعت، پشتکار و حمایت گری را یاد کرد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره در همه حوزه های حقوقی
 • ثبت شرکت ها و برند های تجاری – بازگانی
 • متخصص در حل دعاوی کیفری به ویژه ضرب و جرح، قتل و خیانت در امانت

آدرس:گلستان، گنبد کاووس، خیابان شرقی، نرسیده به بیمارستان مطهری، مجتمع بابایی، طبقه ۶، واحد۹۹

شماره تماس: ۰۹۱۱۴۱۰۴۷

 صالح یمرلی

 صالح یمرلی

جناب آقای یمرلی یکی از بهترین وکلای پایه یک دادگستری هستند. ایشان عضو کانون وکلا بوده و پروانه وکالت خود را از این مرجع اخذ کرده اند. تجربه ارزشمند ایشان باعث شده که به یک وکیل موفق در حیطه تخصصی خود تبدیل شوند. آقای صالح یمرلی با استفاده از تجارب کسب کرده در طول سال های وکالتش پرونده های فراوانی را با موفقیت بسته است.

تخصص و مهارت:

 •  مشاوره و راهنمایی حقوقی
 • نگارش انواع متون حقوقی و قراردادها
 • متخصص دعاوی اختلافات مالی، طلاق، سرقت و جرائم امنیتی

آدرس:گلستان،گنبد کاووس، خیابان امام خمینی شمالی، نرسیده به خیابان وحدت، کوچه طاهری

شماره تماس: ۰۹۱۲۷۴۵۷۸۸

تکالیف بهترین وکیل در گنبد کاووس

در کلیه روابط کاری، خانوادگی، دوستی و اجتماعی همه افراد نسبت به یک دیگر مسئول بوده و تکالیفی بر آن ها لازم الاجرا شده است. یک وکیل به خاطر جایگاهی که دارد مکلف است همه حقوق موکلینش را بی کم و کاست به جا آورد. این تکالیف مشاوره، بررسی پرونده، پیگیری مراحل شکایت دعوی، تنظیم قرارداد وکالتی و طرح شکوائیه یا دادخواست می باشد.

زمانی که شخصی برای امور شخصی و حقوقی خود اقدام به در اختیار گرفتن نماینده می کند، وکیل باید از هیچ راه و تلاشی برای انجام دادن مسئولیت هایش فرو گذاری نکند. وظیفه بهترین وکیل در گنبد کاووس راهنمایی درست و به موقع موکل است. هر عکس العملی در جانب دادگاه یک مدرک برای رفع اتهام یا اثبات تخلف محسوب می شود.

انواع وکیل در قانون مدنی

وکیل مدنی از طرف افراد برای دعاوی حقوقی، اداری، خانواده، حقوقی و کیفری انتخاب می شود. وکلا بر اساس نوع وکالت به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

  انتخابی: فردی که به صورت عادی برای خود وکیلی را اختیار کرده و با عقد قرارداد وکالت، امور خود را به نماینده اش واگذار می کند وکیل انتخابی نامیده می شود.

 وکیل معاضدتی: کسی که به دلایلی توانایی پرداخت هزینه برای اخذ وکیل ندارد، در صورت نیاز مبرم پرونده به حضور وکیل، دادگاه شخصی را برای دادرسی موکل قرار می دهد.

  تسخیری: هنگامی که فرد شاکی یا متشاکی به دلایل عدم توان مالی یا مشکلات متعدد دیگر وکیل اختیار نکرده باشد، دادگاه خود وارد عمل شده و وکیلی را نماینده حقوقی وی قرار می دهد.

 وکیل سازمانی:کارمند سازمان، ادارات و مراکز دولتی برای رسیدگی به امور اداری وکیل می گیرند. این نوع وکیل را، وکیل سازمانی گویند.

  اتفاقی: در صورتی که دانش آموخته رشته وکالت بوده و برای کمک به خانواده و خویشاوندان خود به صورت ناخواسته شروف به وکالت کند با پرداخت هزینه و گرفتن پروانه موقت شروع به کار می‌کند

 وکیل کارآموز: به طور معمول داوطلبان رشته حقوق پس از قبولی در آزمون اختبار وکالت وارد مرحله کارآموزی شده و می توانند با اختیارات کمی قبول وکالت کنند.

انواع وکیل در قانون مدنی

کلام آخر

برای همه افراد پیش آمده که حداقل یک بار درگیر مسائل حقوقی شده که از آن سر در نمی آورند، اولین گزینه ای که در چنین مواقعی به ذهن فرد خطور کرده استفاده از خدمات یک وکیل زبردست می باشد. برای یافتن بهترین وکیل در گنبد کاووس با وکلا معرفی شده تماس گرفته و با آن ها قرار مشاوره بگذارید. وکیل چی از این که تا پایان با ما همراه بودید سپاس گزار است. اگر نظرات و انتقاداتی دارید با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا