وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابلسر⚖️【سال1403】❤️

یکی از بخش های دعاویی مطروحه در دادگاه ها، مربوط به مشکلات خانوادگی است. این مسائل ممکن است مربوط به ازدواج، طلاق، هویت قانونی، ارث و میراث و بسیاری از موارد دیگر باشد. در این خصوص ممکن است هر فردی نسبت به افراد خانواده اقامه دعوا نماید و پرونده قضایی تشکیل دهد. در چنین شرایطی، این پرونده ها باید مراحل قانونی خود را طی کند تا به مرحله صدور حکم برسد. بهتر است در این مسیر از یک وکیل خوب و با تجربه کمک گرفت تا موفقیت حاصل شود. هدف از این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابلسر است، اگر شما هم به دنبال یافتن وکیل هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل خانواده در بابلسر کیست؟ 

در مسیر پیگیری کلیه پرونده های قضایی از جمله دعاوی خانواده، حضور یک وکیل نقش موثری را در نتیجه پرونده شما خواهد داشت. بهترین وکیل خانواده در بابلسر باید نسبت به تمام قوانین و مقررات موجود در حیطه دعاوی خانواده مسلط و آگاه باشد. وکیل فعال در حوزه خانواده، باید به مباحث فقه نیز احاطه داشته باشد، زیرا برخی از قوانین این حوزه از مباحث فقهی سرچشمه می گیرد. 

از سوی دیگر، وکیل خانواده باید در این زمینه پرونده های بسیاری را وکالت کرده باشد تا تجارب وی افزایش بیابد. در دعاوی خانواده خصوصا موضوعات طلاق ممکن است وکیل نیز درگیر احساسات شخصی شود و این موضوع بر روند کار او تاثیر بگذارد. در نتیجه وکیل خوب همواره بر احساسات خود مسلط است و تنها با در نظر گرفتن مسائل حقوقی و قانون به پیگیری پرونده می پردازد. 

بهترین وکیل در بابلسر باید دارای اخلاق خوب باشد تا بتواند ارتباط موثری را با موکل خود برقرار نماید. از طرف دیگر وی باید حق الوکاله منصفانه ای داشته باشد تا پرداخت آن از عهده موکل برآید. 

بهترین وکیل خانواده در بابلسر کیست؟

اقدامات بهترین وکیل خانواده 

یک وکیل خانواده باید برای حمایت از موکل خود و رساندن او به حقوق قانونی اقدامات لازم را انجام دهد. از جمله مهم ترین وظایف وکیل خانواده، آشنا نمودن آن ها با عواقب تصمیم خود می باشد، در برخی از موارد وکیل با ترسیم آینده دعوا و شکایت، مراجعین را از این اقدام منصرف می نماید. از طرف دیگر با ارائه مشاوره حقوقی و راهنمایی های خود، طرفین را به صلح و سازش دعوت می نماید. این موضوع در دعاوی خانواده از اهمیت بیشتری برخوردار است، زیرا اختلاف در داخل خانواده ایجاد شده و بهترین راه حل سازش می باشد. 

در مرحله بعد، وکیل موظف است کلیه مراحل طرح دعوا و پیگیری آن را انجام دهد. اولین اقدام وکیل طرح دادخواست و یا شکوائیه است. پس از آن وکیل موظف به حضور در کلیه جلسات دادگاه می باشد. طی این جلسات ایشان کلیه مدارک و مستندات لازم برای دفاع از موکل را به دادگاه تقدیم می نماید. وکیل باید تمام اوراق قضایی لازم در مراحل پرونده را تهیه نماید. از دیگر وظایف بهترین وکیل خانواده در بابلسر این است که موکل خود را در جریان کامل امورات پرونده قرار دهد. 

10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابلسر را بشناسید! 

فرهاد ذوالفقاری 

فرهاد ذوالفقاری

آقای ذوالفقاری فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل از دانشگاه تهران هستند که در بابلسر به وکالت مشغول می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 548 از کانون وکلا می باشند. جناب آقای فرهاد ذوالفقاری به زبان روسی در حد انجام مذاکرات و  قراردادها مسلط هستند. مدیریت موسسه حقوقی برهان عدالت در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. ایشان در زمینه مشاوره حقوقی هم تجربه قابل قبولی دارند و موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه و حضانت فرزندان 
 • قبول وکالت در حوزه جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی مانند روابط نامشروع 
 • تخصص در وکالت پرونده های اسناد رسمی و تجارت، تعزیرات و مجازات های بازدارنده 

آدرس: بابلسر، میدان شهربانی، بلوار شریفی، مجتمع البرز

سمیه فرهادی فومشی 

سمیه فرهادی فومشی

سرکار خانم فرهادی از وکلای معروف و توانای استان مازندران هستند که در حال حاضر در بابلسر فعالیت می کنند. خانم سمیه فرهادی فومشی تحصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. پروانه وکالت پایه یک شماره 2700 صادر شده از کانون وکلا متعلق به ایشان است. ایشان سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و عنوان بهترین وکیل خانواده در بابلسر را به خود اختصاص داده اند. پرونده های خانواده، طلاق توافقی، ارث و میراث، قراردادها، مناقصات، چک و سفته، شهرداری و خرید و فروش اموال غیر منقول در تخصص ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و شکوائیه ها 

آدرس: مازندران، بابلسر

ملیحه خلیل پور کردی 

ملیحه خلیل پور کردی

سرکار خانم خلیل پور وکیل پایه یک دادگستری هستند که هم اکنون در بابلسر به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. ایشان چندین سال است که در زمینه وکالت فعال هستند و با کسب پیروزی های مختلف، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. تعهد، اخلاق خوب، مسئولیت پذیری، انصاف و پشتکار از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد موکلین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره های حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند لوایح و دادخواست ها 
 • وکالت پرونده های خانواده شامل طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و سرپرستی 

آدرس: بابلسر، خیابان امیر مازندرانی، پلاک 390

جعفر تقی زاده 

جعفر تقی زاده

از وکلایی فعال در استان مازندران و بابلسر می توان آقای جعفر تقی زاده را نام برد. ایشان سال ها است که در این عرصه فعال می باشند و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده به صورت تخصصی فعالیت نموده و عنوان بهترین وکیل خانواده در بابلسر را به خود اختصاص داده اند. درصد بالایی موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت، نشانه سواد و تجربه بالای ایشان است. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان هم بسیار راه گشا بوده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تنظیم دادخواست ها، لوایح و شکوائیه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ثبتی مختلف    

آدرس: بابلسر، بهنمیر، روستی ازنوا 

محبوبه رحمانیان 

محبوبه رحمانیان

سرکار خانم محبوبه رحمانیان جزو وکلای با تجربه بابلسر هستد. ایشان چندین سال سابقه وکالت دارند که که منجر به ثبت پرونده کاری درخشان شده است. خانم رحمانیان دارنده پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. ایشان با کسب نتایج قابل قبول، تلاش مستمر برای برای حمایت از موکل، داشتن انصاف در دریافت حق الوکاله و بسیاری از ویژگی های دیگر توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین را به دست آورند.  

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی مختلف در حوزه خانواده از جمله مهریه و نفقه 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت، شهرداری و موجر و مستاجر  

آدرس: بابلسر، خیابان پاسداران، میدان معلم، مجتمع فرهنگیان 

هزینه بهترین وکیل خانواده در بابلسر 

یکی از دغدغه هایی که افراد در هنگام درگیر شدن با مسائل و مشکلات حقوقی دارند، هزینه مراجعه به وکیل است. برخی افراد حتی به دلیل عدم توانایی پرداخت دست مزد وکیل از مراجعه به ایشان خودداری می کنند. افراد عادی ممکن است نتوانند آن طور که باید از عهده پرونده خود برآیند و حقوق آن ها ضایع گردد. 

هر ساله، تعرفه مشخصی از طرف کانون وکلا برای حق الوکاله دعاوی مختلف تعیین می شود. نوع پرونده و حوزه کاری آن بر هزینه وکیل موثر است. در ابلاغیه کانون وکلا هم برای دعاوی مختلف، تعرفه های متفاوتی در نظر گرفته می شود. اما تخصص و تجربه وکلا در تعیین این مبلغ موثر است. وکیلی که حرفه ای و شناخته شده است، ممکن است هزینه ای بیشتر از تعرفه را تعیین نماید. در مجموع باید وکیل و موکل نسبت به حق الوکاله، توافق نمایند و هر دو از مبلغ رضایت داشته باشند. در صورتی که موکل توان پرداخت حق الوکاله یک وکیل را نداشته باشد، باید به وکیل دیگری که دست مزد او متناسب با بودجه وی می باشد، مراجعه کند.  

هزینه بهترین وکیل خانواده در بابلسر

دعاوی سرپرستی و قیومیت 

یکی از دعاوی که در حوزه خانواده قرار دارد، دعوای سرپرستی و قیومیت است. در برخی موارد ممکن است بر سر سرپرستی و قیومیت اعضای خانواده، اختلاف ایجاد شود. قیم در واقع به معنی سرپرست است که حمایت از فرد مورد نظر و ادره اموال او را تا رسیدن به سن قانونی بر عهده می گیرد.  

در صورت بروز اختلاف در انتخاب سرپرست، پرونده ای در این زمینه تشکیل شده و دادگاه سرپرست و قیم را تعیین می کند. فردی که این مسئولیت را به عهده می گیرد باید از نظر قانونی دارای صلاحیت باشد. وظیفه سرپرستی در ابتدا به عهده پدر و پدربزرگ فرد می باشد و در صورت نبود آن ها به سایر افراد مصلح واگذار می گردد.  

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل خانواده در بابلسر را به شما معرفی نمودیم. این وکیل باید در حوزه پرونده های خانواده که شامل طلاق، مهریه، حضانت فرزندان، ارث و میراث و سرپرستی است دارای دانش و تجربه کافی باشد. این وکیل باید هر اقدامی که برای احقاق حق موکل لازم است را انجام دهد. البته در مقابل انجام این امور، وکیل هزینه ای را دریافت می کند که با توجه به نوع پرونده، زمان مراجعه به وکیل و همچنین تخصص و تبحر او متفاوت خواهد بود. امیدواریم این مقاله برای شما عزیزان مفید بوده باشد و به سوالت حقوقی شما در حوزه خانواده پاسخ داده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما دراتباط باشید. 

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا