وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز⚡【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هر گونه ارتباط با مواد مخدر از قبیل کشت، حمل، توزیع و مصرف آن در قانون کشور جرم تلقی شده و قانونگذار به منظور جلوگیری از وقوع این جرایم در جامعه قوانینی را تعیین نموده است. لذا افرادی که به هر دلیل به عنوان مجرم و یا قربانی مواد مخدر گرفتار قانون شده اند لازم است برای پیگیری پرونده خود در مراجع قضایی از بهترین وکیل مواد مخدر کمک بگیرند تا بتوانند در برابر اتهامات وارده با استناد به قوانین از خود دفاع کنند.

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز کیست؟

پرونده های مربوط به مواد مخدر از حساسیت بالایی برخوردارند. لذا لازم است افرادی که درگیر این دعاوی شده اند از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز که در این حوزه دارای تخصص بوده و سوابق درخشانی دارند، کمک بگیرند. وکیل مواد مخدر به واسطه تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی دارد می تواند در دفاع از موکل از خود، در حکم قاضی تاثیر گذار باشد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در شیراز با توجه به اختیاراتی که در رسیدگی به دعاوی مواد مخدر دارد تمام تلاش خود را به  کار می برد که پرونده در کوتاه ترین زمان ممکن با کمترین میزان آسیب برای موکلش، حل و فصل شود.

بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز کیست؟

مجازات مجرمین دعاوی مواد مخدر

قانونگذار برای افرادی که به عنوان مجرمین مواد مخدر شناخته می شوند مجازات های سنگینی را در نظر گرفته است که متاسفانه شدت برخی از این جرایم به حدی است که حتی بهترین وکیل موراد مخدر شیراز نیز نمی تواند به موکل خود آنگونه که باید کمک کند. اما به این نکته توجه داشته باشید اگر وکیل مواد مخدر از تجربه و مهارت کافی در این حوزه برخوردار بوده و در گذشته نیز در پیگیری دعاوی مشابه موفقیت های زیادی را کسب کرده باشد این امکان وجود دارد که با استناد به قوانین بتواند شدت مجازات تعیین شده توسط قاضی را تا حد ممکن کاهش دهد.

مجازات هایی که برای مجرمین مواد مخدر تعیین می شود به نوع پرونده آن ها و شدت جرم صوت گرفته بستگی دارد برخی از مجازات های مربوط به این دعاوی به قرار ذیل است:

 • حبس
 • اعدام
 • جریمه نقدی
 • شلاق، ممنوع الخروج شدن
 • محروم شدن از نگهداری فرزند
 • از دست دادن موقعیت اجتماعی

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز را بشناسید!

هوشنگ خضری

هوشنگ خضری

هوشنگ خضری یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و تاکنون پرونده های زیادی با موضوع مواد مخدر را به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی کیفری: توهین و افترا، شرب خمر، مواد مخدر، کلاهبرداری، سرقت و غیره
 • وکالت پرونده های حقوقی: الزام به تنظیم سند، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها، طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، دریافت نفقه، استرداد جهیزیه و غیره

آدرس: شیراز، بلوار امیرکبیر، چهارراه والفجر، ابتدای ایمان جنوبی

شماره تماس: 07138427518 – 09177722017

نگین پورغلام

نگین پورغلام

نگین پورغلام وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در شیراز هستند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های مواد مخدر بیش از 4 سال سابقه وکالت موفق دارند و در این مینه جزو وکلای متخصص و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 4 سال تجربه وکالت
 • تسلط بر امور و مذاکرات قراردادها، نوشتن اوراق قضایی، تنظیم شکوائیه و لایحه های دفاعیه
 • متخصص در دعاوی کیفری: کلاهبرداری، سرقت، شرب خمر، مواد مخدر، رابطه نامشروع، درگیری های مسلحانه
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مسلط به زبان انگلیسی

آدرس: شیراز، بلوار پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان هامون، طبقه 6، واحد 15

شماره تماس: 09171194651

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه

غلامحسین خلیفه وکیل پایه یک و داور رسمی کانون وکلای شیراز هستند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و در زمینه رسیدگی به پرونده های مواد مخدر جزو یکی از وکلای حرفه ای و متخصص شناخته می شوند.

از دیگر سوابق آقای خلیفه می توان مدرس و مولف کتاب آیین دادرسی مدنی، متخصص در حوزه قرارداد نویسی، مدیر عامل موسسه حقوقی عدل آفرینان یاس را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست و لایحه دفاعیه تنظیم قرارداد حرفه ای
 • متخصص در دعاوی کیفری: مواد مخدر، شرب خمر، خیانت در امانت، کلاهبرداری، توهین و افترا

آدرس: شیراز، خیابان پاسداران، روبروی درمانگاه محمد رسوال الله، ساختمان بانک پارسیان، طبقه 3، واحد 4

شماره تماس: 09178002693

علی اصغر فدایی

علی اصغر فدایی

علی اصغر فدایی یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز هستند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های کیفری سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و با اتکا بر تجربه و دانش حقوقی که از آن برخوردارند این پرونده ها را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه مطلوب می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی مالی، تجاری، قراردادها شامل چک، مناقصات، اختلافات مالی، سفته و…
 • جرایم رایانه ای و اینترنتی شامل جعل داده، کلاهبرداری اینترنتی، هک و …
 • شرکت ها و مالکیت معنوی شامل اختلافات شرکا و هیئت مدیره، سهام، برند و علامت تجاری و ….
 • دعاوی کیفری شامل خیانت در امانت، مواد مخدر، شرب خمر، سرقت و …

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، نبش کوچه 1/6، جنب پارکینگ عمومی، ساختمان پارس، طبقه اول، واحد 7

شماره تماس: 09171509592

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه

سعید زراعت پیشه وکیل پایه یک با 8 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری در شیراز می باشند. ایشان در زمینه دعاوی مواد مخدر جزو یکی از وکلای متخصص و مجرب شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 8 سال سابقه کاری در امور وکالتی
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی
 • مشاور حقوقی حضوری و غیرحضوری
 • متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری: ارث و وصیت، انحصار وراثت، فروش مال غیر، خیانت در امانت، تنظیم قراردادهای اداری و تجاری، شرب خمر، مواد مخدر، سرقت و …

آدرس: شیراز، خیابان آیت الله بهشتی، نبش کوچه بهشتی دوم، ساختمان وکلاء، طبقه دوم

شماره تماس: 09171263085

افسانه راستی

افسانه راستی

افسانه راستی یکی از وکلای پایه یک با 10 سال سابقه وکالت در دعاوی کیفری و حقوقی در شیراز هستند. ایشان پرونده های مربوط به مواد مخدر را نیز می پذیرند و جزو یکی از وکلای باتجربه در این حوزه می باشند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در دعاوی کیفری: مواد مخدر، شرب خمر، خیانت در امانت، سرقت، توهین و افترا، کلاهبرداری و …

آدرس: شیراز، چهار راه ملاصدرا، کوچه 24 قصرالدشت، طبقه دوم بانک پاسارگارد، واحد 5

شماره تماس: 09173083407

امید شرکا

امید شرکا

امید شرکا وکیل پایه یک با 11 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری در شیراز می باشند. ایشان در حوزه دعاوی کیفری به صورت تخصصی فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز معرفی می شوند.

از دیگر سوابق آقای شرکا می توان وکیل و مشاور حقوقی بانک ملی سرپرستی استان فارس، وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد سرپرستی استان فارس، نماینده و وکیل حرم شاه چراغ، وکیل تعاونی مسکن مرکز آموزش پیاده را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • متخصص در دعاوی حقوقی و کیفری: ارث و وصیت، انحصار وراثت، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند رسمی، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، سرقت، کلاهبرداری، توهین و افترا، مواد مخدر و غیره

آدرس: شیراز، قصرالدشت، روبروی مخابرات، ساختمان پلاتین، واحد 15

شماره تماس: 09171399905

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی

مجتبی کیومرثی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق در شیراز می باشند. ایشان در زمینه دعاوی مواد مخدر به صورت تخصصی فعالیت می کنند و تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را به نتیجه مثبت و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناسی ارشد حقوق
 • بیش از 5 سال سابقه وکالت
 • متخصص در دعاوی کیفری، امور ثبتی، خانواده، ملکی و غیره

آدرس: شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، روبروی دادگاه حقوقی، ساختمان یاشیل، طبقه سوم، واحد ششم

شماره تماس: 09172220205

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور

احمدرضا کی پور وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان 16 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های کیفری را دارند و جزو یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای شیراز
 • متخصص در دعاوی کیفری: مواد مخدر، شرب خمر، سرقت، کلاهبرداری و غیره

آدرس: شیراز، خیابان نمازی، خیابان فرهنگ، روبروی پارکینگ فرهنگ، بیمه نوین

شماره تماس: 09171175513

عوامل تاثیر گذار در مجازات پرونده های مواد مخدر

همانطور که پیشتر نیز گفتیم مجازات های تعیین شده برای پرونده های مربوط به مواد مخدر به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آن ها به قرار ذیل است:

 • نوع مواد مخدر کشف شده: مواد مخدر انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها نیز دارای مجازات های مختص به خود می باشند. هرچقدر مواد مخدر کشف شده دارای شدت آسیب پذیری کمتری باشد و یا به عبارتی دیگر ضرر آن برای بدن کمتر باشد به همان میزان نیز مجازات تعیین شده کمتر خواهد بود.
 • انگیزه حمل مواد مخدر: باتوجه به بیان بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز انگیزه مجرم  در این زمینه در حکم قاضی بسیار تاثیر گذار خواهد بود. به عبارتی دیگر اگر حمل مواد مخدر تنها برای استفاده شخصی باشد دارای مجازات کمتری نسبت به مجرمی خواهد بود که قصد توزیع آن میان افراد جامعه را دارد.
 • میزان مواد مخدر کشف شده: مورد دیگری که تاثیر بسزایی در مجازات افراد مجرم به مواد مخدر دارد مقدار آن است. طبیعتا هرچقدر مقدار مواد مخدر بیشتر باشد در نتیجه مجازات سنگین تری نیز خواهد داشت.

بهترین وکیل کیفری در شیراز در مواجه با این دعاوی با اتکار بر مهارت و تجربه ای که در پیگیری پرونده های مشابه در گذشته کسب نموده راه حلی قانونی را برای کمک به موکل خود با کمترین میزان مالی و جانی پیدا می کند.

عوامل تاثیر گذار در مجازات پرونده های مواد مخدر

اهمیت بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز در این پرونده ها

یکی از مهم ترین مواردی که در پیگیری و حل و فصل پرونده های مواد مخدر باید به آن توجه داشته باشید حضور بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز در این دعاوی است. زیرا قانونگذار به منظور جلوگیری از بروز این جرایم با مجرمین آن به شدت برخورد کرده و اشد مجازات را برای آنان در نظر گرفته است. وکلای مواد مخدر در طول سالیان وکالت خود در این حوزه بر کلیه قوانین و مقررات آن تسلط پیدا کرده اند و از این مهارت برخوردارند تا با قدرت بالایی از موکلین خود دفاع کنند.

اگرچه بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز در پرونده های مختلفی که در این حوزه وکالت می کنند دارای اختیارات متفاوتی هستند ولیکن این وکلا به واسطه حوزه فعالیتی که انتخاب کرده اند اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند و مشورت با آنان می تواند تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی و حکم قاضی داشته باشد.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل مواد مخدر در شیراز را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. برای مطالعه مقاله بهترین وکیل مواد مخدر در تهران کلیک کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

دکمه بازگشت به بالا