وکیل

10 تا از بهترین وکیل در مرزداران ⭐【سال1403】⚖️

در زندگی روزمره همه ما پیش می آید که با سایر افراد به دلایل مختلف دچار مشکل و اختلاف شویم. حتی در زندگی خانوادگی افراد هم ممکن است مشکلاتی ایجاد شود. مرجع رسیدگی به چنین مشکلاتی، مراجع حقوقی و قضایی هستند. اما نکته مهم در خصوص این مباحث نحوه بیان دادخواست و چگونگی دفاع از حق خود می باشد. قوانین حقوقی بسیار پیچیده هستند و دارای مواد و تبصره های مختلفی نیز می باشند.  به همین دلیل فرد نمی تواند به تنهایی به انجام امور لازم بپردازد و باید به یک وکیل با تجربه مراجعه نماید. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در مرزداران را به شما معرفی می نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در مرزداران کیست؟

وکیل شخصی است که برای انجام کاری به وی وکالت داده شده است. اما وکیلی که در محاکم قضایی وکالت موکل خود را بر عهده می گیرد شخصی است که در رشته حقوق تحصیل کرده است. این شخص باید آزمون ها و دوره های متفاوتی را پشت سر بگذارد تا موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شود.

وکالت هم مانند سایر رشته ها و شغل ها دارای شاخه های مختلفی است. هر وکیل با وجود داشتن اطلاعات کافی در خصوص قوانین حقوقی کشور نمی تواند در همه زمینه ها متخصص باشد. بهترین وکیل در تهرانسر بنا به پیگیری پرونده های مختلف در یک زمینه خاص، تجربه و تخصص بیش تری را در آن زمینه کسب کرده است.

افراد برای انتخاب بهترین وکیل در مرزداران باید دقت داشته باشند که وکیل مورد نظر در خصوص دعوای آن ها متخصص باشد. وکیل باید در محاکم قضایی حضور یافته و با استناد به مدارک و شواهد لازم به دفاع از موکل خود بپردازد. وی باید تمام تلاش خود را برای کمک به موکل به کار بگیرد تا پرونده به نتیجه مطلوب برسد.

بهترین وکیل در مرزداران کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل در مرزداران

یک وکیل خوب برای وکالت درست موکل خود و دفاع از او باید دارای ویژگی های خاص خود باشد. برخی از این ویژگی ها را در این قسمت برمی شماریم.

 • وکیل باید نسبت به تمام قوانین حقوقی مسلط باشد تا در دفاع از موکل از آن ها استفاده نماید.  بسیاری از قوانین حقوقی در کشور ممکن است به دلایل مختلف دچار تغییر شود. یک وکیل خبره باید نسبت به این تغییرات آگاه و مطلع باشد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین وکیل در مرزداران می توان به تجربه و سابقه کاری اشاره کرد. یک وکیل هر چه پرونده های بیش تری را وکالت کند تجربیات بیش تری کسب کرده و برای پرونده های بعدی آماده تر است.
 •  قدرت تحلیل و استدلال پرونده از جمله توانایی های مورد نیاز وکیل است. وی باید پرونده را با دقت کامل مورد بررسی قرار داده و مدارک و مستندات آن را تحلیل نماید تا به نتیجه برسد.
 • قدرت بیان و تسلط به سخن در هنگام ارائه دفاعیه از مواردی است که سبب نتیجه گیری مطلوب خواهد شد. مدارک زمانی که با قدرت و درست ارائه شوند تاثیر بیش تری خواهند داشت.
 • داشتن ویژگی های اخلاقی مانند مورد اعتماد بودن، صادق بودن و با وجدان بودن سبب خوشنامی وکیل می گردد. وکیلی که حرفه ای باشد اما نتواند اعتماد لازم را در موکل خود ایجاد کند یا با او صادق نباشد هرگز موفق نخواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل در مرزداران را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل 2-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) 3- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز 4- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) 5- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران 6- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالش ها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

13_ وکیل جعل ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت، چک کیفری

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

دکتر محسن یکتن خدایی

دکتر محسن یکتن خدایی

دکتر محسن یکتن خدایی وکیل پایه یک دادگسترى کانون وکلا

قاضی بازنشسته با 33 سال سابقه کار قضایی در سمتهای مختلف قضایی و مدیریتی (رییس کل دادگستری، مدیرکل حقوقی و امور مجلس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و…).

تخصص و مهارت:

 • دکتری حقوق بین الملل  ازدانشگاه شهید بهشتی و هیات علمی سابق دانشگاه آزاد…
 • مشاوره ،قبول وکالت در کلیه دعاوى حقوقی،کیفری،ثبتی،دیوان عدالت اداری
 • مشاوره در امور قراردادهاى داخلى و بین المللى

آدرس: تهران-بلوار مرزدان-نبش‌خیابان البرز-پلاک۶۷-طبقه ۶-واحد ۶

شماره تماس:

02144212679

02144278402

02144251299

09127909512

راضیه اسلامی نسب

راضیه اسلامی نسب

ایشان جزو بهترین وکیل در مرزداران بوده که دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 16114 می باشند. خانم اسلامی نسب وکالت تمامی دعاوی شامل الزام به تنظیم سند، خلع ید، ابطال سند، انحصار وراثت، مطالبه مهریه، طلاق، حضانت، کلاهبرداری و جعل سند را به عهده می گیرند. ایشان سال های بسیاری است که در شغل وکالت فعالیت دارند و تمام تلاش خود را برای دفع از موکل خود به کار می گیرند. درصد بالای موفقیت ایشان نشانه دانش و تخصص این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها و لوایح
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: تهران، بلوار مرزداران، بعد از پل یادگار امام، پلاک 184، ساختمان ایمان، واحد 4 شرقی

علی حق گو

علی حق گو

ایشان وکیل پایه یک دادگستری استان تهران هستند که در حال حاضر در منطقه مرزداران مشغول به فعالیت هستند. آقای حق گو وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند اما در خصوص دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، الزام به تنظیم سند، خلع ید، کلاهبرداری و جرائم رایانه ای تخصص دارند. ایشان در طول سال های وکالت خود سعی بر احقاق حق و پایبندی به سوگند خود داشته اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: تهران، مرزداران، نرسیده به بزرگراه اشرفی اصفهانی، پلاک 3، طبقه 3، واحد غربی

امیر مهدی زند

امیر مهدی زند

آقای زند جزو بهترین وکیل در مرزداران هستند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق می باشند که پس از گذراندن دوران کار آموزی پروانه وکالت درجه یک را دریافت نموده اند. این وکیل با تجربه وکالت کلیه دعاوی خانواده و ملکی و ثبتی را می پذیرند. آقای زند در دعاوی مختلف شامل مهریه، نفقه، کلاهبرداری، جعل سند، ابطال سند و بسیاری از دعاوی دیگر تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لوایح و شکوائیه

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان اشرفی اصفهانی، نرسیده به مرزداران، برج نگین رضا، طبقه چهارم جنوبی، واحد 411

ابوذر نصراللهی

ابوذر نصراللهی

از وکلای شناخته شده در محله مرزداران استان تهران می توان از آقای ابوذر نصراللهی نام برد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری به شماره پروانه 15965 می باشند. آقای نصراللهی همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز هستند. تخصص ایشان کلیه دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و دعاوی کیفری مانند کلاهبرداری، جعل اسناد و دعاوی ملکی و حقوقی است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مختلف
 • تنظیم انواع قراردادها، لوایح و دادخواست ها

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار مرزداران، بعد از چهار راه ناهید، پلاک 178، مجتمع نگین آسمان، بلوک 30، طبقه 3، واحد 10

مزایای مراجعه به بهترین وکیل در مرزداران

برای انجام هر کاری باید آن را به کاردان سپرد. طبیعتا انجام امور توسط یک فرد متخصص نتایج بهتری را به دنبال خواهد داشت. در خصوص دعاوی مختلف هم شرایط به همین منوال است. زمانی که فرد به عنوان طرح کننده دعوا و یا کسی که بر علیه او شکایت طرح شده است به وکیل مراجعه می کند نتایج مطلوبی را کسب می کند.

وکیل به دلیل داشتن تخصص و تجربه می داند که چگونه باید درخواست خود را مطرح کند. اولین نکته در خصوص دعاوی حقوقی همین بیان دادخواست است. چه بسا درخواست هایی که منطقی بوده اما به دلیل عنوان نشدن به شکل صحیح و قانونی نتیجه ای نداشته اند. همین موضوع باعث می شود که پرونده در زمان کوتاه تری به نتیجه برسد و از اتلاف وقت، انرژی و هزینه جلوگیری می شود.

بهترین وکیل در مرزداران، در زمان های لازم درخواست های مورد نیاز را مطرح می کند. مدارک و شواهد لازم را جمع آوری می نماید تا از حق موکل خود دفاع کند. ممکن است موضوعی از نظر ما مهم نباشد اما همان نکته کلید حل پرونده باشد.

مزایای مراجعه به بهترین وکیل در مرزداران

مقایسه وکیل زن و وکیل مرد

دفاع از موکلین در دعاوی مختلف به تجربه و دانش نیاز دارد. این موضوع ارتباطی به جنسیت وکیل ندارد. یک وکیل خوب می تواند زن یا مرد باشد اما بهترن دفاعیه را از موکل خود ارائه می دهد.

اما برخی ویژگی های ذاتی زن و مرد سبب تفاوتی های در روش های وکلای زن و مرد می شود. خانم ها معمولا دقت زیادی به جزئیات دارند، آن ها همچنین توان بالایی در خوب گوش کردن دارند. این مهارت در شغل وکالت بسیار اهمیت دارد. زیرا با مهارت گوش دادن می توان از لا به لای سخنان، نتایج خوبی را کسب کرد.

از طرف دیگر، بانوان به دلیل روحیه خود بیش تر به سازش و حل مشکل تمایل دارند. در خصوص پرونده هایی که خشونت آمیز هستند هم دوست دارند ملاطفت به خرج بدهند. اما آقایان سعی می کنند منطقی تر نسبت به پرونده ها عمل نمایند. وکلای آقا علاقه چندانی به ملاطفت ندارند و حتی شاید برخی موارد، پرونده ها را با خشونت و برخورد جدی پیگیری نمایندو خواهان اشد مجازات برای مجرم باشند.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در مرزداران را به شما معرفی نمودیم. برای این که پرونده به نتیجه مطلوب برسد باید آن را به یک وکیل خوب واگذار کنیم. چنین وکیلی دارای تحصیلات مربوطه و تجربه بسیار در زمینه دعاوی حوزه تخصصی خود است. همچنین وی باید قدرت بیان خوبی هم داشته باشد، برای وکالت تفاوتی میان وکلای زن و مرد وجود ندارد. با مراجعه به وکیل در زمان و هزینه صرفه جویی خواهد شد. امیدواریم از مطالب ارائه شده استفاده لازم را برده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

4/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا