وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بابلسر❤️【سال1403】⭐

بابلسر یکی از شهرهای استان مازندران در شمال کشور است که حدود 60 هزار نفر جمعیت دارد. مردم این شهر هم مانند هر فرد دیگری ممکن است با مسائل و مشکلات حقوقی رو به رو شوند. مسلم است که در چنین موقعیتی برای ستاندن حق خود به نمایندگان عدالت که دستگاه قضایی و زیر مجموعه های آن می باشد، مراجعه می کنند. در این مسیر، افراد باید پرونده تشکیل داده و سایر مراحل پیگیری آن را انجام دهند اما انجام این مراحل نیاز به تخصص و تبحر ویژه دارد که از توان افراد عادی خارج است. راه حل این مشکل، مراجعه به وکیل و استفاده از تجربیات و دانش او می باشد. در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بابلسر را به شما معرفی نماییم، لطفا تا انتهای این متن با ما همراه باشید. 

جرایم کیفری به کدام جرایم اطلاق می شود؟ 

دعاوی مختلف در قانون کشور ما به دو دسته دعاوی حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. دعاوی که با عنوان کیفری مطرح می شوند دعاوی هستند که جرمی در آن ها رخ داده باشد. هر عملی که در قانون جرم انگاری شده باشد جرم تعریف می شوند و پرونده های که شامل جرم باشد، پرونده کیفری است. با توجه به وقوع جرم، پیگیری این پرونده ها دشوار و پیچیده است و شامل مجازات برای فرد خاطی است. 

مجازات جرایم کیفری متفاوت و متناسب با میزان جرم است. در قانون مجازات اسلامی، مجازات جرم های مختلف تعیین شده و مطابق همین قانون مجازات مجرمین مشخص می گردد. جرایم کیفری باید در دادگاه های کیفری که مرجع صالح رسیدگی به این پرونده ها هستند و قضات آن دانش کافی برای چنین پرونده هایی را دارند تحت بررسی قرار بگیرند. بهترین وکیل کیفری در بابلسر هم دارای تخصص برای وکالت دعاوی کیفری می باشد.

جرایم کیفری به کدام جرایم اطلاق می شود؟

بهترین وکیل کیفری در بابلسر چه کسی است؟ 

وکیل کیفری در بابلسر وکیلی است که دارای پروانه وکالت و ترجیحا پروانه درجه یک باشد. وکلای پایه دو اجازه حضور در بعضی پرونده ها را ندارند. چنین وکیلی می تواند پروانه وکالت خود را از کانون وکلا و یا قوه قضاییه دریافت کرده باشد. در واقع تفاوتی ندارد که پروانه وکالت وکیل از کدام ارگان صادر شده باشد، موضوع مهم اخذ این پروانه است.  

وکیل کیفری باید نسبت به تمام قوانین حقوقی و مدنی کشور مسلط باشد تا بتواند حقوق افراد را تشخیص دهد. در چنین شرایطی وی می داند کدام شخص مجرم و کدام شخص بی گناه است. بهترین وکیل در بابلسر می داند که کدام موضوعات در حیطه جرایم کیفری قرار دارد و باید در این حوزه مورد بررسی قرار بگیرد. 

از آن جا که در این پرونده ها برای مجرم مجازات تعیین می شود وکیل باید به قانون مجازات اسلامی هم تسلط داشته باشد. یک وکیل خوب می تواند برای فرد مجرم، سبب کاهش مجازات و یا دریافت تخفیف و در برخی موارد عفو متهم شود.  

10 تا از بهترین وکیل کیفری در بابلسر را بشناسید! 

جعفر تقی زاده

جعفر تقی زاده

جناب آقای جعفر تقی زاده از وکلای خوب و شناخته شده استان مازندران هستند که در حال حاضر در بابلسر به فعالیت مشغول هستند. پروانه وکالت شماره 5547 متعلق به ایشان است که پس از اخذ آن وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، خانوادگی، حقوقی و کیفری قبول وکالت می کنند. آقای تقی نژاد سال ها است که به وکالت مشغول می باشند و در این دوران تعداد زیادی از پرونده های کیفری را به نتیجه مطلوب موکل رسانده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل کرده اند و به حل مشکلات حقوقی مردم کمک کرده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • نگارش و تدوین اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح 
 • تخصص در دعاوی کیفری مختلف مانند کلاهبرداری، سرقت، قتل و غیره 

آدرس: بابلسر، بهنمیر، روستای ازنوا 

نادر رستمی چراتی 

نادر رستمی چراتی

یکی دیگر از وکلای توانمند و مورد اعتماد مردم در مازندران، آقای رستمی چراتی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات و دریافت پروانه وکالت به شماره 47588 در بابلسر وکالت خود را شروع نمودند. آقای رستمی به دلیل داشتن صداقت، ذکاوت، تعهد و مسئولیت پذیری موفق شده اند پرونده های بسیاری را با پیروزی به پایان برسانند. عنوان بهترین وکیل کیفری در بابلسر به ایشان تعلق گرفته است که به دلیل سابقه کاری درخشان این وکیل کار کشته با تجربه است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری  
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • پذیرش وکالت پرونده هاتی حقوقی، کیفری و ثبتی 

آدرس: مازندران، بابلسر، بلوار شهید شریفی، مجتمع سیمیا، طبقه، واحد 102 

سمیه فرهادی فومشی

سمیه فرهادی فومشی

سرکار خانم فومشی از جمله وکلای دادگستری استان مازندران هستند که در حال حاضر در بابلسر به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 2700 هستند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. خانم سمیه فرهادی فومشی پرونده های وکالت کلیه پرونده ها را می پذیرند و بسیاری از دعاوی را در دسته پرونده های کیفری به نتیجه مثبت رسانده اند. مشاوره های ایشان بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل بسیاری از اختلافات موکلین شده است. موفقیت های ایشان در کنار انصاف، صداقت و پشتکار خانم فرهادی سبب جلب اعتماد مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • ارائه مشاوره های حقوقی تخصصی
 • نوشتن دادخواست ها و شکوائیه ها
 • قبول وکالت پرونده های کیفری، خانواده و ثبتی

آدرس: مازندران، بابلسر

مهیار حسین زاده 

مهیار حسین زاده

آقای مهیار حسین زاده را می توان در دسته وکلای خوب بابلسر قرارداد. ایشان دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت درجه یک به شماره 17096 هستند. وکیل مهیار حسن زاده وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص ایشان در پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری، سرقت، جعل، تقلب، قتل، طلاق، استرداد جهیزیه و پرونده های ملکی می باشد. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط آقای حسین زاده منجر به حل و فصل مشکلات حقوقی بسیاری از مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های کیفری مختلف 
 • مشاوره های حقوقی حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، لوایح، شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: بابلسر، خیابان شهید باهنر، جنب بانک صادرات مرکزی، ساختمان نیکان، طبقه سوم 

احمدرضا یزدانی چراتی 

احمدرضا یزدانی چراتی

آقای یزدانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان مازندران و بابلسر هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. آقای احمدرضا یزدانی موفق شده اند با کسب اعتماد و رضایت مردم عنوان بهترین وکیل کیفری در بابلسر را به خود اختصاص دهند. ایشان همچنین با به کار گیری سواد حقوقی و تجربه خود در زمینه وکالت موفقیت های چشم گیری را در حرفه خود کسب نموده اند و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی خانواده مانند حضانت فرزندان 
 • پذیرش پرونده های کیفری مانند کلاهبرداری و سرقت 
 • تخصص در دعاوی ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر 

آدرس: مازندران، بابلسر، خیابان امام، پاساژ صادق نژاد، طبقه فوقانی

آمنه رحمانی فیروزجانی 

آمنه رحمانی فیروزجانی

سرکار خانم آمنه رحمانی از جمله وکلای معروف و شناخته شده در استان مازندران هستند که در حال ارائه خدمات حقوقی به مردم شهر بابلسر هستند. پروانه وکالت شماره 17873 متعلق به ایشان است که عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند. خانم رحمانی پرونده های بسیاری را در عرصه های مختلف از جمله پرونده های کیفری به نتیجه مثبت رسانده اند. پشتکار، صداقت، تلاش مستمر برای احقاق حق موکل و ذکاوت ایشان منجر به جلب اعتماد و رضایت مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • نوشتن دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • پذیرش وکالت پرونده های کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: مازندران، بابلسر، خیابان شهید بهشتی 26، ساختمان آرمیتا 

توانمندی های بهترین وکیل کیفری در بابلسر 

وکیلی که به صورت تخصصی در دعاوی و پرونده های کیفری فعالیت می کند، باید تجربه کافی در زمینه این دعاوی را داشته باشد. لازم به ذکر است که دعاوی کیفری دامنه گسترده ای دارند که هر یک از این موارد نیاز به تخصص و تجربه خاص در همان حوزه دارند. برای مثال پرونده های مربوط به قتل و سرقت هر دو در زمره دعاوی کیفری قرار دارند. اما هریک از این پرونده ها نحوه دادرسی مخصوص به خود را دارند که وکیل فعال در این حوزه باید نسبت به آن تسلط کامل داشته باشد.  

بهترین وکیل کیفری در بابلسر باید بسیار جسور و شجاع باشد. در دعاوی کیفری ممکن است مشکلات بسیاری از جمله تهدید برای وکیل به وجود آید که وی باید بتواند از عهده این مشکلات برآید. وی همچنین باید بسیار سخنور باشد تا بتواند دانش حقوقی و تجربه خود را به عرصه عمل درآورده و از آن ها در جهت دفاع از موکل خود به کار بگیرد.  

توانایی برقراری ارتباط مفید و موثر با موکل و اعضای دادگاه از دیگر توانمندی های مهم یک وکیل حرفه ای و با تجربه است. قدرت استدلال و مهارت قانع کردن دیگران از خصوصیاتی است که در شغل وکالت اهمیت زیادی دارد. 

توانمندی بهترین وکیل کیفری در بابلسر

نحوه اثبات جرایم کیفری 

راه ها و روش های مختلفی برای اثبات جرایم کیفری وجود دارد. از جمله این روش های اثبات جرم کیفری، اقرار و اعتراف متهم به ارتکاب جرم است. زمانی که متهم اعتراف کند که جرم مورد نظر را انجام داده است، تکلیف پرونده مشخص شده و مجازات های لازم برای وی در نظر گرفته می شود. یکی دیگر از موارد اثبات جرم، وجود شاهد و یا شاهدان مختلف است که شاهد وقوع جرم توسط متهم بوده و به این موضوع شهادت می دهند.  

در شرایطی که چندین شاهد برای وقوع جرم وجود داشته باشد، اظهارات همه آن ها باید در یک راستا و گویای یک موضوع باشند. در غیر این صورت شهادت هیچ یک از آن ها معتبر نخواهد بود، مگر در صورتی که مدارک برای صحت ادعای یکی از شاهدین وجود داشته باشد. وجود مدارک و مستندات محکمه پسند نیز می تواند در جهت اثبات جرم کمک کننده باشد. در برخی از موارد که اهیچ کدام از این مدارک وجود نداشته باشد، علم قاضی با توجه به شرایط، مدارک و مستندات مختلف تعیین کننده نتیجه پرونده است. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کیفری در بابلسر را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز این وکلا را بشناسید. در صورت لزوم می توانید با شماره های وکلای معرفی شده تماس بگیرید و پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت نمایید. وقوع جرم کیفری شرایط خاص و نحوه اثبات خاص خود را دارد که در صورت اثبات، متهم با توجه به میزان جرم خود مجازات خواهد شد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانی از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.     

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا