وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان⭐【سال1403】⚖️

اگر به دنبال بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان هستید این مقاله را از دست ندهید. در این مقاله قرار است به معرفی کاربلد ترین وکلای تنظیم قرارداد در استان اصفهان بپردازیم. با توجه به این که تنظیم قراردادهای مختلف تجاری، ملکی، ثبتی و… از اهمیت زیادی برخوردار بوده و هرگونه مشکل جزئی در این قراردادها می‌تواند خسارت‌های زیادی را شامل شود لازم است که در انواع پرونده‌های مربوط به تنظیم قرارداد خود از یک وکیل کاربلد و خبره بهره گیرید تا با استفاده از دانش و تجربه وکیل، موارد قانونی را در تنظیم قراردادهای خود بکار برده و از خسارت های احتمالی جلوگیری کنید.

تعریف قرارداد و انواع قرارداد در قانون مدنی

قبل از اقدام به تنظیم قراردادهای خود، لازم است که با تعریف دقیق قرارداد و انواع آن در قانون مدنی کشور آگهی لازم را کسب کنید. طبق ماده 183 از قانون کشور قرارداد عبارت است از تعهد دو یا چند نفر نسبت به امری که این امور مورد قبول همه افراد درگیر در قرارداد باشد. طبق قانون مدنی کشور انواع قراردادها شامل عقد معوض، عقد غیر معوض، بیع، اجاره ،مضاربه، حواله، صلح و رهن می‌باشد.

تعریف قرارداد و انواع قرارداد در قانون مدنی

مشخصات بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

زمانی که بخواهید از بهترین وکلا در تنظیم قرارداد خود استفاده کنید لازم است که با مشخصات بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان آشنا شوید. یک وکیل خبره و کاربلد در قدم اول دارای مدرک پروانه پایه یک دادگستری بوده و باید قادر باشد با تحقیق، مذاکره و نوشتن قرارداد به بهترین نحو ممکن از خسارت‌های احتمالی در تنظیم قرارداد جلوگیری کرده و با تجربه بالای خود در این زمینه بهترین نتایج را برای شما کسب کند.

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
خانم زهرا حق‌شناساصفهان، ملکشهر، بلوار علم الهدی، مجتمع ارشیا
محمدمهدی رضیاناصفهان – خیابان چهارباغ بالا، مجتمع سعادت
سید علی صادقیاصفهان، شاهین شهر، چهارراه عطار، بلوار شهید شریفی
نبی الله لطفیاصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوچه مسجد محمدآباد، مجتمع توانا
محمد مهدی رضیاناصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع سعادت

10 بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان را بشناسید!

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق‌شناس

خانم زهرا حق شناس یکی از مشاورین و وکلای پایه یک دادگستری بوده و جزو بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان شناخته می‌شود. ایشان معتقدند انجام تعهدات قراردادی و الزام به رعایت آن‌ها یک اصل حقوقی در سراسر جهان است و طرفین قرارداد برای جلوگیری از دعاوی قراردادها بایستی به مفاد آن عمل کنند. ایشان درخصوص قرارداد میفرمایند که :هر قراردادی به چندین بند و بخش تقسیم می شود که شامل:
۱ عنوان قرارداد ۲. طرفین قرارداد ۳.موضوع قرارداد ۴.مدت و مبلغ قرارداد ۵. شروط ضمن عقد 6. ضمانت اجرا و نحوه حل اختلاف می باشد.
خانم زهرا حق شناس سابقه کاری درخشانی را در انواع دعاوی کیفری مانند:
دعوای الزام متعهد به ایفاء تعهد قراردادی
دعوای مطالبه وجه التزام قراردادی
دعوای مطالبه ضرر و زیان ناشی از تخلفات قراردادی،دعوای تایید بطلان معامله فضولی،دعوای تایید بطلان معامله به موجب یکی از جهات بطلان،دعوای تایید فسخ معامله به موجب یکی از جهات فسخ،دعوای تایید انفساخ قرارداد،دعوای تایید اقاله قرارداد ،دعوای تعدیل قراداد را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
خدمات:

 • مشاوره و وکالت در انواع پرونده های کیفری، خانوادگی، حقوقی، ملکی و ثبت.
 • مشاوره و وکالت :در تنظیم انواع قراردادهای خرید و فروش ملک،زمین های کشاورزی، پیش خرید و پیش فروش آپارتمان،قرارداد های پیمانی،توافقنامه ها و قرارداد پرسنل و…..

آدرس: اصفهان، ملکشهر، بلوار علم الهدی(رباط سوم)، نبش کوچه۱۳، مجتمع ارشیا، طبقه۳، واحد۵

شماره تماس:

09916592930

محمدمهدی رضیان

محمد مهدی رضیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اصفهان و استاد دانشگاه و عضو اتحادیه سراسری وکلای دادگستری با سوابق و پرونده های متعدد موفق به عنوان بهترین وکیل اصفهان شناخته میشود. تجربه بالا و درصد موفقیت در زمینه پرونده های حقوقی کیفری ملکی و خانواده باعث شده محمد مهدی رضیان به عنوان بهترین وکیل در اصفهان انتخاب گردد.سابقه وکالتی درخشان ، میزان رضایت مندی حداکثری و تخصص مرتبط با پرونده و دانش فراوان وشناخت رویه دادگاهها از ویژگی های محمد مهدی رضیان میباشد، در نظر سنجی های مشاوره های تخصصی وکلای اصفهان بالاترین میزان امتیاز و رضایت مندی مربوط به وکیل رضیان بوده و به دلیل دانش بروز حقوقی و تحلیل صحیح پرونده و تسلط بر قوانین و تلاش برای حقوق موکل، اولین انتخاب موکلین به عنوان بهترین وکیل اصفهان محسوب میگردد.

تخصص و مهارت:

 • استاد دانشگاه
 • مشاور حقوقی شرکت های تجاری و خصوصی
 • وکالت و مشاوره پرونده های حقوقی کیفری،ثبتی،خانواده،مواد مخدر،قراردادها،داوری
 • سوابق پرونده های امنیتی و دادگاه انقلاب
 • رتبه برتر آزمون وکالت و اختبار
 • مدرس دوره های حقوقی و قرارداده

آدرس : اصفهان – خیابان چهارباغ بالا- حدفاصل مترو شریعتی و مجتمع پارک-جنب کوچه ۲۳- مجتمع سعادت – طبقه دوم- واحد چهار

شماره تماس: 09132000186

سید علی صادقی

سید علی صادقی

آقای سید علی صادقی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی از بهترین وکلای تنظیم ثبت و فسخ قرارداد در اصفهان بوده و سابقه کاری درخشانی را در انواع پرونده‌های حقوقی و قضایی دارد.

خدمات:

 • مشاوره و وکالت در امور مربوط به تنظیم قراردادهای مختلف مانند قراردادهای دو وجهی و جایز الامر
 • مشاوره و وکالت در پرونده‌های حقوقی، کیفری و خانوادگی

آدرس: اصفهان، شاهین شهر، چهارراه عطار، بلوار شهید شریفی، بن‌بست سوم شمالی، پلاک 115

نبی الله لطفی

نبی الله لطفی

آقای لطفی از وکلای متخصص در تنظیم انواع قراردادها و از وکلای کاربلد پایه یک دادگستری اصفهان محسوب می‌شود. ایشان سابقه وکالت و مشاوره در زمینه‌های مختلف حقوقی، خانوادگی، ثبتی و کیفری را دارا می‌باشد.

خدمات:

 • وکالت در امور خانوادگی، طلاق، مهریه، حضانت فرزند و امور کیفری
 • مشاوره و وکالت در تنظیم، ثبت و فسخ انواع قرارداد

آدرس: اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، کوچه مسجد محمدآباد، مجتمع توانا، طبقه دوم، واحد 7

محمد مهدی رضیان

محمد مهدی رضیان

آقای محمد مهدی رضیان مشاور حقوقی و از وکلای پایه یک دادگستری در استان اصفهان می‌باشد. آقای رضیان با داشتن بالاترین پایه وکالت مدرس دانشگاه و جزو بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان محسوب می‌شود. از مهمترین سوابق آقای مهدی رضیان می‌توان به عضو مجمع میانجیگری و داوری و وکلای بین المللی، عضو رسمی بنیاد ملی نخبگان و وکلای دادگستری و داوری پیشرفته داخلی و بین المللی اشاره کرد.

خدمات:

 • وکالت در دعاوی تجاری و خانوادگی مانند حضانت فرزند، طلاق مهریه و…
 • وکالت و مشاوره در امور مربوط به ثبت قرارداد

آدرس: اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، مجتمع سعادت، طبقه دوم، واحد 4

حمید بابایی

حمید بابایی

آقای حمید بابایی با داشتن 18 سال سابقه کار در زمینه وکالت و مشاوره در پرونده‌های کیفری متعدد شامل جرایم امنیتی، پرونده بلاگر مجازی، قتل، پرونده‌های تجاوز، ناموسی، پرونده‌های جرایم اقتصادی و ثبت تنظیم و فسخ قرارداد از وکلای خبره و کاربلد استان اصفهان به شمار می‌رود.

خدمات:

 • متخصص دعاوی جزایی جنایی و کیفری
 • مشاوره و وکالت در امور مربوط به تنظیم قراردادهای مختلف

آدرس: اصفهان، چهارراه حکیم نظامی، جنب بانک پارسیان، دفتر وکالت بابایی

میثم ولی‌زاده

میثم ولی‌زاده

آقای ولی‌زاده از مشاورین و وکلای پایه یک دادگستری بوده و جزو بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان شناخته می‌شود. آقای ولی‌زاده سابقه کاری درخشانی را در انواع دعاوی کیفری مانند تخفیف مجازات، حبس، قصاص، درخواست عفو در دعاوی مالی مانند قرض، چک و سفته، تخلفات مالی، زمین، ملک، معاملات خودرو، دعاوی جرایم سایبری مانند شرکت‌های هرمی، سایت‌های شرط بندی و بازاریابی شبکه‌ای را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • مشاوره و وکالت در دعاوی کیفری، خانوادگی، حقوقی، ملکی و ثبت
 • مشاوره و وکالت در تنظیم ثبت و فسخ انواع قراردادها

آدرس: اصفهان، هشت بهشت غربی، کوچه بیست و هفتم، ساختمان عتیق

نوید حدادی

نوید حدادی

آقای حدادی با بیش از 14 سال سابقه کار درخشان در پرونده‌های حقوقی و قضایی مختلف از بهترین وکلای پایه یک استان اصفهان شناخته می‌شود. آقای حدادی فارغ التحصیل دانشگاه تهران و اصفهان بوده و در حال حاضر استاد دانشگاه و مشاوره حقوقی ریاست کل دانشگاه آزاد اصفهان، سازمان‌ها و شرکت‌های تجاری مختلف می‌باشد.

خدمات:

 • وکالت در دعاوی املاک و شرکت‌های بین‌المللی و تجاری
 • وکالت و مشاوره در امور مربوط به تنظیم قرارداد

آدرس: اصفهان، مشتاق دوم، کوچه بهشت، روبروی دبستان کوثر

حامد امیری

حامد امیری

آقای امیری با بیش از 10 سال سابقه کار در پرونده‌های مختلف حقوقی و با داشتن پروانه پایه یک دادگستری جزو بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان شناخته می‌شود.

خدمات:

 • مشاوره و وکالت در امور حقوقی، کیفری و قضایی
 • مشاوره و وکالت در ثبت، تنظیم و فسخ قرارداد

آدرس: اصفهان، خیابان سجاد، ابتدای خیابان قائم مقام فراهانی، مجتمع شیخ بهایی، طبقه اول، واحد 11

انواع بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

قبل از این که بخواهی در رابطه با تنظیم قرارداد خود از یک وکیل کاربلد و خبره بهره گیرید لازم است که انواع وکالت در این زمینه را بشناسید تا بتوانید بهترین انتخاب را در رابطه با وکیل تنظیم قرارداد داشته باشید. در حالت کلی انواع وکلا در تنظیم قرارداد به شرح زیر است:

 • وکالت تسخیری: در وکالت تسخیری در صورتی که شما در رابطه با تنظیم قرارداد، ثبت قرارداد یا فسخ آن متهم باشید برای دفاع از حق شما در صورتی که شما وکیلی را تعیین نکرده باشید یک وکیل دادگستری برای وکالت از سمت دادگاه تعیین خواهد شد.
 • وکالت تعیینی: در وکالت تعیینی شما می‌توانید در امور مربوط به تنظیم قرارداد شخصاً به وکیل انتخابی و معین خود در امور مختلف وکالت دهید. با توجه به موضوع قرارداد شما می‌توانید از وکیل پایه یک دادگستری و پایه دو دادگستری در این زمینه بهره گیرید. البته فراموش نکنید که اختیارات وکیل پایه دو دادگستری نسبت به پایه یک دادگستری محدودتر است.
 • وکالت اتفاقی: در وکالت اتفاقی شما می‌توانید از افرادی که معلومات و اطلاعات قضایی و حقوقی کافی جهت وکالت دارند ولی فاقد مدارک تحصیلی یا دادگستری وکالت هستند در امور مربوط به قراردادهای خود بهره گیرید. البته فراموش نشود که فرد مورد نظر باید از خویشاوندان سببی یا نسبی درجه دوم و در نهایتاً درجه سوم شما باشد و این افراد  مجوز لازم را برای وکالت از کانون وکلا در محل دریافت نمایند.
انواع بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

اختیارات بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

در رابطه با اختیارات وکلای تنظیم قرارداد باید بدانید که این اختیارات کاملاً توسط موکل به وکیل داده می‌شود و موکل می‌تواند اختیارات وکیل را به طور قانونی محدود سازد. اما از مهم‌ترین اختیاراتی که بهترین وکیل اصفهان در رابطه با تنظیم قرارداد می‌تواند از موکل خود دریافت کند می‌توان به وکالت در توکیل، تعیین جاعل، وکالت در دعاوی خسارت و دادخواست دعوا، وکالت در تعیین کارشناس و مصدق، وکالت در ادعای احضار، وکالت در امور مربوط به تجدید نظر و رای، وکالت در سازش و مصالحه و وکالت در انکار و ادعای جعل نسبت به استرداد و سند طرفین اشاره کرد.

زمانی که می‌خواهید از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان بهره‌مند شوید و حد اختیارات وی را تعین کنید لازم است که درباره مفاد ذکر شده در تنظیم قراردادها طبق قانون کشور آگهی داشته باشید. طبق قانون کشور اجزای اصلی و مهم که بندهای قرارداد را وکیل می‌دهد شامل مواردی مثل موضوع یا عنوان قرارداد، طرفین قرارداد، مدت زمان قرارداد، شرایط تنظیم قرارداد برای طرفین، مبلغ قرارداد، تعهدات طرفین نسبت به قرارداد، ضمانت اجرای کار، حق فسخ قرارداد، تعداد نسخه‌ها و صفحات قرارداد و پیوست قرارداد می‌باشد.

اختیارات بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

حق الوکاله بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان

 اگر می خواهید از حق الوکاله بهترین وکلا در تنظیم قرارداد با خبر شوید بهتر است با این وکلا مشاوره داشته و با ارائه جزئیات پرونده حقوقی خود نسبت به تنظیم قرارداد از این حق الوکاله اطلاع حاصل کنید، زیرا حق الوکاله بهترین وکیل تنظیم قرارداد در همه پرونده‌های مربوط به ثبت تنظیم و فسخ و قرارداد متفاوت بوده نمی‌توان قیمت دقیقی را در این زمینه اعلام نمود. اما در حالت کلی حق الوکاله وکلای تنظیم قرارداد به مهارت و تخصص وکیل و پیچیدگی پرونده بستگی دارد.

نکات و توصیه‌های مهم در تنظیم قرارداد

در رابطه با تنظیم قرارداد توسط بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان نکاتی وجود دارد که حتما باید به آن توجه کنید. لازم به ذکر بوده که در قدم اول هرگونه خط خوردگی و قلم خوردگی در متن قرارداد را جدی گرفته و قبل از امضا قرارداد آن را اصلاح نمایید. از سوی دیگر لازم است که قبل از هرگونه اقدام حقوقی در ثبت تنظیم و فسخ قرارداد حق الوکاله وکیل تنظیم قرارداد می بایست مشخص شود.

نکات و توصیه‌های مهم در تنظیم قرارداد

کلام آخر

در این مقاله از وبسایت وکیل چی به معرفی بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان پرداختیم شما می‌توانید با استفاده از این وکلا بهترین نتایج را در تنظیم، ثبت و فسخ قراردادهای تجاری، مالی، ملکی و… خود به ارمغان آورید. به یاد داشته باشید که هنگام ثبت و تنظیم قرارداد باید از آگاهی و دانش کافی در این زمینه برخوردار باشید تا از خسارت‌های احتمالی جلوگیری کنید. البته در صورت عدم آگاهی و دانش کافی در این زمینه شما می‌توانید از یک وکیل خبره و کاربلد در این زمینه بهره گرفته و به نتایج دلخواه خود از تنظیم قرارداد برسید.

حدود اختیارات بهترین وکیل تنظیم قرارداد در وکالت‌نامه چیست؟

حدود اختیارات وکیل پایه یک دادگستری در وکالت‌نامه شامل تمامی امور مربوط به دادرسی در تنظیم قرارداد بوده که موکل به آن تصریح نکرده باشد یا از لحاظ قانونی ممنوع باشد.

مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل تنظیم قرارداد در اصفهان چیست؟

یک وکیل کاربلد و خبره در تنظیم قرارداد باید امین و صادق باشد و بتواند با اطلاعات به روز بهترین نتیجه را از تنظیم قرارداد برای موکل کسب کند.

حق الوکاله وکیل تنظیم قرارداد چقدر است؟

حق الوکاله وکیل تنظیم قرارداد به عوامل مختلفی بستگی داشته و نمی‌توان قیمت دقیق آن را اعلام کرد.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا