وکیل

10 تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج⭐【سال1403】⚖️

با گذشت زمان و پیشرفت جوامع بشری، گسترش علم و افزایش جمعیت، مسائل جدیدی رو در روی انسان ها قرار گرفته است. در سال های اخیر در زمینه تکنولوژی و دنیای الکترونیک پیشرفت های چشم گیری رخ داده است. امروزه اکثر امور به صورت الکترونیکی و غیر حضوری انجام می شود. در کنار این پیشرفت ها، جرایم جدیدی هم ایجاد شده است که جرایم رایانه ای نمونه بارز آن ها هستند. برای طرح شکایت و پیگیری وقوع چنین جرایمی، می بایست از یک فرد خبره و کارکشته در این زمینه مشاوره گرفت. وکلا دارای دانش و اطلاعات کافی برای چنین مسئولیتی می باشند. در این مقاله، بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج را به شما معرفی می نماییم تا در مواقع مورد نیاز بتوانید از آن ها کمک بگیرید.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج کیست؟

وکیل جرایم رایانه ای فردی است که علاوه بر تسلط بر قوانین حقوقی به حوزه جرایم رایانه ای هم اشراف دارد. این فرد به کلیه امور مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات آشنایی دارد. این فرد همچنین، نسبت به قوانین تجارت الکترونیک، جرایم و مجازات های این بخش نیز آگاه است.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج، وکیل اینترنتی و وکیل سایبری هم نامیده می شود. وکیل فعال این حوزه، تحصیلات خود را در رشته های مرتبط با حقوق انجام داده است. وی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده است. این وکیل، با بررسی پرونده های مختلف در مقوله جرایم رایانه ای، به تجربیات ارزشمندی دست یافته است که به وی در کسب موفقیت های بعدی کمک می کند.

یک وکیل موفق همواره با اخلاق و برخورد خوب با موکلین خود رفتار می کند. ایشان مهارت های ارتباطی قوی دارند و توانایی برقراری ارتباطات موثر با افراد مختلف از جمله موکلین و افراد شاغل در دادگاه ها را دارند. می توانید مقاله بهترین وکیل طلاق در سنندج را مطالعه کنید تا با سایر وکلای این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج کیست؟

حوزه فعالیت وکیل جرایم رایانه ای

وکیلی که در زمینه جرایم رایانه ای تجربه و تخصص کسب کرده است در زمینه های مختلف فعالیت می کند. در واقع مطابق قانون اقدامات مشخصی در بخش امور رایانه قرار دارند که تخلف و انجام جرم در این زمینه، جرایم رایانه ای نامیده می شود که در حوزه فعالیت وکیل این بخش قرار دارد.

جرایمی که در خصوص رمز ارزها به وقوع می پیوندد، دسترسی های غیر مجاز، کلاهبرداری و سرقت از طریق اینترنتی، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی که از طریق رایانه و اینترنت انجام شود، شنود غیر مجاز، تخریب داده های رایانه ای و بسیاری از موارد دیگر در دسته جرایم رایانه ای قرار دارند.

وکیل جرایم رایانه ای در تمام این موارد می تواند وکالت نماید و به موکلین خود کمک کند. ناگفته نماید یک وکیل در تمام بخش ها اجازه فعالیت و وکالت دارد، اما هر وکیل باید در برخی بخش ها با کسب اطلاعات و تجربیات بیشتر به تخصص برسد. وکیل جرایم رایانه ای هم در این حوزه مهارت و تخصص بیشتری به دست آورده است.

10 تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج را بشناسید!

محمد فردین آدابی

محمد فردین آدابی

آقای آدابی وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان کردستان هستند که در حال حاضر در سنندج به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شدند. جناب آقای محمد فردین آدابی با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند و بسیاری از پرونده ها را از این طریق به سرانجام رسانده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حوزه جرایم رایانه ای
 • پذیرش پرونده های مالی، تجاری، قراردادها، داوری، مناقصات، سفته و برات
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: سنندج، خیابان فردوسی، رو به روی هتل کاج، کوچه بنی بشر، پلاک 19

پویا آزادگان

پویا آزادگان

جناب آقای پویا آزادگان را می توان از وکلای به نام استان کردستان معرفی کرد که در شهر سنندج فعالیت می کنند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران ادامه دادند. آقای آزادگان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند که پس از دریافت آن وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان موفق به کسب رتبه 5 آزمون وکالت شدند و همچنین سابقه تدریس در دانشگاه را نیز دارند. وکیل پویا آزادگان همواره برای احقاق حق موکل خود تلاش می نمایند و به همین دلیل هم اعتماد مردم را جلب نموده اند. ایشان برخی از مشکلات موکلین خود را از طریق ارائه مشاوره حقوقی حل و فصل می نماید. جناب آزادگان عنوان بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن دادخواست و دفاعیه
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پذیرش دعاوی جرایم رایانه ای

آدرس:  سنندج، خیابان مولوی، مجتمع میلاد، طبقه 5، واحد 114

زانیار بهمنی

زانیار بهمنی

یکی دیگر از وکلای توانمند میانه جناب آقای زانیار بهمنی هستند. ایشان وکیل  پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کردستان هستند. پروانه وکالت شماره 53623 متعلق به ایشان می باشد که پس از کسب آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. آقای بهمنی دانش آموخته رشته حقوق هستند و عضو کانون وکلای دادگستری استان کردستان نیز می باشند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی دارند که در این مدت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت، سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در دعاوی جرایم رایانه ای و پیگیری آن ها

آدرس: سنندج، شهرک سعدی، خیابان دانشجو علی حیدری، پلاک 40

تارا آقابیگی امینی

تارا آقابیگی امینی

سرکار خانم تارا آقابیگی امینی از وکلای خوب فعال در استان کردستان و شهر سنندج هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان موفق شده اند پروانه وکالت درجه یک را کسب کنند. وکیل امینی در پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و جرایم رایانه ای فعالیت می کنند. کسب موفقیت های چشم گیر در دعاوی جرایم رایانه ای سبب شده است ایشان عنوان بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج را به دست آورند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، ثبت احوال و سرپرستی و قیومیت
 • وکالت پرونده های حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق مانند شرب خمر، زنا، لوط و تجاوز
 • پذیرش پرونده های املاک شامل اختلاف در مالکیت، املاک، شهرداری و ثبت اسناد و املاک

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه آخر

بهزاد آور

بهزاد آور

از دیگر وکلای توانا و شناخته شده در استان کردستان می توان از آقای بهزاد آور یاد کرد. ایشان پس از پایان تحصیلات خود و موفقیت در آزمون وکالت، پروانه وکالت درجه یک دریافت کردند. آقای آور سال ها است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم سنندج می پردازند و با مشاوره های خود به حل و فصل مشکلات مردم این شهر کمک می کنند. ایشان توانسته اند تعداد زیادی از دعاوی را با موفقیت به پایان برسانند و سابقه درخشانی را برای خود ثبت نموده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های ملکی و ثبتی مختلف
 • تخصص در دعاوی سرپرستی و ارث و میراث
 • قبول وکالت پرونده های حوزه جرایم رایانه ای

آدرس: سنندج، خیابان امام خمینی، پاساژ خرم، طبقه اول، واحد 105

طیب ابراهیمی

طیب ابراهیمی

آقای طیب ابراهیمی جزو وکلای استان کردستان و شهر سنندج هستند که سال ها است در این شهر فعالیت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. جناب آقای عسگری با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه موفقیت های قابل توجهی را به دست آورده اند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود که نشانه توانایی های ایشان است. وکیل طیب ابراهیمی در زمینه جرایم رایانه ای تخصص دارند و لقب بهترین وکیل جرایم رایانه ای را به خود اختصاص داده اند. مشاوره های ایشان هم بسیار موثر بوده و منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از مراجعین شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه

آدرس: سنندج، میدان آزادی، کوچه سجادیه، ساختمان آزادی، طبقه 3

امیر احمدی

امیر احمدی

آقای امیر احمدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای استان کردستان هستند. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود و کسب پروانه وکالت، شروع به وکالت نمودند. انصاف ایشان در دریافت حق الوکاله، علم و آگاهی بالا، تمرکز و تعهد ایشان منجر به کسب موفقیت و نتایج دلخواه در پرونده های مختلف شده است.جناب آقای امیر احمدی طی سال های وکالت خود موفقیت های بسیاری کسب نموده و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم نمده اند و به همین ترتیب رضایت آن ها را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی
 • وکالت پرونده های جرایم رایانه ای و اینترنتی، کلاهبرداری و سرقت
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، فاکتور عادی و چک و سفته

آدرس: سنندج، میدان آزادی، ابتدای خیابان فلسطین، رو به روی آموزش و پرورش ناحیه یک

اهمیت مراجعه به وکیل جرایم رایانه ای

جرایم رایانه ای بسیار پیچیده هستند و پیگیری آن ها هم دشواری های خاص خود را دارد. هر گام اشتباهی که در این مسیر برداشته شود، شما را از نتیجه مطلوب دورتر می کند. طبیعی است که یک فرد عادی با تمام قوانین حقوقی و مدنی کشور و جزئیات آن ها آشنایی ندارد. پیگیری پرونده توسط چنین اشخاصی احتمال اقدامات غلط را افزایش می دهد. پس لازم است که فرد متخصص این کار مسئول به نتیجه رساندن پرونده شود.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج، با استفاده از سواد حقوقی، مهارت و تجربیات خود، بهترین راه حل را برای پیشبرد پرونده می یابد. این وکیل دارای استراتژی های مخصوصی در حرفه خود می باشد که در جهت اقناع قاضی و دادگاه به او کمک می کنند. داشتن چنین وکیلی سبب می شود موکل بتواند با آرامش بیشتری روند دادرسی پرونده را دنبال کند. تمام این موارد سبب کسب بهترین نتیجه ممکن در کم ترین زمان خواهند شد.

اهمیت مراجعه به وکیل جرایم رایانه ای

دریافت مشاوره حقوقی از یک وکیل خوب

یکی از چالش های افراد درگیر با مشکلات حقوقی، هزینه وکیل است که مبلغ چشم گیری هم خواهد بود. برخی به دلیل عدم توانایی در پرداخت این هزینه، از مراجعه به وکیل صرف نظر می کنند و به همین دلیل هم دچار خسارات مالی بیشتری نسبت به هزینه وکیل می شوند.

بهترین راه حل افراد در چنین مواقعی این است که از خدمات مشاوره وکلا استفاده کنند. مشاوره حقوقی هزینه ای به مراتب کمتر از هزینه وکیل دارد. اما راه های مفید و موثری را برای حل پرونده به موکلین و مراجعین خود پیشنهاد می دهند. همچنین در تنظیم کلیه اوراق قضایی نیز می توان از این افراد کمک گرفت. به این ترتیب مشکلات مردم به بهترین شکل ممکن و با کمترین هزینه حل خواهد شد.

کلام آخر

در این مقاله، بهترین وکیل جرایم رایانه ای در سنندج را به شما خوانندگان گرامی معرفی نمودیم. هر گونه جرمی که از طریق رایانه و اینترنت رخ دهد، در زمره جرایم رایانه ای قرار دارد. این جرایم و رسیدگی به آن ها هم پیچیده هستند و هم دارای حساسیت بالایی می باشند. وکیل جرایم رایانه ای، اطلاعات حقوقی، تجربه و مهارت های قابل توجهی در زمینه چنین پرونده هایی دارد. برای کاهش هزینه ها می توان از مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط این وکلا استفاده کرد. امیدواریم مطالب گردآوری شده در این مقاله برای شما عزیزان آموزنده بوده باشد. از همراهی شما تا پایان این مقاله کمال تشکر را داریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی در خصوص سایت و مقالات ما دارید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا