وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج⚡【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پیشرفت روز افزون تکنولوژی و فضای رایانه ای تمام زوایای زندگی بشر را در عصر کنونی در برگرفته است و موجب شده تا امورات روزانه زندگی با سرعت بیشتری انجام گیرد و از سوی دیگر افراد در هر نقطه از این کره خاکی می توانند بدون هیچگونه محدودیتی با هم ارتباط داشته باشند. اما در کنار این پیشرفت جرایم رایانه ای نیز به سرعت در حال افزایش است و افراد زیادی به دلیل عدم آگاهی در مورد فضای مجازی و رایانه ای در دام بزهکاران افتاده و متحمل ضررهای مالی هنگفتی شده اند.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج چه کسی است؟

وکیل جرایم رایانه ای یکی از آن دسته وکلایی است که افراد در عصر کنونی به شدت به آن نیاز پیدا می کنند. پیشرفت علم و تکنولوژی اگرچه تاثیرات مثبت فراوانی در بخش های مختلف زندگی بشر داشته ولیکن از سوی دیگر موجب ایجاد مشکلاتی تحت عنوان جرایم رایانه ای شده است. از این رو قانونگذار براساس مسائل روز جامعه در این زمینه که گریبان گیر افراد زیادی شده قوانینی را برای این جرایم تعیین نموده است.

بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج بر کلیه قوانین و مقررات مربوط به این جرائم تسلط کافی داشته و در راستای پیگیری پرونده های مختلف در این حوزه تخصص و مهارت بالایی را کسب نموده است و از جدیدترین قوانین و آرای وحدت رویه در این زمینه اطلاع دارد و به افرادی که با مشکلات و دعاوی جرایم رایانه ای مواجه شده اند کمک می کند تا در زمانی کوتاه به نتیجه برسند.

وکلای جرایم رایانه ای در حقیقیت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج است که بعد از اخذ پروانه وکالت در زمینه دعاوی رایانه ای شروع به فعالیت کرده و علاوه بر زمینه حقوقی به منظور پیگیری این پرونده ها در مسیر صحیح و قانونی، دانش خود را در حوزه مسائل و مشکلات رایانه ای و فضای مجازی براساس پیشرفت روز دنیا نیز افزایش داده است.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل جرایم رایانه ای در تهران

بهترین وکیل جرائم رایانه ای در کرج چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل جرائم رایانه ای در کرج

برای این که بتوان بهترین وکیل سایبری در کرج را برای پیگیری پرونده خود در دادگاه انتخاب کنید لازم است که با برخی از ویژگی های این وکلا آشنا باشید که برخی از مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج و بهترین وکیل برخورداری از تخصص و مهارت کافی در شناسایی و اثبات این جرائم است و علاوه بر این باید تسلط کاملی بر مباحث مربوط به آیین دادرسی داشته باشد.
 • بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج به واسطه سابقه و تجربه ای که در این زمینه کسب نموده ادله اثبات دعوی را به درستی شناسایی کرده و با ارائه مدارک معتبر و شواهد مختلف جریان دادرسی پرونده را به نفع موکل خود در محاکم قضایی به نتیجه می رساند.
 • وکیل جرایم رایانه ای در جلسه مشاوره ای که با موکل خود برگزار می کند با دقت به تمام صحبت های او گوش داده و به سوالات او با زبانی ساده و قابل فهم پاسخ می دهد و بدین طریق شرایطی را برای موکلین خود به وجود می آورد تا بر استرس و اضطراب های خود در پیگیری پرونده در مراجع قضایی غلبه کنند. توجه داشته باشید که تخصص وکیل در این زمینه تاثیر بسزایی در افزایش موفقیت پرونده خواهد داشت.
 • بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج تمامی اسناد و مدارک قانونی مربوط به پرونده را در چارچوب قانون تهیه کرده و به مرجع قضایی مربوطه ارائه می دهد. قابل ذکر است که اگر این اسناد براساس چارچوب های تعیین شده قانون نباشد موجب اطاله دادرسی خواهد شد.
 • وکیل جرایم رایانه ای در پیگیری پرونده از نظر اثبات جرم و دفاع از موکل خود، شناخت کاملی در مورد ادله و شواهد دیجیتال قابل اثبات در دادگاه را دارد.

10 تا از بهترین وکیل جرائم رایانه ای در کرج به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
زهرا نوری توران پشتیکرج، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم
مهشید مهدوی پناهکرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید
توحید اکبریکرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری و تجاری
میلاد بیک ویردیلوکرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست، برج امید
رضا محققیکرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری

10 تا از بهترین وکیل جرائم رایانه ای در کرج را بشناسید!

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی

زهرا نوری توران پشتی یکی از وکلای پایه یک در کرج می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری استان البرز اخذ نمودند و فعالیت خود را در وکالت انواع دعاوی حقوقی خانواده، کیفری و ملکی شروع کردند. خانم نوری توران پشتی به صورت تخصصی در زمینه پرونده های جرایم رایانه ای نیز فعالیت دارند و در این حوزه از تجربه و تبحر بالایی برخوردارند و تاکنون پرونده های زیادی از جرایم رایانه ای را به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند.

  تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • مدیر مسئول موسسه نورحق کرج
 • مشاور حقوقی هیات ورزشی اشکواش استان البرز
 • وکیل بانک انصار
 • عضو کمیسیون نقل و انتقالات مرکز وکلای استان البرز

آدرس: کرج، طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم، واحد 4

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه یکی از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای استان البرز به صورت تخصصی در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و در زمینه دعاوی مربوط به جرائم رایانه ای جزو یکی از باتجربه ترین وکلا محسوب می شوند. خانم مهدوی پناه دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند و در زمینه ارائه مشاوره به صورت حضوری و غیرحضوری نیز فعال هستند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد 9

توحید اکبری

توحید اکبری

توحید اکبری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج هستند. ایشان در زمینه دعاوی حقوقی خانواده، کیفری، ملکی، قراردادها، شهرداری و غیره فعالیت دارند و در حوزه پرونده های مربوط به جرایم رایانه ای با توجه به تسلطی که بر قوانین آن دارند در مدت زمانی کوتاه این دعاوی را به نتیجه مطلوب می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی در زمینه های مختلف

آدرس: کرج، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری و تجاری، طبقه پنجم

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو

میلاد بیک ویردیلو وکیل پایه یک دادگستری با 6 سال سابقه وکالت را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج معرفی کرد. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، قراردادها، کیفری، اعسار و شهرداری نیز سابقه فعالیت دارند.

 تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضو کمیسیون روابط عمومی کانون وکلا
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، جنب اداره پست، چند قدم به سمت میدان شهدا، برج امید، طبقه 6، واحد 601

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان در سال 1384 بعد از اتمام دوره کارآموزی موفق به کسب نمره قبولی در آزمون اختبار شده و پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری استان البرز اخذ نمودند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و بر قوانین مربوط به دعاوی جرایم رایانه ای تسلط و اشراف کاملی دارند و پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد 4

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در حل و فصل و رسیدگی به این دعاوی را داشته و با استناد به قانون به موکل خود کمک می کند تا بهترین نتیجه را از پیگیری پرونده در مراجع قضایی دریافت کند. خانم شهبازی در دیگر حوزه های حقوقی نظیر پرونده های خانواده، مهریه، طلاق، ملکی، قراردادها و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

انواع جرائم رایانه ای کدام است؟

باتوجه به آنچه که بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج در این زمینه بیان می دارد این جرایم را می توان به سه دسته به شرح ذیل تقسیم بندی کرد:

 • نوع اول شامل تخریب و سرقت ابزارهای ارتباطی نظیر تلفن های همراه، رایانه و غیره می شود.
 • نوع دوم ار جرائم رایانه ای از طریق اتصال ابزارهای ارتباطی نظیر تلفن همراه و رایانه به اینترنت رخ می دهد که برای این منظور می توان به انواع کلاهبرداری های اینترنتی اشاره کرد.
 • نوع سوم جرائم رایانه ای که توسط بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج به نام جرائمم سایبری محض نیز خوانده می شود شامل مجموعه جرم هایی است که در فضای مجازی و اینترنتی رخ داده و آثار آن به دنیای واقعی نیز نفوذ پیدا کرده است. مانند شنودهای غیر مجاز، انتشار ویروس های رایانه ای.

مرجع صالح رسیدگی به جرائم رایانه ای

 افرادی که خسارت های مالی زیادی را به دلیل عدم آگاهی از فضای رایانه ای متحمل شده اند لازم است که با مراجعه به بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج برای طرح شکایت به دادگاه صالح اقدام کنند. براساس ماده 30 و 31 قانون بررسی جرائم رایانه ای، یک یا چند شعبه از دادگاه های عمومی و انقلاب و دادسراها را برای رسیدگی و بررسی این جرائم تعیین گردیده و بر این اساسی قاضی هایی که به جرائم رایانه ای مسلط بوده و در این زمینه علم و آگاهی کافی دارند توسط مسئولین برای رای حکم در این دادگاه ها انتخاب می شوند.

رسیدگی به جرایم و شکایات مربوط به فضای مجازی توسط دادسرای جرایم رایانه ای انجام می گیرد و لازم است که بدانید این دادسرا تنها در جهت رسیدگی به دعاوی جرائم مربوط به فناوری اطلاعات و جرائمی که از طریق فضای مجازی صورت می پذیرد، فعالیت می کند.

مرجع صالح رسیدگی به جرائم رایانه ای

مزایای مراجعه به وکیل جرائم رایانه ای

 • بهترین وکیل که در زمینه پیگیری جرایم رایانه ای فعالیت دارد دارای نقش اساسی و مهمی در جریان این پرونده ها بوده و در بررسی و تحلیل آن ها تخصص بالایی دارد.
 • وکیل جرایم رایانه ای در ارائه خدمات حقوقی برای افرادی که به عنوان شاکی و یا متهم درگیر این پرونده های شده اند می تواند تاثیرات فراوانی داشته باشد و الزامی بر این که وکیل مربوطه وکالت آن ها را بر عهده بگیرد وجود ندارد. در واقع این افراد تنها از طریق مراجعه به این وکلا و بهره مندی از راهنمایی و مشاوره آن ها می توانند اطلاعات حقوقی لازم برای دفاع از حقوق خود در دادگاه را به دست آورند.
 • از دیگر مزایای مراجعه به بهترین وکیل جرایم رایانه ای می توان به هدف اطلاع رسانی و جلوگیری از وقوع جرم اشاره کرد، توجه داشته باشید که برخی افراد به دلیل عدم آگاهی ممکن است در دام کلاهبرداری های اینترنتی گرفتار شوند و یا برخی دیگر بدون آنکه اطلاعی در مورد جرایم مربوط به فضای مجازی داشته باشند به صورت ناخواسته مرتکب جرم خواهند شد لذا مشورت با وکیل جرایم رایانه ای می تواند علاوه بر وقوع جرم از تضییع حقوق مردم در جامعه نیز جلوگیری کند.
 • بهترین وکیل جرایم رایانه ای به دلیل مهارت و تجربه ای که در این حوزه دارد می تواند در پیگیری  پرونده های مختلف جرائم رایانه ای مناسب ترین راهکار را موکلین خود برای احقاق حقوقشان ارائه می دهد و در جلسات دادرسی به عنوان وکیل فرد شاکی و یا متهم حضور پیدا کرده و با علم و دانشی که در این زمینه دارد از حقوق آن ها دفاع می کند.
 • بهترین وکیل جرایم رایانه ای با دفاع از منافع موکلین خود از به وجود آمدن خسارات و آسیب های زیادی جلوگیری می کند و از طریق قانون مشکلاتی که برای آنان به وجود آمده را مورد پیگیری قرار داده و حل و فصل می کند.

کلام آخر

  در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل جرایم رایانه ای در کرج را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + شش =

دکمه بازگشت به بالا