وکیل

10 تا از بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. به هر گونه اعمال و رفتاری که خارج ازعرف جامعه و برخلاف قوانین کشور باشد رابطه نامشروع می گویند که قانونگذار به منظور ایجاد نظم و آرامش در جامعه این روابط را جرم تلقی کرده و برای آن مجازات هایی را تعیین کرده است. رابطه نامشروع در واقع هر گونه ارتباط میان زن و مردی است که عقله زوجیت میان آن ها وجود نداشته باشد. برخلاف تصور برخی افراد رابطه نامشروع تنها به رابطه جنسی اشاره ندارد بلکه هرگونه رفتاری که منافی عفت عمومی شود از نظر قانون جرم بوده و پرونده آن در مراجع قضایی پیگیری می شود و وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند با نام بهترین وکیل رابطه نامشروع شناخته می شوند.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج چه کسی است؟

وکیل رابطه نامشروع یکی از بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران می باشد که از تخصص وتجربه لازم در پیگیری دعاوی رابطه نامشروع برخوردار است. بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج با تکیه بر توانایی و مهارتی های خود در این حوزه و همچنین با تسلطی که بر قوانین حقوقی مربوطه دارد می تواند عملکرد نسبتا خوبی را در رسیدگی به این پرونده ها داشته باشد و در جریان دادرسی از ادله اثبات مناسب جهت احقاق حقوق موکل خود استفاده می کند.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج با تمامی جرایم و قوانین مربوط به منافی عفت آشنایی داشته و با تجربه بالا و همچنین موفقیت در پرونده های دیگر در این زمینه می تواند پرونده موکل خود در جایگاه شاکی و یا متهم را به سمت بهترین نتیجه ممکن هدایت نماید.

بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج چه کسی است؟

انواع رابطه نامشروع

برقراری رابطه پیامکی در فضای مجازی، روابط حضوری میان زن و مرد نامحرم و حضور آن ها در یک مکان از نظر مراجع قضایی و قوانین ایران جزو روابط نامشروع می باشد و جرم محسوب می شود که متاسفانه اغلب جوانان کشور از این موضوع اطلاع ندارند و ممکن است به صورت ناخواسته و یا ندانسته درگیر این دعاوی شوند و لازم است که در چنین شرایطی حتما از بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج کمک بگیرند.

اما آن گونه که بهترین وکیل در کرج بیان می دارد در حالت کلی رابطه نامشروع 2 نوع است:

  • رابطه نامشروع زنا: زن و مردی که بدون آن که صیغه محرمیت در میان آن ها جاری شود با هم رابطه جنسی داشته باشند مرتکب جرم رابطه نامشروع زنا شده اند.
  • رابطه نامشروع دون زنا: به این معنا که در میان زن و مرد زنا و دخول صورت نگرفته است و صرفا مرتکب جرم خلاف عرف و لمس شده اند و یا به صورت مجازی و یا تلفنی با هم ارتباط برقرار کرده اند.

اثبات و یا تبرئه این جرائم در صورت شکایت در مراجع قضایی بسیار سخت می باشد لذا بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج باتوجه به تجربه و تخصص بالایی که در پیگیری این پرونده ها دارد می تواند در دفاع از موکل خود در این زمینه تاثیر گذار و راهگشا باشد.

مجازات رابطه نامشروع

براساس اذعان بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج اگر جرم زنا در دادگاه به اثبات برسد و چنانچه هرکدام از طرفین متاهل باشند مجازات آن براساس قوانین اعدام خواهد بود و اگر جرم صورت گرفته با رضایت طرفین بوده و رابطه نامشروع زنا رخ نداده باشد و یا نتوان آن را در دادگاه به اثبات رساند قانون گذار برای مجازات آن 99 ضربه شلاق را در نظرمی گیرد که البته قابل ذکر است که بهترین وکیل در ایران در پیگیری این پرونده در جهت اثبات و یا عدم اثبات جرم صورت گرفته می تواند بسیار موثر باشد.

چنانچه رابطه نامشروع با اجبار یکی از طرفین بوده باشد مجازات شامل اکراه کننده جرم خواهد شد و مجازات 99 ضربه شلاق نیز به رای قاضی پرونده ارتباط دارد به این معنا که عدد این مجازات می تواند کمتر نیز صادر شود وتنها با کمک بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج می توان تخفیف در مجازات را نیز به تحقق رساند.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است مجازات رابطه نامشروع غیر قابل گذشت می باشد و رضایت شاکی تنها موجب تخفیف در مجازات می گردد ولیکن مجازات فرد کماکان پابرجا خواهد بود. توصیه می شود که برای این نوع دعاوی با توجه به پیچیدگی قوانین آن و همچنین به منظور جلوگیری از مجازات ناحق حتما با بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج مشورت کنید.

شرایط اثبات جرم توسط بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج

اثبات جرم رابطه نامشروع در دادگاه بسیار پیچیده و دشوار است و حتی بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج نیز در جریان این پرونده ها جهت اثبات جرم به دنبال جمع آوری مدارک و ادله قابل اثبات در دادگاه می باشد که برای این منظور می توان به تاریخچه پیام ها، مکالمات و یا حتی عکس و فیلم اشاره کرد.

همان گونه که وکیل رابطه نامشروع بیان می دارد برای اثبات قانونی این جرم 4 حالت وجود دارد که به قرار ذیل است:

  • اقرار و اعتراف: اگر فرد مجرم فقط یک بار به جرم رابطه نامشروع اعتراف کند از نظر دادگاه این جرم اثبات شده می باشد. اما با توجه به این که احتمال بسیار کمی وجود دارد که مجرم به جرم خود به صورت مستقیم اعتراف کند از این رو بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج می تواند با تجربه و هوشی که در این زمینه دارد مدارکی را مبنی بر اعتراف مجرم جمع آوری کرده و جهت دفاع از موکل خود به دادگاه ارائه دهد.
  • شهادت: اگر وکیل رابطه نامشروع بتواند دو شاهد مرد بالغ را به دادگاه ارائه دهد می تواند جرم صورت گرفته را به اثبات برساند. البته در این مورد قانونگذار سختگیرانه تر عمل کرد و برای رابطه نامشروع زنا شهادت 4 مرد و دو زن لازم است.
  • مدارک جرم: جمع آوری مدارکی از قبیل عکس، فیلم، پیامک و مانند این ها توسط بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج می تواند به قاضی در جهت صدور رای نهایی کمک کند. البته قابل ذکر است این مدارک به تنهایی نمی تواند جرم رابطه نامشروع را به اثبات برساند بلکه دفاعیه وکیل نیز در این زمینه بسیار سرنوشت ساز خواهد بود.
  • علم قاضی: در ماده 211 قانون مجازات اسلامی به این مورد به صورت مستقیم اشاره شده، در صورتی که قاضی براساس مستندات و مدارک موجود در پرونده یقین حاصل کند که جرم صورت گرفته، می تواند از آن برای اثبات جرم استفاده کند. لذا مدارکی که توسط وکیل و با کمک موکل به دادگاه ارائه می شود احتمال پیروزی در پرونده را افزایش می دهد.
شرایط اثبات جرم توسط بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج

رابطه نامشروع و حق طلاق

اگر فرد بتواند رابطه نامشروع همسرش را در دادگاه به اثبات برساند می تواند از مرجع قضایی حق طلاق رادریافت کند که البته توصیه می شود برای امر حتما با بهترین وکیل طلاق در کرج مشورت کنید و از بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج نیز کمک بگیرید، زیرا این وکلا از تجربه و تخصص لازم در این زمینه برخوردار بوده و با قوانین مربوطه نیز آشنایی کاملی دارند و می توانند تاثیر بسزایی در نتیجه پرونده داشته باشند و شما را به هدفتان برسانند.

قابل ذکر است که زن با کمک وکیل رابطه نامشروع می تواند علاوه بر حق طلاق، حکم اجرای قطعی مهریه و دیگر حق و حقوق قانونی خود از قبیل نفقه را نیز به صورت قانونی از دادگاه دریافت کند و زوج نیز موظف است که آن را به صورت تمام و کمال پرداخت نماید.

مرجع صالح رسیدگی به دعاوی رابطه نامشروع

با توجه به این که جرایم رابطه نامشروع زنا و لواط جزو جرایم کیفری محسوب می شوند از این رو مرجع صالح رسیدگی به این جرایم دادگاه کیفری شهر محل وقوع جرم است. اما سایر جرایم مربوط به به رابطه نامشروع کمتر از زنا در دادگاه کیفری دو، شهر محل وقوع جرم مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرد.

به این نکته توجه داشته باشید که پرونده های مربوط به رابطه نامشروع در هیچکدام از انواع آن در دادسراهای عمومی و انقلاب رسیدگی نمی گردد و بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج فقط در دادگاه های کیفری  یک و دو این دعاوی را پیگیری می کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل رابطه نامشروع در کرج در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

به چه رابطه هایی روابط نامشروع می گویند؟

رابطه نامشروع در مقابل رابطه مشروع قرار دارد و منظور از آن رابطه بین زن و مردی است که باهم ازدواج نکرده اند و در روابط خود ، مرزهای قانونی و شرعی را رد کرده اند.

مجازات رابطه نامشروع چیست؟

مجازات قانونی رابطه نامشروع و اعمال دون زنا از ۱ تا ۱۰۰ ضربه شلاق است یعنی کمتر از ۱۰۰ ضربه شلاق و حسب مورد ممکن است قاضی مجازات تکمیلی نیز برای مرتکبین در نظر بگیرد.

اگر اثبات شود که زن شوهرداری مرتکب رابطه نامشروع شده است، آیا مهریه به او تعلق می گیرد؟

وقوع رابطه نامشروع هیچ تاثیری در مهریه و امکان مطالبه آن ندارد ولی ممکن است زوجه برای جلب رضایت وی راضی شود که از مهریه خود بگذرد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا