وکیل

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان⚡️【سال1403】⚖️

هدف از این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل منبع طبیعی در اصفهان است، اگر به شناخت یک وکیل خوب در حوزه منابع طبیعی در این شهر نیاز دارید با ما همراه باشید. همه انسان ها در هنگام بروز مشکلات به دنبال راه حل مناسب و سریع برای حل آن ها هستند. یکی از مشکلات حقوقی، در خصوص منابع طبیعی است که نیاز به مراجعه به فردی متخصص دارد. پرونده های این بخش شامل طیف گسترده ای از مشکلات مانند واگذاری منابع طبیعی، حفاظت از آن ها و غیره است. متخصص این حوزه وکیلی است که دارای دانش و مهارت کافی است و می تواند شما را به هدف خود برساند.  

بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان کیست؟ 

وکیل برای انجام وظایف خود باید دارای تحصیلات و مدارک مورد نیاز باشد تا از نظر دادگاه و قانون رسمیت داشته باشد. یک وکیل برای عملکرد مطلوب در محاکم قضایی باید به قوانین حقوقی کشور به طور کامل اشراف داشته باشد. به همین منظور لازم است در رشته های مرتبط تحصیل کرده باشد و تجارب لازم را نیز از طریق کارآموزی و پس از آن با وکالت پرونده های مختلف کسب نماید. 

بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان، نسبت به قوانین حوزه منابع طبیعی آگاهی و اشراف کامل دارد. وی پرونده های بسیاری را در این زمینه وکالت کرده و با نحوه دادرسی این دعاوی آشنا است. این وکیل با تکیه بر دانش، اطلاعات و تجربیات خود اقدامات لازم را انجام داده و کمک می کند تا پرونده هر چه سریع تر مورد بررسی و صدور حکم قرار بگیرد.

یک وکیل خوب وظایف مختلفی دارد که باید نسبت به انجام آن ها متعهد باشد. با توجه به پیچیدگی ها و حساسیت هایی که دعاوی منابع طبیعی دارند، وظایف بهترین وکیل نجف آباد این بخش دشوارتر خواهد شد. به خصوص که حفظ منابع طبیعی از وظایف مهم هر انسانی است و باید تلاش شود منابع طبیعی کشور حفظ و حراست گردد. 

بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان کیست؟

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل منابع طبیعی 

در هنگام نیاز به راهنمایی های یک وکیل باید در انتخاب وکیل دقت کافی را به عمل آوریم تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم، در این قسمت به برخی از نکات مهم در این خصوص اشاره می کنیم.  

 • وکلا دارای حوزه های تخصصی هستند و برای یافتن بهترین وکیل باید وکیل متخصص در زمینه مورد نظر خود را بیابیم. در این بخش، انتخاب وکیلی که در پرونده های منابع طبیعی تجربه و تخصص دارد، مهم می باشد. 
 • اراضی که در دسته منابع طبیعی قرار دارند جزو اراضی ملی هستند. خرید و فروش، دخل و تصرف و هر گونه اقدامی در خصوص این دعاوی جرم بوده و پیگرد قانونی دارد. پس لازم است در زمینه خرید و فروش زمین و املاک توجه و دقت ویژه داشته باشیم.   
 • وکیل دارای پروانه پایه دو و کار آموزی دارای محدودیت هایی برای وکالت هستند پس برای دعاوی بخش منابع طبیعی باید وکیلی انتخاب شود که پروانه وکالت پایه یک باشد. 
 • سعی کنید وکیلی انتخاب کنید که تجارب موفقی را در پرونده های منابع طبیعی در پرونده خود داشته باشد. اطلاعات حقوقی و تجربه بالا می تواند شانس موفقیت شما را افزایش دهد.   

10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان را بشناسید! 

محسن جعفری 

محسن جعفری

آقای محسن جعفری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در اصفهان به وکالت می پردازند. پروانه وکالت شماره 48189 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. جناب آقای جعفری با به کارگیری دانش و تخصص خود تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال بوده و در جهت حل و فصل مشکلات موکلین راه کارهای بسیاری را ارائه نموده اند. وکیل محسن جعفری به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در شهرک صنعتی دولت آباد و محمود آباد فعالیت می کنند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق توافقی، مهریه و اجرت المثل 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند، منابع طبیعی 

آدرس: اصفهان، شهرستان دولت آباد، خیابان اباذر غربی، جنب بانک ملت

آرمان رستمی 

آرمان رستمی

جناب آقای آرمان رستمی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در اصفهان به فعالیت مشغول هستند. ایشان موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک به شماره 3353 بوده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری هستند. آقای رستمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند و سال ها است در زمینه وکالت مشغول می باشند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود و به دلیل تخصص در دعاوی منابع طبیعی، به عنوان بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان شناخته شده اند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه قراردادها و امور بازرگانی 
 • نگارش انواع دادخواست ها، دفاعیه ها و شکوائیه ها 

آدرس: اصفهان، خیابان نیکبخت، جنب دادگستری، ساختمان اداری نیکبخت، طبقه 6، واحد 304

سلیمه السادات سجادی 

سلیمه السادات سجادی

از وکلای توانا و معروف استان اصفهان می توان از خانم سلیمه السادات سجادی نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 1311 هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. سرکار خانم سجادی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل برخی از پرونده ها شده و به دنبال آن رضایت موکلین را به همراه داشته است. ایشان در زمینه پرونده های مالی، چک، ملکی و خانواده فعالیت و تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • تدوین اوراق قضایی مانند شکوائیه و دادخواست 

آدرس: اصفهان، خیابان فروغی، کوی بهارستان، کوچه شهید ربانی

حمیدرضا ضیائی 

حمیدرضا ضیائی

جناب آقای حمیدرضا ضیائی تحصیل کرده رشته حقوق در مقطع دکترا هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 55342 از کانون وکلا هستند. آقای ضیائی همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان اصفهان هستند که سال ها است در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر فعالیت می کنند. ایشان موفق شده اند با سواد حقوقی بالا و توان به کارگیری آن کارنامه کاری موفقی داشته باشند و در دسته بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان قرار بگیرند. اخلاق خوب، تعهد، انصاف و مسئولیت پذیری از ویژگی های این وکیل با تجربه می باشد. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست ها 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: اصفهان

مجتبی کریمی سجزی 

مجتبی کریمی سجزی

یکی دیگر از وکلای خوب فعال در استان اصفهان آقای کریمی است. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک به شماره 3328 از کانون وکلا شدند. جناب آقای مجتبی کریمی سجزی چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان همچنین توانسته اند تعدادی از دعاوی را نیز با مشاوره حقوقی به صلح و توافق برسانند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. ایشان در زمینه دعاوی منابع طبیعی تخصص ویژه دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و دفاعیه ها 
 • وکالت دعاوی حقوقی مانند سفته، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند و دعاوی بانکی 

آدرس: اصفهان، خیابان ارباب، جنب کارگزاری بیمه تامین اجتماعی، ساختمان آریان، طبقه 1، واحد 103

علی اکبر سالمی 

علی اکبر سالمی

آقای سالمی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی مختلف مانند اعسار، طلاق توافقی، مهریه، املاک، منابع طبیعی، چک و سفته، داوری و شهرداری هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و پروانه وکالت پایه یک به شماره 2995 هستند. جناب آقای علی اکبر سالمی تبحر خاصی در پیگیری پرونده ها دارند و با توجه به آشنایی با روال بررسی پرونده های مختلف بسیاری از آن ها را به نتیجه مثبت رسانده اند. مشاوره های ایشان منجر به حل و فصل بسیاری از مشکلات مراجعین شده است.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح و دادخواست ها 
 • مشاوره آنلاین، غیر حضوری و تلفنی 
 • پذیرش پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، مجتمع مهتاب 9، طبقه اول، واحد اول

سیما علوی حجازی 

سیما علوی حجازی

سرکار خانم حجازی یکی دیگر از وکلای خوب استان اصفهان هستند که سال ها است به فعالیت حقوقی می پردازند. پروانه وکالت شماره 21113 متعلق به ایشان است که از کانون وکلا صادر شده و ایشان پس از دریافت آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نموده اند. خانم سیما علوی حجازی دارای مدرک تحصیلی دکترا در رشته حقوق خصوصی هستند. خانم علوی بسیار باهوش و ذکاوت هستند و به همین دلیل هم می توانند بسیاری از پرونده های پیچیده را حل و فصل نمایند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب جلب رضایت برخی از موکلین ایشان شده است. ایشان تخصص ویژه ای در دعاوی منابع طبیعی دارند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان را به خود اختصاص داده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها 
 • نگارش انواع شکوائیه و دفاعیه 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری 

آدرس: اصفهان، خیابان طیب، جنب پمپ بنزین، ساختمان مهتاب 9، طبقه دوم ،واحد 14

هزینه بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان 

تعرفه مشخصی برای حق الوکاله دعاوی مختلف تعریف شده که نرخ جدید آن هر ساله توسط کانون وکلا تهیه و منتشر می شود. اما در واقع میان حق الوکاله دریافتی با این تعرفه تفاوت هایی وجود دارد. عامل اصلی تاثیرگذار در حق الزحمه وکیل  توافق وکیل و موکل است. در واقع یک وکیل با توجه به شرایط کلی پرونده میزان حق الوکاله را تعیین می کند. البته رضایت موکل هم شرط است و او نیز باید مبلغ تعیین شده را قبول نماید.  

طبیعی است که نوع پرونده و شرایط آن در میزان دستمزد وکیل تاثیر می گذارد. برخی پرونده ها ساده هستند و حتی ممکن است در یک جلسه به نتیجه برسند. پرونده های حوزه منابع طبیعی به دلیل پیچیدگی هایی که دارند ممکن هزینه های بالاتری داشته باشند.  

باید بگوییم که میزان تسلط و تخصص وکیل هم در دست مزدی که توسط وکیل دریافت می شود موثر است. حضور یک وکیل ماهر و با تجربه، شانس موفقیت را بالا می برد و به دنبال آن هزینه بیشتری هم به موکل تحمیل خواهد شد. 

هزینه بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان

کمیسیون منابع طبیعی 

در بررسی پرونده ها و دعاوی مربوط به بخش منابع طبیعی باید یک مرجع وجود داشته باشد. کمیسیونی به نام کمیسیون منابع طبیعی در این سازمان وجود دارد که در نقش این مرجع فعالیت می نماید. در واقع نهادی که تعیین می کند ملک مورد نظر در عرصه ملی قرار دارد یا خیر، همین کمیسیون می باشد.  

افرادی که ادعای مالکیت ملکی را دارند باید به سازمان منابع طبیعی مراجعه کنند. در این نهاد مالک باید مدارک و مستندات خود را ارائه نماید. سپس ادعای این افراد در کمیسیون ماده 56 مورد بررسی قرار می گیرد و با توجه به سابقه مالکیت فرد، نقشه های هوایی، وضعیت کشاورزی در ملک مورد نظر و سایر موارد حائز اهمیت، در خصوص ملک رای لازمه را صادر می نماید. برای اعتراض به حکم این کمیسیون باید به دادگستری مراجعه نموده و اعتراض خود را ثبت کرد. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل منابع طبیعی در اصفهان را به شما معرفی نمودیم. وکیل خوب می تواند موکل را به هدف خود برساند و از او برای احقاق حق خود حمایت نماید. این وکیل برای انجام امورات محوله خود باید تحصیلات و تجربه مورد نیاز را داشته باشد. اما هرچه تخصص و مهارت او بیشتر شود، احتمال موفقیت موکل او نیز بیشتر شده و حق الوکاله بالاتری را هم مطالبه می نماید. بسیاری از افراد در معاملات خود با مشکل خرید منابع طبیعی مواجه می شوند که این مشکل باید به کمک یک وکیل با تجربه حل و فصل شود. امیدواریم مطالب جمع آوری شده برای شما عزیزان مفید و آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + ده =

دکمه بازگشت به بالا