وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تجریش ⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در تجریش را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. در دنیای امروزی هر فردی ممکن است با مسائل و مشکلاتی مواجه شود که لازم باشد برای رسیدگی آن به مراجع قضایی مراجعه کند. برای حل مشکلات حقوقی یا کیفری و پیشبرد آن در مسیر صحیح قانونی بهتر است که حتما با بهترین وکیل مشاوره داشته باشید زیرا ممکن است به دلیل عدم آگاهی از قوانین با مشکلات بیشتری مواجه شوید.

بهترین وکیل در تجریش کیست؟

وکیل یا نماینده به فردی گفته می شود که از جانب شخص حقیقی و یا حقوقی انجام امورات قضایی و غیر قضایی را بر عهده می گیرد. بهترین وکیل در تجریش با بررسی و دقت در جزئیات پرونده و تکیه بر مهارت  و تجربه خود در صورتی که طرح شکایت و دعوی سودی برای موکل نداشته باشد او را با بیان دلایل منطقی از این کار منصرف می کند و همواره مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد.

بهترین وکیل در تهران موکل را در پیگیری پرونده حقوقی راهنمایی می کند و با آشنایی که در رسیدگی به پرونده های مشابه در گذشته داشته موجب تسریع روند دادرسی در دادگاه خواهد شد.

بهترین وکیل در تجریش کیست؟

اهمیت استخدام وکیل خوب

استخدام بهترین وکیل در تجریش می تواند مسیر موفقیت در پرونده را تا حد زیادی افزایش دهد. یک وکیل با توجه به تخصص و تجربه ای که در حوزه وکالتی خود دارد بهترین و مناسب ترین راه حل قانونی را برای حل و فصل پرونده انتخاب می کند. بهترین وکیل در تجریش با زیر و بم های قانونی کاملا آشنایی دارد و در کوتاه ترین زمان نتیجه موفق از پیگیری پرونده را به دست می آورد.

بهره مندی از حضور وکیل موجب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد و با آگاهی که از قوانین و مقررات حقوقی دارد از پیچیدگی پرونده جلوگیری به عمل می آورد.

10 تا از بهترین وکیل در تجریش را بشناسید!

سوده لطفی

سوده لطفی

سوده لطفی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در تجریش می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری مرکز اخذ نمودند و در حوزه دعاوی حقوقی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل در تجریش توانسته اند درصد بالایی از پرونده های حقوقی را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک ۳۵، واحد۱۰۱

مهدی فرجی پور

مهدی فرجی پور

مهدی فرجی پور وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در تجریش می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و با تسلط بر قوانین و تجربه ای که در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری کسب نموده اند توانسته اند پرونده های زیادی با موضوعاتی از قبیل خیانت در امانت، فروش مال غیر، طلاق توافقی، طلاق، استرداد جهیزیه، مهریه، آدم ربایی، کلاهبرداری ، جعل سند و غیره به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود برسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 15، واحد 3

امین گلریز

امین گلریز

امین گلریز یکی از وکلای پایه یک دادگستری می باشند که در منطقه تجریش در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری مشغول وکالت و ارائه مشاوره حقوقی هستند. ایشان با تسلطی که بر قوانین و مقرارت دارند و همچنین با تجربه و پشتکار بالا روند پرونده هایی که وکالت آن را پذیرفته اند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه موفق و مورد دلخواه موکلین خود می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • رتبه یک دکتری حقوق
 • رتبه دوم کارآموزی وکالت
 • عضو هیات علمی دانشگاه تهران

آدرس: میدان تجریش، خیابان ملکی(سعدآباد)، نبش بن بست یکم، پلاک2، طبقه2

شماره تماس: 09120899917

آرمین آتش زران

آرمین آتش زران

آرمین آتش زران وکیل پایه یک با 4 سال سابقه وکالت در منطقه تجریش می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، تجاری و مالی سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در تجریش شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

آدرس: تجریش، میدان قدس، خیابان دربند، خیابان شهید امیر احمدی زمانی(خلیلی)، پلاک۵٠، طبقه٢

یوسف پاشایی

یوسف پاشایی

یوسف پاشایی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان فعالیت تخصصی و خدمات حقوقی خود را در منطقه تجریش به صورت حضوری و غیر حضوری به موکلین خود ارائه می دهند و با توجه به سوابق بالا و درخشانی که در امور حقوقی کسب نموده اند اکنون به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و با تجربه در تجریش شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو،  پلاک ٢١، طبقه دوم، زنگ سوم

داوود رحیمی

داوود رحیمی

داوود رحیمی یکی از وکلای پایه یک با بیش از 5 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های حقوقی و کیفری در تجریش می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به پرونده هایی از قبیل خانواده، ملکی و کیفری فعالیت دارند و با آشنایی به قوانین و تکیه بر تجربه و مهارت خود درصد بالایی از پرونده هایی که قبول وکالت کرده اند را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: جریش، خیابان فنا خسرو، بالاتر از مجتمع قضایی عدالت، تقاطع خیابان دربند، پلاک ١٠٦

آیسان اقبالی

آیسان اقبالی

آیسان اقبالی وکیل پایه یک و متخصص در حوزه دعاوی کیفری، خانواده و ملکی در تجریش می باشند. ایشان علاوه بر وکالت در تنظیم شکوائیه، ارائه مشاوره های تخصصی و تنظیم قرارداد و غیره نیز به موکلین و مراجعه کنندگان خود کمک می کنند و با تجربه و پشتکار در پیگیری پرونده های حقوقی  در مدت زمانی کوتاه موفق به اخذ نتیجه مورد دلخواه موکلین خود می شوند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تجریش، خیابان شهید جعفری، روبروی تالار سعد آباد، پلاک 36، طبقه فوقانی بانک شهر

احسان نورس

احسان نورس

احسان نورس یکی از بهترین وکیل در تجریش می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک خود به صورت تخصصی در رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که به ایشان سپرده شده را به نتیجه مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک 26، طبقه 1، واحد 1

فرید الدین اسماعیل ایوانکی

فرید الدین اسماعیل ایوانکی

فریدالدین اسماعیل ایوانکی یکی از وکلای پایه یک و کارشناس ارشد حقوق تجارت بین الملل در تجریش می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق بین الملل
 • مدیر و بنیانگذار بنیاد حقوقی دادجویان رستگار

آدرس: تجریش، خیابان واعظی، کوچه سیاوش، بن بست افشین، پلاک 8

دلارام بصیرت

دلارام بصیرت

دلارام بصیرت وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. ایشان 12 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره حقوقی در زمینه املاک، مالی، چک و سفته و پیگیری پرونده های طلاق و طلاق توافقی را در کارنامه کار خود دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در تجریش معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تجریش، خیابان یازدهم، امیر آباد شمالی، پلاک 54، واحد 7

ویژگی های مهم بهترین وکیل در تجریش

 • یک وکیل خوب باید به روز باشد: با توجه به تغییراتی که هر روزه در جوامع شاهد آن هستیم قوانین و مقررات نیز تغییر پیدا می کنند. یک وکیل خوب باید برای این که بتواند به موکلین خود به بهترین نحو ممکن کمک کند خود را به روز نگه دارد و از جدیدترین تغییرات حقوقی مطلع باشد.
 • وکیل باید امین و امانت دار باشد: بهترین وکیل در تجریش همواره رازدار و محرم اسرار موکلش است و هرگز اطلاعاتی که موکلش جهت پیگیری پرونده در اختیار او قرار داده حتی بعد از اتمام مراحل دادرسی و دریافت رای نهایی، نزد کسی بازگو و افشا نمی کند.
 • پرهیز از دادن امید های واهی و کذب: یک وکیل خوب هرگز نتیجه نهایی را تضمین نمی کند و با دادن امیدهای واهی و غیر قانونی سعی در فریب موکل خود را ندارد. بلکه بعد از بررسی و مطالعه پرونده و گوش دادن به صحبت های موکل، با زبانی شفاف و ساده مسیر صحیح قانونی و چگونگی سپری شدن پرونده را برای او بازگو می کند.
 • یک وکیل خوب همواره مسیری کوتاه و کم هزینه را برای روند پرونده انتخاب می کند: بهترین وکیل در تجریش بعد از بررسی پرونده و در نظر گرفتن جزئیات آن چندین راه حل قانونی را به موکل پیشنهاد می دهد و به او کمک می کند تا مناسب ترین راه حل برای روند پرونده که در زمانی کوتاه و با هزینه کمتری به پایان می رسد را انتخاب کند.

اگر موکل مجبور شود که برای حل مشکل خود پروسه قضایی را انتخاب کند وکیل نتایج حاصل از طرع دعوی را به صورت کاملا شفاف برای او توضیح می دهد.

 • کمک به قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده و صدور رای عادلانه: یک وکیل خوب با توجه به تجربه ای که در پیگیری پرونده های مشابه در گذشته داشته و تکیه بر مهارت و تسلط خود بر قوانین برای کشف حقیقت و رفع ابهامات تمام تلاش خود را به کار می گیرد و با قاضی پرونده در این زمینه همکاری های لازم را به عمل می آورد.
ویژگی های مهم بهترین وکیل در تجریش

انواع وکیل

 • وکیل قضایی: وکلایی که دارای پروانه وکالت پایه یک هستند می توانند وکالت پرونده های حقوقی و کیفری و رسیدگی به آن ها در مراجع قضایی را بر عهده بگیرند و از حقوق موکلین خود دفاع کنند.
 • وکیل اداری: وکلایی که در حوزه اداری فعالیت دارند به موجب یک وکالت انجام امورات اداری فرد حقیقی و یا حقوقی را بر عهده می گیرند، ذکر این نکته لازم است که داشتن پروانه وکالت پایه یک برای وکیل اداری الزامی نمی باشد و هر فردی که در این حوزه تجربه داشته باشد می تواند به عنوان وکیل اداری فعالیت کند.
 • وکیل معاضدتی: برخی افراد که از توانایی مالی کافی برای استخدام وکیل در جهت دفاع از خود برخوردار نیستند می توانند از وکیل معاضدتی بهره مند شوند. در واقع این وکلا توسط دادگاه برای این افراد در نظر گرفته می شوند.
 • وکیل تسخیری: در پرونده های کیفری داشتن وکیل کیفری برای دفاع از خود و پیگیری روند پرونده الزامی است در صورتی که در دعوای کیفری متهم یا مجرم در اولین جلسه دادگاه وکیل خود را معرفی نکند دادگاه در این مورد بررسی لازم را انجام داده و وکیل تسخیری برای او انتخاب می کند. البته در مواردی نیز متهم و یا مجرم خود با اعلام عدم توانایی مالی برای پرداخت حق الوکاله، از دادگاه تقاضای وکیل تسخیری را دارد. ذکر این نکته نیز لازم است که هزینه حق الوکاله این دسته از وکلا از بودجه دادگستری پرداخت می شود.
وانواع وکیل

آیا حضور وکیل در دادگاه ضروری است؟

این که وکیل در جلسات دادگاه حضور داشته باشد یا نه موضوعی است که در قرارداد وکالت توسط موکل تعیین می شود. اگر در حیطه اختیارات وکیل تعیین شده باشد که وکالت را به طور کامل به عهده بگیرد، وکیل موظف است که در جلسات دادگاه حضور داشته باشد، حتی در صورتی که خود موکل هم در دادگاه باشد، وکیل باید خود را به دادگاه برساند. اما اگر موکل چنین چیزی را از وکیل نخواسته باشد ضرورتی ندارد که حتما وکیل در دادگاه باشد. گاهی ممکن است افراد از وکیل برای دریافت راهنمایی کمک بگیرند اما لازم ندانند که وکیل در دادگاه شرکت نماید.

اما در صورت ضرورت حضور، وکیل تنها با داشتن دلیل موجه می تواند در دادگاه حاضر نشود. در این شرایط هم باید قبلا به دادگاه اطلاع دهد، مگر این که امکان این امر وجود نداشته باشد. وکیل باید در دادگاه حضور فیزیکی داشته تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع نماید.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در تجریش را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

در دعاوی حقوقی تنظیم دادخواست ضروری است؟

بله، با این که در دعاوی کیفری می توان بر روی هر برگه ای شکایت را تنظیم نمود، در مورد دعاوی حقوقی درخواست رسیدگی الزاما با تقدیم دادخواستصورت می پذیرد .

دادخواست را چه کسی تنظیم می کند؟

دادخواست می‌تواند توسط خود فرد خواهان و یا وکیل او تنظیم شود.

اگر محل اقامت خوانده معلوم نباشد چکار باید کرد؟

اگر خوانده مجهول المکان باید باید مراحلی همچون آگهی در روزنامه کثیر الانتشار طی شود. در این آگهی باید وقت رسیدگی به خواننده اعلام شود که بعد از آن رای غیابی صادر می‌شود.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هشت =

دکمه بازگشت به بالا