وکیل

10 تا از بهترین وکیل در تفرش⭐【سال1403】⚖️

تفرش یکی از شهرهای استان مرکزی می باشد که حدود 16 هزار نفر جمعیت دارد. مردم این شهر نیز مانند سایر شهرها ممکن است با مشکلات مختلفی رو به رو شوند که راه حل آن تنها از طریق مراجع قضایی یافته می شود. لازم است بدانیم که حضور در چنین محاکمی نیاز به داشتن اطلاعات حقوقی دارد که اکثر مردم معمولی از آن بی بهره هستند. به همین دلیل باید از فردی که دارای چنین اطلاعاتی می باشد، کمک بگیریم. این فرد، کسی نیست به جز وکیل دادگستری که تجربه و دانش لازم برای پیگیری دعاوی مختلف را دارد. اما نکته مهم، شناسایی یک وکیل خوب است که می تواند شما را به اهداف مد نظر برساند. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در تفرش را به شما معرفی می کنیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در تفرش چه کسی است؟

وکیل نماینده قانونی موکل خود می باشد که برای انجام امور اداری، مالی، کاری و غیره و یا برای حضور در محاکم قضایی وکالت دارد. این فرد در رشته حقوق و سایر رشته های مرتبط با آن تحصیل نموده و با شرکت در آزمون وکالت، پروانه وکالت دریافت کرده است. بهترین وکیل در تفرش در برخی حوزه های حقوقی، تجارب ارزنده ای کسب نموده و به تخصص رسیده است، اما اطلاعات حقوقی کاملی در تمام بخش ها را دارا می باشد.

عنوان بهترین وکیل در اراک در هر بخش به وکلای با تجربه آن حوزه اختصاص می یابد. وکیل موفق دارای اخلاق حرفه ای است و با موکلین خود با نهایت احترام برخورد می نماید. وی این حس اطمینان را به موکل خود انتقال می دهد که تمام تلاش خود را برای دفاع از او و حقوق او انجام خواهد داد. شجاعت، جسارت و قدرت کلام وکیل از جمله خصوصیاتی است که منجر به کسب نتایج مطلوب خواهد شد.

بهترین وکیل در تفرش چه کسی است؟

 نکات کلیدی انتخاب بهترین وکیل

انتخاب وکیل تصمیمی است که ارتباط مستقیمی با نتیجه حاصل از پرونده دارد. در صورت انتخاب درست، شانس موفقیت افزایش پیدا خواهد کرد، بر عکس این موضوع نیز صادق است که انتخاب اشتباه موجب شکست پرونده می شود. به همین دلیل باید در انتخاب وکیل به موارد مهمی توجه کرد که در این قسمت به برخی از این موارد اشاره می کنیم.

 • حتما باید دقت کرد که وکیل انتخابی در حوزه موضوع پرونده متخصص باشد. تشخیص اشتباه این موضوع می تواند خسارات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد.
 • بهترین وکیل در تفرش باید سابقه درخشانی داشته باشد تا موکل بتواند با آسودگی خیال، پرونده خود را به او بسپارد. تعداد پرونده های موفق بالا، نشانه این سابقه می باشد.
 • یک وکیل خوب و حرفه ای، به کلیه قوانین مورد استفاده در دادگاه ها احاطه کامل دارد. ممکن است در جریان پرونده، نیاز به اطلاعات حقوقی در سایر زمینه ها داشته باشیم.
 • از دیگر نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل، حسن شهرت اوست. وکیلی که در میان مردم شناخته شده است، قطعا دارای سواد حقوقی، مهارت، تجربه و اخلاق خوب است.

10 تا از بهترین وکیل در تفرش را بشناسید!

جلال الدین صمصامی

جلال الدین صمصامی

جناب آقای صمصامی جزو وکلای به نام و شناخته شده در استان مرکزی هستند که در حال حاضر در تفرش به ارائه خدمات حقوقی مشغول هستند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 73 از کانون وکلا شدند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیزهستند. آقای صمصامی پس از دریافت مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی را از دانشگاه مازندران اخذ نمودند. ایشان به دلیل تسلط بر قوانین در حوزه های مختلف سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم هستند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تفرش، میدان آزادی، ابتدای خیابان مطهری

مینا نیک پیام

مینا نیک پیام

خانم نیک پیام را می توان جزو وکلای معروف استان مرکزی معرفی کرد. ایشان دارنده پروانه وکالت شماره 23970 از مرکز وکلای قوه قضاییه هستند که پس از دریافت آن وکالت خود را آغاز نمودند. سرکار خانم مینا نیک پیام چندین سال است که به وکالت دعاوی مختلف می پردازند و با کسب موفقیت های چشم گیر، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق هستند. این وکیل حاذق همواره برای احقاق حق موکل خود تلاش می نمایند و از هیچ اقدام فرو گذار نیستند. وکیل نیک پیام برخی از مشکلات موکلین خود را از طریق ارائه مشاوره حقوقی حل و فصل نموده اند و عنوان بهترین وکیل در تفرش را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده و ملکی
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • مشاوره حقوقی تخصیی حضوری و غیر حضوری

آدرس: مرکزی، تفرش، میدان آزادی، ابتدای مطهری، نبش سوپر مارکت

سعیده افضلی

سعیده افضلی

سرکار خانم افضلی وکیل دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در حال حاضر در تفرش فعالیت می کنند. ایشان دارای تجربیات ارزنده ای هستند که در نتیجه سال ها وکالت کسب شده است و منجر به کسب نتایج مطلوب می شود. خانم سعیده افضلی پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک با شماره 25893 شدند. ایشان سواد حقوقی و علم وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند و چنین پرونده هایی را می پذیرند. وکالت های ایشان در حوزه های مختلف و کسب موفقیت های چشم گیر، گویای توانایی های این وکیل کار کشته می باشد.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم  انواع قراردادها و دادخواست
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ارث و میراث و سرپرستی
 • پذیرش پرونده های املاک از جمله تملک آپارتمان ها، شهرداری و موجر و مستاجر

آدرس: تفرش، میدان آزادی، بالاتر از داروخانه دکتر خالقی

سید حسام الدین لسانی

سید حسام الدین لسانی

از دیگر وکلای توانا و شناخته شده در استان مرکزی می توان از آقای لسانی یاد کرد. ایشان پس از پایان تحصیلات خود با موفقیت در آزمون وکالت، پروانه وکالت درجه یک دریافت کردند. پس از آن سال ها است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم تفرش می پردازند و با مشاوره ها و توان وکالتی خود به حل و فصل مشکلات مردم این شهر کمک می کنند. ایشان توانسته اند تعداد زیادی از دعاوی را با موفقیت به پایان برسانند و سابقه درخشانی را برای خود ثبت نمایند. جناب آقای سید حسم الدین لسانی را می توان به عنوان بهترین وکیل در تفرش معرفی نمود. 

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های ملکی و ثبتی مختلف
 • تخصص در دعاوی سرپرستی و ارث و میراث
 • پذیرش پرونده های مالی و تجاری، داوری و فاکتور

آدرس: تفرش، خیابان شهید رجائی، رو به روی دارایی

مریم بهزاد افشار

مریم بهزاد افشار

خانم افشار وکیل و مشاور حقوقی فعال در استان مرکزی و شهر تفرش هستند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که پس از اتمام آن پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و شروع به وکالت دعاوی مختلف نمودند. سرکار خانم مریم بهزاد افشار سواد حقوقی بالایی دارند وتوانسته اند پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب برسانند که نشانه تسلط ایشان بر کلیه قوانین می باشد. ایشان بسیار با اخلاق بوده و در زمینه دریافت حق الوکاله هم منصف می باشند، به همین دلیل توانسته اند رضایت موکلین و مراجعین خود را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه دادخواست، شکوائیه و لایحه
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادها
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون

آدرس: تفرش، خیابان مطهری، کوچه مهر، پلاک 6

مهدی شاه علی

مهدی شاه علی

آقای مهدی شاه علی وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان مرکزی هستند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده و عضو کانون وکلای استان مرکزی نیز می باشند. آقای شاه علی با تلاش های خود و کسب موفقیت های بسیار به عنوان بهترین وکیل در تفرش شناخته شده اند. انصاف ایشان در دریافت حق الوکاله، علم و آگاهی بالا، تمرکز و تعهد ایشان منجر به کسب موفقیت و نتایج دلخواه در پرونده های مختلف شده است. ایشان امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم نموده اند و به همین ترتیب رضایت آن ها را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی از جمله لایحه و دفاعیه
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، مناقصات، فاکتور عادی و برات

آدرس: تفرش، میدان آزادی، جنب هتل پردیسان، ساختمان وکلا، طبقه دوم

سودابه پیری

سودابه پیری

خانم پیری جزو وکلای شناخته شده در مرکزی هستند که در حال حاضر در تفرش مشغول فعالیت می باشند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از قوه قضاییه شده اند. این وکیل با تجربه با به کارگیری دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های این شهر وکالت کرده اند. سرکار خانم سودابه پیری چندین سال است که به شغل وکالت فعالیت دارند و پیروزی های قبل توجهی را نیز کسب نموده اند. ایشان همچنین در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و موفقیت های چشم گیری را کسب کرده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری این وکیل به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی مواد مخدر و قاچاق
 • تخصص در دعاوی تجاری و مالی مانند اختلافات مالی و چک
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: تفرش، میدان امام خمینی، خیابان شهدا، خیابان شهید حیدری، جنب نجاری

مراحل کار بهترین وکیل در تفرش

قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف دارای مراحل خاص خود می باشد. وکیل باید تلاش نماید هر یک از این مراحل را با دقت انجام دهد تا بتواند به پیروزی در پرونده دست یابد.

 • در مرحله اول وکیل باید پرونده را به طور کامل بررسی نماید و در جریان جزئیات آن قرار بگیرد. در صورت نیاز وی می تواند نکات مبهم و تاریک پرونده را از موکل جویا شود.
 • پس از بررسی پرونده، بهترین وکیل در تفرش باید شرایط پرونده، مدت زمان لازم برای به نتیجه رساندن آن، میزان حق الوکاله خود و سایر نکات مهم را با موکل در میان بگذارد. در صورت توافق دو طرف، قرارداد وکالت منعقد می گردد.
 • زمانی که وکیل به طور رسمی وکالت پرونده را به عهده می گیرد، با توجه به موضوع پرونده، حوزه مربوطه را تشخیص داده و از طریق مراجع مرتبط دادخواست و یا شکوائیه لازم را تهیه و ارائه می نماید.
 • هر گونه اوراق قضایی مورد نیاز باید توسط وکی تنظیم‌ شود. وی تا زمان صدور حکم تمام تلاش خود را برای احیای حقوق موکل به کار می گیرد.
مراحل کار بهترین وکیل در تفرش

تعهدات موکل نسبت به وکیل

قرارداد وکالت، یک قرارداد دو طرفه است. همان گونه که وکیل وظایف مشخصی را در برابر موکل خود دارد که باید آن ها را به بهترین شکل به انجام برساند، موکل نیز تعهداتی نسبت به وکیل دارد. در واقع موکل نیز موظف است تمام اطلاعات لازم را در اختیار وکیل قرار دهد و از هر گونه پنهان کاری بپرهیزد. زیرا مخفی نمودن برخی از واقعیات، سبب متضرر شدن خود او خواهد شد.

موکل باید با وکیل خود با احترام برخورد نماید و در پرداخت حق الوکاله وکیل نیز خوش قول باشد. وی موظف است تمام مبلغ حق الوکاله ای که مورد توافق طرفین قرار گرفته است را به طور کامل و همان گونه که در قرارداد ذکر شده است، پرداخت کند. لازم است که موکل اختیارات لازم را برای پیگیری پرونده، به وکیل داده تا وی در این زمینه محدودیتی نداشته باشد.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در تفرش را به شما معرفی نمودیم. شما عزیزان می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل به این وکلا مراجعه نموده و از آن ها مشاوره دریافت نمایید. وکیل می تواند با تکیه بر معلومات حقوقی و تجربیات خود در پیگیری دعاوی مختلف، حقوق موکلین خود را بستاند. در انتخاب وکیل باید به این ویژگی ها دقت نمود تا بتوان از حضور وکیل بهترین نتیجه را کسب نمود. وکیل نیز باید مراحل مختلف لازم را برای پیگیری پرونده های تحت وکالت خود انجام دهد تا آن را به سرانجام برساند. تلاش نمودیم در این مقاله، مطالب مفیدی را در خصوص یک وکیل خوب به شما ارائه نماییم. از همراهی شما تا انتهای مقاله صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا