وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سبزوار ❤️【سال1403】⚖️

طبعا با افزایش جمعیت شهرها، میزان مشکلات حقوقی و اختلافات میان مردم هم افزایش پیدا می کند. این اختلافات باید به صورت درست و قانونی حل و فصل شود، در غیر این صورت منجر به هرج و مرج و بی نظمی خواهند شد. اما مردم عادی برای دفاع از حقوق خود در این محاکم به کمک یک وکیل با تجربه نیاز دارند. آقای فرشید سخایی، احمد ضماند، سارا رضایی، ملیحه سوهانیان حقیقی و ندا عبداله زاده ثانی از وکلای خوب سبزوار هستند. در این متن از سایت وکیل چی شما را با مراحل کار بهترین وکیل آشنا می نماییم، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در سبزوار کجاست؟

وکیل خوب فردی است که توانایی احقاق حقوق موکل خود را داشته باشد. در واقع وی باید بتواند از طرق مختلف از جمله استفاده از مدارک و شواهد، تحقیقات، استناد به قوانین و استدلال آن ها حق موکل را به اثبات برساند. حل کردن پرونده هایی که حق و حقوق هر یک از طرفین مشخص است نیازی به اطلاعات خاصی ندارد و خود افراد هم از عهده آن بر می آیند.

بهترین وکیل در سبزوار تجربیات با ارزشی را از طریق وکالت پرونده های مختلف کسب کرده است. می توان گفت که مهم ترین عامل موفقیت یک وکیل تجربه است. هر پرونده ای مراحل خاص خود را برای پیگیری دارا است و یک وکیل باید به این روند آشنایی داشته باشد. برخورد درست وکیل با موکلین باعث می شود که وی مورد اعتماد موکل قرار بگیرد. در این شرایط، وکیل به کامل ترین اطلاعات پرونده دست می یابد و از نظر اخلاقی نیز مورد رضایت قرار خواهد گرفت. می توانید مقاله بهترین مشاور حقوقی در مشهد را مطالعه بفرمایید و با مشاوران این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل در سبزوار کیست؟

مراحل کار بهترین وکیل کدامند؟

یک وکیل خبره قبل از قبول وکالت پرونده، آن را مورد بررسی قرار می دهد و از چند و چون آن آگاه می شود. لازم است که وکیل مدارک موکل را ملاحظه نماید و از صحت آن ها اطمینان حاصل کند. در مرحله بعد وی باید از مدارک طرف مقابل پرونده نیز آگاه باشد. پس از آن وکیل نظر خود را راجع به پرونده اعلام می کند و میزان موفقیت را تخمین می زند. در این جا موکل انتخاب می کند که پرونده را به جریان بیندازد یا از ادامه آن منصرف شود.

در صورتی که تصمیم به طرح دعوا گرفته شود، باید وکیل و موکل نسبت به حق الزحمه نیز به توافق برسند. پس از انجام توافقات لازم، باید وکالت نامه و قرارداد وکالت تنظیم گردد. پس از آن باید وکیل کلیه مراحل پیگیری پرونده را انجام دهد و تا به پایان رسیدن پرونده در جلسات دادگاه حضور یابد. تنظیم انواع اوراق قضایی هم از جمله مواردی است که به عهده وکیل می باشد.

10 تا از بهترین وکیل در سبزوار را بشناسید!

فرشید سخایی

فرشید سخایی

از وکلای خوب و معروف استان خراسان رضوی می توان از جناب آقای فرشید سخایی نام برد. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق در مقطع کارشناسی متوقف نمودند. آقای سخایی همکاری با موسسات و ارگان های مختلف خصوصی و دولتی به عنوان وکیل و مشاور حقوقی را در کارنامه کاری خود دارند. پروانه وکالت شماره 23909 صادر شده از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. آقای فرشید سخایی حدود یک دهه سابقه وکالت دارند که دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را در این دوران وکالت نموده اند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان نشانه سواد حقوقی، تجربه و توانایی های این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • وکالت دعاوی خانواده اعم از حضانت فرزندان و طلاق
 • تخصص در پرونده های اعمال منافی عفت مانند روابط نامشروع

آدرس: خراسان رضوی، سبزوار، حاشیه میدان صاحب الزمان، کوچه انقلاب 6، پلاک 5، طبقه 1

احمد ضماند

احمد ضماند

آقای ضماند را می توان جزو وکلای توانمند خراسان رضوی دانست. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق  جزا هستند که سال ها است در سبزوار به ارائه خدمات حقوقی می پردازند . جناب آقای احمد ضماند پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 2853 شدند و پس از آن وکالت را شروع نمودند. ایشان در خصوص ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده و نتایج قابل قبولی را کسب کرده اند. کارنامه کاری ایشان با کسب موفقیت های بسیار در پرونده های مختلف بسیار درخشان است. این موفقیت ها سبب شده است مردم لقب بهترین وکیل در سبزوار را به ایشان اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی ملکی از جمله خلع ید، رفع تصرف عدوانی
 • پذیرش پرونده های خانواده از جمله ارث و میراث، ثبت احوال و قیومیت
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، جعل، تقلب، خیانت در امانت و انتقال مال غیر

آدرس: خراسان رضوی، سبزوار

سارا رضایی

سارا رضایی

سرکار خانم سارا رضایی جزو وکلای فعال در استان خراسان رضوی و شهر سبزوار هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت دریافت نموده و ارائه خدمات حقوقی به مردم را آغاز نمودند. خانم رضایی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان خراسان رضوی هستند که تجربه سال ها وکالت را در دادگاه های این شهر دارند. ایشان در سال های وکالت خود پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند و موفقیت های قابل قبولی را نیز کسب کرده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از مراجعین شده است.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های خانواده، ثبت احوال و طلاق
 • تخصص در دعاوی اعمال منفی عفت و اخلاق مانند شرب و زنا
 • پذیرش پرونده های حوزه املاک از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری

آدرس: سبزوار

ملیحه سوهانیان حقیقی

ملیحه سوهانیان حقیقی

یکی دیگر از وکلای معروف سبزوار سرکار خانم ملیحه سوهانیان می باشند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت پایه یک به شماره 26419 می باشند. خانم سوهانیان چندین سال است که در عرصه وکالت فعالیت می کنند و طی این دوران دعاوی حقوقی و کیفری مختلفی را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. ایشان با تکیه بر هوش، ذکاوت و تسلط خود بر قوانین حوزه های مختلف سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و عنوان بهترین وکیل در سبزوار را به دست آورده اند. بسیاری از مراجعین به کمک راهنمایی های حقوقی ایشان توانسته اند مشکلات خود را حل و فصل کنند و به همین دلیل از عملکرد ایشان راضی هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و لوایح
 • وکالت در دعاوی خانواده، طلاق توافقی و استرداد جهیزیه
 • تخصص در عاوی املاک از جمله اختلاف در مالکیت، تصرف عدوانی و تخلیه

آدرس: سبزوار، چهر راه دادگستری، جنب مسجد الزهرا

سید مهدی سپهر عصمتیان

سید مهدی سچهر عصمتیان

آقای سید مهدی سپهر عصمتیان جزو وکلای خوب استان خراسان رضوی و سبزوار هستند. ایشان چندین سال است که  به وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف می پردازد. این وکیل خبره دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. تعداد پرونده های موفق بسیاری در حوزه های مختلف در رزومه ایشان به چشم می خورد. جناب آقای سپهر توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را به دست آورند. ایشان دارای ویژگی های بارزی از جمله صداقت، تعهد، مسئولیت پذیری و پشتکار هستند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در وکالت پرونده های ملکی مانند منابع طبیعی و شهرداری
 • ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی به صورت تخصصی
 • پذیرش دعاوی حوزه خانواده مانند استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، مهریه و اجرت المثل

آدرس: سبزوار، چهار راه دادگستری، رو به روی شهرداری

شیوا عبداله زاده ثانی

شیوا عبداله زاده ثانی

خانم عبداله زاده ثانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در سبزوار هستند. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات حقوقی خود موفق به اخذ پروانه وکالت شدند و فعالیت خود را آغاز کردند. خانم شیوا عبداله زاده ثانی دانش و توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا هستند اما در حوزه خانواده و دعاوی املاک بسیار بر قوانین مسلط تر هستند و موفقیت های بیشتری کسب کرده اند. ایشان توانسته اند عنوان بهترین وکیل در سبزوار را به خود اختصاص دهند. حسن خلق، صداقت، هوش و دقت از ویژگی های برجسته ایشان می باشد. کسب موفقیت های چشم گیر سبب جلب رضایت و اعتماد موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه
 • تدوین انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری کوناگون

آدرس: سبزوار، میدان طالقانی، نبش خیابان علامه

اشرف رودسرابی

اشرف رودسرابی

سرکار خانم اشرف رودسرابی وکیل دادگستری فعال در سبزوار هستند. ایشان با دریافت پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی توسط ایشان وکالت شده است که به نتایج مطلوب رسیده اند. ایشان در کنار وکالت در ارائه مشاوره حقوقی هم عملکرد مطلوبی را به نمایش گذاشته اند. خانم رودسرابی در وکالت دعاوی خانواده، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، شهرداری، کلاهبرداری و غیره تسلط بالایی بر قوانین دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: سبزوار، شهرک اندیشه، نبش اندیشه 6

تعهدات بهترین وکیل در سبزوار و موکل او

هر قراردادی که میان دو نفر منعقد می گردد تهعداتی را برای طرفین آن ایجاد می نماید. قرارداد وکالت هم از این قاعده مستثنی نیست و وکیل و موکل نسبت به یکدیگر تعهداتی خواهند داشت. وکیل موظف است که تمام وظایفی را که در قرارداد وکالت برای او تعیین شده است به درستی انجام دهد. وی نباید از هیچ تلاشی برای احقاق حقوق موکل خود کوتاهی نماید. وفاداری به موکل هم از مهم ترین تعهدات وکیل نسبت به موکل می باشد.

موکل هم در قبال وکیل خود وظایفی دارد. وی باید مطابق توافق هزینه وکیل را در زمان مشخص پرداخت نماید. از طرف دیگر موکل باید همکاری های لازم را با بهترین وکیل در سبزوار به عمل آورده و کلیه اطلاعات و مدارک لازم را در اختیار او قرار دهد.

در صورتی که هر یک از طرفین نسبت به تعهدات خود بی تفاوت باشند، مطابق قرارداد حق فسخ قرارداد را برای طرف مقابل فراهم نموده اند. برای کسب بهترین نتیجه ممکن لازم است که طرفین نهایت همکاری و تعهد را داشته باشند.

تعهدات بهترین وکیل در سبزوار و موکل او

نحوه طرح دعوا

برای تشکیل هر پرونده ای باید باید طرح دعوا صورت بگیرد. طرح دعوا به این صورت است که باید با توجه به موضوع مورد نظر درخواست های لازم تهیه و ارائه گردد. برای مثال در خصوص دعاوی کیفری شکوائیه و در پرونده های حقوقی دادخواست تنظیم شده و به دادگاه مربوطه ارسال می شود.

دادخواست و یا شکوائیه باید حاوی اطلاعات لازم از جمله مشخصات طرفین دعوا، دلیل اقامه دعوا و مدارک لازم باشد. سپس باید این دادخواست یا شکوائیه از طریق دفاتر خدمات ضایی الکترونیک به ثبت برسد. در مراحل بعدی، جلسات دادگاه تعیین شده و قاضی پرونده به آن رسیدگی می نماید.

کلام آخر

یک وکیل خوب کسی است که به احیای حقوق موکل خود کمک کند. وی برای رسیدن به این هدف باید مراحل کار خود را به درستی انجام داده و از دانش و تجربه کافی هم برخوردار باشد. انعقاد قرارداد وکالت، تعهداتی را به هر دو طرف تحمیل می نماید که موظف به انجام آن ها می باشند. وکیل باید نسبت به موکل خود وفادار باشد و موکل نیز موظف است وکیل را در جریان کامل پرونده قرار داده و حق الزحمه او را به صورت کامل پرداخت نماید. لازم است برای طرح دعوا نیز مراحل لازم را انجام داد تا تشکیل پرونده و رسیدگی به آن آغاز گردد. اطلاعات ارائه شده در این متن با هدف افزایش آگاهی شما عزیزان تهیه شده است. از همراهی شما خوانندگان گرامی کمال تشکر را داریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هفده =

دکمه بازگشت به بالا