وکیل

10 تا از بهترین وکیل در رودهن⭐【سال1403】⚖️

برای همه ما پیش آمده است که نیاز به مراجعه به وکیل پیدا کرده باشیم. اختلافات خانوادگی، خرید و فروش ملک، تنظیم قراردادها، دریافت مشاوره و موارد بسیار دیگری وجود دارد که نیاز به رجوع به وکیل دادگستری دارد. لازم است همه ما یاد بگیریم که با انجام اقدامات درست از ایجاد مشکلات آتی جلوگیری نماییم. مراجعه به وکیل و استفاده از راهنمایی های وی در هنگام هر گونه اقدامی جزو این دسته از موارد است. با انجام اصولی امور، احتمال ایجاد مشکلات جدی کاهش می یابد و سر و کارمان به دادگاه و محاکم قضایی نمی افتد و در صورزت بروز مشکلات هم خسارات کمتری ایجاد می شود. در این مقاله، بهترین وکیل در رودهن را به شما معرفی می کنیم تا بتوانید برای مشاوره و اعطای وکالت به آن ها مراجعه نمایید، پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در رودهن چه کسی است؟

وکیل کسی است که در هنگام رویارویی با مشکلات حقوقی و نیاز به یک فرد متخصص در مباحث حقوقی و قانونی به او مراجعه می کنیم. چنین فردی به قانون حقوقی، مدنی، آئین دادرسی و قوانین مجازات اسلامی واقف است. وی با استناد به همین قوانین از موکلین خود در حوزه های مختلف در حضور دادگاه دفاع می نماید.

بهترین وکیل در رودهن همواره مطالعات حقوقی خود را ادامه می دهد تا دارای اطلاعات به روز باشد. برخی از قوانین به تناسب زمان دچار تغییراتی می شوند که لازم است وکیل از آن ها مطلع باشد. یک وکیل خوب در زمینه ارائه دادخواست و شکوائیه تبحر و تجربه کافی دارد و با توجه به قواعد و به صورت اصولی کلیه اوراق قضایی را تنظیم می نماید. بهترین وکیل در شرق تهران، پرونده را در مسیری که منافع موکل را تامین می نماید پیش می برد. وی برای پیگیری پرونده های مختلف تکنیک های خاص خود را دارد و از همان طریق هم عمل می نماید.

بهترین وکیل در رودهن چه کسی است؟

نکات کلیدی انتخاب بهترین وکیل رودهن

انتخاب وکیل برای افرادی که با مشکلات مختلف درگیر هستند، بسیار چالش برانگیز است. این انتخاب بر نتیجه پرونده تاثیر مستقیم دارد و به همین دلیل هم حائز اهمیت است. برای انتخاب بهترین وکیل در رودهن باید به نکات بسیاری توجه کرد که در این قسمت به برخی از آن ها اشاره می نماییم.

 • در مرحله اول باید دقت نمود که وکیل دارای پروانه وکالت پایه یک باشد. همچنین لازم است که ایشان دارای دفتر وکالت مشخصی باشند تا موکل بتواند به ایشان دسترسی داشته باشد.
 • نکته مهم دیگر در انتخاب وکیل توجه به تخصص اوست. حتما دقت کنید که وکیل در زمینه موضوع پرونده شما تخصص داشته باشد تا شانس موفقیت شما افزایش یابد. در غیر این صورت وکیل کمکی به شما نخواهد کرد.
 • لازم است تحقیقات لازم را در خصوص سابقه وکیل به عمل آوریم. یک وکیل خوب در زمینه تخصصی خود پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه خود دارد. این تجربیات و سابقه خوب، منجر به شناخت راه های نتیجه بخش خواهد شد.
 • وکیل باید متعهد و وفادار باشد و تنها به دنبال مسائل مالی نباشد. در غیر این صورت با دریافت هر گونه پیشنهادی به موکل خود خیانت می نماید.

10 تا از بهترین وکیل در رودهن را بشناسید!

سید ابراهیم رحمتی

سید ابراهیم رحمتی

جناب آقای رحمتی جزو وکلای خوب و توانمند استان تهران هستند که در حال حاضر در رودهن به فعالیت می پردازند. پروانه وکالت شماره 45960 صادره از قوه قضاییه متعلق به ایشان است. سید ابراهیم رحمتی دارای مدرک تحصیلی حقوق هستند و حدود 8 سال است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول می باشند. ایشان مشاوره های ارزشمندی را به مراجعین خود ارائه نموده اند که سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از آن ها شده است. وکیل رحمتی با به کارگیری معلومات حقوقی و تجربیات خود توانسته اند تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتایج مطلوب به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل
 • پذیرش دعاوی مالی و تجاری مانند قراردادها و اختلافات مالی
 • تخصص در وکالت دعاوی املاک مانند شهرداری، جهاد کشاورزی و اختلاف در مالکیت

آدرس: رودهن، بلوار امام، پاساژ عسگری، طبقه 2 اداری، واحد 7 

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر

آقای صالحی فروکیل پایه یک دادگستری هستند که سال ها است به مردم رودهن خدمات حقوقی ارائه می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. وکالت پرونده های خانواده، مهریه، دعاوی قاچاق، اجراییات، قصاص، اسناد رسمی و تجاری توسط این وکیل خبره پذیرفته می شود. جناب آقای مسعود صالحی فر به دلیل موفقیت های کسب شده عنوان بهترین وکیل در رودهن را به خود اختصاص داده اند. اخلاق خوب، تعهد، وفاداری و صداقت از ویژگی های برجسته این وکیل است که سبب جلب اعتماد مراجعین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری حقوقی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: رودهن، خیابان وصال، جنب دادگاه عمومی بخش رودهن

مرتضی همتی

مرتضی همتی

جناب آقای همتی جزو وکلای خوب استان تهران هستند که در رودهن به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان امکان دریافت مشاوره های حقوقی را به صورت غیر حضوری برای موکلین خود فراهم نموده اند. آقای مرتضی همتی طی دوران وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند که در بیشتر از 90 درصد آن ها به موفقیت دست یافته اند. ایشان به دلیل اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری در بین مردم به محبوبیت رسیده اند. این وکیل با تجربه در ارائه مشاوره های حقوقی هم عملکرد مناسبی داشته و موفقیت های چشم گیری کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • تنظیم اوراق قضایی مختلف و قراردادها
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی

آدرس: رودهن، میدان سپاه، ساختمان کولیوند

زهرا سادات حسینی

زهرا سادات حسینی

سرکار خانم زهرا سادات حسینی از وکلای خوب و شناخته شده رودهن هستند. ایشان دارای مدرک کارشناسی حقوق هستند و عضو کانون وکلای دادگستری استان تهران هستند. ایشان پس از دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 46777 از کانون وکلا، وکالت خود را آغاز نمودند. خانم حسینی در زمینه وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توانمند هستند اما در عرصه دعاوی خانواده و ملکی تخصص بیشتری دارند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی را ثبت نموده اند و طی این دوران پرونده های موفق بسیاری را در سابقه خود ثبت کرده اند. ایشان موفق شده اند عنوان بهترین وکیل در رودهن را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها و لوایح
 • تخصص در دعاوی ملکی و اسناد رسمی و تجاری
 • پذیرش پرونده های طلاق توافقی، مهریه و حضانت فرزندان

آدرس: تهران، رودهن، بلوار امام خمینی، نرسیده به پمپ بنزین جدید، جنب املاک اسکان، پلاک 136، طبقه 3

نازی کوزادی

نازی کوزادی

خانو کوزادی وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران و شهر رودهن هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت  پایه یک به شماره 1197 صادر شده از قوه قضاییه هستند. سرکار خانم کوزادی چندین سال است که به وکالت مشغول هستند و دعاوی مختلف را به خصوص در زمینه دعاوی ملکی وکالت می کنند. ایشان تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند و پرونده های موفق بسیاری را نیز در این زمینه دارند. خانم  نازی کوزادی در دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت، ربا، سرقت، اختلافات مالی، فاکتور، رسید عادی، جهاد کشاورزی و املاک تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه
 • مشاوره حقوقی حضوری تخصصی
 • ارائه مشاوره به صورت غیر حضوری و آنلاین

آدرس: رودهن، خیابان امام خمینی، نرسیده به شهرداری رودهن، مجتمع سران، طبقه 3

راه های شناخت بهترین وکیل در رودهن

راه های مختلفی برای شناخت وکیل خوب وجود دارد. یکی از این روش ها پرس و جو و مشورت از افرادی است که مشکلی شبیه به شما داشته اند. می توانید از این افراد بخواهید که وکیل خود را به شما معرفی کنند. می توانید به کانون وکلای استان خود مراجعه نموده و لیست وکلای متخصص در زمینه مورد نیاز خود را دریافت نمایید. یکی دیگر از راه ها هم جستجوی اینترنتی و آشنا شدن با وکلای مختلف است.

اما برای انتخاب بین این افراد نیز نیاز به تحقیقات بیشتر می باشد. می توانید به دفتر وکلا مراجعه نموده و با موکلین و مراجعین وکلای مدنظر خود صحبت نمایید و نظر آن ها را در مورد وکیل جویا شوید. لازم است با چند وکیل هم در مورد پرونده خود و نظر آن ها در مورد آن مشورت نمایید. تحقیق در مورد حق الوکاله دریافتی وکلا هم نکته مهمی است که نباید فراموش شود. نهایتا با یک جمع بندی کلی از این اطلاعات می توانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

راه های شناخت بهترین وکیل در رودهن

دادخواست چیست؟

یکی از وظایفی که به عهده وکیل قرار دارد، تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست است. دادخواست به معنی ارائه خواسته خود و طرح دعوا در پرونده های حقوقی است. اولین گام برای تشکیل پرونده و پیگیری آن در محاکم قضایی، ارائه دادخواست است. فردی که قصد طرح دعوا دارد، باید خواسته خود را عنوان نماید. لازم است که مدارک و مستندات لازم نیز همراه دادخواست ضمیمه گردد.

دادخواست تدوین شده باید از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ثبت شود. سپس به دادگاه مربوطه ارسال شده و مورد بررسی قرار می گیرد. لازم به ذکر است دادخواست تنها برای پرونده های حقوقی مطرح می شود.

کلام آخر

در این مقاله، بهترین وکیل در رودهن را به شما معرفی نمودیم. وکیل خوب در خصوص دعاوی حوزه تخصصی خود تسلط کامل و جامعی بر قوانین دارد و همواره از آخرین تغییرات آن ها مطلع است. وی باید وفادار باشد و در سابقه خود پرونده های موفق زیادی داشته باشد. از طریق مشورت با دیگران، کانون وکلا و سایت های مختلف می توان اطلاعات جامعی از وکلا به دست آورد و با توجه به سابقه و حوزه فعالیت آن ها، یک وکیل خوب را انتخاب نمود. امیدواریم توانسته باشیم در جهت افزایش اطلاعات حقوقی شما خوانندگان گرامی گام موثری برداشته باشیم. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا