وکیل

10 تا از بهترین وکیل در قوچان⚡【سال1403】⚖️

برای برقراری نظم و امنیت در هر کشوری قوانین و مقررات مختلفی با توجه به فرهنگ، جغرافیا و ویژگی های آن کشور تدوین می شود. معمولا این قوانین توسط دولت ها مشخص می شوند و مردمی که در آن کشور زندگی می کنند باید از این قوانین پیروی کنند. عدم توجه به این مقررات سبب از بین رفتن نظم، تضییع حقوق دیگران و ایجاد نا امنی خواهد شد. هر یک از این موارد به طرف مقابل این اجازه را می دهد که نسبت به فرد متعرض، طرح دعوا و شکایت نماید.

در کشور ما نیز چنین قواعدی تعریف شده است و همه ما در طول زندگی خود حداقل یک بار با چنین مشکلاتی رو به رو شده ایم. برای حل چنین مسائلی باید به مراجع ذی صلاح که دادگاه ها و مراجع قضایی هستند مراجعه نمود. اما در این مسیر به کمک یک فرد متخصص در چارچوب قانون نیاز داریم، این فرد کسی به جز وکیل دادگستری نیست. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در قوچان را به شما معرفی می کنیم، پس با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در قوچان کیست؟ 

بهترین وکیل در قوچان را باید در حوزه های تخصصی جداگانه شناخت. زیرا هر وکیل در زمینه ای که تجربه بیشتری دارد می تواند بهترین باشد. برای بهترین بودن هر وکیل در حوزه تخصصی کار خود نیاز به داشتن برخی شرایط و ویژگی های خاص و عام است. ویژگی های عام برای یک وکیل خوب، در مرحله اول تحصیل در رشته مربوطه و سپس گذراندن مراحل آزمون و کار آموزی برای دریافت پروانه وکالت پایه یک است.  

پس از آن وکیل باید برای کسب تجربه و پیشرفت تلاش کند. برای رسیدن به این هدف باید بتواند اخلاق خوبی داشته باشد، مردم دار باشد و هدف او حمایت از حقوق همین مردم باشد. همچنین وی باید دست مزدی منصفانه را از موکلین خود طلب نماید. تلاش یک وکیل خوب همواره برای کسب اعتماد و رضایت خدا و سپس موکلین خود می باشد و در این مسیر از هیچ تلاشی فرو گذار نمی باشد. 

اما ویژگی های خاص بهترین وکیل در مشهد تسلط بر کلیه قواعد قانونی و توانایی به کار بستن آن ها می باشد. لازم است که وکیل این تسلط را در حوزه های مشخصی از مسائل حقوقی بیشتر کرده و تجارب خود را افزایش دهد. وی در این شرایط می تواند بهترین نتایج را از پرونده های خود کسب کرده و عنوان بهترین وکیل را به دست آورد. 

بهترین وکیل در قوچان کیست؟

در انتخاب بهترین وکیل باید به چه نکاتی توجه کرد؟ 

یکی از مهم ترین تصمیمات افرادی که درگیر پرونده های حقوقی هستند انتخاب وکیل است. زیرا انتخاب نادرست ممکن است منجر به تغییر مسیر پرونده و عدم کسب نتیجه مورد نظر گردد. در این انتخاب باید به بسیاری از نکات توجه نمود تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. 

 • اولین و مهم ترین نکته در انتخاب وکیل این است که به پروانه وکالت او توجه کنیم که پروانه پایه یک داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است در مسیر پیگیری پرونده به دلیل محدودیت وکلای پایه دو با مشکلاتی رو به رو شویم. 
 • حتما باید دقت کرد که تخصص وکیل و موضوع پرونده ما در یک راستا قرار داشته باشند. 
 • سابقه و تجربه وکیل در نتیجه پرونده تاثیر مستقیم دارد. وکیل هر چه با تجربه تر باشد و موفقیت وی در پرونده های قبلی بیشتر باشد، راه های مطمئن تری را برای حل پرونده شما می شناسد. پس احتمال حصول نتیجه به نفع او بیشتر خواهد بود. 
 • توجه کنید که وکیل اخلاق مدار باشد و همچنین به حسن خلق شهرت داشته باشد. وکیل با اخلاق هیچ گاه به موکل خود خیانت نمی کند و همواره از او حمایت می کند. اخلاق خوب وکیل هم سبب ایجاد ارتباط موثر با موکل و قاضی می گردد که نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت. 

10 تا از بهترین وکیل در قوچان را بشناسید! 

جواد بابائی 

جواد بابائی

آقای بابائی را می توان جزو وکلای توانمند خراسان رضوی قرار داد.  ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق هستند . آقای بابائی پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 2277 شدند و پس از آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان در خصوص ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده و نتایج قابل قبولی را کسب کرده اند. کارنامه کاری ایشان با کسب موفقیت های بسیار در پرونده های مختلف بسیار درخشان است. ایشان همچنین در سابقه کاری خود همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان مشاور و وکیل حقوقی را ثبت کرده اند.

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی ملکی از جمله خلع ید، رفع تصرف عدوانی و الزام به فک رهن 
 • مشاوره و تنظیم قراردادهای عمومی و خصوصی، قراردادهای حاوی تعهد و تفسیر آن ها 
 • پذیرش پرونده های تاسیس انواع شرکت های تجاری، تدوین اساسنامه، انجلال شرکت ها و ورشکستگی 

آدرس: قوچان، ناصر خسرو، رو به روی شورای حل اختلاف 

ملیحه پارسافر 

ملیحه پارسافر

سرکار خانم پارسافر از دیگر وکلای معروف خراسان رضوی هستند که در حال حاضر در قوچان فعالیت می کنند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. خانم پارسافر با توجه به موفقیت هایی که کسب کرده اند به عنوان بهترین وکیل در قوچان شناخته شده اند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رساده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد و رضایت مردم قرار دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تدوین و تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • پذیرش وکالت پرونده های کیفری، ثبتی، ملکی و حقوقی مختلف 

آدرس: قوچان، ابتدای سی متری مصلی، پلاک 31، طبقه همکف 

بهرام خوش منظر 

بهرام خوش منظر

یکی دیگر از وکلای مشهور قوچان جناب آقای بهرام خوش منظر است. ایشان دارای تحصیلات حقوقی و پروانه وکالت پایه یک می باشند. آقای خوش منظر چندین سال است که در عرصه وکالت فعالیت می کنند و طی این دوران دعاوی حقوقی و کیفری مختلفی را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. ایشان با تکیه بر هوش، ذکاوت و تسلط خود بر قوانین حوزه های مختلف سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. بسیاری از مراجعین به کمک راهنمایی های حقوقی ایشان توانسته اند مشکلات خود را حل و فصل کنند و به همین دلیل از عملکرد ایشان راضی هستند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند داخواست ها و لوایح 
 • وکالت در دعاوی خانواده، طلاق توافقی و استرداد جهیزیه 
 • تخصص در عاوی املاک از جمله موجر و مستاجر، تصرف عدوانی و تخلیه 

آدرس: قوچان، ساختمان پزشکی آریا، خیابان روشنی، طبقه 5، واحد 11 

فرزانه سروی 

فرزانه سروی

خانم سروی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در شهر قوچان به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول هستند. خانم سروی دانش و توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا هستند اما در حوزه خانواده و دعاوی املاک بسیار بر قوانین مسلط تر هستند و موفقیت های بیشتری کسب کرده اند. ایشان توانسته اند عنوان بهترین وکیل در قوچان را به خود اختصاص دهند. حسن خلق، صداقت، هوش و دقت از ویژگی های برجسته سرکار خانم فرزانه سروی است که سبب کسب موفقیت های ایشان و به دنبال آن جلب رضایت و اعتماد موکلین شده است.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه 
 • تدوین انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری کوناگون 

آدرس: قوچان، فرهنگیان 3، حکمت غربی 17، پلاک 19 

خدیجه ذاکر 

خدیجه ذاکر

ایشان نیز یکی دیگر از وکلای با تجربه و کارکشته هستند که در قوچان مشغول به فعالیت هستند. سرکار خانم خدیجه ذاکر دارنده پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای استان خراسان هستند. ایشان وکالت دعاوی مختلف را می پذرند اما در زمینه امور ثبتی تخصص دارند و بر قوانین این بخش اشراف بیشتری دارند. خانم ذاکر پرونده های شهرهای قوچان و مشهد را برای وکالت می پذیرند. ایشان در کنار وکالت در بخش ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل کرده اند و توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند. دقت، تمرکز، تلاش و تعهد از خصوصیات منحصر به فرد ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و خانواده 
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • تخصص در تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه 

آدرس: خراسان رضوی، قوچان، خیابان امام خمینی، جنب پاساژ زیتون، دفتر وکالت خدیجه ذاکر 

تعهدات وکیل و موکل نسبت به یکدیگر 

در هر قرارداد و معامله ای، طرفین آن نسبت به یکدیگر تعهداتی دارن که از نظر اخلاقی و قانونی ملزم به رعایت آن ها هستند. وکیل و موکل هم از این قاعده مستثنی نیستند و نسبت به یکدیگر متعهدند. 

تعهدات وکیل  

 • وکیل باید همواره در جهت منافع موکل خود تلاش کند و تا به پایان رسیدن پرونده در کنار موکل خود باشد. 
 • وکیل باید با احترام با موکل خود رفتار نموده و هرگز عملی که منجر به وارد شدن خسارت به منافع مالی، آبرویی و جانی او می شود را انجام ندهد. 
 • وکیل باید قرارداد وکالت را کاملا اصولی، قانونی و بدون در نظر گرفتن منافع شخصی خارج از عرف برای خود تدوین نماید. وی باید قرارداد را امضا نموده و یک نسخه آن را در اختیار موکل قرار دهد. ضمنا وی موظف به تکمیل قرارداد وکالت الکترونیک نیز می باشد. 
 • وکیل باید در جلسات دادگاه حضور داشته باشد و کلیه مراحل و امورات لازم را انجام دهد. وی موظف است نتایج مراحل مختلف را به موکل خود اطلاع رسانی نماید. 

تعهدات موکل 

 • موکل نیز موظف به رعایت احترام و حرمت وکیل می باشد. 
 • از دیگر تعهدات موکل در قبال وکیل، پرداخت به موقع و کامل حق الوکاله وکیل است. 
 • موکل باید اختیارات لازم برای پیگیری پرونده را به وکیل خود بدهد تا وی در مسیر پرونده با محدودیت رو به رو نشود. 
تعهدات وکیل و موکل نسبت به یکدیگر

اختیارات بهترین وکیل در قوچان 

یک وکیل در هر پرونده و شرایطی دارای اختیارات متفاوتی است. مثلا یک وکیل امور اداری تنها در زمینه موضوعی که به او وکالت داده شده است می تواند عمل نماید. وکیل قضایی نیز این چنین است و در یک محدود مشخصی اجازه و اختیار عمل دارد.  

قانون محدوده ای را برای کار وکلا مشخص می کند، برای مثال با اعطای وکالت به وکیل، نیازی به حضور موکل در دادگاه نیست و وکیل می تواند به جای او حضور یابد، اما در برخی موارد دادگاه حضور موکل را خواستار است. یا این که کار آموزان وکالت اجازه حضور در برخی پرونده ها را ندارند. پس قانون برخی چارچوب ها و اختیارات را برای وکلا در نظر گرفته است که برای آن ها لازم الاجرا است. 

از طرف دیگر، خود موکل هم اختیارات مشخصی را به وکیل می دهد که وی در همان حیطه می تواند نسبت به امور دخل و تصرف داشته باشد. یک وکیل خارج از حیطه اختیاراتی که به وی داده شده است، اجازه هیچ گونه عملکردی را ندارد. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در قوچان را به شما معرفی نمودیم تا در صورت لزوم به مراجعه به وکیل بتوانید از آن ها کمک بگیرید. می توانید با شماره وکلای معرفی شده تماس گرفته و سوالات حقوقی خود را مطرح نمایید. در صورتی می توانیم به نتیجه مطلوب از حضور وکیل بهره مند شویم که بهترین وکیل را انتخاب کرده باشیم. در این انتخاب باید به نکات مختلفی توجه کنیم که وکیل دارای شرایط مناسبی باشد. امیدواریم از مطالب فوق بهره کافی برده باشید و توانسته باشیم اطلاعات حقوقی شما را افزایش دهیم. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر پیشنهادات و نظرات ارزنده شما هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 12 =

دکمه بازگشت به بالا