وکیل

10 تا از بهترین وکیل در قلهک⭐️【سال1403】❤️

قهلک یکی از محله های استان تهران است که در شمال این شهر واقع شده است. امروزه کمتر کسی دیده می شود که طعم چنین مشکلاتی را نچشیده باشد. در هنگام رویارویی با مشکلات حقوقی و تشکیل پرونده وکلا می توانند نقش موثری در احیای حقوق افراد داشته باشند. اصغر حافظ، همایون رزاق خواه، مصطفی فروتن، سعید طاهری شیرازی و بسیاری دیگر از وکلا جزو بهترین وکیل در قلهک هستند. اگر شما هم در قلهک ساکن هستید و به دلایل مختلف نیاز به مراجعه به یک وکیل خبره دارید، تا انتهای این مقاله از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در قلهک چه کسی است؟

وکیل به کسی گفته می شود که از جانب فردی دیگر برای دفاع از او در محاکم قضایی وکالت داشته باشد. دادگاه باید این فرد را به عنوان وکیل به رسمیت بشناسد. لازمه این رسمیت داشتن پروانه وکالت است. با ارائه وکالت نامه و پروانه وکالت، وکیل می تواند در داداه از موکل خود و منافع او دفاع نماید. بهترین وکیل در قلهک علاوه بر داشتن اطلاعات حقوقی بالا در زمینه تخصصی خود و در خصوص موضوع پرونده تسلط بالایی بر قوانین دارد.

وکیل حاذق، پرونده های موفق زیادی را در کارنامه کاری خود دارد. همین موضوع سبب می شود مردم تمایل بیشتری برای سپردن پرونده های خود به ایشان داشته باشند. یک وکیل می داند که برای باقی ماندن در عرصه وکالت نباید مطالعات حقوقی خود را قطع نماید. زیرا داشتن اطلاعات به روز و توانایی استدلال آن ها برای کسب نتیجه دلخواه، منجر به موفقیت های چشم گیر خواهد شد. بهترین وکیل در چیتگر به گونه ای از موکل خود دفاع می کند که گویی از منافع خود دفاع می کند.

بهترین وکیل در قلهک چه کسی است؟

تنظیم قرارداد وکالت با بهترین وکیل

بعد از انجام تحقیقات و بررسی های لازم برای انتخاب وکیل، باید انتخاب نهایی را انجام داد. سپس لازم است یک جلسه معارفه با وکیل تنظیم شود و در خصوص کلیه موارد ضروری توافق حاصل گردد. اصولی ترین کار این است که قرارداد وکالتی تدوین شود و تمام نکات لازم در آن قید گردد. مشخصات شناسنامه ای و آدرس طرفین قرارداد یعنی وکیل و موکل باید در قرارداد ذکر شود.

موضوع پرونده، وظایف وکیل، حیطه اختیارات او، میزان حق الوکاله و نحوه پرداخت آن، شرایط هر یک از طرفین و کلیه مواردی که از نظر آن ها اهمیت دارد باید در قرارداد نوشته شود. لازم به ذکر است که باید ضمانت اجرایی لازم برای انجام وظایف و تعهدات وکیل و موکل نیز در نظر گرفته شود. در نهایت قرارداد باید توسط هر دو طرف امضا و تایید شود، در غیر این صورت فاقد ارزش قانونی می باشد.

10 تا از بهترین وکیل در قلهک را بشناسید!

مصطفی فروتن

مصطفی فروتن

از وکلای خوب استان تهران می توان از جناب آقای مصطفی فروتن نام برد که در حال حاضر در قلهک فعال هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و فعالیت خود را آغاز نمودند. آقای فروتن سال ها است که به وکالت در دادگاه های تهران می پردازند. وکیل مصطفی فروتن سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های ثبتی، کیفری، خانواده و غیره را دارند. تخصص ایشان در پرونده های مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی، دعاوی مربوط به جواهرات و اشیاء گرانبها، املاک، الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی حقوقی
 • ارائه مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: تهران، دو راهی قلهک، خیابان شهید بصیری، نبش ژیلا

اصغر حافظ

اصغر حافظ

آقای حافظ  وکیل و مشاور حقوقی فعال در اتان تهران و منطقه قلهک هستند. ایشان با سازمان ها و ارگان های مختلفی به عنوان وکیل و مشاور همکاری کرده اند. آقای اصغر حافظ موفق شده اند پروانه وکالت درجه یک را دریافت کردند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستند. وکالت پرونده های خانواده، مهریه، دعاوی قاچاق، اجراییات، قصاص، اسناد رسمی و تجاری توسط این وکیل خبره پذیرفته می شود. جناب حافظ به دلیل موفقیت های کسب شده عنوان بهترین وکیل در قلهک را به خود اختصاص داده اند. صداقت، ذکاوت، پشتکار و امانت داری از ویژگی های این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری حقوقی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: تهران، قلهک، جنب مترو، خیابان شهید کدوئی، پلاک 6، واحد 7

همایون رزاق خواه

همایون رزاق خواه

جناب آقای همایون رزاق خواه از وکلای معروف و توانمند استان تهران هستند. ایشان سال ها است که به ارائه فعالیت های حقوقی در قلهک می پردازند. آقای رزاق خواه در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و عدالت خواهی از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است. این وکیل کارکشته در درصد بالایی از پرونده های خود به موفقیت دست یافته اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: قلهک، خیابان دولت، سه راه نشاط

سعید طاهری شیرازی

سعید طاهری شیرازی

آقای سعید طاهری شیرازی جزو وکلای خوب قلهک هستند که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده اند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. آقای طاهری با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه چندین سال است که به وکالت مشغول هستند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود. وکیل مقدم با اخلاق خوب و انصاف در دریافت حق الوکاله موفق شده اند و عنوان بهترین وکیل در قلهک را به خود اختصاص داده اند. امکان دریافت مشاوره های حقوقی به صورت غیر حضوری در دفتر کار ایشان فراهم شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده و مهریه

آدرس: تهران، قلهک، خیابان دکتر شریعتی، کوچه کدویی، پلاک6

محمدرضا پیرهادی

محمدرضا پیرهادی

جناب آقای محمدرضا پیرهادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند. پرونده های زیادی توسط ایشان تحت وکالت قرار گرفته اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین انجامیده اند. کارنامه کاری آقای پیرهادی با پیروزی های متعدد و اخلاق خوب و حرفه ای این وکیل با تجربه، درخشان شده است. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و تلاش ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین این وکیل شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف در حوزه های خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری

آدرس: تهران، دو راهی قلهک، خیابان بصیری، پلاک 45، طبقه اول

ویژگی های برجسته بهترین وکیل در قلهک

تجربه ثابت کرده است که وکلای موفق دارای ویژگی های برجسته ای هستند که به شهرت و محبوبیت آن ها کمک می کند. این ویژگی های مشترک عبارتند از:

 • داشتن حوزه تخصصی: بهترین وکیل در رفسنجان به صورت پراکنده به وکالت موضوعات مختلف نمی پردازد. بلکه تمرکز خود را بر یک یا چند بخش قرار داده و در آن ها به تخصص دست می یابد.
 • صداقت: وکیل خوب تحت هر شرایطی با موکل خود صادق است حتی اگر به ضررش باشد. موکلین نیز به وکیلی اعتماد می کنند که با آن ها صادق باشد و شرایط پرونده را کاملا برای آن ها بازگو کند.
 • توانایی و مهارت: هر شغلی نیازمند مهارت ها و توانایی های خاص خود می باشد. فن بیان، جسارت، اعتماد به نفس و قدرت مذاکره از جمله ویژگی هایی است که در شغل وکالت مهم است. وکیلی که دارای این ویژگی ها باشد، شانس موفقیت بالاتری دارد.
ویژگی های برجسته بهترین وکیل در قلهک

بررسی شغل وکالت

 در این قسمت از مقاله به بررسی شغل وکالت می پردازیم. در همین راستا مزایا و معایب این شغل را عنوان می نماییم. داشتن موقعیت اجتماعی، درآمد خوب، پرستیژ کار و بسیاری از موارد دیگر را می توان جزو مزایای کاری یک وکیل دانست. از آن جا که وکالت یک شغل آزاد محسوب می شود، ساعت کاری و تعطیلات آن نیز به عنوان مزایای این شغل در نظر گرفته می شود.

از طرف دیگر می توان وکالت را جزو شغل های پر خطر دانست. زیرا یک وکیل در بسیاری از پرونده های خود با افراد بزهکار رو به رو است. یک وکیل در طول عمر وکالت خود بارها و بارها مورد تهدید قرار می گیرد. آینده شغلی و ضمانت وجود پرونده برای هیچ وکیلی حتی وکلای حرفه ای هم وجود ندارد.

کلام آخر

وکیل باید به قوانین کشور که برای انجام وظایف او ضروری است تسلط قابل قبولی داشته باشد. لازم است که برای انجام کارهای وکالت قرارداد تنظیم نمود و تمام اطلاعات لازم را در آن گنجاند. ویژگی های مشترکی میان وکلای موفق وجود دارد که از جمله آن ها می توان به صداقت، شجاعت، جسارت، تخصص و غیره اشاره کرد. این شغل هم مانند هر شغل دیگری مزایا و معایب خود را دارد که سبب ایجاد علاقه و تمایل به این شغل می شود. ما در سایت وکیل چی تلاش می کنیم اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم. از همراهی شما تا پایان مقاله صمیمانه سپاسگزاریم و منتظر نظرات ارزنده شما هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

دکمه بازگشت به بالا