وکیل

10 تا از بهترین وکیل نازی آباد ❤️【سال1403】⚡

همه انسان ها در زمان درگیر شدن با مشکلات مختلف در زندگی به دنبال راه کار مناسب می گردند. رو به رو شدن با مشکلا قانونی و حقوقی هم راه حل مناسب خود را دارد که مراجعه به محاکم قضایی است. باید بدانیم که رفتن به چنین مراجعی و تلاش برای احقاق حق خود نیازمند دانش حقوقی است که ممکن است بسیاری از ما از این دانش برخوردار نباشیم. کار درست و اصولی در چنین شرایطی، مراجعه به یک وکیل متخصص است تا بتواند با علم و تجربه خود، ما را به اهداف مان برساند. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل نازی آباد را به شما معرفی می نمایی. اگر به اطلاعات حقوقی نیاز دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل نازی آباد چه کسی است؟ 

افرادی که برای حل پرونده های خود به سراغ وکیل می روند و از او کمک می خواهند، به دنبال کسب بهترین نتیجه ممکن هستند. یک وکیل خوب و با تجربه می تواند این نتیجه را برای موکل خود کسب نماید. بهترین وکیل نازی آباد توانایی حضور در دادگاه و ارائه دفاعیه های لازم از موکل خود را دارد. او سال ها در دادگاه های مختلف به وکالت مشغول بوده و تجربیات لازم برای پیگیری پرونده های مختلف را به دست آورده است.  

یک وکیل حرفه ای منافع خود و موکل را در یک راستا می بیند و برای رسیدن به این منافع تمام توان و تلاش خود را به کار می گیرد. وی با برقراری ارتباط درست و موثر با موکلین خود، تمامی اطلاعات لازم در خصوص پرونده را به دست می آورد تا بتواند از آن ها در جهت قانع نمودن قاضی و دادگاه بهره بگیرد.  

بهترین وکیل در مرزداران با تجربیاتی که از وکالت سایر پرونده های مشابه کسب نموده و همچنین بررسی پرونده های مشابه دیگر همکاران خود، می تواند بهترین راه حل را برای مشکل موکل خود یافته و دادگاه را به همان سمت سوق دهد و به این شکل حقوق موکل را احیا نماید. 

بهترین وکیل در نازی آباد چه کسی است؟

نکات ضروری در انتخاب بهترین وکیل 

در مسیر انتخاب بهترین وکیل باید تلاش و دقت بسیاری داشت تا انتخاب درستی داشته باشیم. توجه به این نکته بسیار ضروری است که در جستجوی وکیلی باشیم که در زمینه موضوع پرونده ما متخصص باشد. در واقع این وکیل باید در حوزه مد نظر سابقه طولانی داشته باشد تا بتواند از طریق تجربه هایی که کسب کرده عملکرد خوبی داشته باشد. ناگفته نماند درصد موفقیت های او در این پرونده ها هم اهمیت زیادی دارد. 

بهترین وکیل نازی آباد باید همیشه و در حال در دسترس موکل خود باشد، ممکن است مواردی پیش بیاید که موکل خارج از زمان اداری به راهنمایی های وکیل خود نیاز داشته باشد. موکل باید از طریق کانون وکلا، سایت ها وفضای مجازی در خصوص وکیل تحقیق نموده و اطلاعات لازم در خصوص نحوه کار، میران موفقیت و اخلاق وی را کسب نماید. 

دقت به موضوع حق الوکاله هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است، موکل باید وکیلی را انتخاب نماید که حق الوکاله او متناسب با بودجه او باشد. چه بسا وکلایی که بسیار کارکشته و مجرب هستند اما پرداخت دست مزد آن ها در توان ما نباشد. 

10 تا از بهترین وکیل نازی آباد را بشناسید! 

اعظم قاسمی 

اعظم قاسمی

خانم اعظم قاسمی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم در استان تهران فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز نیز هستند. خانم قاسمی حدود یک دهه است که به وکالت مشغول می باشند که در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل خود می رسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون 

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی، میدان بهمن یار، پلاک 15، واحد 6 

شماره تماس: 09125202245 

قدیسه بهار 

قدیسه بهار

سرکار خانم قدیسه بهار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و سال ها است به انجام وکالت مشغول هستند. ایشان تعداد زیادی از پرونده های مختلف را با پیروزی به سرانجام رسانده اند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل نازی آباد را به خود اختصاص داده اند. خانم بهار با تکیه بر دانش و آگاهی خود به وکالت می پردازند و در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، تملک آپارتمان ها، شهرداری، عقود و معاملات و کلاهبرداری تخصص ویژه دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • مشاوره حقوقی تخصصی غیر حضوری و آنلاین 
 • نگارش و تدوین دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 

آدرس: تهران، زعفرانیه، پسیان، پلاک 14، واحد 64 

شماره تماس: 09122830856 

حسین عطائی پارسا 

حسین عطائی پارسا

جناب آقای پارسا از وکلای معروف و توانمند استان تهران هستند که در حال حاضر در تهران به ارائه فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 23087 و همچنین عضو کانون وکلا هستند. آقای عطائی در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری 
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی 

آدرس: تهران، خیابان شهید رجایی، بعد از ایستگاه ورزشگاه، جنب رستوران جوان، رو به روی درمانگاه اطمینان،  پلاک 379، طبقه 3 

شماره تماس: 09123161709 

مرضیه غلامرضا 

مرضیه غلامرضا

یکی دیگر از وکلای شناخته شده و پایه یک دادگستری تهران سرکار خانم غلامرضا هستند. ایشان موفق شده اند به عنوان بهترین وکیل نازی آباد شناخته شوند. خانم غلامرضا با به کار گیری علم و دانش خود توانسته اند تعداد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه دلخواه موکل به سرانجام برسانند. ایشان مشاور حقوقی متبحری هستند که بسیاری از پرونده ها را به صلح و سازش ختم کرده اند. ایشان در سال های وکالت خود اعتماد و رضایت مردم را جلب نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: تهران، نازی آباد، میدان بهشت، چهار راه ابریشم، نبش خیابان همدانی، پلاک 4 

علی رحیمی 

علی رحیمی

جناب آقای رحیمی وکیل و مشاوره حقوقی تهران هستند که در نازی آباد فعالیت می کنند. ایشان نتایج موفقیت آمیزی را در سال های اشتغال خود به دست آورده اند. آقای علی رحیمی پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و پس از آن وکالت خود را آغاز کردند. موکلین و مراجعین ایشان از مشاوره های حقوقی آقای رحیمی رضایت دارند و آن ها را مسبب حل مشکلات خود می دانند.  

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده، حضانت فرزندان و استرداد جهیزیه 
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، شهرداری و تخلیه 
 • پذیرش پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، تقلب و تزویر 

آدرس: تهران، نازی آباد، بزرگراه رجایی، خیابان مشهدی، خیابان خیرخواه 

شماره تماس: 09126865802 

نشانه های یک وکیل موفق 

مهم ترین نشانه ای که یک وکیل موفق دارد شناخته شدن در بین مردم است. طبیعتا زمانی که یک وکیل در پرونده های خود موفقیت های چشم گیری را کسب می کند در بین مردم به شهرت می رسد. اما برای کسب موفقیت هم جلب اعتماد همین مردم اهمیت دارد، در واقع این دو موضوع علت و معلول یکدیگر هستند.  

به دست آورن اعتماد مردم کاری آسانی نیست و تحقق نتایج مطلوب در دعاوی حقوقی هم تنها راه حل آن نیست. در این مسیر وکیل باید رضایت موکل خود را کسب کند، گاهی موکل با دیدن تلاش های بی دریغ وکیل، فارغ از نتیجه ای که به دست می آید از وکیل خود رضایت دارد.  

سازگاری با موکل و تلاش برای درک شرایط او از دیگر عوامل جلب اعتماد موکلین و به دنبال آن موفق بودن در کار وکالت است. یک وکیل خوب دست مزد منصفانه و مطابق با توان موکل را دریافت می کند. ایجاد حس امنیت و آرامش در موکل از طریق یافتن راه حل مختلف و پیگیری پرونده وی می تواند گام موثری در ایجاد اعتماد در موکلین باشد. 

نشانه های یک وکیل موفق

شرایط شکایت علیه وکیل 

اساس رابطه وکیل و موکل انجام تعهدات دو طرفه می باشد. گاهی ممکن است وکلا بنا به دلایل مختلف به تعهدات خود عمل نکنند. در واقع احتمال دارد وکیل برای کسب سود بیشتر به نفع طرف مقابل دعوا فعالیت نماید و به موکل خود خیانت کند. در این شرایط او دفاعیه های لازم را از موکل خود به عمل نمی آورد و یا مدارکی که برای احقاق حق موکل وجود دارد را به دادگاه ارائه نمی کند.  

هر گونه کوتاهی، اهمال و یا خیانت وکیل به موکل خود غیر قانونی بوده و موکل می تواند علیه وکیل خود شکایت تنظیم نماید. البته برای اثبات این موضوع نیاز به داشتن ادله کافی می باشد. در صورت اثبات جرم وکیل به شکل قانونی با او برخورد شده و مجازات خواهد شد. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل نازی آباد را به شما معرفی نمودیم. توضیح دادیم که یک وکیل باید دارای توانایی های لازم از نظر علم و تجربه باشد تا بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند. انتخاب یک وکیل خوب هم دشوار است و باید تحقیقات و بررسی های لازم در این زمینه صورت بگیرد. وکیلی می تواند در کار خود موفق باشد که با اخلاق خوب، کسب نتایج مطلوب و حق الوکاله منصفانه بتواند اعتماد و رضایت مردم را جلب نماید. در صورت هر گونه کوتاهی و اهمال در انجام وظایف وکیل، موکل می تواند از او شکایت نماید. امیدواریم اطلاعات فوق در افزایش آگاهی حقوقی شما خوانندگان گرامی موثر واقع شده باشد. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر انتقادات و پیشنهادات سازنده و ارزنده شما عزیزان هستیم. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا