وکیل

10 تا از بهترین وکیل در نسیم شهر ⭐【سال1403】⚖️

هر فردی که یک بار به محاکم و مراجع قضایی رفته باشد، با انبوهی از پرونده ها و ازدحام در این مراکز رو به رو شده است. هر یک از آن افراد درگیر مشکلات پیچیده و متفاوتی هستند که تنها راه حل آن ها دادگاه و قانون است. گاهی در این محاکم مسائلی مطرح می شود که ممکن است به ذهن ما هم نرسیده باشد. طبیعتا پیگیری و به نتیجه رساندن چنین مشکلاتی در این مراجع هم به سادگی نخواهد بود. نیاز است که یک فرد باتجربه در این زمینه راهنمای اشخاص باشد تا بتوانند از این مرحله گذر کنند. مردم نسیم شهر هم از این قاعده مستثنی نیستند و با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند. تصمیم گرفتیم در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در نسیم شهر را به شما معرفی نماییم تا در مواقع لزوم بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. برای آشنا شدن با این وکلا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در نسیم شهر چه کسی است؟

از نظر قانونی، یک فرد برای حضور در محاکم قضایی به عنوان خواهان یا خوانده می تواند وکیل اختیار نماید تا از جانب او به پیگیری امور بپردازد. وکیل برای پذیرفتن وکالت نیازمند داشتن اطلاعات حقوقی، آشنایی با قوانین کشور و پروانه وکالت می باشد. برای اخذ این پروانه باید پس از تحصیل در یکی از رشته های حقوق، حد نصاب نمره را در آزمون های وکالت و اختبار کسب نمود. در این مرحله متقاضی وکالت باید برای کسب تجربیات لازم مدتی را نیز به عنوان کارآموز وکالت فعالیت نماید. پس از انجام کلیه این مراحل، وی اجازه پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری به عنوان وکیل را خواهد داشت و می تواند در دادگاه حاضر شده و از موکلین خود دفاع نماید.

 بهترین وکیل در نسیم شهر تمام تلاش خود را برای احیای حقوق موکل خود به کار می گیرد. یک وکیل خوب سعی دارد بهترین راه حل را برای کسب پیروزی در پرونده بیابد. موفقیت یک وکیل از طریق درصد موفقیت او در دعاوی مختلف حاصل می شود. وکیل حرفه ای هیچ گاه دست از مطالعه و کسب اطلاعات بر نخواهد داشت. بهترین وکیل در چیتگر با تمام وظایف یک وکیل آشنا است و به بهترین شکل به آن ها عمل می کند.

بهترین وکیل در نسیم شهر چه کسی است؟

نتایج انتخاب بهترین وکیل در نسیم شهر

در بیشتر پرونده های حقوقی و کیفری اجباری برای داشتن وکیل وجود ندارد. مطابق قانون تنها در خصوص برخی پرونده ها حضور وکیل مدافع اجباری است. در سایر موارد، حق انتخاب با خود فرد است که به وکیل مراجعه کند و یا خود او پیگیر حل پرونده باشد. انتخاب یک وکیل خوب و سپردن امور به او نتایج مثبت بسیاری را به دنبال دارد که در این قسمت به آن ها اشاره می نماییم.

مهم ترین مزیت داشتن وکیل، عدم نیاز به حضور فرد در دادگاه است. در این شرایط موکل می تواند به سایر امور خود رسیدگی نموده و در وقت خود صرفه جویی نماید. علاوه بر این، داشتن وکیل، سبب کم شدن برخورد میان طرفین دعوا و کاهش مشکلات و تنش های جانبی می باشد.

بهترین وکیل در نسیم شهر، قطعا اطلاعات حقوقی بالاتری نسبت به یک فرد عادی دارد. وی با مراحل مختلف دادرسی پرونده ها آشنا است و اقدامات درست برای دعاوی گوناگون را می شناسد. همین موارد باعث بالا رفتن شانس پیروزی شما می باشد.

10 تا از بهترین وکیل در نسیم شهر را بشناسید!

بابک حسین زاده

بابک حسین زاده

آقای بابک حسین زاده وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان تهران هستند که در حال حاضر در نسیم شهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 20128 از کانون وکلا شدند. جناب آقای حسین زاده با به کار گیری مهارت و تخصص خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان علاوه بر وکالت، در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم تبحر دارند و بسیاری از پرونده ها را از این طریق به سرانجام رسانده اند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، جعل، خیانت در امانت و تحصیل مال از طریق نامشروع
 • پذیرش پرونده های مالی، تجاری، قراردادها، داوری، مناقصات، اختلافات مالی، سفته و برات
 • تخصص در دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: تهران، نسیم شهر، میدان هفت تیر، بلوار بوستان، ساختمان بوستان، طبقه 3، واحد 13

رضا عظیمی

رضا عظیمی

از دیگر وکلای دادگستری در استان تهران می توان از رضا عظیمی نام برد. ایشان لقب بهترین وکیل در نسیم شهر را به خود اختصاص داده اند. جناب آقای عظیمی دارنده پروانه وکالت درجه یک هستند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند اما در برخی دعاوی خانواده، کیفری و ملکی تخصص بیشتری دارند. خصوصیات اخلاقی ایشان در کنار دانش و مهارت سبب ثبت سابقه درخشانی شده است. مشاوره های ایشان نیز بسیار راه گشا بوده و منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین

آدرس: نسیم شهر، میدان هفت تیر، مجتمع تجاری آسمان، طبقه همکف، واحد 104

پروین رجبی

پروین رجبی

سرکار خانم پروین رجبی جزو وکلای خوب تهران و نسیم شهر هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت پایه یک فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. وکیل پروین رجبی سال ها است وکالت پرونده های کیفری، خانواده، ثبتی و ملکی را می پذیرند. صداقت، حسن خلق، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های بارز ایشان است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی، ثبت احوال و سرپرستی و قیومیت
 • وکالت پرونده های حوزه اعمال منافی عفت و اخلاق مانند شرب خمر، زنا، لوط و تجاوز
 • پذیرش پرونده های املاک شامل اختلاف در مالکیت، املاک، شهرداری و ثبت اسناد و املاک

آدرس: نسیم شهر، خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان هفت تیر، پلاک 465، طبقه 3، واحد 6

زهرا قاسمی

زهرا قاسمی

سرکار خانم زهرا قاسمی وکیل فعال در نسیم شهر هستند که با سابقه درخشان خود توانسته اند عنوان بهترین وکیل در نسیم شهر را اخذ نمایند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. خانم قاسمی حدود یک دهه است که به ارائه خدمات حقوقی در نسیم شهرمشغول هستند و پیروزی های ارزشمندی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. درصد بالای موفقیت های ایشان گواه سواد حقوی بالا و تجارب ارزشمند ایشان است. وکیل قاسمی در عرصه مشاوره حقوقی هم عملکرد قابل قبولی داشته اند و موفق به جلب اعتماد موکلین و مراجعین خود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده مانند نفقه و اجرت المثل
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، اختلافات مالی و سرقت
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و اختلاف در مالکیت

آدرس: نسیم شهر، نرسیده به گلستان، 30 متری بوستان، مجتمع بوستان، پلاک 33، واحد 24

موسی رضازاده

موسی رضازاده

جناب آقای موسی رضازاده از وکلای توانمند استان تهران هستند که به عنوان وکیل و مشاور حقوقی به فعالیت می پردازند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 11941 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای رضازاده دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را می پذیرند و در حوزه املاک هم فعالیت دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند. ایشان با کسب موفقیت های چشم گیر، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های خانواده، مهریه و نفقه
 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، جعل و خیانت در امانت
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت، زمین شهری و جهاد کشاورزی

آدرس: نسیم شهر، بلوار الغدیر، رو به روی دادگستری، مجتمع خلیج فارس، طبقه 2، واحد 4

عوامل موفقیت بهترین وکیل در نسیم شهر

موارد مختلفی بر کسب موفقیت یک وکیل تاثیر گذار هستند که از جمله آن ها می توان به میزان سواد و تسلط بر مباحث حقوقی اشاره نمود. مسلما مهم ترین موضوع در کسب موفقیت حرفه ای در وکالت، داشتن اطلاعات کافی در جهت کسب پیروزی در پرونده است. یک وکیلی که به قوانین و مقررات حقوقی آشنایی و تسلط نداشته باشد، طبیعتا نمی تواند نتیجه قابل قبولی را از دعاوی کسب نماید.

بهترین وکیل در نسیم شهر باید بتواند اعتماد مراجعین خود را جلب کند. این اعتماد از طریق اخلاق خوب، تعهد، روابط متقابل درست و انصاف وکیل به دست می آید. داشتن پرونده های موفق بسیار در کارنامه اری یک وکیل هم از دیگر موارد موفقیت اوست. تلاش و پشتکار جزو عوامل موفقیت در هر زمینه ای می باشد، این موضوع در مورد وکلا هم صادق است و تلاش در مسیر پیروزی، نقش موثری در کسب موفقیت یک وکیل دارد.

عوامل موفقیت بهترین وکیل در نسیم شهر

دسته بندی دعاوی

دعاوی مطروحه در دادگاه ها در دسته های مختلفی قرار دارند که توسط وکلای متخصص هر حوزه مورد پیگیری قرار می گیرند. مهم ترین دسته بندی دعاوی، شامل دعاوی حقوقی و کیفری است. دعاوی حقوقی مربوط به آن دسته از اختلافات و مشکلات است که در آن ها حق و حقوق فردی و اجتماعی مورد اختلاف قرار می گیرد، اما در دعاوی کیفری جرم اتفاق می افتد.

پس از آن پرونده های موجود در دادگاه ها در دسته دعاوی خانواده، ملکی، ثبتی، مالی، سیاسی و انواع مختلف دیگر دسته بندی می شوند. هر یک از این دعاوی توسط دادگاه های ویژه که دارای صلاحیت هستند مورد بررسی قرار می گیرند. وکلا نیز در این زمینه ها تخصص کسب نموده و به وکالت می پردازند.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در نسیم شهر را به مردم این شهر معرفی کردیم تا بتوانند در هنگام نیاز به آن ها رجوع کنند. وکیل می تواند برای دفاع از موکل خود در دادگاه حاضر شده و با استفاده از قوانین کشور، حقوق موکل خود را احیا نماید. حضور یک وکیل سبب کسب نتایج مطلوب، صرفه جویی در زمان و آرامش و آسودگی موکل خواهد بود. موارد مختلفی از جمله معلومات بالا، رزومه کاری درخشان و جلب اعتماد و رضایت موکلین می تواند منجر به موفقیت یک وکیل شود. هر وکیل در حوزه تخصصی خود بیشترین فعالیت را دارد و بیشترین تجارب را نیز به دست آورده است. این مقاله برای بالا بردن اطلاعات حقوقی و همچنین کمک به افراد درگیر با مشکلات حقوقی تهیه شده است. از این که تا انتها ما را همراهی نمودید از شما کمال تشکر را داریم. ما در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما خوانندگان گرامی هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + هشت =

دکمه بازگشت به بالا