وکیل

10 تا از بهترین وکیل در مشگین شهر ⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در مشگین شهر را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امروزه با افزایش جمیت و گسترده تر شدن جوامع و روابط میان افراد، اختلافات میان آنان نیز در زمینه های مختلف افزایش یافته و در مواردی لازم است که برای حل و فصل مشکلات و اختلافات ایجاد شده به مراجع قضایی مراجعه کنند. قانونگذار به منظور ایجاد نظم و آرامش در جامعه برای تمامی موضوعات حقوقی قوانینی را تعیین نموده است که اکثریت افراد عادی با این قوانین آشنایی ندارند و در پیگیری پرونده های خود در مراجع قضایی با مشکلاتی مواجه می شوند از این رو توصیه می کنیم در هر زمینه ای که درگیر مشکلات قضایی شده اید حتما از بهترین وکیل کمک بگیرید.

بهترین وکیل در مشگین شهر کیست؟

مسائل حقوقی باید در طی روند خاصی در مراجع قضایی مطرح و مورد بررسی قرار گیرند و افرادی که در گیر این دعاوی شده اند باید با استناد به قوانین مربوط در این مراجع حضور یافته و از حقوق خود دفاع کنند. با توجه با این که درک و تسلط بر قوانین حقوقی به دلیل پیچیدگی آن و وجود آیین نامه ها و تبصره های گسترده ای که در حوزه های مختلف تعیین گردیده برای افراد عادی کار دشواری است از این رو لازم است که حتما در حوزه های حقوقی از بهترین وکیل در مشگین شهر کمک بگیرید.

بهترین وکیل در مشگین شهر به نمایندگی از جانب موکل خود در مراجع قضایی حضور پیدا کرده و با توجه به حدود و اختیارات خود از حقوق موکلش دفاع می کند و به تعهدات و وظایف حقوقی خود عمل خواهد کرد.

بهترین وکیل در مشگین شهر کیست؟

مهم ترین خدمات وکیل

مهم ترین خدمات حقوقی که بهترین وکیل زن در اردبیل به موکلین و مراجعین خود ارائه می دهد به قرار ذیل است:

 • ارائه مشاوره تخصصی و کارآمد: یکی از مهمترین خدمات بهترین وکیل در مشگین شهر ارائه مشاوره و راهنمایی حقوقی لازم برای رسیدگی پرونده است به گونه ای که موکل می تواند مسیر مناسب و درست را برای پیشبرد پرونده انتخاب کند.
 • حضور در دادگاه: وکیل پایه یک به عنوان نماینده قانونی از جانب موکل خود و یا به همراه او در جلسات دادگاه حضور یافته و با ارائه ادله قابل اثبات، تنظیم لایحه های دفاعیه و به صورت شفاهی نیز از حقوق موکلش دفاع می کند.
 • اطلاع دادن و بررسی ابلاغیه ها: معمولا در پیگیری پرونده هایی که در مراجع قضایی مطرح می شود ابلاغیه هایی برای طرفین ارسال می گردد که وکیل صدور این ابلاغیه ها را به موکل اطلاع می دهد.
 • تنظیم دادخواست، لایحه و شکوائیه: به این نکته توجه داشته باشید که برای این که بتوانید در پرونده حقوقی نتیجه موفقیت و دلخواه خود را کسب کنید حتما تنظیم دادخواست، لایحه و شکوائیه را به وکیل بسپارید. انجام این مراحل توسط وکیل متخصص تاثیر بسزایی در نتیجه نهایی پرونده خواهد داشت.

10 تا از بهترین وکیل در مشگین شهر را بشناسید!

امید بهشتی جلودارلو

امید بهشتی جلودارلو

امید بهشتی جلودارلو یکی از بهترین وکیل در مشگین شهر می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری با بیش از 10 سال وکالت سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در پرونده های خانواده، امور ثبتی، مالی، ملکی، کیفری، بیمه ای و مالیاتی

آدرس: مشگین شهر، خیابان امام، پاساژ یونس آبادی، طبقه فوقانی

عادل حاجی نژاد خیاوی

عادل حاجی نژاد خیاوی

عادل حاجی نژاد خیاوی وکیل پایه یک با 15 سال سابقه وکالت در مشگین شهر می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت می کنند و علاوه بر وکالت به مراجعین و موکلین خود مشاوره های تخصصی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی کیفری (سرقت، کلاهبرداری، رابطه نامشروع، مواد مخدر، خیانت در امانت)
 • تخصص در دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان، نفقه)
 • تخصص در دعاوی ملکی (فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند، قرارداد خرید و فروش ملک، مستاجر و موجر)

آدرس: مشگین شهر، خیابان امام، جنب بانک ملت مرکزی

نگار اقازاده

نگار اقازاده

نگار اقازاده وکیل پایه یک با 7 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی در مشگین شهر می باشند. ایشان مطالعه دقیق پرونده و دقت به جزئیات و همچنین با توجه به تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند مناسب ترین راه حل قانونی را برای پیشبرد پرونده انتخاب کرده و به موکلین خود کمک می کنند تا به نتیجه دلخواه دست یابند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • متخصص در دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، بیمه ای و مالیاتی

آدرس: مشگین شهر، خیابان امام، طبقه دوم طلا فروشی نجفی

آرش پورایمان

آرش پورایمان

آرش پورایمان پروانه وکالت پایه یک خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری 6 سال سابقه وکالت را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان با اتکا بر تجربه و مهارت خود به موکلین در رسیدگی به پرونده های حقوقی کمک می کنند و مناسب ترین راه حل های قانونی را به آنان پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • فعال در رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی، مالیاتی و بیمه ای

آدرس: مشگین شهر، میدان امام خمینی، طبقه فوقانی فرش پور علی فرد

رامین باقر زاده

رامین باقر زاده

رامین باقر زاده وکیل پایه یک با 13 سال سابقه وکالت در مشگین شهر می باشند. ایشان دارای سوابق درخشانی در پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری هستند و جزو یکی از بهترین وکیل در مشگین شهر معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در پرونده های خانواده، کیفری، امور ثبتی، بیمه ای، مالیاتی، ملکی، شهرداری ها و غیره

آدرس: مشگین شهر، خیابان امام، روبوری بانک تجارت مرکزی، طبقه دوم

حوزه فعالیت و دایره اختیارات بهترین وکیل در مشگین شهر

 از نظر قانون وکلایی که پروانه وکالت پایه یک خود را از یکی از مراجع ذیصلاح دریافت کرده اند می توانند در انواع دعاوی حقوقی ورود یابند و وکالت این دعاوی را بر عهده گیرند. ولیکن اختیارات بهترین وکیل در مشکین شهر تا حد زیادی به نظر موکل ارتباط دارد و وکیل نیز موظف است که تنها براساس حدود و اختیاراتی که از جانب موکلش دریافت کرده و در قرارداد وکالت نیز منعقد گردیده در خصوص پرونده در دست اقدام فعالیت کند.

در مورد حوزه های فعالیتی وکیل نیز می توان چنین بیان کرد که اگرچه وکلا بعد از اخذ پروانه وکالت خود می توانند در تمامی زمینه های حقوقی و کیفری فعالیت کنند ولیکن معمولا بهترین وکیل در مشکین شهر در یکی از این حوزه ها به صورت تخصصی فعالیت کرده و تمام تمرکز خود را بر قوانین، مقررات و پیگیری پرونده ها در حوزه مورد نظر اختصاص می دهد.

حوزه فعالیت و دایره اختیارات بهترین وکیل در مشگین شهر

انواع تخصص های حقوقی کدامند؟

 • وکیل خانواده: وکلایی که در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده از قبیل طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، انحصار وراثت، ارث و وصیت و غیره به صورت تخصصی فعالیت دارند را تحت عنوان وکیل خانواده معرفی می کنند.
 • وکیل ملکی: همانطور که از نام آن پیدا است به رسیدگی پرونده های مربوط به اموال غیر منقول از قبیل خلع ید، فک رهن، تخلیه ید، تنظیم سند، مستاجر و موجر و غیره توسط این وکلا انجام می شود.
 • وکیل مهاجرت: بهترین وکیل در مشگین شهر در امور مربوط به مهاجرت و اقدام برای اخذ تابعیت کشور مقصد با استناد به قوانین به موکلین خود کمک کرده و اطلاعات و راهنمایی های لازم را در اختیار آنان قرار می دهند.
 • وکیل قراردادها: وکلایی که تنظیم قرارداد میان افراد حقیقی و حقوقی را مطابق با قوانین و مقررات مربوطه انجام می دهند و از ایجاد خسارت و کلاهبرداری به نفع موکل خود جلوگیری به عمل می آورد را می توان وکیل قراردادها نامید.
 • وکیل چک و سفته: وکلایی که به تمامی امور و مقررات مربوط به اسناد تجاری از قبیل چک و سفته آشنایی داشته و در این زمینه به موکل خود کمک کرده و اطلاعات حقوقی کافی را در اختیار او قرار می دهند با نام کیل چک و سفته شناخته می شود.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در مشگین شهر را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا