کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل در مهاباد ✅【آپدیت1402】⭐

هدف از این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در مهاباد است. مهاباد یکی از شهرهای استان آذربایجان غربی است که 168 هزار نفر جمعیت دارد. مردم این شهر هم مانند شهرهای دیگر ممکن است دچار مشکلات حقوقی شوند که نیازمند پیگیری در محاکم قضایی باشد. به جهت رفع این موارد مردم به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در خصوص قانون و تبصره های آن نیازمند مراجعه به وکیل می باشند. وکیل به دلیل تحصیل کردن در رشته های حقوق در این زمینه دارای سواد و تجربه بیشتری است، در نتیجه می تواند عملکرد بهتری داشته باشید. در صورتی که درگیر چنین مشکلاتی هستید و به دنبال یک وکیل خود هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در مهاباد چه کسی است؟ 

برای واگذاری وکالت به وکیل با هدف دفاع از خود در مراجع قضایی باید سعی شود بهترین وکیل را بشناسیم و از او کمک بگیریم. زیرا در صورتی می توان به نتیجه دلخواه رسید که یک فرد متخصص و متبحر پیگیر امور باشد. در غیر این صورت نباید امید داشته باشیم که به نتیجه خاصی برسیم. 

بهترین وکیل در مهاباد فردی است که دارای بهره هوشی بالایی باشد. وکیل باید از بین هزاران موارد جزئی نکات مهم را استخراج کرده و ادله کافی برای اثبات حق و در برخی موارد برای اثبات بی گناهی موکل خود را بیابد. مسلم است که انجام چنین مواردی نیاز به هوشیاری و تیزبینی بسیاری دارد. 

در واقع بهترین وکیل در ارومیه فردی است که می تواند بهترین راه حل های قانونی را برای حل مشکل موکل خود پیدا کند. انجام چنین وظایفی مستلزم داشتن معلوماتی در مورد قوانین و مقررات حقوقی و آشنایی با ماده و تبصره های آن می باشد. این وکیل می تواند در صورتی که شما محق باشید از حقوق شما دفاع نماید.

بهترین وکیل در مهاباد چه کسی است؟

دلایل مراجعه به بهترین وکیل در مهاباد 

گفته شد که به دلیل تخصصی بودن کار وکالت باید فردی که تجربه و دانش این کار را دارد مسئول انجام آن شود. طبیعی است که چنین فردی با آگاهی نسبت به مراحل و زمان انجام امورات مختلف به بهترین شکل می تواند پیگیری پرونده را انجام دهد. این موضوع سبب انجام اصولی روال کار خواهد شد و در نتیجه احتمال کسب نتیجه مطلوب بیشتر خواهد بود.  

توجه به نکات مهمی که ممکن است از نظر ما اهمیتی نداشته باشد از دیگر مواردی است که توسط وکیل انجام می شود. این نکات در برخی از پرونده ها می تواند کلید حل پرونده باشد. قطعا چنین مواردی سبب تسریع در روند دادرسی پرونده و افزایش احتمال موفقیت می باشد. با داشتن وکیل می توان از بروز مشکلاتی مانند تنظیم نادرست دادخواست و یا پیگیری حقوق خود از مراجع غیر مرتبط جلوگیری کرد. به همین ترتیب با کمک وکیل می توان از طولانی شدن فرآیند دادرسی پرونده جلوگیری نموده و زودتر به نتیجه رسید. 

مطابق با بررسی های انجام شده تعداد زیادی از دعاوی که در دادگاه ها مطرح می شود، بی منطق هستند. در صورت مراجعه به وکیل افراد نسبت به حقوق قانونی خود مطلع شده و در صورت منطقی نبودن دادخواست از پیگیری آن خودداری می کنند. به این شکل از هدر رفتن بیهوده وقت، انرژی و هزینه هم جلوگیری می شود. 

10 تا از بهترین وکیل در مهاباد را بشناسید! 

کاروان شافعی 

کاروان شافعی

آقای کاروان شافعی پس از دریافت مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه آزاد تبریز، تحصیلات خود را در رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 34819 صادره از قوه قضاییه هستند. ایشان با مرکز تعویض پلاک خودرو و برخی از بانک ها به عنوان کارشناس حقوقی و وکیل همکاری داشته اند. آقای شافعی همچنین مدرس کارشناسان حقوقی دفتر خدمات الکترونیک قضایی نیز می باشند. ایشان حدود 10 سال سابقه وکالت دارند که در این مدت پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده، اعسار و جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها و شهرداری 

آدرس: آذربایجان غربی، مهاباد، خیابان صلاح الدین ایوبی شرقی، جنب هتل مکریان، ساختمان مولایی 

شماره تماس: 09144425808 

زیبا قیاسی 

زیبا قیاسی

خانم زیبا قیاسی وکیل پایه یک دادگستری می باشند که در حال حاضر در مهاباد مشغول به فعالیت می باشند. ایشان در طول 5 سال سابقه وکالت خود پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. سابقه درخشان خانم قیاسی سبب شده است که ایشان به عنوان بهترین وکیل مهاباد شناخته شوند. شجاعت، ذکاوت و تلاش مستمر ایشان برای دفاع از موکلین سبب جلب رضایت مراجعه کنندگان ایشان شده است. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم تجربه و تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری حقوقی 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، ثبتی، کیفری و ملکی 

آدرس: آذربایجان غربی، مهاباد 

شماره تماس: 09144809637 

طاهر مصطفی 

طاهر مصطفی

آقای مصطفی یکی  از وکلای مورد اعتماد مردم در شهر مهاباد می باشند. ایشان موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک به شماره 21243 از کانون وکلای دادگستری می باشند. طاهر مصطفی در زمینه وکالت دعاوی اجراییات، اجرای احکام، اجرای ثبت، ابطال اسناد تجاری، اعسار، اثبات بلوغ، حجر و قیومیت تخصص دارند. تعداد زیادی از پرونده ها با وکالت ایشان در دادگاه های مهاباد با پیروزی به پایان رسیده اند. ایشان آمادگی ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف به مراجعه کنندگان را دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • نگارش انواع اوراق قضایی 
 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها 
 • ارائه مشاور حقوقی حضوری و غیر حضوری 

شماره تماس: 09352461569 

فواد عربی 

فواد عربی

آقای عربی دانشجوی دکتری تخصصی حقوق کیفری و جرم شناسی می باشد. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کاون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی هستند. فواد عربی مدرس دانشگاه و عضو هیات علمی دانشگاه می باشند که در جهت تربیت وکلای متخصص تلاش می نمایند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی و تجربیات خود به دفاع از موکل می پردازند و به عنوان بهترین وکیل در مهاباد معرفی می شوند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اوراق قضایی از جمله شکوائیه و دادخواست 
 • تخصص در دعاوی خانواده، اعسار، تصادفات، دعاوی ثبتی، ملکی و شهرداری 

آدرس: مهاباد، خیابان طالقانی، ساختمان سردار، طبقه 2، واحد 1 

شماره تماس: 04422239766 

مهدی وکیل نژاد 

مهدی وکیل نژاد

مهدی وکیل نژاد را می توان به عنوان یک وکیل خوب و با تجربه در مهاباد معرفی نمود. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و هم اکنون هم در شهر مهاباد به ارائه خدمات حقوقی به مردم مشغول هستند. تلاش ایشان همواره در جهت احقاق حق موکل بوده و همین موضوع هم سبب جلب رضایت و اعتماد مردم شده است. آقای وکیل نژاد جزو مشاوران حقوقی برجسته نیز هستند که بسیاری از مشکلات مراجعین با مشاوره های مفید ایشان حل و فصل شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • نگارش دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها 

آدرس: مهاباد، خیابان صلاح الدین ایوبی غربی، رو به روی قنادی تشریفات، ساختمان خالکی، واحد 4 

شماره تماس: 09141840031 

منیره ایران پور 

منیره ایران پور

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی فعال در مهاباد هستند. خانم ایران پور تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده اند و به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل در مهاباد شناخته شده اند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه نموده و یا به صورت آنلاین و تلفنی با ایشان ارتباط برقرار نماید. درصد بالای موفقیت منیره ایران پور نشانه تجربه و اطلاعات حقوقی بالای این وکیل با تجربه است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • نوشتن لایحه های قضایی 
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: آذربایجان غربی، مهاباد، خیابان طالقانی شرقی، نبش چهار راه سید نظام، ساختمان شماره 111، طبقه 1 

شماره تماس: 09144423746 

سالار سیدی 

سالار سیدی

آقای سیدی فارغ التحصیل رشته حقوق و وکیل پایه یک دادگستری می باشند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی نیز هستند. سالار سیدی توانسته اند بخش اعظمی از پرونده های تحت وکالت خود را با پیروزی به پایان رسانده اند. پشتکار، شهامت و عدالت خواهی ایشان سبب رضایت مردم از آقای سالار سیدی شده است. مشاوره های حقوقی این وکیل با تجربه بسیار راه گشا واقع شده اند و منجر به حل مشکلات مراجعه کنندگان شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، دعاوی تجاری و مالی 
 • تخصص در دعاوی ملکی، اختلاف در مالکیت، الزام به تنظیم سند و تخلیه  

آدرس: مهاباد، خیابان جمهوری اسلامی، رو به روی بانک ملی مرکزی 

شماره تماس: 09141431270  

یوسف نادری

یوسف نادری

آقای نادری فارغ التحصیل رشته حقوق هستند و در حال حاضر در مهاباد مشغول وکالت می باشند. ایشان سابقه درخشانی را در وکالت دعاوی مختلف دارند که از مهارت ایشان در وکالت نشات می گیرد. امکان مراجعه حضوری و آنلاین در دفتر وکالت ایشان برای مراجعین فراهم شده است. آقای یوسف نادری سعی دارند از حقوق موکلین خود حمایت کرده و نتیجه دلخواه وی را کسب نمایند. ایشان به دلیل صداقت، مسئولیت پذیری و پشتکار مورد اعتماد مردم می باشند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قرارداد
 • نگارش اوراق قضایی مانند شکوائیه و دادخواست
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی

آدرس: مهاباد، خیابان طالقانی شرقی، پاساژ شریف زاده، طبقه آخر

شماره تماس: 09144425498

نشانه های با تجربه بودن بهترین وکیل در مهاباد 

با توجه به برخی ویژگی ها و رفتارهای یک وکیل می توان به با تجربه بودن او پی برد. از جمله این نشانه ها این است که یک وکیل خوب و با تجربه، شنونده خوبی است. وکیلی که با دقت به سخنان شما گوش داده و در برخی موارد نکته برداری می نماید وکیلی با تجربه است. زیرا بهترین راه حل پرونده، شنیدن سخنان افراد درگیر در آن است.  

از دیگر نشانه های بهترین وکیل در مهاباد این است که وی به موکل خود قول می دهد تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق او انجام می دهد، اما یک وکیل خوب هیچ گاه نتیجه دادگاه را تضمین نمی کند زیرا می داند عوامل بسیاری در دادرسی پرونده موثر است و می تواند بر رای صادر شده از دادگاه اثر بگذارد. 

یک وکیل خوب اعتماد به نفس دارد اما خودخواه و خودبین نیست. او واقع بینانه پرونده را بررسی کرده و نظر خود را اعلام می نماید. وکیل حرفه ای هیچ وقت اجازه نمی دهد که احساسات شخصی بر منطق او اثر بگذارد. وی با احتیاط عمل کرده و تمام توان خود را برای حمایت از موکل خود به کار می گیرد. 

نشانه های با تجربه بودن بهترین وکیل در مهاباد

تفاوت دعاوی حقوقی و کیفری 

دعاوی مطروحه در مراجع قضایی به دو دسته دعاوی حقوقی و کیفری تقسیم می شوند. این دو نوع پرونده ها تفاوت هایی با یکدیگر دارند از جمله این که در دعاوی حقوقی، حقوق افراد مورد تجاوز قرار گرفته و باید توسط فرد مقابل جبران شود اما جرم انگاری اتفاق نیفتاده است. در حالی که در دعاوی کیفری جرم انگاری شده است. 

فردی که دادخواست را مطرح می کند در دعاوی حقوقی خواهان نامیده می شود، این فرد در دعاوی حقوقی به عنوان شاکی شناخته می شود. فردی که دعوا بر علیه او مطرح می شود در دعاوی حقوقی، خوانده و در دعاوی کیفری، متشاکی نامیده می شوند.  ثبت شکایت در دعاوی حقوقی دادخواست و در پرونده های کیفری شکوائیه نام دارد. مرجع رسیدگی به این دو نوع دعاوی هم با یکدیگر متفاوت است. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در مهاباد را به شما معرفی نمودیم. وکیل خوب باید نسبت به قوانین و همچنین وظایف خود مطلع باشد. مراجعه به وکیل سبب پیشگیری از انجام امورات نادرست و غیر اصولی شده و از طولانی شدن پیگیری پرونده جلوگیری می کند. وکیل خوب با تجربه است و از طریق رفتارهای وکیل می توان به این تجربه پی برد. پرونده های موجود در مراجع قضایی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می شوند که دارای نامگذاری، روش های پیگیری و نتایج مختلفی هستند. امیدواریم مطالب بیان شده در جهت شناخت بهترین وکیل به شما عزیزان کمک کرده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن پیشنهاد و انتقاد در سایت وکیل چی منتظر شما عزیزان هستیم.      

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا