وکیل

10 تا از بهترین وکیل در لنگرود⭐【سال1403】⚖️

هدف از این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در لنگرود است، اگر به شناخت یک وکیل خوب در این شهر نیاز دارید با ما همراه باشید. همه انسان ها در هنگام بروز مشکلات به دنبال راه حل مناسب و سریع برای حل آن ها هستند. زمانی نیز که فردی مورد شکایت شخصی دیگر قرار می گیرد و یا به دلیل تضییع حقوق خود شکایتی را بر علیه فردی دیگر تنظیم می کنند، باید به فردی که در این زمینه خبره است رجوع کند. فرد متخصص در این زمینه، وکیلی است که دارای دانش و مهارت کافی است که می تواند شما را به هدف خود یعنی احقاق حق برساند.  

بهترین وکیل در لنگرود کیست؟ 

وظیفه یک وکیل قضایی دفاع از موکل خود در برابر قانون است، پس برای انجام این وظیفه باید دارای تحصیلات و مدارک مورد نیاز باشد. یک وکیل برای عملکرد مثمر ثمر در محاکم قضایی باید به قوانین حقوقی کشور به طور کامل اشراف داشته باشد. لازمه این تسلط، تحصیل در رشته های مرتبط می باشد، اما این شرط لازم است و شرط کافی برای موفقیت در این مسیر، انجام مطالعات حقوقی همیشگی با هدف به روز بودن اطلاعات است. 

بهترین وکیل در لنگرود، هدف خود را دفاع از حق قرار می دهد و برای رسیدن به این هدف تمام توان خود را به کار می گیرد. این وکیل با تکیه بر دانش، اطلاعات و تجربیات خود اقدامات لازم را انجام داده و کمک می کند تا موکل با صرف کمترین زمان و هزینه بتواند حق خود بگیرد.  

بهترین وکیل در رشت وظایف مختلفی دارد که باید نسبت به انجام آن ها متعهد باشد. در شغل وکالت زمان انجام امور اهمیت زیادی دارد و باید هر اقدامی در زمان مناسب خود انجام شود تا نتیجه خوبی را به همراه داشته باشد، در غیر این صورت بی فایده می باشد.  

بهترین وکیل در لنگرود کیست؟

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل در لنگرود 

در هنگام برخورد با مشکلات مختلفی که نیاز به راهنمایی های یک وکیل دارند باید در انتخاب وکیل دقت کنیم تا بهترین آن ها را انتخاب نماییم. همان طور که می دانیم وکلا دارای حوزه های تخصصی هستند و برای یافتن بهترین وکیل در گیلان باید به دنبال وکیل متخصص در مورد موضوع پرونده خود باشیم. چه بسا وکیلی در دعاوی خانواده بسیار سابقه خوبی داشته باشد و موفقیت های بسیاری کسب کرده باشد اما در زمینه دعاوی ملکی نتواند حق موکل خود را بگیرد. 

حتما توجه شود که وکیل دارای پروانه وکالت پایه یک باشد تا برای وکالت محدودیتی نداشته باشد. بررسی نتایجی که وکیل در پرونده های قبلی خود به دست آورده است از جمله نکاتی است که باید به آن توجه نمود. درصد موفقیت یک وکیل نشانه توانایی و تخصص او می باشد. دقت و ریز بینی وکیل در نتیجه حاصل از دعوا بسیار تاثیر گذار است، پس در جلسه معارفه با وکیل حتما به ریز بینی او توجه داشته باشید. از دیگر موارد مهم در انتخاب وکیل، صحبت کردن در مورد حق الوکاله اوست، این مبلغ باید منصفانه بوده و برای موکل هم قابل پرداخت باشد.  

10 تا از بهترین وکیل در لنگرود را بشناسید! 

ایمان داداش خواه 

ایمان داداش خواه 

آقای ایمان داداش خواه وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی، دارای کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی، نماینده وکلای کانون وکلا در شهرستان لنگرود و یکی از وکلای خبره در وکالت دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری و … هستند.

برخی از سوابق ایشان:

 • نماینده سه دوره وکلای کانون وکلا در شهرستان لنگرود
 • عضو کمیسیون رفاه سابق
 • عضو کمیسیون نظارت

آدرس دفتر: لنگرود، جنب مسجد جامع، پاساژ معبودی، طبقه دوم

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای ایمان داداش خواه، با شماره زیر تماس بگیرید:

شماره تماس: 09112452701

پوریا فرخ نیا

جناب آقای پوریا فرخ نیا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی عضو رسمی مرکز وکلای قوه قضاییه با سال‌ها تجربه و سابقه درخشان در وکالت تخصصی و مشاوره حقوقی دعاوی و پرونده‌های املاک و اراضی(ملکی ثبتی) خانواده، تجاری و کیفری و آمار بالای پرونده‌های موفق و پیروزی در دعاوی تخصصی و احقاق حقوق شمار بسیاری از مراجعه کنندگان موجبات رضایت خاطر بسیاری از مراجعین و موکلین خود را فراهم آورده است.
ایشان سالها به عنوان وکیل متخصص، حرفه ای و با اخلاق و با تجربه دارای اعتبار بالا و سابقه درخشان در کسوت شریف وکالت می باشند. آقای وکیل پوریا فرخ نیا در سال‌های متمادی به جهت دفاع حرفه ای در دادگاه ها، صداقت، هوش و ذکاوت و تخصص بالا در امر وکالت، به عنوان بهترین وکیل لنگرود شناخته می‌شوند.

سوابق کار:

 • دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی قوه قضاییه
 • مشاور حقوقی شرکت‌های تجاری و بازرگانی
 • دارای گواهی تخصصی در دعاوی ملکی و اراضی ملی تغییر کاربری اراضی با سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور و تغییر کاربری اراضی زراعی و باغ ها)
 • دارای مدرک مهارت و گواهینامه بین‌المللی در زمینه علوم کشاورزی مدرن و مطالعات تغییر کاربری اراضی زراعی
 • دارای چندین سال سابقه تدریس در آموزشگاه فنی و حرفه‌ای
 • مشاور حقوقی اصحاب فرهنگ و رسانه بازیگران و ورزشکاران
 • تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین‌المللی
 • مهارت در مذاکرات تجاری بین المللی

تحصیلات:

 • دارای مدرک حقوق قضایی از دانشگاه معتبر و پروانه وکالت پایه یک و مشاوره حقوقی و گواهی تخصصی دعاوی ملکی و اراضی و املاک شمال کشور ( Specialized real estate certificate )

تجارب:

 • سالها سابقه وکالت و مشاوره حقوقی در انواع دعاوی ملکی و منابع طبیعی (اراضی ملی و مستثنیات شمال کشور) و دعاوی خانواده ، تجاری و کیفری
 • ارائه بیش از هزاران مشاوره حقوقی در واحد معاضدت مرکز وکلای قوه قضاییه
 • پژوهشگر حوزه دعاوی اراضی و املاک و منابع طبیعی شمال کشور

آدرس: لنگرود، خیابان مدرس، روبروی باغ ملی، پاساژ بنی هاشمی، طبقه سوم، دفتر وکالت وکیل فرخ نیا

شماره تماس:

09114330455

اسفندیار ناظمی 

اسفندیار ناظمی

از وکلای توانا و معروف استان گیلان می توان از آقای اسفندیار ناظمی نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 1163 هستند که حدود یک دهه است به وکالت مشغول هستند. آقای ناظمی در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل برخی از پرونده ها شده و به دنبال آن رضایت موکلین را به همراه داشته است. 

تخصص و مهارت: 

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی 
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • تخصص در دعاوی مالی، تجاری، داوری و چک و سفته  

خدیجه رحمانیان 

خدیجه رحمانیان

خانم خدیجه رحمانیان تحصیل کرده رشته حقوق و دارنده پروانه وکالت به شماره 1101 از کانون وکلا هستند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان هستند که سال ها است در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم لنگرود فعالیت می کنند. ایشان موفق شده اند با سواد حقوقی بالا و توان به کار گیری آن کارنامه کاری موفقی داشته باشند و در دسته بهترین وکیل در لنگرود قرار بگیرند. اخلاق خوب، تعهد، انصاف و مسئولیت پذیری از ویژگی های این وکیل با تجربه می باشد. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست ها 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: لنگرود  

حسن عشوری 

حسن عشوری

یکی دیگر از وکلای خوب فعال در استان گیلان و شهر لنگرود آقای حسن عشوری است که پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک به شماره 1088 شده اند. ایشان چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان همچنین توانسته اند تعدادی از دعاوی را نیز با مشاوره حقوقی به صلح و توافق برسانند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی حقوقی مانند سفته، اجرت المثل، الزام به تنظیم سند و دعاوی بانکی 
 • وکالت پرونده های کیفری قتل، کلاهبرداری، جرایم اقتصادی، خیانت در امانت، مواد مخدر و سرقت 

آدرس: لنگرود 

سهیل خیزآب 

سهیل خیزآب

آقای خیزآب وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در دعاوی مختلف مانند اعسار، طلاق توافقی، مهریه، املاک، چک و سفته، داوری و شهرداری هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 1083 و عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان هستند. جناب آقای خیزآب تبحر خاصی در پیگیری پرونده ها دارند و با توجه به آشنایی با روال بررسی پرونده های مختلف بسیاری از آن ها را به نتیجه مثبت رسانده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح و دادخواست ها 
 • مشاوره آنلاین، غیر حضوری و تلفنی 
 • پذیرش پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی 

آدرس: لنگرود 

لیلا هاشمی 

لیلا هاشمی

سرکار خانم لیلا هاشمی یکی دیگر از وکلای خوب استان گیلان هستند که در لنگرود به فعالیت حقوقی می پردازند. پروانه وکالت شماره 158 متعلق به ایشان است که از کانون وکلا صادر شده و ایشان پس از دریافت آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نموده اند. خانم هاشمی بسیار باهوش و ذکاوت هستند و به همین دلیل هم می توانند بسیاری از پرونده های پیچیده را حل و فصل نمایند. مشاوره حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب جلب رضایت برخی از موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و دادخواست ها 
 • نگارش انواع شکوائیه و دفاعیه 
 • پذیرش وکالت پرونده های مختلف حقوقی و کیفری 

آدرس: لنگرود، شریعتی، رو به روی مسجد جامع، مجتمع نیک دوست، طبقه دوم، واحد 7 

اسماعیل وکیل رودپشتی 

اسماعیل وکیل رودپشتی

آقای اسماعیل وکیل هم از دیگر وکلای خوب و شناخته شده هستند که موفق شده اند پروانه وکالت پایه یک به شماره 789 را دریافت نمایند. ایشان به علت آشنایی با مراحل و نحوه پیگیری پرونده های مختلف توانسته اند سابقه درخشانی را برای خود بسازند. وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود اما در پرونده های کلاهبرداری، سرقت، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تهیه اوراق قضایی مختلف   
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 

آدرس: لنگرود 

پوریا فرخ نیا 

پوریا فرخ نیا

آقای فرخ نیا دانش آموخته رشته حقوق قضایی هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعالیت می کنند. ایشان سال ها است که در این حرفه فعالیت می کنند و با سابقه درخشان خود موفق شده اند پرونده های بسیاری را وکالت نمایند. همکاری با شرکت های تجاری و بازرگانی مختلف به عنوان مشاور حقوقی در سابقه کاری ایشان به چشم می خورد. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده ای تحت وکالت شان نشانه تخصص و دانش بالای ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • تسلط بر تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللی 
 • وکالت دعاوی خانواده مانند ارث و میراث و سرپرستی 
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند الزام به تنظیم سند و اختلاف در مالکیت 

آدرس: لنگرود، خیابان مدرس، رو به روی باغ ملی، پاساژ بنی هاشمی، طبقه سوم 

کبری نوروزی دهسری 

کبری نوروزی دهسری

خانم نوروزی را می توان در زمره وکلای خوب و مورد اعتماد مردم در لنگرود قرار داد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری استان گیلان هستند. ایشان توان و دانش بالایی در وکالت و دفاع از موکل خود دارند و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار می گیرند. نمی توان از موفقیت های ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی چشم پوشی نمود. سرکار خانم نوروزی در تمامی حوزه ها پرونده های مختلف را می پذیرند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تنظیم لوایح و دادخواست 
 • مشاوره حقوقی تخصصی 

آدرس: لنگرود، خیابان امام خمینی، نبش سه راه جاده چمخاله، مجتمع دکتر طاهرزاده، طبقه سوم 

آیا تعرفه خاصی برای حق الوکاله وجود دارد؟ 

هر ساله تعرفه مشخصی برای حق الوکاله دعاوی مختلف توسط کانون وکلا تهیه و منتشر می شود. اما معمولا حق الوکاله با این تعرفه متفاوت و مطابق توافق طرفین است. در واقع یک وکیل با توجه به موارد مختلفی که در هر پرونده وجود دارد، مبلغی را در نظر می گیرد و در صورتی که مورد رضایت موکل باشد، همان مبلغ در قرارداد بهترین وکیل در لنگرود قید می شود.  

اما طبیعی است که نوع پرونده و شرایط آن در میزان دستمزد تاثیر می گذارد. برخی پرونده ها ساده هستند و حتی ممکن است در یک جلسه به نتیجه برسند. اما برخی دعاوی خصوصا در زمینه دعاوی ملکی و کیفری بسیار پیچیده هستند به طوری که ممکن است سال ها زمان ببرند. مسلما دستمزد وکیل در این دو نوع پرونده متفاوت خواهد بود.  

ناگفته نماند هر وکیلی متناسب با تجربه، مهارت، تخصص و سابقه کاری خود دستمزد خاص خود را دارد و در این خصوص نمی توان مبلغ و تعرفه دقیقی را تعیین نمود. در صورتی که در پرونده هزینه های جانبی مانند ایاب و ذهاب خاصی برای وکیل وجود داشته باشد، پرداخت این هزینه ها به عهده موکل می باشد. 

ایا تعرفه خاصی برای حق الوکاله وجود دارد؟

دلایل جذابیت شغل وکالت  

وکالت یکی از شغل های پرطرفدار و البته پردرآمد می باشد که همین درآمد یکی از دلایلی پرطرفدار بودن آن است. در واقع وکیلی که بتواند سابقه کاری درخشانی داشته باشد می تواند در آمد چشم گیری نیز داشته باشد.  علاوه بر بحث درآمد، وکلا پرستیژ کاری بالایی نیز دارند و جزو شغل های با کلاس کاری بالا محسوب می شود. بهترین وکیل در لنگرود دارای چنین موقعیتی است و از مزایای این شغل بهره مند است.

وکلا از موقعیت اجتماعی بالایی برخوردار هستند و مورد احترام و تایید مردم قرار می گیرند. به همین دلایل افراد زیادی تمایل دارند در این زمینه فعالیت کنند. اما باید دانست رسیدن به این نتایج در صورتی است که فرد بتواند توانایی های بالایی را از خود نشان دهد و به شهرت برسد. البته در کنار تمام این مزایا دشواری هایی از قبیل سر و کار داشتن با افراد مجرم، تهدید و گذشتن از سد آزمون وکالت را هم یادآور شد. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در لنگرود را به شما معرفی نمودیم. وکیل خوب می تواند موکل را به هدف خود برساند و از او برای احقاق حق خود حمایت نماید. این وکیل برای انجام امورات محوله خود باید تحصیلات و تجربه مورد نیاز را داشته باشد. اما هرچه تخصص و مهارت او بیشتر شود، احتمال موفقیت موکل او نیز بیشتر شده و حق الوکاله بالاتری را هم مطالبه می نماید.

امیدواریم مطالب جمع آوری شده برای عزیزانی که به دنبال بهترین وکیل در لنگرود هستند مفید و آموزنده بوده باشد. در صورت بروز مشکلات می توانید با وکلای معرفی شده تماس گرفته و از ایشان راهنمایی بگیرید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا