وکیل

10 تا از بهترین وکیل در کیانشهر❤️【سال1403】⚖️

فردی که به دلیل اختلافات گوناگون به محاکم قضایی مراجعه می نماید، به دنبال راه حلی برای به سرانجام رساندن اختلافات می باشد. وکیل متخصص در حوزه دعوای موبوطه، بهترین شخصی است که می تواند به این فرد کمک کند. اما این شخص باید بداند که بهترین وکیل در کیانشهر چه کسی است. همچنین وی نیازمند آشنایی با ویژگی بهترین وکیل در کیانشهر می باشد. برای کسب اطلاعات در این زمینه، در این مطلب از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در کیانشهر چه کسی است؟

بهترین وکیل فردی مسلط بر مواد و تبصره های قانونی که با تنظیم قراردادی اصولی، وکالت موکلین خود را به عهده می گیرد. این فرد بسیار با تجربه بوده و در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری وکالت نموده است. در همین راستا توانسته تجربیات مفیدی را برای به ثمر رساندن دعاوی به دست آورد. همین تجربیات زمینه موفقیت و کسب پیروزی را برای وکیل و موکل او فراهم می نماید.

بهترین وکیل در کیانشهر، بهترین مسیر را برای پیگیری پرونده می یابد و شانس موفقیت موکل را بالا می برد. یک وکیل خوب و موفق، همواره به توانایی های خود متکی است و با اخلاق و برخورد مناسب و حرفه ای، اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب می نماید. بهترین وکیل در عبدل آباد، منافع خود را در گرو منافع موکل می داند و به همین جهت، تمام قوای خود را برای کسب نتیجه دلخواه او به کار می گیرد.

بهترین وکیل در کیانشهر چه کسی است؟

موارد مشاوره با بهترین وکیل کیانشهر

یکی از راه های مثمر برای کاهش ایجاد پرونده های حقوقی و کیفری، مراجعه به وکلا برای دریافت مشاوره است. دریافت مشاوره، هزینه زیادی ندارد، اما به طور چشم گیری منجر به کاهش مشکلات آتی و خسارات بعدی خواهد شد. ایجاد و گسترش فرهنگ مشاوره باعث کم شدن محسوس تعداد پرونده های موجود در دادگاه ها خواهد شد.

بهترین وکیل در کیانشهر، برای هر گونه از معاملات و مراودات، قوانین و قراردادهای اصولی را تنظیم می نماید. محدودیتی برای دریافت مشاوره وجود نخواهد داشت و هر فردی در تمامی حوزه های خانواده، ملکی، مالی و غیره می تواند به یک وکیل خبره، مراجعه نموده و مشاوره دقیق دریافت کنند.

زمان مراجعه به این وکیل هم موضوع مهمی است که بهتر است قبل از هر گونه اقدام صورت بگیرد. رعایت این موضوع، سبب بهبود کیفیت زندگی افراد و کاهش هزینه هایی خواهد شد که در هنگام بروز مشکلات به آن ها تحمیل می شود.

10 تا از بهترین وکیل در کیانشهر را بشناسید!

کیوان امینی

کیوان امینی

جناب آقای کیوان امینی، وکیل پایه یک دادگستری در استان تهران هستند که در حال حاضر در محله کیانشهر فعالیت می کنند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و وکالت را شروع کردند. آقای امینی وکیل و مشاور حقوقی بسیاری از شرکت ها و موسسات بوده اند و وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف را می پذیرند. ایشان سال ها سابقه وکالت دارند و در این مدت پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • پذیرش دعاوی مالی، تجاری و قراردادها
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی، لوایح و دادخواست ها

آدرس: تهران، خیابان آزادی، خیابان بهزاد، پلاک 12

سید سپهر میر حسینی

سید سپهر میرحسینی

جناب آقای سید سپهر میرحسینی جزو وکلای خوب و توانمند استان تهران هستند که سال ها است در کیانشهر به وکالت می پردازند. ایشان مشاوره های ارزشمندی را به مراجعین خود ارائه نموده اند که سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از آن ها شده است. وکیل میر حسینی با به کارگیری معلومات حقوقی و تجربیات خود توانسته اند تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت را با نتایج مطلوب به پایان برسانند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند که توانسته اند عنوان بهترین وکیل در کیانشهر را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده، حضانت فرزندان و مهریه
 • پذیرش دعاوی مالی و تجاری مانند قراردادها و اختلافات مالی
 • تخصص در وکالت دعاوی املاک مانند اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر

آدرس: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، بلوار فردوس شرق، بین احمدی و زمانی، جنب شیرینی فروشی روژان، پلاک 43، واحد 7 و 8

شیرین شاه منصوری

شیرین شاه منصوری

خانم شاه منصوری فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که سال ها است به عنوان وکیل دادگستری به ارائه خدمات حقوقی به مردم کیانشهر مشغول می باشند. ایشان بسیار باسواد، مورد اعتماد، صبور، تلاش گر و مسئولیت پذیر هستند. سرکار خانم شیرین شاه منصوری با وکالت های موفق در زمینه های مختلف، نشان داده اند سواد حقوقی و تجربه وکالت کلیه دعاوی را دارند. ایشان در زمینه مشاوره هم موفق عمل نموده و پرونده های بسیاری را به صلح رسانده اند. وکیل شاه منصوری توانسته اند درصد بالایی از دعاوی تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده و اعتماد موکلین را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و شکوائیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی،  خارجی و بین المللی

آدرس: تهران، کیانشهر شمالی

امیر حسین ابراهیمی

امیرحسین ابراهیمی

جناب آقای ابراهیمی جزو وکلای خوب استان تهران هستند که در کیانشهر به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان امکان دریافت مشاوره های حقوقی را به صورت غیر حضوری برای موکلین خود فراهم نموده اند. آقای امیرحسین ابراهیمی، طی دوران وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. ایشان به دلیل اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری در بین مردم به محبوبیت رسیده اند و به عنوان بهترین وکیل در کیانشهر شناخته شده اند. این وکیل با تجربه در ارائه مشاوره های حقوقی هم عملکرد مناسبی داشته و موفقیت های چشم گیری کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده، مهریه و طلاق
 • تنمظیم اوراق قضایی مختلف و قراردادها
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی

آدرس: تهران، کیانشهر جنوبی، بلوار شهید بروجردی، خیابان ابراهیمی، خیابان قره داغی

زهرا فتوحی

زهرا فتوحی

سرکار خانم زهرا فتوحی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشند که در استان تهران و کیانشهر فعال هستند. ایشان در وکالت دعاوی خانواده، انواع طلاق، اجرت المثل، تملک آپارتمان ها، تخلیه و سرقفلی تسلط بیشتری بر قوانین دارند. خانم فتوحی با تکیه بر سواد حقوقی و مهارت های خود موفق به کسب نتایج مطلوب در پرونده های تحت وکالت خود شده اند. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود موفقیت های قابل قبولی کسب کرده و سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی خانواده مانند نفقه و طلاق
 • تنظیم قراردادهای تجاری، داخلی، خارجی و بین المللی
 • تخصص در دعاوی جهاد کشاورزی، موجر و مستاجر و غیره

آدرس: تهران، افسریه، بیست متری افسریه

ویژگی های بهترین وکیل در کیانشهر

یک وکیل زمانی می تواند به عنوان بهترین در حرفه خود شناخته شود که بتواند موفقیت های قابل قبولی را کسب کند. پیروز شدن در دادگاه های مختلف، مستلزم داشتن ویژگی های گوناگونی است که در این قسمت به آن ها اشاره می نماییم. آن چه که مسیر پرونده را مشخص می کند، دادخواست ها و شکوائیه های اولیه است. پس وکیل باید در نگارش و تدوین اوراق قضایی تسلط کافی داشته باشد.

قدرت بیان و سخنوری هم از دیگر خصوصیاتی است که وکیل به آن نیاز دارد. وکیل باید بتواند دادگاه را قانع کند که حق با موکل او است و این حقوق را احیا نماید. این اهداف تنها با احاطه کامل بر مقررات حاکم بر کشور میسر می شود. صداقت از بارزترین خصایل یک وکیل موفق است. وی باید با موکلین خود در نهایت صداقت رفتار نموده و هر آن چه که از پرونده و نتایج آن برداشت می شود را به اطلاع موکل برساند.

ویژگی های بهترین وکیل در کیانشهر

وکالت نامه

وکالت نامه، یک توافق نامه است که گویای وکالت وکیل می باشد و طی آن موکل اعلام می دارد که وظایف اشاره شده در وکالت نامه را به وکیل سپرده است. حضور وکیل دادگستری در دادگاه ها و دفاع از موکل، منوط به ارائه وکالت نامه می باشد. این قرارداد حاوی اطلاعاتی مانند مشخصات وکیل و موکل، تعهدات آن ها، هزینه وکیل و تمامی موارد لازم الذکر می باشد.

هر یک از طرفین در صورت داشتن شرایط خاص، باید آن را در وکالت نامه قید نمایند. وکالت نامه انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها با توجه به کاربردی که دارند، متناسب با نیاز تنظیم خواهند شد. اما نحوه تنظیم کلی آن ها یکسان است. وکالت نامه باید به امضای طرفین رسیده و هر یک از آن ها، یک نسخه از آن را در اختیار داشته باشند.

کلام آخر

وکیل نماینده قانونی موکل برای انجام امور مورد نظر و یا دفاع از او در دادگاه است. وی می تواند با دانش و مهارت های خود حقوق موکل را اثبات و احیا نماید. بهترین وکیل در کیانشهر می تواند در تمامی زمینه ها به مراجعین خود مشاوره داده و از ایجاد مشکلات بعدی جلوگیری نماید. ویژگی هایی مانند سواد، تجربه، صداقت و غیره باید در وکیل باشد تا بتواند به شهرت و محبوبیت برسد. ما در سایت وکیل چی تلاش کردیم وکلای شناخته شده در کیانشهر را به شما عزیزان معرفی نماییم. از این که ما را همراهی می کنید از شما کمال تشکر را داریم. آیا می توان برای تنظیم قراردادهای کاری به وکلا مراجعه نمود؟ پاسخ های خود را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

دکمه بازگشت به بالا