وکیل

10 تا از بهترین وکیل در عبدل آباد⚡【سال1403】⚖️

در هنگام بروز مشکلات حقوقی، در صورت نداشتن اطلاعات کافی، بهتر است به یک وکیل مجرب مراجعه کنید تا بتوانید از حقوق خود دفاع کنید. آشنایی با نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل در عبدل آباد، سبب می شود که تمایل به اعطای وکالت افزایش یابد. از طرف دیگر باید بدانیم که چگونه باید بهترین وکیل در عبدل آباد را بیابیم. برای یافتن پاسخ این پرسش ها، تا انتهای این مطلب از سایت وکیل چی با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در عبدل آباد کیست؟

وکیل در لغت به معنی نماینده می باشد و در اصطلاح حقوقی به فردی گفته می شود که نماینده شخصی برای حضور در محاکم قضایی و دفاع از موکل و حقوق او می باشد. وکیل در صورتی برای دادگاه رسمیت خواهد داشت که پروانه وکالت و وکالت نامه داشته باشد. لازمه وکالت مسلط بودن بر قوانین و مقررات گوناگون کشور و استفاده از آن ها در محضر دادگاه برای دفاع از منافع موکل می باشد.

بهترین وکیل در عبدل آباد با وکالت پرونده های متعدد در حوزه تخصصی خود، تجربه کافی را به دست آورده است. وی می تواند بهترین دفاع را از موکل خود ارائه نماید. وکیل خوب و متعهد تا پایان پرونده و صدور حکم در تمامی جلسات دادگاه شرکت می کند و در کنار موکل خود خواهد بود. بهترین وکیل در نسیم شهر بسیار با اخلاق است و در فنون ارتباطی نیز مهارت بالایی دارد. ایشان می توانند روابط مفید و موثری را با موکلین خود برقرار نمایند.

بهترین وکیل در عبدل آباد کیست؟

نتایج مراجعه به بهترین وکیل در عبدل آباد

قطعا مراجعه کردن به یک وکیل خبره می تواند تاثیرات مثبتی را در نتیجه پرونده داشته باشد. از جمله این تاثیرات، افزایش شانس موفقیت پرونده می باشد. طبیعتا هنگامی که یک فرد خبره و با تجربه، پیگیری امور پرونده را به عهده بگیرد، از مسیر درست پیش خواهد رفت و نتایج قابل قبولی را نیز کسب می کند. دید مثبت دادگاه به وکلا، خصوصا وکیلی که سابقه درخشانی داشته باشد، از دیگر آثار مثبت مراجعه به یک وکیل خوب است.

تنظیم اصولی دادخواست ها سبب می شود پرونده از طریق بهترین کانال پیگیری شود. اقدامات به موقع هم منجر به بهترین عملکرد شده و در مجموع به کسب بهترین نتیجه ممکن کمک خواهند کرد. بهترین وکیل در عبدل آباد، با به کارگیری استراتژی های خود می تواند در مقابل طرف دعوا و دادخواست های او از موکل دفاع نماید. با وجود وکیل، دیگر نیازی به حضور موکل در دادگاه نخواهد بود و به این صورت از هدر رفت زمان در دادگاه ها جلوگیری خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل در عبدل آباد را بشناسید!

خیرعلی نوراله

خیر علی نوراله

از دیگر وکلای دادگستری در استان تهران می توان از آقای خیر علی نوراله نام برد. ایشان در حال حاضر در محله عبدل آباد به وکالت می پردازند. جناب آقای نوراله پس از دریافت پروانه وکالت خود شروع به وکالت دعاوی گوناگون نموده اند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی و مهارت خود بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را به سرانجام رسانده اند. خصوصیات اخلاقی ایشان مانند صداقت، هوش، ذکاوت و پشتکار سبب ثبت سابقه درخشانی شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • نگارش قرارداد های مختلف و اوراق قضایی

آدرس: تهران، شریعتی، شکوفه، بالاتر از احسانی، رو به روی پاساژ کوه نور، نبش کوچه شهید کاووسی، پلاک 139، طبقه همکف

راحله جوکار

راحله جوکار

سرکار خانم جوکار وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران و عبدل آباد هستند. ایشان با توانایی ها و وکالت های موفق خود نشان داده اند که سواد و مهارت کافی برای وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. خانم راحله جوکار صادق، معتمد، شکیبا و جسور هستند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان هم منجر به حل و فصل بسیاری از مشکلات مردم شده است. این وکیل توانا به عنوان بهترین وکیل در عبدل آباد در بین مردم شناخته شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست
 • نگارش قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون

آدرس: شهرک ولیعصر، خیابان شهید بهرامی، جنب بانک صادرات، پلاک 167، طبقه 3، واحد 11

مرضیه شرف خانی

مرضیه شرف خانی

خانم شرف خانی پس از دریافت مدرک تحصیلی خود در رشته حقوق، موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان در سال های وکالت خود تعداد زیادی از دعاوی را وکالت نموده و به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. وکالت پرونده های تعزیرات حکومتی، حدود، خانواده، مهریه، دعاوی قاچاق، اجراییات، قصاص، اسناد رسمی و تجاری توسط این وکیل خبره پذیرفته می شود. سرکار خانم مرضیه شرف خانی به دلیل کسب موفقیت های بسیار، مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری حقوقی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: شکوفه، انتهای آیت الله سعیدی، ابتدای اتوبان کاظمی، نبش سبلان

نادر غفاری

نادر غفاری

جناب آقای نادر غفاری را می توان جزو وکلای معروف استان تهران معرفی کرد که در حال حاضر در عبدل آباد مشغول فعالیت هستند. ایشان در دعاوی مختلفی مانند خانواده، مهریه، طلاق، تملک آپارتمان ها و شهرداری تسلط بالایی به قوانین دارند. این وکیل حاذق همواره برای احقاق حق موکل خود تلاش می نمایند و از هیچ اقدامی فرو گذار نیستند. آقای نادر غفاری برخی از مشکلات موکلین خود را از طریق ارائه مشاوره حقوقی حل و فصل نموده اند و عنوان بهترین وکیل در عبدل آباد را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در دعاوی خانواده و ملکی
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • مشاوره حقوقی تخصیی حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، عبدل آباد، شهرک شکوفه، 19 متری رحمان، کوچه 27، پلاک 3، طبقه همکف

پروانه صادقیان

پروانه صادقیان

سرکار خانم پروانه صادقیان وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی فعال در عبدل آباد هستند که چندین سال سابقه فعالیت دارند. ایشان در شغل خود بسیار فعال و موفق هستند که توانسته اند پروانه وکالت درجه یک را اخذ نموده و عضویت کانون وکلای دادگستری را داشته باشند. وکالت دعاوی خانواده، هویت قانونی، مهریه، طلاق، چک و سفته، کلاهبرداری، خرید و فروش اموال غیر منقول و املاک و شهرداری توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه
 • نگارش انواع دادخواست ها و قراردادها
 • وکالت دعاوی کیفری و حقوقی گوناگون

آدرس: تهران، میدان معلم، ساختمان معلم، واحد 11

چگونه بهترین وکیل در عبدل آباد را بیابیم؟

این سوال همواره برای موکلین مطرح است که چگونه و از چه طریقی باید یک وکیل خوب را شناسایی کنند. در وهله اول باید اطلاعات کاملی را از وکیل به دست آورد تا بتوان انتخاب درستی داشت. این اطلاعات را می توان از طریق کانون وکلا، سایت و یا موکلین قبلی وکیل به دست آورد. در واقع باید توجه نمود که وکیل در حوزه تخصصی پرونده ما تخصص و سابقه درخشانی داشته باشد.

حق الوکاله بهترین وکیل در عبدل آباد هم موضوع مهمی است که باید از آن مطلع بود. پس از کسب این اطلاعات لیستی از وکلا انتخاب می شود که موکل باید جلسه معارفه ای را با آن ها ترتیب دهد. طی این جلسه، موکل می بایست نظر وکیل را در خصوص پرونده و نتیجه آن و همچنین حق الزحمه مد نظر او را جویا شود، سپس با یک نتیجه گیری کلی، اقدام به انتخاب وکیل نماید.

چگونه بهترین وکیل در عبدل آباد را بشناسیم

پروانه وکالت

پروانه وکالت در واقع همان مجوزی است که به فارغ التحصیل رشته های حقوق، امکان حضور در دادگاه و وکالت را می دهد. برای کسب این مجوز، متقاضی باید در آزمون وکالت شرکت کرده و نمره قبولی را به دست آورد. برای به دست آوردن نتایج مطلوب، متقاضی وکالت باید بتواند از قوانین فرا گرفته شده استفاده نماید.

این فرد، باید مدتی را در یک دفتر وکالت، به عنوان کارآموز فعالیت نماید تا این تجربیات را بیاموزد. پس از این مرحله، نوبت به آزمون اختبار می رسد که متقاضی باید در این آزمون هم نمره قبولی را کسب نماید. در نهایت، پروانه وکالت برای فرد صادر شده و می تواند وکالت دعاوی گوناگون را بپذیرد.

کلام آخر

یک وکیل باید بتواند از حقوق موکل خود دفاع کند که این موضوع مستلزم تسلط بر قوانین کشور و استفاده از آن ها می باشد. بهترین وکیل در عبدل آباد، به اخلاقیات پایبند است و باید تلاش کند بهترین نتیجه را برای موکل کسب نماید. حضور یک وکیل از طریق انجام درست، اصولی و به موقع امورات، منجر به بالا رفتن احتمال موفقیت پرونده خواهد شد. از طرف دیگر این موضوع در وقت موکل صرفه جویی می نماید. با کسب اطلاعات در خصوص وکیل و برگزاری جلسه معارفه می توان بهترین وکیل را انتخاب نمود. تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا مطالب آموزنده ای را برای شما عزیزان تهیه نماییم. بابت همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای پیشنهادات ارزنده و کامنت های شما هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 2 =

دکمه بازگشت به بالا