وکیل

10 تا از بهترین وکیل در خلخال⚡️【سال1403】⚖️

هدف این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در خلخال است. ساکنان شهر خلخال هم مانند هر شهر دیگر، دچار اختلافات خانوادگی، ملکی، حقوقی و کیفری می شوند. در برخی مواقع، مشکلات به وجود آمده از طریق صلح و ریش سفیدی حل نخواهند شد و مستلزم مراجعه به ارگان های قضایی می باشد. اما باید به این نکته توجه کرد که در این مسیر باید به قوانین حقوقی و مدنی مسلط بود تا بتوان به موفقیت دست یافت. کمتر کسی از افراد معمولی هر شهر ممکن است اطلاعات تخصصی در زمینه حقوقی داشته باشد، در همین راستا بهتر است که از یک وکیل که دارای چنین اطلاعاتی می باشد، کمک گرفت. یک فرد خبره می تواند با تکیه بر دانش و مهارت خود، از حقوق افراد دفاع نماید.

بهترین وکیل در خلخال چه کسی است؟

اشخاص درگیر با مشکلات حقوقی، به وکیل مراجعه می کنند تا یک فرد آگاه به قوانین را در کنار خود داشته که بتواند حقوق آن ها را احیا نماید. وکیل برای تامین این هدف باید در رشته حقوق تحصیل کرده باشد. از طرف دیگر برای این که بتواند در دادگاه حضور یابد و به عنوان وکیل شناخته شود، باید با عبور از سد آزمون وکالت، موفق به دریافت پروانه وکالت شده باشد. بهترین وکیل در سرعین برای کسب تجربه، 18 ماه دوران کارآموزی را پشت سر می گذارد و می آموزد که چگونه از سواد خود در جهت دفاع از موکل استفاده کند.

در واقع، بهترین وکیل در خلخال، یک حقوق دان است که توانایی استفاده درست و به موقع از قوانین را جهت دفاع از موکل خود در محضر دادگاه دارد. این وکیل باید از جدیدترین قوانین وضع شده و همچنین از آخرین تغییرات آن ها مطلع باشد. اخلاق مداری هم جزو مواردی است که می تواند به یک وکیل در کسب شهرت، محبوبیت و تبدیل شدن به یک وکیل خوب کمک کننده باشد.

بهترین وکیل در خلخال چه کسی است؟

موارد تاثیرگذار بر حق الوکاله بهترین وکیل

یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی که به وکیل مراجعه می کنند، اطلاع از میزان هزینه ها می باشد. حق الوکاله موضوعی است که تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و نمی توان به صورت دقیق میزان آن را تعیین نمود. به همین منظور باید به وکیل مدنظر مراجعه نموده و در خصوص حق الوکاله با وی صحبت نموده و به توافق رسید. اما در مجموع می توان به موارد تاثیرگذار در این مقوله اشاره کرد.

موضوع و نوع پرونده جز موارد موثر بر هزینه وکیل است. این که پرونده مورد نظر شما حقوقی، کیفری، مالی، غیر مالی و غیره باشد، در میزان هزینه ای که باید پرداخت کنید موثر خواهد بود. تخصص، شهرت و مهارت وکیل می تواند سبب بالاتر رفتن هزینه حق الوکاله شود. هر چه وکیل با تجربه تر باشد، شانس موفقیت موکل او نیز بیشتر شده و حتی زمان مورد نیاز پرونده هم کاهش می یابد. به همین سبب، بهترین وکیل در خلخال هزینه بیشتری را برای ارائه خدمات خود دریافت می نماید.

10 تا از بهترین وکیل در خلخال را بشناسید!

علیرضا شفقت

علیرضا شفقت

از وکلای توانا و معروف استان اردبیل می توان از آقای علیرضا شفقت نام برد که در حال حاضر در شهرستان خلخال فعالیت می نمایند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 46125 از قوه قضاییه هستند. آقای شفقت حدود 6 سال است که به وکالت مشغول هستند موفقیت های چشم گیری هم به دست آورده اند. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. جناب آقای شفقت در طول سال های وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت کرده اند که درصد زیادی از آن ها با پیروزی ایشان به پایان رسیده است. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، خانواده، مهریه، طلاق و حضانت فرزندان تخصص ویژه دارند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده های خانواده و ملکی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی
 • تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: خلخال، رو به روی دادگستری

مهران سهرابی اسمرود

مهران سهرابی اسمرود

جناب آقای مهران سهرابی اسمرود جزو وکلای پایه یک دادگستری استان اردبیل هستند که به مردم خلخال خدمات حقوقی ارائه می کنند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از کانون وکلا شدند. این وکیل حاذق در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی نیز عملکرد مطلوبی را به نمایش گذاشته اند. ایشان با به کارگیری سواد حقوقی و تجربیات خود پرونده های متفاوتی را در دادگاه های این شهر وکالت نموده و به سرانجام رسانده اند. درصد بالای موفقیت در پرونده های تحت وکالت ایشان گویای توانمندی های بالای ایشان است. این وکیل با تجربه موفق به کسب عنوان بهترین وکیل در خلخال شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی مالی و تجاری
 • تخصص در پرونده های ملکی و شهرداری
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: خلخال، 17 شهریور، رو به روی اداره مخابرات

نگین رزاق پور

نگین رزاق پور

سرکار خانم رزاق پور جزو وکلای پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در خلخال به فعالیت مشغول می باشند. ایشان سال ها است به وکالت دعاوی مختلف مشغول هستند و وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی را می پذیرند. خانم رزاق پور پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. صداقت، وفاداری و عدالت جویی از ویژگی های برجسته این وکیل با تجربه است که سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان گردیده است. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل و فصل مشکلات مراجعین شده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در دعاوی خانواده، استرداد جهیزیه و اجرت المثل
 • پذیرش پرونده های ملکی، ارث و ماترک و املاک و اسناد رسمی

آدرس: خلخال، بلوار 17 شهریور، کوچه آتش نشانی

رحیم صادقی

رحیم صادقی

آقای رحیم صادقی را می توان جزو وکلای موفق و معروف اردبیل قرار داد. ایشان دارنده پروانه وکالت درجه یک و عضو رسمی کانون وکلای استان می باشند. آقای صادقی چندین سال است که در حوزه حقوقی فعالیت می کنند و در این دوران پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را وکالت نموده اند. ایشان به دلیل کسب موفقیت های بسیار در دعاوی مختلف توانسته اند لقب بهترین وکیل در خلخال را به خود اختصاص دهند . مشاوره ها و راهنمایی های ایشان سبب حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین و مراجعین ایشان شده است. تلاش، صداقت، ذکاوت و انصاف از ویژگی های بارز آقای رحیم صادقی است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی و خارجی
 • تدوین و تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله شکوائیه
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی مختلف

آدرس: خلخال، خیابان شهید بهشتی، کوچه صفا، پلاک 32

طیبه پورعزیز

طیبه پورعزیز

سرکار خانم پور عزیز فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در استان اردبیل فعالیت می کنند. ایشان همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی را در کارنامه کاری خود دارند. خانم طیبه عزیز پور دارنده پروانه وکالت پایه یک صادره از کانون وکلا هستند. ایشان حدود دو دهه است که به شغل وکالت فعالیت دارند و در زمینه دعاوی ملکی فعالیت حرفه ای دارند. این وکیل با اخلاق به دلیل داشتن ویژگی هایی چون صداقت، دقت و تیزبینی در کار خود موفق بوده و مورد اعتماد موکلین هستند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد و اظهارنامه
 • مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه

آدرس: خلخال، بلوار مصطفی خمینی، خیابان گلستان پنجم

شهریار صادقی

شهریار صادقی

یکی دیگر از وکلای فعال در خلخال جناب آقای شهریار صادقی می باشند. پروانه وکالت شماره 6925 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. آقای صادقی چندین سال در عرصه وکالت فعالیت کرده و تعداد زیادی پرونده را با نتایج دلخواه موکل خاتمه داده اند. ایشان با وکالت پرونده های خود ثابت نموده اند توانایی وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند. رزومه کاری موفق ایشان سبب شده است در میان مردم به عنوان بهترین وکیل در خلخال شناخته شوند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله الزام به تنظیم سند و شهرداری
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری، غیر حضوری و آنلاین

آدرس: خلخال، رو به روی دادگستری

معصومه شجاعی

معصومه شجاعی

سرکار خانم معصومه شجاعی هم از دیگر وکلای خوب و شناخته شده در اردبیل و خلخال هستند. ایشان موفق شده اند پروانه وکالت پایه یک را دریافت نمایند و عضو کانون وکلا نیز می باشند. خانم شجاعی با آشنایی با مراحل و نحوه پیگیری پرونده های مختلف توانسته اند موفقیت های قابل قبولی را کسب نمایند. وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود اما در پرونده های کلاهبرداری، سرقت، چک و سفته، الزام به تنظیم سند، اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر تخصص دارند. مشاوره های ایشان هم منجر به حل و فصل مشکلات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تهیه اوراق قضایی مختلف
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی 
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: خلخال، رو به روی دادگستری

لزوم دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکیل در خلخال

یکی از خدماتی که توسط وکلا ارائه می شود، مشاوره است. بسیاری از پرونده های مفتوح در دادگاه ها از طریق مشاوره و راه حل های قانونی حل و فصل می شوند و نیازی به مراجعه به دادگاه و صرف وقت و هزینه نمی باشد. در پاره ای از موارد که پرونده ها ساده تر باشند، با دریافت مشاوره ها، پیگیری پرونده آسان می شود و توسط خود موکلین قابل انجام خواهد بود.

هزینه دریافت مشاوره هم از اعطای وکالت به بهترین وکیل در خلخال کمتر است. بنابراین در دعاوی ساده راه مقرون به صرفه ای می باشد. اما در خصوص پرونده های پیچیده تر بهتر است که وکالت پرونده را به طور تمام و کمال به وکیل سپرد. زیرا در این دعاوی، منافع درگیر در پرونده، بسیار بیشتر از هزینه وکیل است و کوچک ترین اشتباه، منجر به خسارات زیادی خواهد شد. در چنین شرایطی، هزینه وکیل چندان اهمیتی ندارد.

لزوم دریافت مشاوره از بهترین وکیل در خلخال

مراجع صالح رسیدگی به دعاوی

تمامی پرونده های مختلف باید از طریق دادگاه ها و مراجع دارای صلاحیت مورد بررسی و صدور حکم قرار بگیرند. اما هر پرونده ای مرجع صالح خود را دارد که باید در همان مرجع مورد قضاوت قرار بگیرد. صلاحیت این دادگاه ها به دو صورت ذاتی و محلی نعیین می شود. صلاحیت محلی به دلیل قرار گرفتن دادگاه در حوزه جغرافیایی مشخص تعیین می شود و صلاحیت ذاتی با توجه به نوع و ذات محاکم مشخص می گردد.

با توجه به همین صلاحیت ها، دادگاه های خانواده، دادگاه عمومی، دادگاه کیفری، دادگاه انقلاب، شورای حل اختلاف و بسیاری از مراجع دیگر تاسیس شده اند که به توجه به صلاحیت و حیطه اختیارات خود به دعاوی مختلف رسیدگی می کنند.

کلام آخر

در این مقاله، لیست بهترین وکیل در خلخال را تهیه کرده و در اختیار شما قرار دادیم تا در مواقع لزوم بتوانید مشکلات خود را با کمک آن ها حل نمایید. وکیل موفق تسلط قابل قبولی بر قوانین مختلف به ویژه در حوزه تخصصی خود دارد. بهترین وکیل با توجه به موضوع پرونده و تخصص خود هزینه حق الوکاله را دریافت می نماید. می توان به جای سپردن وکالت به وکلا، از آن ها مشاوره دریافت کرد، در این حالت، موکلین می توانند با کمترین هزینه از دانش و مهارت وکلای خوب بهره مند شوند. لازم به ذکر است که هر دعوایی باید در دادگاه دارای صلاحیت خود بررسی شود. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای شما خوانندگان گرامی مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.  

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =

دکمه بازگشت به بالا