وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سرعین ⭐【سال1403】⚖️

حتما برای همه افراد پیش آمده است که با مشکلات حقوقی مختلف دست به گریبان شده باشند. با قرار گرفتن در چنین موقعیتی متوجه خواهید شد که دنبال کردن پرونده و به نتیجه رساندن آن امری تخصصی است و ممکن است به تنهایی نتوانید از عهده آن برآیید. هر کاری باید توسط فرد متخصص و با تجربه در آن حوزه انجام شود تا نتیجه خوشایندی حاصل گردد. مسائل و مشکلات حقوقی نیز از این قاعده مستثنی نیستند و باید به فرد متخصص مسائل حقوقی یعنی وکیل سپرده شوند. حال ممکن است این سوالات مطرح شود که وکیل خوب چه ویژگی هایی دارد؟ چگونه باید بهترین وکیل را شناسایی کنیم؟ بهترین وکیل در سرعین چه کسی است؟  برای یافتن پاسخ این پرسش ها تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در سرعین چه کسی است؟

وکیلی که در این مقاله مورد نظر ما است، وکیل مدافع می باشد، یعنی وکیلی که از طرف موکل خود برای دفاع از او در برابر قانون وکالت دارد. در واقع وظیفه وکیل این است که با استفاده از قوانین موجود و آگاهی خود نسبت به آن ها، بتواند برای احیای حقوق او تلاش نماید. اما برای انجام این فعالیت، دادگاه وکیلی را به رسمیت می شناسد که دارای پروانه وکالت باشد. این پروانه به دو صورت پایه یک و پایه دو صادر می گردد که وکلای پایه دو تنها در برخی از دادگاه ها و برای برخی از پرونده ها، اجازه وکالت دارند. بهترین وکیل در هر حوزه باید پروانه درجه یک را کسب نموده باشد.

بهترین وکیل در سرعین، به ویژگی های اخلاقی بارزی مزین است. وی باید به قوانین مربوط به حوزه های فعالیت خود مسلط باشد. از طرف دیگر، لازم است این وکیل بتواند این اطلاعات را بیان نماید و در واقع سخنور باشد تا امکان کسب نتایج مطلوب ایجاد شود. وکیلی که برای منافع موکلین خود همانند منافع خود تلاش کند، می تواند لقب بهترین را به دست آورد و به شهرت برسد. می توانید با مطالعه مقاله بهترین وکیل در اردبیل با سایر وکلای این شهر آشنا شوید و در صورت نیاز به آن ها مراجعه نمایید.

بهترین وکیل در سرعین چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل در سرعین

برای شناسایی یک وکیل خوب، باید ابتدا با ویژگی های آن آشنا شد. یک وکیل موفق دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • امانت داری: وکیل محرم اسرار موکل خود می باشد و باید در رازداری و امانت داری شهره باشد. در برخی پرونده ها، اطلاعات مهم و خصوصی موکل در اختیار وکیل قرار دارد که در این شرایط، امانت داری وکیل مشخص خواهد شد.
 • تجربه: یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت وکلا، داشتن تجربه است. بهترین وکیل در سرعین فردی است که با وکالت تعداد زیادی پرونده و مطالعه دعاوی مختلف، تجربیات ارزشمندی را کسب نموده باشد. تجربه شانس کسب نتیجه موافق را افزایش می دهد.
 • صداقت: وکیل موفق وکیلی است که با موکل خود صادق باشد و واقعیت پرونده و شرایط آن را برای وی بازگو نماید. وکیل صادق، در کنار حق الوکاله، به فکر حقوق موکل خود نیز می باشد.
 • روابط عمومی: روابط اجتماعی و توانایی برقراری ارتباط از ویژگی هایی است که در شغل وکالت اهمیت زیادی دارد. این خصلت سبب برقراری ارتباط درست و موثر با موکلین و پرسنل دادگاه می باشد که نتایج مثبتی را به همراه دارد.

10 تا از بهترین وکیل در سرعین را بشناسید!

مرحمت شهباززاده

مرحمت شهباززاده

جناب آقای شهباززاده در دسته وکلای معروف و توانمند استان اردبیل هستند که به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت درجه یک به شماره 639  شدند و همچنین عضو کانون وکلای استان نیز هستند. آقای مرحمت شهباززاده در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است. وکالت دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، تملک آپارتمان ها و شهرداری در تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی

آدرس: سرعین، خیابان ولی عصر، جنب بانک مسکن، ساختمان پزشکان، طبقه دوم

یوسف ارشادی

یوسف ارشادی

آقای یوسف ارشادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان اردبیل و شهر سرعین هستند. ایشان سابقه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا را دارند. وکیل ارشادی سواد حقوقی کافی برای وکالت پرونده های ثبتی، کیفری، خانواده و غیره را دارند. تخصص ایشان در پرونده های مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی، دعاوی مربوط به جواهرات و اشیاء گرانبها، املاک، الزام به تنظیم سند، شهرداری و تخلیه است. این وکیل کار آزموده موفق شده اند عنوان بهترین وکیل در سرعین را به خود اختصاص دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی حقوقی
 • ارائه مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: سرعین، جنب دادگستری

مهدی مینائی

مهدی مینائی

جناب آقای مینائی وکیل و مشاوره حقوقی اردبیل هستند که در حال حاضر در سرعین فعالیت می کنند. ایشان در پرونده های تحت وکالت نتایج موفقیت آمیزی را در سال های اشتغال خود به دست آورده اند. آقای مهدی مینائی پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و پس از آن وکالت خود را آغاز کردند. موکلین و مراجعین ایشان از مشاوره های حقوقی ایشان رضایت دارند و آن ها را مسبب حل مشکلات خود می دانند و به همین دلیل هم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده، اجرت المثل و استرداد جهیزیه
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، سرقفلی و تخلیه
 • پذیرش پرونده های کلاهبراری، خیانت در امانت، جعل، تقلب، چک و سفته

آدرس: سرعین، خیابان ولی عصر، نبش میدان کتاب، جنب کتابخانه عمومی

فاطمه فلاح

فاطمه فلاح

خانم فاطمه فلاح دارای مدرک تحصیلی رشته حقوق هستند که در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم در استان اردبیل و شهر سرعین فعالیت دارند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. خانم فلاح چندین سال است که به وکالت مشغول می باشند که در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را به نتیجه دلخواه موکل خود می رسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات برخی از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده، مهریه و طلاق
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری گوناگون

آدرس: سرعین، خیابان امام، نرسیده به مسجد جامع، رو به روی عکاسی سودمند

سیاوش اعیادی

سیاوش اعیادی

جناب آقای سیاوش اعیادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در استان اردبیل هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و سال ها است به وکالت مشغول هستند. ایشان تعداد زیادی از پرونده های مختلف را با پیروزی به سرانجام رسانده اند و به همین دلیل هم عنوان بهترین وکیل در سرعین را به خود اختصاص داده اند. آقای اعیادی با تکیه بر معلومات حقوقی خود به وکالت می پردازند و در زمینه پرونده های خانواده، مهریه، نفقه، تملک آپارتمان ها، شهرداری، عقود و معاملات و کلاهبرداری تخصص ویژه دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • مشاوره حقوقی تخصصی غیر حضوری و آنلاین
 • نگارش و تدوین دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه ها

آدرس: سرعین، جنب دادگستری، ساختمان مرکزی وکلا، طبقه همکف

سارا حسین پور

سارا حسین پور

سرکار خانم حسین پور از وکلای خوب اردبیل هستند که سال ها است در عرصه وکالت فعالیت دارند. پرونده های زیادی توسط ایشان تحت وکالت قرار گرفته اند که درصد قابل توجهی از آن ها به نتایج مثبت و مورد نظر موکلین انجامیده اند. ایشان با کارنامه کاری درخشان خود نشان دادند که توان وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. تعهد، مسئولیت پذیری، صداقت و تلاش ایشان سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین این وکیل شده است. خانم سارا حسین پور عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان اردبیل هستند که تمام تلاش خود را برای دفاع از موکلین خود به کار می گیرند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در دعاوی ملکی مانند شهرداری و تخلیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • اخذ وکالت پرونده های مختلف در حوزه های خانواده، ثبتی، حقوقی و کیفری

آدرس: سرعین، خیابان امام، بالاتر از مسجد صاحب الزمان، نرسیده به اداره پست

پرویز فیاضی سرقین

پرویز فیاضی سرقین

جناب آقای فیاضی از وکلای شناخته شده اردبیل هستند که به مردم سرعین خدمات حقوقی ارائه می کنند. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق می باشند که سابقه همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان با تکیه بر دانش و مهارت خود وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفتند و آن ها را به سرانجام رساندند. اخلاق حرفه ای، تلاش، صداقت و ذکاوت این وکیل سبب جلب اعتماد موکلین و مراجعین ایشان شده است. آقای پرویز فیاضی سرقین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند که از طریق مشاوره های خود کمک موثری به حل مشکلات مردم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اظهار نامه و مبایعه نامه
 • وکالت دعاوی ملکی از جمله الزام به تنظیم سند
 • تهیه و تدوین اوراق قضایی گوناگون مانند لوایح

آدرس: سرعین، خیابان ولیعصر، بالاتر از شهرداری، رو به روی اداره ثبت اسناد و املاک

نحوه شناسایی بهترین وکیل

وکیلی که انتخاب می کنید فردی است که پرونده شما را پیگیری می کند، بنابراین توانایی های اوست که تعیین کننده نتیجه دعوای شما است. مسلما این انتخاب مهم است و نیازمند دقت ویژه می باشد. راه های مختلفی برای شناسایی وکیل خوب وجود دارد که آن ها را به شما معرفی می کنیم.

ساده ترین راه برای کسب اطلاعات در مورد وکلا، جستجوهای اینترنتی است. با یک تحقیق ساده در سایت های مختلف می توانید اطلاعات مفیدی را در مورد میزان تحصیلات، سابقه، درصد موفقیت و بسیاری از موارد دیگر در خصوص وکلای مختلف به دست آورید. می توانید به دفاتر وکالت وکلای اطراف خود سر بزنید و با پرس و جو از مراجعین وکیل، به شناخت نسبی از این وکلا دست یابید.

کانون وکلای هر شهر و استان نیز می توانند مشخصات و ویژگی های وکلای مختلف را در اختیار شما قرار دهند. راه دیگر هم صحبت با خود وکلا و جویا شدن نظر آن ها در مورد پرونده و میزان موفقیت آن است. در نهایت با یک جمع بندی از اطلاعات به دست آمده می توان انتخاب صحیحی نمود.

نحوه شناسایی بهترین وکیل

وکیل پایه دو دادگستری

وکیل پایه دو اختیار وکالت تمامی پرونده های حقوقی را ندارد. این فرد تنها اجازه دارد در پرونده های کیفری که حاوی جرایم تعزیری خاصی است، وکالت نماید. جرایمی که مجازات آن ها حبس کمتر از ده سال، جزای نقدی و شلاق است در حیطه اختیارات وکیل پایه دو قرار دارد.

در خصوص دعاوی حقوقی نیز وکیل پایه دو دادگستری می تواند وکالت پرونده های غیر مالی و یا دعاوی مالی با ارزش کمتر از  پانصد میلیون ریال را بپذیرد. در واقع افرادی که از طریق مرکز امور مشاوران و یا مرکز وکلای قوه قضاییه، وارد شغل وکالت می شوند، پس از دوران کارآموزی و قبل از دریافت پروانه وکالت پایه یک، به عنوان وکیل پایه دو شناخته می شوند.

کلام آخر

در این مقاله، لیستی از بهترین وکیل در سرعین تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. ساکنین این شهر می توانند در مواقع بروز مشکلات گوناگون به این وکلا مراجعه کنند. ویژگی هایی مانند صداقت، رازداری، تلاش، پشتکار و مسئولیت پذیری می تواند به وکیل برای کسب موفقیت کمک کند. موکلین نیز باید در انتخاب وکیل به این ویژگی ها دقت نموده و تحقیقات لازم را برای سپردن وکالت خود به وکیل انجام دهند. حیطه اختیارات وکیل پایه یک و دو با یکدیگر متفاوت است، پس در انتخاب وکیل به این موضوع هم دقت نمایید. امیدواریم اطلاعات ارائه شده در این مقاله برای شما مفید و کاربردی بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله کمال تشکر را داریم و در سایت وکیل چی منتظر پیشنهادات و انتقادات شما خوانندگان گرامی هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا