وکیل

10 تا از بهترین وکیل در جوادیه ⭐【سال1403】⚖️

در هر جامعه ای برای کاهش هرج و مرج و افزایش نظم و امنیت قوانین و مقرراتی وجود دارد که قوانین حقوقی آن کشور را تشکیل می دهند. کشور ما هم از این قاعده مستثنی نیست و قوانین حقوقی و مدنی خاص خود را دارد که منطبق با قوانین اسلامی است. مطابق این مقررات حقوق انسانی و اجتماعی هر فرد در جامعه باید رعایت شود. اگر حق فردی ضایع شود و یا از قوانین تخطی شود باید موضوع در محاکم قضایی مورد بررسی قرار بگیرد. در این شرایط اهمیت وکیل و وکالت هم مشخص می شود. در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در جوادیه را به شما معرفی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در جوادیه چه کسی است؟

بهتر است در هنگام بروز مشکلات قانونی و حقوقی یک وکیل خوب در کنار خود داشته باشیم تا بتوانیم از مشاوره و راهنمایی های وی استفاده کنیم. این وکیل باید حتما دارای پروانه وکالت پایه یک باشد تا در انجام وکالت دعاوی مختلف محدودیتی نداشته باشد. از آن جایی که وکالت یک امر تخصصی است، یک وکیل نمی تواند در تمام زمینه ها تخصص داشته باشد. به همین دلیل هر وکیل در یک حوزه خاص که فعالیت بیشتری در آن زمینه دارد تخصص و تجربه بیشتری دارد. باید دقت کرد که تخصص وکیل با موضوع پرونده ما تناسب داشته باشد.

بهترین وکیل در جوادیه درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به پایان رسانده است. چنین وکیلی تمام پیچ و خم های این حرفه را می شناسد و می داند باید چگونه عمل کند تا پرونده را به نفع موکل خود خاتمه دهد. بهترین وکیل تهران توانایی زیادی در ایجاد ارتباط موثر با موکل و همچنین قاضی دارد. در چنین شرایطی موکل بهتر می تواند با وی ارتباط بگیرد. قاضی نیز بیشتر و بهتر به سخنان وی توجه می کند.

بهترین وکیل در جوادیه

نشانه های بهترین وکیل در جوادیه

برای یافتن بهترین وکیل باید نشانه هایی از ویژگی های وکیل خوب در وکیل دیده شود. با توجه به ظاهر، اخلاق و همچنین اخلاق حرفه ای یک وکیل می توان به خوب بودن او پی برد. یک وکیل حرفه ای همیشه پوشش رسمی و مناسب دارد، به طوری که شان شغل وکالت را حفظ می نماید.

یک وکیل خوب را از آن جا می توان شناخت که در کنار اعتماد به نفس بالا هیچ گاه دچار غرور نمی شود و همیشه اخلاق و ادب را در مقابل قاضی، موکل و سایر افراد رعایت می نماید. این وکیل به اصول اخلاقی و حرفه ای پایبند است. وکیل با اخلاق هیچ گاه تلاش نمی کند وجهه همکاران خود را خدشه دار نماید، تا به این صورت خود را بالا ببرد، بلکه تلاش می کند با اخلاق و کار خوب به شهرت برسد.

یک وکیل با تجربه، ضمانتی برای موفقیت و پیروزی در پرونده ارائه نمی دهد، بلکه با بررسی کامل و دقیق پرونده، واقعیت آن و درصد احتمالی موفقیت را به موکل می گوید. بهترین وکیل در هر جای دنیا که باشد سعی نمی کند با دروغ  و قول بی اساس موکل را جذب نماید.

10 تا از بهترین وکیل در جوادیه را بشناسید!

لیلا وجد پور ورجوی

لیلا وجدپور ورجوی

ایشان از وکلای خوب شهر تهران هستند که دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 2042 می باشند. خانم وجدپور در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی تخصص دارند. بیشتر از یک دهه است که ایشان به شغل وکالت مشغول هستند و در طول این سال ها پرونده های بسیاری را در دادگاه های تهران وکالت کرده اند. درصد بالای موفقیت ایشان گویای تخصص و دانش بالای این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری مختلف
 • تنظیم  انواع اوراق قضایی مانند قراردادها و دادخواست ها

آدرس: تهران، جوادیه، کوچه جوانبخت، کوچه مدنی، پلاک 41

شماره تماس: 09038194479

اعظم قاسمی

اعظم قاسمی

خانم قاسمی جزو بهترین وکیل در جوادیه هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای مرکز می باشند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توسط ایشان پذیرفته می شود. اما تخصص خانم قاسمی دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، کلاهبرداری، چک، سفته و وصول مطالبات است. خانم اعظم قاسمی همیشه برای احقاق حق و دفاع از موکل نهایت تلاش خود را به کار می گیرند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی
 • ارائه مشاوره تخصصی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: تهران، نازی آباد، خیابان خرمی، ضلع شمالی میدان بهمن یار، پلاک 15، واحد 6

شماره تماس: 09125202245

علی رحیمی

علی رحیمی

آقای رحیمی یکی از وکلای خوب و شناخته شده استان تهران هستند که در حال حاضر در محله نازی آباد مشغول به وکالت هستند. ایشان دارای تحصیلات در رشته حقوق می باشند، ایشان همچنین دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 6969 هستند. وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف در تخصص این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی

آدرس: تهران، نازی آباد، خیابان اکبر مشهدی،بعد از میدان دوم، نبش خیابان ناصری، پلاک 36، طبقه 2

شماره تماس: 09126865802

لیلا عباسی

لیلا عباسی

از وکلای خوب استان تهران می توان خانم لیلا عباسی را نام برد. خانم عباسی دارای تحصیلات رشته حقوق بوده و بعد از گذراندن دوران کارآموزی و قبولی در آزمون ها موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک دادگستری شده اند. ایشان در دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی تخصص دارند. خانم عباسی امکان مشاوره غیر حضوری و آنلاین را هم برای موکلین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم اوراق قضایی مانند قراردادها و لوایح
 • قبول وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تهران، نازی آباد، میدان بازار دوم، خیابان نیکنام شمالی، بن بست اول،پلاک 4

شماره تماس: 09125597241

بهزاد اسدی

بهزاد اسدی

آقای اسدی از وکلای با تجربه استان تهران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و همچنین عضو کانون وکلای مرکز می باشند. آقای بهزاد اسدی در وکالت کلیه دعاوی حقوقی، ثبتی، ملکی و کیفری تخصص دارند. میزان موفقیت بالا و حسن خلق ایشان سبب جلب رضایت موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادها
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، نازی آباد، خیابان شهید رجایی، میدان بهشت، اول ابریشم، پلاک 317، طبقه اول

شماره تماس: 09121615401

راه های پیدا کردن بهترین وکیل در جوادیه

می دانیم که برای رسیدن به نتیجه دلخواه در پرونده های حقوقی باید به بهترین وکیل مراجعه کنیم. اما سوال این جاست که چگونه می توانیم بهترین وکیل را پیدا کنیم. در پاسخ این سوال باید گفت برای پیدا کردن بهترین وکیل می توان از طریق سایت های مختلف از جمله وکیل چی لیستی از بهترین وکیل در جوادیه را تهیه کرده و سپس ویژگی ها، تخصص، مهارت و تحصیلات این وکلا را بررسی نمود. حتی می توان با دفتر وکالت آن ها تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید. اطلاع از حق الوکاله آن ها هم اهمیت زیادی دارد.

یکی از روش های مختلف برای یافتن وکیل خوب مطالعه نظرات دیگران و موکلین وکلا است که در سایت های گوناگون و شبکه های اجتماعی وجود دارد. خود شبکه های اجتماعی هم منابع خوبی برای دریافت اطلاعات در خصوص وکلا هستند. تحقیق و پرس و جو از اطرافیان و آشنایانی که درگیر پرونده های حقوقی بوده اند و از وکلای مختلف کمک گرفته اند هم می تواند در پیدا کردن و شناخت یک وکیل خوب در هر شهری کمک کننده باشد.

راه های پیدا کردن بهترین وکیل در جوادیه

  وکیل کیفری کیست

وکیل کیفری شخصی است که دارای تحصیلات در رشته حقوق است و همچنین پروانه وکالت پایه یک دادگستری را دریافت کرده باشد. این وکیل به تمام قوانین کیفری و جزایی کشور مانند قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری تسلط کامل دارد.

وکیل کیفری در خصوص دعاوی کیفری تخصص و تجربه دارد. دعاوی کیفری به آن دسته از دعاوی گفته می شود که در آن ها جرم رخ داده باشد. در واقع هر عمل و یا رفتاری که از نظر قانون جرم محسوب شود و قانون برای آن مجازات در نظر گرفته باشد جرائم کیفری است. وکیلی هم که در چنین دعاوی تخصص دارد و وکالت آن ها را به عهده می گیرد وکیل کیفری است. البته جرائم کیفری همیشه در ازای انجام عمل جرم انگاری نخواهد بود. عدم انجام کاری که باید صورت می گرفته است هم جرم انگاری محسوب شده و فرد مستحق مجازات خواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در جوادیه را به شما معرفی نمودیم. وکالت دعاوی مختلف را باید به یک وکیل با تجربه و متخصص در زمینه موضوع دعوا سپرد. این وکیل باید دارای اخلاق حرفه ای باشد و به بهترین شکل از موکل خود دفاع نماید. برای شناختن بهترین وکیل می توان از طریق سایت های مختلف اطلاعات لازم را در خصوص وکلا کسب کرد.

تحقیق از افرادی هم که به وکلای مختلف مراجعه کرده اند می تواند در یافتن وکیل خوب موثر باشد. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی در خصوص اطلاعات جمع آوری شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.   

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − یک =

دکمه بازگشت به بالا