وکیل

10 تا از بهترین وکیل در جنت آباد ⭐【آپدیت1402】⚖️

همه ما در هنگام بروز مشکلات حقوقی، به دنبال راه حل سریع برای مشکلات پیش آمده خود هستیم. باید بدانیم مراجعه به یک وکیل خبره راه گشا است. هر یک از ما اگر بخواهیم خودمان پیگیری پرونده را به عهده بگیریم، به دلیل نا آگاهی نسبت به قوانین مدت زیادی را صرف رفت و آمد در دادگاه می کنیم. در نهایت هم ممکن است نتوانیم حق خود را بگیریم. تازه در این مرحله، پس از تلف شدن وقت و هزینه به وکیل مراجعه می کنیم. افراد باید بتوانند یک وکیل خوب و متخصص در حوزه دعوای خود را بیابند. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در جنت آباد را به شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در جنت آباد کیست؟

به منظور انتخاب وکیل برای اعطای وکالت، باید در مورد وی تحقیق و بررسی انجام دهیم. دفاع از موکل یک فرآیند کاملا تخصصی است و به همین دلیل نیاز به دقت زیادی دارد. در گام اول باید به دنبال یک وکیل متخصص در زمینه دعوای مورد نظر باشیم. دقت کنیم بهترین وکیل در جنت آباد، دارای سابقه کافی در زمینه وکالت پرونده های مشابه دعوا باشد.

تجربه وکالت در پرونده های مشابه، سبب می شود که وکیل راحت تر بتواند راه حل موثری که قبلا نتیجه بخش بوده است را به کار بگیرد. بهترین وکیل در تهران، می داند که باید ابتدا پرونده را مورد بررسی قرار دهد و مدارک و مستندات کافی را جمع آوری نماید.

وکیل با تجربه، سعی می کند تمام نکاتی را که فرا گرفته، در هنگام نیاز مورد استفاده قرار دهد. ایشان باید بتواند ارتباط موثر و سازنده ای را با موکل و همچنین قاضی پرونده برقرار نماید. امانت داری و رازداری یک وکیل نکته ای است که باید در وجود او نهادینه شده باشد، چرا که موکل تمام اسرار خود را برای وکیل باز گو می کند. این نکته آن قدر مهم است که قانون برای امانت داری نکردن وکیل جریمه تعیین کرده است.

بهترین وکیل در جنت آباد کیست؟

خصوصیات بهترین وکیل در جنت آباد

وکلا به واسطه پیروزی هایی که در پرونده ها کسب می کنند و همچنین اخلاق و رفتار آن ها به شهرت می رسند. زمانی که مردم به یک وکیل اعتماد کنند، تعداد مراجعه کنندگان آن ها نیز افزایش می یابد. برای رسیدن به این مرحله، وکیل باید دارای خصوصیات زیر باشد.

اطلاعات حقوقی: مهم ترین نکته در مورد وکیل، داشتن اطلاعات حقوقی بالا و به روز است. زیرا وکیل با تکیه بر همین دانش باید از موکل خود دفاع کند.

آرامش: وکیل با تجربه، در آرامش کامل مدارک و شواهد خود را به دادگاه ارائه می دهد. بهترین وکیل در جنت آباد می داند که ایجاد تشنج در جو دادگاه سبب به هم ریختگی و نتیجه معکوس خواهد شد.

حفظ احترام طرف مقابل: درست است که در دادگاه هر یک از وکلا بر علیه وکیل دیگر و موکل او صحبت می کنند، اما باید این صحبت ها در چار چوب قانون و به شکل کاملا محترمانه و با حفظ شان طرف مقابل باشد.

تسلط به مراحل دفاع: وکیل باید بر تمامی مراحل دفاع تسلط داشته باشد و بداند باید در چه شرایطی چه اقدامی را انجام دهد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

10 تا از بهترین وکیل در جنت آباد را بشناسید!

شقایق امیری

شقایق امیری

خانم شقایق امیری از وکلای پایه یک دادگستری استان تهران و عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بوده که در حال حاضر در جنت آباد به وکالت مشغول هستند. خانم امیری حدود 18 سال است وکالت می کنند و در طول این سالیان پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. خانم شقایق امیری وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ثبتی و دیوان عدالت اداری را می پذیرند. سابقه درخشان این وکیل ارزنده نشانه دانش و تخصص بالای ایشان است.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حقوقی
  • قبول وکالت دعاوی مختلف

آدرس: تهران، جنت آباد شمالی، شهرک بعثت، بهارستان 13، پلاک 34، واحد 2 جنوبی

شماره تماس: 09126335265

خیام نیک آرا

خیام نیک آرا

آقای خیام نیک آرا جزو وکلای با تجربه استان تهران هستند که سابقه دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه را دارند. ایشان  فارغ التحصیل رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. آقای نیک آرا وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند. تخصص ایشان پرونده های مالی، تجاری، مناقصات، اختلاف در مالکیت، شهرداری، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز و توزیع مواد مخدر است. متقاضیان می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه نموده و یا به صورت آنلاین با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

  • تنظیم قراردادها و لوایح
  • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، خیابان شهید باکری، خیابان جهاد اکبر، خیابان بنفشه هفتم، پلاک 1

شماره تماس: 09122409058

حمید محمدی

حمید محمدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و دارای پروانه وکالت به شماره 9041 هستند. آقای محمدی به دلیل اخلاق نیکو و دانش بالای خود در بین مردم شناخته شده هستند. ایشان در طول سالیان وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند. وکیل حمید محمدی وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی را می پذیرند. کسانی که قصد دارند وکالت پرونده خود را به ایشان بسپارند می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حضوری و غیر حضوری
  • تنظیم کلیه اوراق قضایی

آدرس: تهران، جنت آباد، پایین تز از میدان جهار باغ، پلاک 148، ساختمان سبز، واحد 26، طبقه 2

شماره تماس: 09121972906

حسین صفرزاده مقدم

حسین صفرزاده مقدم

آقای صفرزاده مقدم از جمله وکلای پایه یک دادگستری استان تهران هستند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای مرکز هستند. آقای حسین صفرزاده مقدم، پس از قبولی در آزمون وکالت و گذراندن دوره کار آموزی پروانه وکالت خود به شماره 14918 را دریافت کردند. تخصص ایشان دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی  و خانوادگی است. ایشان همواره تلاش می کنند تا با تکیه بر دانش و تجربه خود به بهترین شکل از موکل خود دفاع کنند و حق ایشان را بگیرند.

تخصص و مهارت:

  • تنظیم شکایت نامه
  • وکالت دعاوی خانوادگی و ملکی

آدرس: تهران، خیابان آیت الله کاشانی، جنت آباد جنوبی، پایین تر از چهار راه سمرقند، نبش خیابان چهارم، پلاک 15، ساختمان بانک پاسارگاد، طبقه 2، واحد 2

شماره تماس: 09121452603

علی ابراهیم آقا

علی ابراهیم آقا

ایشان از وکلایی هستند که پروانه وکالت خود را از قوه قضاییه دریافت کرده اند. شماره پروانه وکالت ایشان 17075 است. آقای آقا وکیل، در طول سال هایی که به وکالت مشغول بوده اند پرونده های مختلفی را با پیروزی به پایان رسانده اند. این سابقه درخشان نشانه توان و اطلاعات علمی بالای ایشان است. متقاضیان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری از مشاوره های ایشان بهره مند شوند.

تخصص و مهارت:

  • مشاوره حقوقی
  • تنظیم لوایح و قراردادها

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، بلوار جنت آباد جنوبی، بین گلستان و میدان چهار باغ، پلاک 148

شماره تماس: 09143428225

نکات مهم در مورد بهترین وکیل جنت آباد

هر شغلی دارای یک وجهه اجتماعی است، افراد شاغل در این شغل ها، نه تنها باید شخصیت شغل را حفظ نمایند، بلکه باید سبب ارتقا آن هم بشوند. وکلا هم برای حفظ شخصیت وکالت باید به نکات زیادی توجه داشته باشند.

در ابتدا، وکیل باید یک دفتر مناسب را برای کار خود در نظر بگیرد. افرادی که دارای مکان مشخصی در حرفه خود نیستند هیچ گاه نمی توانند اعتماد مردم را جلب کنند. نکته مهمی که سبب عدم حفظ شأن وکالت است، قبول وکالت پرونده، تنها با انگیزه دریافت حق الوکاله است. یک وکیل هیچ گاه نباید پرونده ای که در آن حق قانونی برای موکل وجود ندارد را بپذیرد.

وکیلی که برای موقعیت اجتماعی خود ارزش قائل باشد، طوری با مراجعه کننده رفتار می کند که او مطمئن شود هدف وکیل تنها احقاق حق است.

رفتار وکیل با موکل خود باید کاملا دوستانه باشد، به طوری که موکل احساس آرامش کند. رفتار خشک توام با عصبانیت سبب ایجاد استرس در موکل می شود. همین موضوع باعث می شود که او نتواند نکات لازم را به وکیل منتقل نماید. بهترین وکیل در جنت آباد همیشه پوشش مناسب دارد و همواره سعی می کند که شأن خود را حفظ نماید. ظاهر وکلا باید طوری باشد که در تصور مردم ماندگار و به عنوان الگو باشد.

نکات مهم در مورد بهترین وکیل جنت آباد

تفاوت وکیل دادگستری و وکیل قوه قضاییه

برای دریافت پروانه وکالت، فارغ التحصیلان رشته های مربوطه باید در آزمون وکالت شرکت کرده، سپس 18 ماه دوره کار آموزی را بگذرانند و پس از آن در آزمون اختبار هم قبول شوند. در کشور ما آزمون وکالت توسط دو ارگان مختلف کانون وکلا و قوه قضاییه برگزار می شود. کسانی که در آزمون وکالت کانون وکلا شرکت کرده و پذیرفته می شوند و بقیه مراحل را طی می کنند، وکیل پایه یک دادگستری می گویند.

وکیل قوه قضاییه، در آزمون وکالت قوه قضاییه شرکت می کند و دوران کار آموزی و آزمون اختبار را هم پشت سر می گذارد تا پروانه وکالت قوه قضاییه را دریافت نماید.

 هر دو وکیل پایه یک دادگستری و قوه قضاییه می توانند مشاوره حقوقی ارائه دهند. همچنین می توانند به امر وکالت بپردازند و در این زمینه هیچ گونه محدودیتی برای این وکلا وجود ندارد. یعنی وکیل دادگستری و قوه قضاییه از نظر وکالت تفاوتی با هم ندارند. میزان درآمد این دو گروه از وکلا هم متفاوت نیست و به دانش و تخصص آن ها بستگی دارد.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در جنت آباد را به شما معرفی نمودیم. همچنین گفتیم که یک وکیل باید دانش و تخصص داشته باشد و بتواند ارتباط خوبی را با موکل خود برقرار نموده تا موکل به او اعتماد نماید. توضیح دادیم که وکیل قوه قضاییه و وکیل دادگستری تفاوتی با یک دیگر ندارند. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما عزیران آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.   

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا