وکیل

10 تا از بهترین وکیل در هشترود ❤️【سال1403】⭐

زندگی انسان ها همواره با مسائل و مشکلات مختلفی همراه بوده است. برخی از مشکلات مردم تنها از طریق محاکم قضایی قابل پیگیری و حل هستند. همه ما هم در زندگی با چنین شرایطی مواجه شده ایم و به دنبال بهترین راه حل بوده ایم. مراجعه به چنین مراجعی به اطلاعات حقوقی و تجارب مشابه نیاز دارد زیرا در غیر این صورت ممکن است نتایج مخالفی ایجاد شود. در چنین مواقعی بهتر است که به یک وکیل متخصص و با تجربه مراجعه نموده و از او کمک بخواهیم. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در هشترود را به شما معرفی می نماییم، لطفا تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در هشترود کیست؟

وکیل فردی است که وظیفه او انجام وکالت از طرف فردی مشخص با رضایت اوست. انجام این وظیفه نیازمند تسلط بر کلیه قوانین مدنی، حقوقی، مجازات اسلامی و آیین دادرسی است. وکیل در دوران تحصیل این قوانین و مقررات را آموزش دیده است. اما لازم است که این وکیل تجربه  پیگیری پرونده های مختلف را داشته باشد تا بداند چگونه و به چه شکل باید از این قوانین استفاده نماید. فلسفه دوران کارآموزی نیز کسب همین تجارب است.

بهترین وکیل در هشترود همواره به منافع و حقوق موکل خود فکر می کند و آن ها را هم سو با منافع و اهداف خود می داند. وی برای یافتن راه حل مناسب برای پرونده های موکلین خود به بررسی پرونده های مشابه می پردازد. وی تمام تلاش خود را برای به دست آوردن مدارک و مستنداتی که برای اثبات حق موکل وجود دارد به کار می گیرد.

یکی از شروط موفقیت در امر وکالت، داشتن ادبیات قوی و سخنوری می باشد. نگارش و تدوین انواع اوراق قضایی از وظایف یک وکیل خوب است که باید وکیل نسبت به آن ها توانا باشد.

بهترین وکیل در هشترود

زمان لازم برای پیگیری پرونده توسط بهترین وکیل هشترود

یکی از چالش های موجود برای پیگیری پرونده های حقوقی زمان مورد نیاز برای به نتیجه رسیدن آن ها است. از آن جا که دادرسی هر پرونده به شرایط مختلفی از جمله پیچیدگی، موضوع و موارد بسیار دیگری دارد، نمی توان مدت زمان دقیقی را برای خاتمه یافتن پرونده عنوان کرد.  برخی پرونده ها بسیار پیچیده هستند و چندین موضوع مختلف در هم تنیده می شوند و ممکن است به چندین سال زمان نیاز داشته باشد. برخی دعاوی هم ساده تر بوده و در مدت کوتاهی به نتیجه می رسند.

مدارک و مستندات موجود هم از دیگر عواملی است که در تعیین مدت دادرسی پرونده موثر است. هر چه مدارک کامل تر باشد، قاضی به مدت زمان کم تری برای نتیجه گیری نیاز دارد. اما نکته مهم این است که حضور یک وکیل ماهر و حاذق منجر به کوتاه شدن روند دادرسی خواهد شد. زیرا به دلیل تخصص بهترین وکیل در آذربایجان شرقی نیازی به آزمون و خطا نیست و اشتباهات به کمترین میزان ممکن کاهش می یابد.

10 تا از بهترین وکیل در هشترود را بشناسید!

حسین سیفی

حسین سیفی

آقای حسین سیفی را می توان جزو وکلا معروف و شناخته شده در هشترود  قرار داد. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم فعالیت نموده و تعداد زیادی از دعاوی با راهنمایی های سازنده خود حل و فصل نموده اند. ایشان حدود یک دهه سابقه وکالت دارند که طی این دوران موفق شده اند تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. کسب موفقیت و نتایج دلخواه در درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت ایشان گواه توانایی و تخصص این وکیل خبره است. مردم به دلیل حسن خلق، مسئولیت پذیری و رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و بین المللی
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: هشترود، خیابان بهشتی، رو به روی دادگستری

صالح علی زاده

صالح علی زاده

از وکلای خوب استان آذربایجان شرقی می توان به آقای صالح علی زاده اشاره نمود. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند و عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز هستند. جناب آقای علی زاده در وکالت پرونده های خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، اختلاف در مالکیت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و جعل تخصص ویژه دارند. درصد بالای موفقیت های ایشان در دعاوی مختلف گویای توان بالا، سواد حقوقی و مهارت های این وکیل کار کشته است. مردم هشترود به ایشان اعتماد دارند و ویژگی های ایشان را نیز شناخته اند. ایشان موفق به کسب عنوان بهترین وکیل در هشترود شده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه انواع مشاوره های تخصصی
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • نگارش اوراق قضایی مانند دادخواست ها

آدرس: آذربایجان شرقی، هشترود، رو به روی دادگستری

سولماز صادقی قشلاق

سولماز صادقی قشلاق

سرکار خانم سولماز صادقی قشلاق از وکلای خوب تبریز و هشترود هستند که سال ها است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند که پس از کسب آن و طی کردن سایر مراحل فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. وکیل صادقی چندین سال است که وکالت در پرونده های کیفری، خانواده، ملکی و حقوقی را می پذیرند. مشاوره های تخصصی ارائه شده توسط این وکیل باتجربه سبب حل و فصل بسیاری از مشکلات موکلین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده  از جمله طلاق توافقی و مهریه
 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، سرقت، قتل و اختلافات مالی
 • پذیرش پرونده های  املاک، شهرداری و ثبت اسناد و املاک

آدرس: هشترود، خیابان شهید بهشتی، رو به روی اداره راهداری

یوسف اسلامی

یوسف اسلامی

جناب آقای یوسف اسلامی از وکلای معروف و توانمند استان آذربایجان شرقی هستند که در حال حاضر در هشترود به ارائه فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت و همچنین عضو کانون وکلا هستند. آقای اسلامی به دلیل کسب موفقیت های بسیار توانسته اند عنوان بهترین وکیل در هشترود را به خود اختصاص دهند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی،
 •  وکالت در اختلافات کارگر و کارفرما و دعاوی ملکی

آدرس: خیابان خواجه نصیر، مجتمع کبود، طبقه 2، واحد 15

داود آقاپور

داود آقاپور

آقای آقاپور وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در هشترود می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند. جناب آقای داود آقاپور در دوران وکالت خود تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای این وکیل است. این وکیل خبره، امکان دریافت مشاوره به صورت غیر حضوری و آنلاین را برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم انواع قرارداد داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: هشترود، خیابان شهید بهشتی جنوبی، رو به روی کمیته امداد امام خمینی

مزایای مراجعه به بهترین وکیل

ممکن است برخی افراد گمان کنند خود به تنهایی قادر به پیگیری پرونده هستند و هزینه وکیل را بیهوده می دانند. باید گفت که داشتن یک وکیل که در حوزه پرونده مورد نظر تخصص داشته باشد، قطعا نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت.هنگامی که فرد می داند که فردی متخصص و متبحر پیگیری پرونده او را به عهده دارد آرامش بیشتری دارد و از نگرانی دورتر خواهد بود.

از دیگر مزایای داشتن وکیل، عدم نیاز به حضور موکل و استفاده بهینه از زمان است. کوتاه شدن روند دادرسی به کمک بهترین وکیل در هشترود از دیگر مزایای داشتن یک وکیل خوب است. وکیل به دلیل داشتن اطلاعات حقوقی، تجربه و مهارت می تواند سبب کسب نتایج مطلوب گردد. در واقع می توان گفت اگر در انتخاب وکیل دقت نمود و وکالت پرونده را به وکیل حرفه ای سپرد، می توان اطمینان داشت که بهترین نتیجه ممکن حاصل می گردد. حضور این وکیل سبب دید مثبت دادگاه به شما و پرونده هم خواهد بود، خصوصا اگر وکیل هم دارای حسن شهرت باشد.

مزایای مراجعه به بهترین وکیل

مشاوره حقوقی چیست؟

در هر کاری بهتر است که اقدام به انجام مشاوره نمود. اما باید فرد متخصص و دارای صلاحیت را برای دریافت مشاوره انتخاب کرد. حوزه پرونده های حقوقی هم از این قاعده متثنی نیست و با به کار گرفتن راهنمایی های افراد متخصص این حوزه می توان مشکلات را تا حدی قابل توجهی کاهش داد.

هم وکیل حقوقی و هم مشاور می توانند به شما برای دریافت مشاوره کمک کنند. اما این دو فرد تفاوت هایی با یکدیگر دارند، از جمله این که مشاور حقوقی بر خلاف وکیل، پروانه وکالت ندارد. اما هر دوی این افراد به دلیل دارا بودن تحصیلات حقوقی، به اندازه کافی به قوانین حقوقی و مدنی کشور مسلط هستند.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در هشترود را به شما معرفی نمودیم. وکیل خوب توانا است و می تواند با علم و دانش خود بهترین راه حل ها را برای مشکلات موکلین خود بیابد و آن ها را راهنمایی کند. او از ابتدای انعقاد قرارداد تا پایان پرونده و به نتیجه رسیدن آن، حتی پس از آن هم در کنار موکل خود خواهد بود و سبب آرامش او می شود. امکان دریافت مشاوره حقوقی برای یافتن راه حل مناسب برای پرونده و با هزینه کمتر هم وجود دارد. در صورت بروز مشکلات حقوقی می توانید با وکلای معرفی شده در مقاله ارتباط برقرار نموده و سوالات خود را مطرح نمایید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا