وکیل

10 تا از بهترین وکیل در چابهار❤️【سال1403】⭐

در همه شهرها و استان ها وکلای مختلفی مشغول به فعالیت هستند و در حوزه تخصصی خود به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. هدف از نگارش این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در چابهار به شما عزیزان می باشد، تا در صورت بروز مشکلات حقوقی بتوانید به آن ها مراجعه نموده و مشکلات خود را حل و فصل نمایید. برخی از مسائل مانند بروز مشکلات خانوادگی، ایجاد اختلاف در مالکیت، به وجود آمدن مقررات جدید، درگیر شدن با مواردی همچون سرقت، جعل، کلاهبرداری و مشکلاتی از این دست سبب می شود ناچار شویم به محاکم قضایی رجوع نماییم. در این شرایط نیاز به کمک یک فرد متخصص مانند وکیل داریم. برای شناخت یک وکیل خوب، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در چابهار کیست؟ 

بهترین وکیل در چابهار وکیلی است که نسبت به قوانین حقوقی، مدنی، آیین دادرسی و نحوه رسیدگی به پرونده ها در دادگاه های مختلف آگاهی داشته باشد. وی باید بتواند تمامی دعاوی در حوزه های مختلف خانواده، ملکی ، ثبتی و کیفری را حل نماید اما در کنار آن با مطالعه و پیگیری پرونده های یک حوزه خاص، در آن زمینه تخصص بیشتری به دست آورد. 

یک وکیل خوب همواره مطالعات حقوقی خود را افزایش می دهد تا همیشه به روز بوده و در صورت ایجاد تغییرات قوانین از آن ها مطلع باشد. چنین وکیلی دارای پروانه وکالت درجه یک بوده و توانایی انجام وکالت و دفاع از حق موکل خود را دارا می باشد. وی تلاش می نماید رای دادگاه همان نتیجه دلخواه موکل باشد، تا به این صورت هم به موکل خود کمک کرده باشد و هم پرونده موفقی را در کارنامه خود ثبت نماید. 

بهترین وکیل در زاهدان، منافع موکل را به منافع خود ترجیح می دهد و به گونه ای پرونده را پیگیری می نماید که گویی منافع خودش در میان است. وی بسیار مسئولیت پذیر بوده و تمامی وظایفی که به عنوان یک وکیل بر عهده دارد را به درستی انجام می دهد. وکیل خوب و حرفه ای همیشه به دنبال احقاق حق خواهد بود حتی اگر حق با طرف مقابل دعوا باشد.  

بهترین وکیل در چابهار کیست؟

وظایف و تعهدات بهترین وکیل در چابهار 

یک وکیل خوب باید نسبت به وظایف خود آگاهی داشته و سعی نماید به بهترین شکل ممکن آن ها را انجام دهد. یکی از وظایف بهترین وکیل در چابهار این است که قبل از قبول وکالت، پرونده را به طور کامل مطالعه نماید و تمام جزئیات آن را مورد بررسی قرار دهد. سپس نظر خود را به موکل اعلام نماید و احتمال پیروزی پرونده را پیش بینی نموده و به موکل اطلاع دهد. یک وکیل حرفه ای هیچ گاه برای کسب درآمد وکالت پرونده ای که ادعای آن بی اساس باشد و یا احتمال موفقیت آن کم باشد را نمی پذیرد. 

یک وکیل خوب، با روند دادرسی در دادگاه آشنا است و می داند زمان درست انجام امور مختلف مانند ارائه دادخواست، تجدید نظر، اعتراض و یا هر اقدام دیگری چه موقع است. با انجام اقدامات درست و به موقع، احتمال موفقیت هم افزایش می باید. بهترین وکیل در ایرانشهر نسبت به کلیه این امور آگاهی داشته و بهترین عملکرد خود را برای دفاع از موکل به نمایش می گذارد.

وکیل موظف است هر عملی که منجر به اثبات حقوق موکل خود می شود را انجام دهد. وی باید مدارک و مستنداتی که برای این امر ضروری است را جمع آوری نموده تا در زمان مشخص به دادگاه تقدیم نماید و به این ترتیب سبب اثبات حق موکل خود شود. در صورتی که موکل در جلسات دادگاه حضور نداشته باشد، موکل موظف است اطلاعات لازم را در اختیار او قرار دهد تا در جریان پرونده قرار بگیرد. 

10 تا از بهترین وکیل در چابهار را بشناسید! 

سمانه شکیبا

سمانه شکیبا وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر چابهار، عضو مرکز امور مشاوران و وکلای دادگستری، از بهترین، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای چابهار می باشند. سالها در زمینه های مختلف حقوقی، کیفری، تجاری، قراردادها و پرونده های ملکی بصورت تخصصی سابقه کاری دارد.
حسن سابقه، صداقت، پاسخگویی، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی، سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام این شهر قرار گیرند. در کارنامه شغلی ایشان، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی همچنین همکاری با برخی شرکت های تجاری و عمرانی بزرگ و با سابقه ای را در رزومه خویش دارند.
ایشان در صورت نیاز هموطنان در اقصی از نقاط ایران به تنظیم هرگونه دادخواست، شکواییه، لایحه و قرارداد و غیره پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات و بررسی مدارک بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سوابق کاری وکالت
 • عضو مرکز امور مشاوران و وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی

آدرس دفتر وکالت: چابهار، بلوار قدس، روبروی دادگستری، دفتر وکالت شکیبا

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با ایشان، می‌توانید با شماره زیر تماس برقرار نمایید:

شماره تماس: 09151913561

اینستاگرام : samaneh_shakiba_lawyer

زهرا احمدی ناطور 

زهرا احمدی ناطور

خانم احمدی پس از اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی حقوق، تحصیلات خود را در مقطع ارشد و دکترا در رشته حقوق جزا و جرم شناسی ادامه دادند. ایشان پروانه وکالت خود به شماره 22660 را از کانون وکلای دادگستری دریافت نموده و به فعالیت حقوقی در چابهار پرداختند. خانم زهرا احمدی در طول سال ها وکالت خود پرونده های بسیاری را وکالت نموده و به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اند. ایشان با تلاش، پشتکار، امانت داری و صداقت خود توانسته اند رضایت و اعتماد مردم را جلب نمایند.  

تخصص و مهارت:  

 • تنظیم انواع دادخواست 
 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تخصص در وکالت دعاوی اعسار، حدود، خانواده، دیات، قصاص و مطالبه خسارت 

آدرس: سیستان و بلوچستان، چابهار بلوار امام خمینی، تقاطع قدس و باهنر، پلاک 53 

شماره تماس: 09351199729 

انوشه اسماعیلی 

انوشه اسماعیلی

خانم اسماعیلی وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت می باشند که در حال حاضر در چابهار مشغول فعالیت هستند. ایشان تعداد زیادی از پرونده های حقوقی و کیفری را با موفقیت به پایان رسانده و به همین دلیل هم به عنوان بهترین وکیل در چابهار شناخته شده اند. انوشه اسماعیلی از مشاوران حقوقی است که توانسته برخی از پرونده ها را با مشاوره های خود بدون مراجعه به دادگاه حل نماید. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و یا از طریق آنلاین و تلفنی با این وکیل ارتباط برقرار نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست، شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت در دعاوی خانواده مانند ارث و میراث، طلاق، حضانت فرزندان و مهریه 
 • تخصص در وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت، تخلیه، سرقفلی و الزام به تنظیم سند 

آدرس: چابهار، خیابان اشرفی اصفهانی، خیابان شهید زمانی، خیابان طالقانی، کوچه سیما، مجتمع رز، پلاک 1، واحد 62 

شماره تماس: 09377088682 

کیوان صدفی 

کیوان صدفی

از آقای کیوان صدفی می توان به عنوان یکی از وکلای خوب استان سیستان و بلوچستان نام برد. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک بوده که در زمینه وکالت پرونده های مختلف فعالیت دارند. آقای صدفی با تکیه بر دانش و آشنایی خود با قوانین و محاکم قضایی توانسته اند پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت نمایند. سابقه درخشان ایشان به دلیل مشاوره های راه گشا و مفید ایشان و همچنین صداقت و تلاش صادقانه ایشان برای حمایت از حقوق موکلین خود بوده است. همکاری با بسیاری از موسسات و شرکت ها به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در کارنامه کاری ایشان به چشم می خوذد. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • وکالت دعاوی اعسار، کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، سرقت و چک و سفته 

آدرس: چابهار، خیابان قدس، رو به روی دادگستری 

شماره تماس: 09120296749 

مهدی باقریان 

مهدی باقریان

آقای باقریان تحصیل کرده رشته حقوق و دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. ایشان همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. آقای باقریان به دلیل موفقیت هایی بسیاری که در پرونده های حقوقی، ملکی، کیفری و ثبتی به دست آورده اند جزو بهترین وکیل در چابهار می باشند. ایشان نسبت به قوانین حقوقی تسلط کامل داشته و وکالت دعاوی مختلف را می پذیرند. تخصص آقای مهدی باقریان در وکالت دعاوی طلاق توافقی، حضانت و ملاقات فرزندان، جرایم مالی و تجاری، فاکتور، تعزیرات و جرایم بازدارنده می باشد.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند اظهارنامه 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی، ملکی و کیفری مختلف 

آدرس: چابهار، بلوار صیاد، رو به روی کمیته امداد امام خمینی، پلاک 1، طبقه همکف 

شماره تماس: 09121064327 

فاطمه احمدی خواه 

فاطمه احمدی خواه

یکی دیگر از وکلای خوب و مورد اعتماد مردم در سیستان و بلوچستان خانم احمدی خواه می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 29469 و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. خانم احمدی خواه در طول سال های وکالت خود تلاش نموده اند از حقوق موکل دفاع نموده و تا احقاق حق وی از پای ننشسته اند. به دلیل صداقت، تخصص در کار وکالت، پشتکار و عدالت خواهی، ایشان همواره مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نمایند. خانم احمدی خواه در زمینه ارائه مشاوره هم متخصص هستند و به بسیاری از مراجعین خود مشاوره های ارزنده ای را ارائه می نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • نگارش دادخواست و شکوائیه 
 • تنظیم انواع اظهارنامه، مبایعه نامه و قرارداد 
 • وکالت دعاوی خانواده، طلاق، قیومیت، استرداد جهیزیه و اعسار 
 • تخصص در وکالت پرونده های کلاهبرداری، سرقت، قتل و دعاوی اقتصادی 

آدرس: چابهار، بلوار صیاد، مقابل کمیته امداد امام خمینی 

شماره تماس: 09125539177 

ستاره خورشیدی 

ستاره خورشیدی

خانم خورشیدی از بهترین وکیل در چابهار هستند که خدمات حقوقی به مردم این شهر ارائه می دهند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق و کسب پروانه وکالت پایه یک، وکالت خود را شروع کردند. ایشان توانسته اند در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت نموده اند. سابقه درخشان و موفق خانم خورشیدی به دلیل سواد حقوقی بالا و تجربه ایشان در زمینه وکالت دعاوی مختلف است. بسیاری از مردم چابهار از مشاوره های حقوقی ستاره خورشیدی رضایت دارند و آن ها را حلال مشکلات خود می دانند. حق الوکاله منصفانه، صداقت و پشتکار ایشان سبب جلب اعتماد موکلین ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست ها و قراردادها 
 • وکالت دعاوی انتقال کسب و کار، داوری و قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تخصص در پرونده های تغییر سن، ابطال شناسنامه و اصلاح شناسنامه 

آدرس: چابهار، بلوار قدس، رو به روی دادگستری، دفتر وکالت خانم ستاره خورشیدی 

شماره تماس: 09133432562 

دادخواست چیست؟ 

دادخواست به معنی دادخواهی کردن است، در اصطلاح حقوقی دادخواست به معنی اقامه دعوا است که از طرف خواهان بر علیه خوانده مطرح می شود. خواهان فردی است که حقوق وی ضایع گردیده و نسبت به طرف دیگر دعوا که خوانده می باشد طرح دعوا می نماید.  

دادخواست در دعاوی حقوقی مطرح می شود، در دعاوی کیفری به دادخواست، شکوائیه می گویند. در واقع می توان گفت که دادخواست در دعاوی حقوقی، شروع پیگیری پرونده خواهد بود. دادگاه پس از ارائه دادخواست خواهان می تواند به پرونده رسیدگی نماید، یعنی مطابق با قانون، ابتدا باید دادخواستی مطرح گردد تا پیگیری آن انجام شود. در دادخواست نام و مشخصات خواهان و خوانده و خواسته یا خواسته های فرد ذکر می گردد. ارائه کلیه مدارک و مستنداتی که برای درخواست وجود دارد هم ضروری است. دادگاه تنها به موارد و خواسته هایی که در دادخواست عنوان شده رسیدگی می نماید. در گذشته دادخواست به صورت عریضه تهیه شده که به صورت دستی نوشته می شد، اما امروزه دادخواست ها در فرم های مخصوص چاپ می شوند. برای ثبت دادخواست باید به دفاتر خدمات قضایی مراجعه نموده و از طریق آن ها دادخواست به دادگاه ارسال شود.  

دادخواست چیست؟

انواع دادخواست 

دادخواست ها با توجه به مراجع رسیدگی به آن ها به چند دسته تقسیم می شوند. در این قسمت به برخی از انواع دادخواست اشاره خواهیم کرد. 

 • دادخواست بدوی: این دادخواست به منظور بررسی اولیه درخواست ارسال می شود. دادگاه با تعیین وقت جلسه رسیدگی و اعلام آن به این دادخواست پاسخ می دهد. 
 • دادخواست دیوان عدالت اداری: این دادخواست برای رسیدگی به شکایات در خصوص واحدهای دولتی و یا کارکنات دولت است. دیوان عدالت اداری مرجع رسیدگی به شکایات مقامات دولتی و ادرات می باشد. 
 • دادخواست واخواهی: واخواهی زمانی مطرح می شود که در غیاب متهم حکمی صادر شود که وی نسبت به آن معترض باشد. درخواست اعتراض و تجدید نظر متهم باید با عنوان دادخواست واخواهی مطرح گردد. 
 • دادخواست طاری: گاهی ممکن است در مسیر بررسی و پیگیری پرونده، یکی از طرفین متوجه موضوعاتی شود که به موضوع پرونده مرتبط است. در این شرایط می تواند دادخواست طاری نموده تا آن موضوع هم مورد بررسی قرار گرفته و به دادخواست اضافه گردد. 

دادخواست اضافی، دادخواست متقابل، دادخواست جلب ثالث و ورد ثالث از انواع دیگر دادخواست می باشند که هر کدام در مراجع صالح خود مورد بررسی قرار می گیرند. 

کلام آخر 

در این مقاله  تا از بهترین وکیل در چابهار را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز به این وکلا مراجعه نموده و مشکلات حقوقی خود را با آن ها در میان بگذارید. سعی کردیم ویژگی ها و وظایف یک وکیل خوب را برای شما عنوان نماییم تا بتوانید راحت تر یک وکیل خوب را بشناسید. امیدواریم این اطلاعات برای مردم چابهار که به دنبال شناخت بهترین وکیل هستند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمودید از شما سپاسگزاریم. ما در سایت وکیل چی منتظر پیشنهادات ارزنده شما هستیم. 

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

دکمه بازگشت به بالا