وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل زن در بجنورد ❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل زن در بجنورد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. اغلب خانم هایی که به هر دلیل درگیر پرونده های قضایی در حوزه های مختلف می شوند برای راحتی بیشتر با وکیل خود ترجیح می دهند پیگیری امور قضایی را به بهترین وکیل زن بسپارند. البته قانونگذار نیز این حق را به همه افراد داده است که در صورت مواجه با مشکلات حقوقی و کیفری در انتخاب وکیل آزاد باشند. لذا از لحاظ قانونی میان وکلای زن و مرد هیچگونه تفاوتی نبوده و افراد می توانند در صورت تمایل وکیل زن را به عنوان نماینده قانونی خود در پیگیری پرونده های قضایی انتخاب کنند.

بهترین وکیل زن در بجنورد کیست؟

وکیل زن شخصی است که به موجب عقد وکالت، مامور انجام امور قضایی شخص حقیقی و یا حقوقی می شود. بهترین وکیل زن در بجنورد به عنوان نماینده قانونی موکلین خود در مراجع قضایی حقوقی و کیفری حضور یافته و از حقوق آنان دفاع می کند. وکلای زن با ارائه مشاوره در زمینه مشکلات حقوقی و کیفری پیش آمده به مراجعه کنندگان در پیشبرد امور حقوقی و قضایی درخواست شده از جانب آنان فعالیت می کنند.

بهترین وکیل در خراسان رضوی پرونده موکل را به صورت دقیق مورد بررسی و مطالعه قرار داده و تا زمان جلسه دادگاه کلیه مدارک و شواهد را در جهت دفاع از او آماده می کند و با استفاده و بهره مندی از دانش رویه های قضایی تمام تلاش خود را برای دستیابی به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکل خود به کار می برد.

بهترین وکیل زن در بجنورد کیست؟

نقش وکیل زن در پرونده های خانوادگی

بهترین وکیل زن در بجنورد با توجه به روحیه خاص خود پرونده های خانواده را پذیرش می کند و اغلب زنانی که درگیر این دعاوی شده اند به وکیل زن برای دفاع از آنان در جلسات دادگاه مراجعه کرده و رسیدگی به پرونده خود را به این وکلا می سپارند. وکیل زن در وهله اول طرفین را به صلح و سازش دعوت می کند و با برگزاری جلساتی، با هر کدام از طرفین دعوا به صورت جداگانه صحبت کرده و تمام تلاش خود را برای جلوگیری از فروپاشی کانون خانواده به کار می برد.

بهترین وکیل زن در بجنورد با توجه به تجربه و مهارتی که در پیگیری دعاوی خانواده کسب نموده ابتدا پرونده را به مشاوره خانواده ارجاع داده و با بیان حقوق قانونی و شرعی زوجین نسبت به هم سعی در متقاعد کردن آن ها برای ادامه زندگی را به کار می برد.

اگر وکیل زن به این موضوع پی ببرد که زوجین تمایل به ادامه زندگی مشترک ندارند و تنها راه حل مشکلات آن ها طلاق است پیگیری پرونده موکل خود در دادگاه را بر عهده گرفته و تجربه و تحصص خود را برای احقاق حقوق موکلش به کار می برد. بهترین وکیل خانواده در خراسان رضوی کلیه مراحل رسیدگی به پرونده را با استناد به قوانین انجام داده و با اتکا بر مهارت خود در این حوزه، حکم و نتیجه نهایی مورد نظر موکلش را از دادگاه دریافت می کند.

10 تا از بهترین وکیل زن در بجنورد را بشناسید!

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی دارای پروانه وکالت پایه یک و 13 سال سابقه وکالت می باشند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در بجنورد معرفی می شوند. خانم مکرمی در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و تاکنون پرونده های زیادی با اتکا بر تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: بجنورد، چهار راه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، مقابل داروخانه محقر، طبقه 2

آزاده صابری

آزاده صابری

آزاده صابری یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی در بجنورد می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری شروع به فعالیت کردند. خانم صابری با تکیه بر تجربه و تسلطی که بر قوانین دارند تاکنون موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و متخصص شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهارراه مخابرات ومیدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه 2

ندا ثابت قدم

ندا ثابت قدم

ندا ثابت قدم یکی از وکلای پایه یک وعضو مرکز وکلای قوه قضایی در بجنورد می باشند. ایشان 5 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها را دارند و جزو یکی از بهترین وکیل زن در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در حوزه پرونده های خانواده (حضانت فرزندان، طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه)

آدرس: بجنورد، مابین چهار راه مخابرات و امیریه، کوچه لاله، ساختمان وکلا یاشار، طبقه اول، واحد 1

فاطمه توکلی

فاطمه توکلی

فاطمه توکلی وکیل پایه یک با 10 سال سابقه وکالت درخشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، بیمه و غیره سابقه وکالت دارند و جزو یکی از وکلای متخصص و باتجربه زن معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • متخصص در حوزه پرونده های ملکی(خلع ید، فروش مال غیر، فک رهن، موجر و مستاجر، تملک آپارتمان ها)
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده (نفقه، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، طلاق، ارث و میراث، انحصار وراثت)

آدرس: بجنورد، میدان شهید، کوچه گرمه ای، ساختمان مهد، طبقه سوم، واحد 6

فاطمه غلامی

فاطمه غلامی

فاطمه غلامی یکی از وکلای پایه یک و متخصص و مسلط بر قوانین و مقررات حقوقی در بجنورد می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری از جمله رسیدگی به پرونده های طلاق، مطالبه مهریه، ارث و وصیت، انحصار وراثت، خلع ید، مستاجر و موجر، تملک آپارتمان ها، سرقت، آدم ربایی، تخلفات رایانه ای، مواد مخدر و غیره شروع به فعالیت کردند.

خانم غلامی در طی 19 سال سابقه کالت خود موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در بجنورد شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • تخصص در دعاوی خانواده، کیفری

آدرس: بجنورد، شریعتی، خیابان طالقانی، خیابان شریعتی، خیابان برنجی

مریم ثروتی

مریم ثروتی

مریم ثروتی یکی از وکلای پایه یک  و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در بجنورد می باشند. ایشان 17 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و با اتکا بر تجربه و تسلطی که بر قوانین حقوقی دارند موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده و به عنوان یکی از وکلای زن حرفه ای و باتجربه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • متخصص در زمینه کیفری (سرقت، آدم ربایی، مواد مخدر)، خانواده (انحصار وارثت، ارث و وصیت، طلاق، مهریه)، ملکی (خلع ید، فک رهن، فروش مال غیر)

آدرس: بجنورد، میدان شهید بهشتی، مجتمع تجاری لادن، طبقه چهارم، واحد 23

نعیمه باقرنیا

نعیمه باقرنیا

نعیمه باقرنیا یکی از وکلای پایه یک و متخصص در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری در بجنورد می باشند. ایشان دارای سوابق درخشانی بوده و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست، شکوائیه و لایحه های دفاعیه
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تخصص در حوزه پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، ارث و وصیت و غیره
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد

آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، رضا امامی 9، چهارراه اول، سمت راست، پلاک 85، طبقه اول، واحد 1

سمیه محمدی

سمیه محمدی

سمیه محمدی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارند و تاکنون پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و موردنظر موکلین خود رسانده اند.

از دیگر سواق خانم محمدی می توان وکیل بانک صادرات، وکیل دهیاری های استان خراسان شمالی، وکیل بانک قرض الحسنه مهر ایران، مشاور حقوقی مرکز مشاوره بهروان زیر نظر دادگستری و بهزیستی، عضو کمسیون داوری کانون وکلای دادگستری را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع
 • دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

آدرس: بجنورد، بین میدان شهید و چهار راه هفده شهریور، جنب بانک تجارت، ساختمان چمن آرا ، نیم طبقه اول

زهره مرتضوی

زهره مرتضوی

زهره مرتضوی یکی از وکلای پایه یک در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و غیره سابقه وکالت دارند و موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در بجنورد شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، حضانت فرزندان، ارث و وصیت، انحصار وراثت)
 • ملکی (فک رهن، خلع ید، فروش مال غیر، تملک آپارتمان ها، مستاجر و موجر)

آدرس: بجنورد، خیابان هفدهم شهریور، کوچه ی سعدی، پلاک 31

چرا به وکیل زن مراجعه کنیم؟

اگرچه خصوصیاتی از قبیل صداقت، تجربه، تخصص و غیره میان وکلای زن و مرد یکسان است ولیکن در زمان انتخاب بهترین وکیل زن در بجنورد باید پارامترهایی را مدنظر قرار دهید تا بتوانید وکیلی حرفه ای و در عین حال پایبند به اصول اخلاقی را پیدا کنید.

اغلب افراد به خصوص خانم هایی که به هر دلیل درگیر پرونده های قضایی شده اند ترجیح می دهند برای دریافت مشاوره و یا پیگیری پرونده در مرجع قضایی از وکیل زن کمک بگیرند. در پرونده های خانواده، زنانی که مشکلات و اختلافات زیادی با همسر خود دارند با توجه به شرایط فرهنگی خانواده و راحت نبودن با وکیل آقا، به سراغ بهترین وکیل زن در بجنورد می روند.

وکیل زن قبل از اقدام برای طرح دادخواست از وضعیت موکل خود، ابتدا مشکل و اختلاف میان زوجین را ریشه یابی کرده و سعی می کند تا سرچشمه اصلی این اختلافات را پیدا و با ارائه مشاوره های تخصصی و آگاه سازی آنان از حقوق زن و مرد در زندگی مشترک صلح و سازش را ایجاد کند.

بانوانی که در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری با مشکل مواجه شده اند با بهترین وکیل زن در بجنورد احساس نزدیکی بیشتری داشته و راحت تر می توانند مسائل و مشکلات مرتبط با پرونده را با او درمیان بگذارند. این امر موجب می شود که وکیل از کلیه جزئیات پرونده مربوطه  مطلع شده و از موکلش به بهترین نحو ممکن دفاع کند.

بهترین وکیل زن در بجنورد با دقت و تیزبینی بیشتری پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و با حل و فصل کلیه ابهامات و زوایای پنهان پرونده، نتیجه نهایی را به نفع موکل خود دریافت می کند.

چرا به وکیل زن مراجعه کنیم؟

حق الزحمه بهترین وکیل زن در بجنورد

اگر وکیل زن و موکل در مورد حق الوکاله با هم به توافق رسیده باشند و مبلغ آن به صورت دقیقی در قرارداد وکالت قید شده باشد در نتیجه ملاک حق الزحمه نهایی وکیل زن بر اساس آنچه که در قرارداد وکالت قید شده خواهد بود.

ولیکن چنانچه هیچ قراردادی میان وکیل و موکل تنظیم نشده باشد و یا به عبارتی دیگر میزان حق الزحمه بهترین وکیل زن در بجنورد در قرارداد قید نشده باشد، حق الزحمه  وکیل براساس قانون به او پرداخت می شود که در این مورد شرایط عرف و همچنین نوع کاری که وکیل انجام داده و مدت زمانی که برای رسیدگی پرونده در مرجع قضایی صرف نموده مدنظر قرار می گیرد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل زن در بجنورد را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 1 =

دکمه بازگشت به بالا