وکیل

10 تا از بهترین وکیل در بندر گز⭐【سال1403】⚖️

هدف از نگارش این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل در بندر گز به شما عزیزان است، از شما تقاضا داریم تا انتها با ما همراه باشید. هر ساله تعداد زیادی از علاقه مندان به شغل وکالت، فارغ التحصیل می شوند و پس از طی کردن مراحل مختلف وارد بازار کار وکالت می شوند. این افراد نیاز به کسب تجارب بالا دارند تا بتوانند بهترین عملکرد را داشته باشند و همچنین بهترین نتایج را برای موکلین خود کسب کنند. زیرا موکلین به دنبال بهترین های این حرفه برای پیگیری پرونده های خود هستند. 

بهترین وکیل در بندر گز چه کسی است؟ 

وکیل فردی است که افراد برای حل مشکلات حقوقی خود به او مراجعه می کنند. این وکیل برای تامین نظر موکلین خود باید بتواند پرونده ها را در هر حوزه و بخشی که باشند به خوبی وکالت نماید. وکلا معمولا دارای حوزه های تخصصی هستند و در این بخش ها بهتر عمل می کنند در واقع تسلط وکیل به قواعد و مقررات این بخش ها بیشتر است. اما لازم است که وکیل در خارج از حوزه های تخصصی خود هم دارای علم و آگاهی باشد. 

بهترین وکیل در بندر گز با مراجع صالح برای رسیدگی به دعاوی مختلف و همچنین نحوه دادرسی آن ها آشنا است. به همین دلیل هم پرونده مورد نظر را در مسیر درست خود قرارداده و پیش می برد. بهترین وکیل در گرگان تجربه و سابقه زیادی در امر وکالت دارد و به همین دلیل هم می تواند راه های موثر و قانونی را برای حل پرونده به نفع موکل خود بیابد.  

یک وکیل خوب کسی است که نه تنها در زمینه کار و حرفه خود موفق و با سواد است، بلکه دارای خصوصیات اخلاقی برجسته نیز می باشد. این وکیل بسیار با اخلاق، متعهد، مسئولیت پذیر، تلاش گر و صادق است. او دست مزدی منصفانه و قابل پرداخت را از موکلین خود دریافت می کند و تا حد امکان سعی می کند آن ها را درک نماید.  

بهترین وکیل در بندر گز چه کسی است؟

مدارک بهترین وکیل در بندر گز 

طبیعتا برای احراز هر شغل و موقعیتی نیاز به داشتن مدارک و مهارت های خاصی است. این موضوع در مورد شغل وکالت هم صادق است و یک وکیل باید مهارت و توانایی های لازم برای انجام این کار را دارا باشد. مدرک تحصیلی مورد نیاز برای وکیل شدن، کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکترای رشته حقوق، فقه و مبانی اسلامی و همچنین الهیات است.  

مدرک دیگری که یک وکیل برای شروع وکالت خود به آن نیاز دارد، پروانه وکالت است. دریافت این مدرک مستلزم شرکت در آزمون وکالت و دریافت حد نصاب نمره در این آزمون است. پس از آن متقاضی شغل وکالت باید با پشت سر گذاشتن دوران کار آموزی و کسب تجربه در این دوران، پروانه وکالت پایه یک به دست آورد. ناگفته نماند در دوران کار آموزی هم وکلا می توانند در دادگاه حضور یافته و پرونده ها را وکالت کنند، اما برای آن ها محدودیت وجود دارد و تنها اجازه پذیرفتن برخی از پرونده ها را دارند. 

افرادی که مدرک تحصیلی لازم را اخذ نموده اند و 5 سال سابقه کار قضایی داشته باشد، از شرکت در آزمون وکالت و گذراندن دوران کار آموزی معاف می شوند و می توانند بدون این شرایط پروانه وکالت پایه یک را دریافت کنند. 

10 تا از بهترین وکیل در بندر گز را بشناسید! 

رضا رمضانی 

رضا رمضانی

جناب آقای رضا رمضانی وکیل پایه یک دادگستری در استان گلستان هستند که سال ها است در بندر گز به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شدند. جناب رمضانی در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و پرونده های بسیاری را از این طریق حل نموده اند. ایشان تمام تلاش خود را برای کسب موفقیت و حمایت از موکل به کار می گیرند و به همین دلیل هم توانسته اند رضایت موکلین را جلب نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قرارداد 
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: بندر گز، بلوار امام، جنب بانک ملت، پاساژ امام، طبقه دوم 

آرمان قاسمی 

آرمان قاسمی

یکی دیگر از وکلای معروف و شناخته شده در استان گلستان آقای رامین قاسمی است که عنوان بهترین وکیل در بندر گز را به خود اختصاص داده اند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستد. آقای قاسمی با تکیه بر علم و دانش خود و همچنین آشنایی با نحوه بررسی پرونده ها، دعاوی بسیاری را وکالت کرده که درصد زیادی از آن ها را با موفقیت به نتیجه رسانده اند. علم بالا، تعهد، اخلاق مداری، پشتکار و انصاف از ویژگی های این وکیل با تجربه است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره های حضوری، غیر حضوری و آنلاین 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و مهریه 
 • قبول پرونده های ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول، تخلیه و موجر و مستاجر 

آدرس: بندر گز، خیابان امام، پاساژ امام رضا، طبقه فوقانی 

حبیب اله کیان مهر 

حبیب اله کیان مهر

از جمله وکلایی که در بندر گز فعالیت می کنند آقای حبیب اله کیان مهر هستند که سال ها است به شغل وکالت مشغول می باشند. ایشان در کنار وکالت در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم موفقیت های چشم گیری را کسب کرده اند. درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت ایشان به نتیجه مثبت ختم شده است. آقای کیان مهر در وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری توانایی دارند اما در زمینه پرونده های خانواده، اعسار، اجرت المثل، ارث و میراث، تملک آپارتمان ها، شهرداری و منابع طبیعی تخصص دارند. 

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • پذیرش وکالت پرونده های گوناگون

آدرس: بندر گز، خیابان بیست متری ولیعصر، کوچه معلم یک، ساختمان مسعودی، طبقه1 

سمانه صلبی 

سمانه صلبی

سرکار خانم سمانه صلبی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در بندر گز هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند که پس از کسب آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان به صفاتی مانند خوش خلقی، صداقت، ذکاوت، تلاش و پشتکار مزین هستند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط این وکیل با تجربه انجام می شود. تعداد زیادی از پزونده های تحت وکالت خانم صلبی به موفقیت ختم شده اند که نشانه دانش و علم بالای ایشان است. ایشان به عنوان بهترین وکیل در بندر گز شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت:  

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • نگارش و تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • تخصص در پرونده های عقود و معاملات، شهرداری، کلاهبرداری، چک و سفته 

آدرس: بندر گز، رو به روی بانک تجارت، ساختمان معقولی، طبقه 2 

مهدی گشتاسبی 

مهدی گشتاسبی

از دیگر وکلای توانمند در استان گلستان می توان آقای مهدی گشتاسبی را نام برد که در حال حاضر در بندر گز به فعالیت حقوقی مشغول می باشند. ایشان حدود 14 سال است که سابقه وکالت دارند و طی این مدت پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. سابقه درخشان ایشان در امر وکالت و همچنین مشاوره حقوقی گویای علم و تجربه این وکیل با سابقه است. آقای گشتاسبی همواره به سوگند خود پایبند بوده و در جهت حمایت از حقوق موکلین خود تلاش می کنند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • تنظیم قراردادها و اوراق قضایی 
 • پذیرش پرونده های حوزه های مختلف 

آدرس: بندر گز، خیابان امام خمینی، کوچه انقلاب 24، ساختمان اسدی 

رحمانه فرهنگ مهر

رحمانه فرهنگ مهر

سرکار خانم فرهنگ مهر از وکلای معروف و شناخته شده در استان گلستان هستند. ایشان در حال حاضر در بندر گز فعال هستند و به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می نمایند. خانم فرهنگ مهر دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. مشاوره های این وکیل متبحر در بیشتر مواقع موثر واقع شده و مشکلات موکلین را حل و فصل نموده است. ایشان چندین سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند و با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری، غیر حضوری و آنلاین
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و شکوائیه ها
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: بندر گز، خیابان امام خمینی، مجتمع پزشکی مهدوی، طبقه دوم، واحد 3

نصرت اله دماوندی

نصرت اله دماوندی

جناب نصرت اله دماوندی یکی دیگر از وکلای معروف و توانمند استان گلستان هستند. پروانه وکالت شماره 10809متعلق به ایشان است که پس از اخذ آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان سال ها است که در دادگاه های این شهر به عنوان وکیل فعالیت می کنند و با تکیه بر دانش و تجربه خود نتایج مورد نظر موکلین را در بیشتر پرونده ها کسب کرده اند. حسن خلق، پشتکار، هوش، تعهد و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکل از ویژگی های ایشان است که منجر به جلب رضایت مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • توانمندی در تنظیم انواع قراردادها 
 • تخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه و حضانت فرزندان 
 • پذیرش پرونده های املاک مانند موجر و مستاجر، شهرداری و منابع طبیعی 

آدرس: بندر گز، بلوار امام، انقلاب 12

چگونه یک وکیل خوب را بشناسیم؟ 

یکی از دغدغه های افراد درگیر با مشکلات حقوقی، انتخاب وکیل است. با توجه به این موضوع که در هر حوزه، وکلای متخصص زیادی وجود دارد که همه آن ها هم در کار خود خبره هستند، انتخاب وکیل بسیار دشوار خواهد بود. به همین دلیل باید از طرق مختلف، اطلاعاتی را در خصوص وکلا کسب نموده و سپس اقدام به انتخاب نماییم. 

طبیعی است که یک وکیل خوب و حرفه ای، پرونده های موفق بسیاری را در کارنامه کاری خود دارد. در نتیجه چنین وکیلی تجربه کافی برای وکالت و کسب نتیجه مطلوب را دارد و موکل می تواند به چنین وکیلی اعتماد نماید. از طرف دیگر، یک وکیل حرفه ای که موفقیت های چشم گیر را کسب کرده است، دارای سواد حقوقی بالایی است و این موضوع هم دلیلی دیگری برای انتخاب ایشان است. 

اخلاق و ارتباطات موثر وکیل هم جزو مواردی است که باید در وجود یک وکیل خوب باشد. اما به دست آوردن این اطلاعات هم کار چندان آسانی نخواهد بود. برای دست یابی به این دسته از اطلاعات درباره وکلا، می توان به کانون وکلا مراجعه نمود و یا از طریق سایت های مختلف مانند سایت وکیل چی اقدام کرد.  

چگونه یک وکیل خوب را بشناسیم؟

نکات مثبت و منفی شغل وکالت 

شغل وکالت دارای جنبه های مختلفی است که هر یک از آن ها ممکن است مثبت و یا منفی باشند. از جمله مزایا و نکات مثبت وکالت داشتن موقعیت شغلی و پرستیژ کاری است. این قشر جامعه همچنین در صورت کسب تجربه و مهارت می توانند درآمدهای چشم گیر و قابل توجهی داشته باشند. 

در طرف مقابل وکلا با سختی ها و دشواری های زیادی رو به رو هستند. از جمله این که در این شغل خطرات و تهدید های بسیاری وجود دارد. یک وکیل هیچ گاه نمی تواند نسبت به درآمد خود اطمینان داشته باشد زیرا تضمینی برای وجود موکل و پرونده جدید نخواهد بود. استرس ناشی از این شغل به دلیل ارتباط با افراد بزهکار بسیار بالا است و ممکن است سبب ایجاد بیماری های مختلف قلبی و یا فشار خون شود. امنیت و آینده شغلی وکلا تضمینی ندارد و بازنشستگی برای این قشر تعریف نشده است.

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در بندر گز را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز به وکیل بتوانید وکلای خوب شهر خود را بشناسید. از طرف دیگر ویژگی های وکیل خوب و نکات لازم برای شناخت آن ها را به شما ارائه نمودیم. وکیل خوب باید دارای مدارک لازم، سواد علمی، تجربه و مهارت باشد تا به خوبی از عهده انجام وظایف خود برآید. در صورت داشتن سوالات حقوقی می توانید با وکلای معرفی شده تماس حاصل نمایید. امیدواریم این مقاله سبب افزایش اطلاعات حقوقی شما شده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.        

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا