وکیل

10 تا از بهترین وکیل در نظرآباد⭐【سال1403】⚖️

با توجه به گسترش ارتباطات در دنیای امروز بدون شک همه ما دچار یکی از انواع مشکلات حقوقی خواهیم شد. در چنین شرایطی بهتر است به جای تلف کردن وقت خود در دادگاه و جستجوی راه حل به یک وکیل مجرب مراجعه کنیم. اما نکته مهم همین شناخت بهترین وکیل است. انتخاب غلط می تواند نتیجه عکس به همراه داشته باشد، با توجه به اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم 10 تا از بهترین وکیل در نظرآباد را به شما معرفی کنیم. همچنین نکات مهم در خصوص وکیل و فرآیند انتخاب آن را بیان می کنیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در نظرآباد کیست؟

انتخاب وکیل خوب در فرآیند پرونده های حقوقی نقش قابل توجهی دارد. وکیل شما می تواند سبب کسب بهترین و یا بدترین نتیجه از طرح دعوا شود. پس سعی کنید با انتخاب بهترین وکیل روند دادرسی را به سود خود پیش ببرید.

بهترین وکیل در ایران که دارای سابقه درخشان باشد و همچنین شهره به وکالت منصفانه باشد در نظر قاضی هم مقبول خواهد بود. اخلاق نیکو باعث می شود که شما بتوانید ارتباط بهتری با وکیل برقرار کنید و در نتیجه به او اعتماد کنید. در چنین شرایطی وکیل را محرم خود دانسته و تمام نکات مربوط به پرونده را با خیال آسوده با وی در میان می گذارید. مسئولیت پذیری وکیل نکته مهم دیگری است که باید در انتخاب بهترین وکیل در نظرآباد به آن توجه شود. وکیلی که نسبت به تعهد خود احساس مسئولیت کند، تمام تلاش خود را برای به سرانجام رساندن آن تعهد به کار می گیرد. یک وکیل خوب سعی می کند بهترین دفاعیه را از موکل خود انجام دهد تا هم به او کمک کند و هم سابقه خوبی برای خود بسازد.

بهترین وکیل در نظرآباد

توانایی های لازم برای بهترین وکیل در نظرآباد

یک وکیل خوب برای موفقیت در حرفه خود باید دارای یک سری ویژگی ها و توانایی ها باشد. رشته حقوق با رشته های جامعه شناسی و روانشناسی ارتباط بسیار نزدیکی دارد. یک وکیل زمانی می تواند موفق باشد که دیدگاه روان شناسی و جامعه شناسی داشته باشد.

وکیل موفق به زبان و ادبیات فارسی تسلط کامل دارد و همین موضوع سبب موفقیت اوست. زیرا یک وکیل باید با سخنان خود دادگاه را نسبت به احقاق حق موکل خود قانع کند. این موضوع بدون توانایی سخن گفتن قوی و سلیس میسر نمی شود.

جسارت و شجاعت از دیگر توانایی های یک وکیل خوب و موفق است. وکیل نباید به خاطر ترس از مشکلات و یا تهدیدهایی که ممکن است نسبت به وی انجام شود از موضع خود عقب نشینی کند. بهترین وکیل در نظرآباد باید دارای روحیه جنگندگی باشد تا برای رسیدن به نتیجه مطلوب تمام تلاش خود را به کار بگیرد و مقاوم باشد. اعتماد به نفس هم در ارائه یک دفاع خوب تاثیر بسزایی دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

راه های شناخت بهترین وکیل در نظرآباد

برای شناخت بهترین وکیل از روش های مختلفی می توان استفاده کرد. یکی از این روش ها، تحقیق در مورد وکیل و سوابق او از طریق مراجعین سابق ایشان است. می توان از افرادی که قبلا به وکیل مراجعه کرده اند مشاوره گرفت که نحوه وکالت و تخصص ایشان چگونه است. اطلاعات این افراد قطعا برای شما مفید خواهد بود.

مراجعه کننده خود می تواند قبل از اعطای وکالت، در یک جلسه مشاوره با وکیل صحبت نماید و در این جلسه، دانش و مهارت وکیل را مورد بررسی قرار دهد. در صورتی که ببیند اطلاعات حقوقی وی بالا است می تواند اقدام به انعقاد قرارداد وکالت نماید. در غیر این صورت باید به یک وکیل دیگر مراجعه نماید. مشاهده سابقه و میزان موفقیت وکیل از طریق سایت های مربوطه هم می تواند در شناخت یک وکیل خوب به شما کمک کند. در این سایت ها می توانید اطلاعاتی در خصوص تحصیلات، حوزه تخصصی و حتی درصد موفقیت وکیل در پرونده های مختلف را به دست آورید. با داشتن این اطلاعات از وکیل می توانید نتیجه گیری کنید که آیا این وکیل می تواند در پرونده مورد نظر به شما کمک کند یا باید به دنبال وکیل دیگری باشید.

10 تا از بهترین وکیل در نظرآباد را بشناسید!

عاطفه اسکندری

عاطفه اسکندی

از وکلای خوب استان البرز می توان به خانم عاطفه اسکندی اشاره کرد. ایشان وکیل پایه یک و فعال در حوزه های دعاوی حقوقی، خانوادگی و ثبتی هستند. ایشان همچنین وکالت پرونده های مربوط به مطالبه سرقفلی، تغییر نام کوچک، مطالبه سهم الارث، طلاق و مهریه، تمکین و مطالبه چک و سفته را می پذیرند. خانم اسکندی تلاش بسیاری برای دفاع از مول خود دارند و به همین دلیل توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب کنند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قرارداد و لایحه
 • مشاوره حقوقی غیر حضوری

آدرس: کرج، نظرآباد، میدان لاله، پلاک 120

شماره تماس: 09127234318

توحید اکبری

توحید اکبری

آقای اکبری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته حقوق جزا و جرم شناسی هستند. ایشان وکیل پایه یک و دارای پروانه وکالت هستند. حوزه فعالیت ایشان پرونده های حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی است. کسانی که قصد دارند وکالت خود را به آقای توحید اکبری بسپارند، می توانند به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی و یا آنلاین با ایشان در ارتباط باشند. سابقه درخشان این وکیل جوان نشانه دانش، تخصص و اخلاق حرفه ای ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تهیه و ثبت انواع اوراق قضایی
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف

آدرس: کرج، نظرآباد، خیابان مدرس، مجتمع تجاری و اداری،طبقه 2

شماره تماس: 0912049592

فاطمه بذرپاچ

فاطمه بذرپاچ

ایشان یکی از بانوان وکیل استان البرز که بسیار با تجربه و با اخلاق هستند. خانم فاطمه بذرپاچ وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا هستند. حوزه فعالیت و وکالت ایشان دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی است. متقاضیان می توانند هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نموده و از مشاوره های ایشان استفاده کنند. ایشان تلاش کرده اند همیشه طرف حق بوده و به احقاق حق بپردازند حتی اگر به ضررشان باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین
 • تنظیم انواع اظهارنامه
 • وکالت دعاوی ملکی و ثبتی

آدرس: کرج، نظرآباد، الغدیر جنوبی، مابین غدیر 18 و 20، مجتمع ثامن، طبقه 5

شماره تماس: 09126621838

محمدرضا ادیبی سده

محمدرضا ادیبی سده

یکی از وکلای شناخته شده در نظرآباد هستند که دارای پروانه وکالت پایه یک هستند. همچنین ایشان جزو وکلای کانون وکلا بوده و بسیار با اخلاق هستند. آقای ادیبی سده پرونده های حقوقی و کیفری مختلف اعم از طلاق، مهریه، ثبت اسناد، کلاهبرداری، جرایم رایانه ای و ملکی را وکالت می کنند. امکان برقراری ارتباط به صورت تلفنی و آنلاین با این وکیل فراهم است. تلاش مستمر و صادقانه و همچنین حسن خلق ایشان سبب رضایت موکلین ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مختلف
 • تنظیم انواع  قرارداد و لوایح

آدرس: نظرآباد، خیابان آیت الله کاشانی،طبقه فوقانی پاساژ سعید

شماره تماس: 09121335239

فضل الله افخمی

فضل الله افخمی

یکی دیگر از وکلای شناخته شده در کرج آقای جعفر خلیلی هستند که در نظرآباد به وکالت مشغول می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. آقای افخمی همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری و مشاور حقوقی نیز هستند. ایشان به دلیل حسن اخلاق، تلاش همه جانبه برای حمایت از موکل و عدالت خواهی همواره مورد اعتماد موکلین خود بوده اند. درصد بالای موفقیت این وکیل با تجربه در وکالت پرونده های مختلف نشانه تخصص و دانش این وکیل خبره است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه 

  آدرس: نظرآباد، خیابان الغدیر جنوبی، نبش غدیر 15، مجتمع برهان

شماره تماس: 09122179447

پارسا اکبری

پارسا اکبری

آقای اکبری دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 22290 و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان البرز می باشند. ایشان به دلیل داشتن تعداد قابل توجهی پرونده موفق در کارنامه کاری خود جزو بهترین وکیل در نظرآباد شناخته شده اند. پارسا اکبری با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق به صورت تخصصی وکالت دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری مختلف را به عهده می گیرند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات مردم شده است. ایشان حدود 5 سال سابقه فعالیت در وکالت دعاوی مختلف را دارند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری و آنلاین 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مختلف از جمله دفاعیه

آدرس: نظرآباد، بلوار مدرس، جنب بانک مسکن، طبقه همکف

شماره تماس: 096369419276

منظر اروجی

منظر اروجی

خانم اروجی را می توان از وکلای خوب استان البرز نامید که بیشتر از 5 سال است که در زمینه وکالت فعالیت دارند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق و پروانه وکالت پایه یک به شماره 29415 می باشند. خانم منظر اروجی با اشراف کامل به قوانین حقوقی موفق به ثبت پرونده های موفق بسیاری شده اند. ایشان عضو کانون وکلا ی دادگستری استان البرز هستند که با مشاوره حقوقی منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین گردیده است. ایشان وکالت تمام دعاوی در زمینه ثبتی، کیفری، حقوقی و خانواده را قبول می نمایند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • وکالت دعاوی مربوط به استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و نفقه 
 • پذیرش وکالت پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، سرقت و چک 

آدرس: کرج، نطرآباد

شماره تماس: 09125689862

حسن حسین خانلی

حسن حسین خانلی

آقای حسین خانلی وکیل پایه یک ومشاور حقوقی می باشند که به عنوان بهترین وکیل در نظرآباد مشغول به فعالیت می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 21981 هستند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری مانند ارث و میراث، انحصار وراثت، شهرداری، تخلیه، سرقفلی و املاک توسط ایشان پذیرفته می شود. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق هستند که عضو رسمی کانون وکلای دادگستری می باشند. تعداد زیاد پرونده های موفق با کسب نتیجه مورد قبول موکل دلیل شهرت ایشان است. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • نوشتن قراردادها 
 • تنظیم مبایعه نامه 
 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره تلفنی و آنلاین حقوقی 

آدرس: نظرآباد، خیابان الغدیر جنوبی، نبش غدیر 15، ساختمان برهان، طبقه 2

شماره تماس: 09121948359

پیمان افشار

پیمان افشار

آقای پیمان افشار دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق بوده و همچنین پروانه وکالت پایه یک دادگستری به شماره 30280 متعلق به ایشان می باشند. ایشان حدود 7 سال است که در دادگاه های البرز پرونده های مختلف را وکالت می نمایند. ایشان با وکالت های موفق کارنامه کاری قابل قبولی را در حوزه وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی دارند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم هستند. این سابقه درخشان و مشاوره های کارساز سبب شناخته شدن ایشان در استان البرز شده است. 

تخصص و مهارت:  

 • ارائه انواع مشاوره های حقوقی تخصصی 
 •  وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه، طلاق توافقی و اجرت المثل
 • تخصص در دعاوی ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول و سرقفلی

آدرس: نظرآباد

شماره تماس: 09120579975

مزایای شغلی بهترین وکیل در نظرآباد

شغل وکالت مانند هر شغل دیگری دارای مزایا و معایب مخصوص به خود است. کسانی که به این شغل علاقه مند هستند باید با این مزایا و معایب آشنا باشند تا بتوانند بر اساس این موارد تصمیم درست و منطقی بگیرند. در این قسمت به بیان مزایای شغل وکالت می پردازیم.

پرستیژ بالا: شغل وکالت یکی از شغل های با کلاس و با پرستیژ بالا است.

درآمد بالا: وکیلان جزو قشر پر درآمد جامعه هستند. البته میزان درآمد یک وکیل با میزان دانش و تخصص وی ارتباط مستقیم دارد.

قدرت ذهنی: در شغل وکالت، مغز یکی از اعضای پر کار است. وکلا غالبا به دلیل این که همیشه در حال تحلیل و استدلال شواهد و مدارک هستند ذهن قوی ای دارند.

کمک به دیگران: وکالت برای افرادی که روحیه کمک رسانی به دیگران را دارند بسیار ارضا کننده است. انسان زمانی که به دیگران کمک می کند احساس خوشایندی دارد.

اعتبار و احترام: وکلا از جایگاه اجتماعی بالایی برخوردار هستند، به همین دلیل در همه جا اعتبار و احترام خاصی دارند.

مزایای شغلی بهترین وکیل در نظرآباد

امنیت شغلی وکالت

وکلا متاسفانه از امنیت شغلی برخوردار نیستند. زیرا تضمینی وجود ندارد که پرونده ای برای وکالت داشته باشند. تعداد فارغ التحصیلان این رشته هم هر ساله افزایش یافته و افراد جدیدی در این حوزه مشغول به کار خواهند شد. البته با گذشت زمان، مشکلات و مسائل جدیدی پیش آمد می کند که نیاز به مراجعه به وکیل دارند. اما به هر حال این شرایط نمی تواند تضمین کننده درآمد وکلا باشد.

از آن جا که این افراد امکان بازنشستگی هم ندارند، مگر این که خودشان بیمه پرداز باشند، شرایط آینده هم سخت تر خواهد شد. راه حل این موضوع این است که وکلا با بالا بردن سطح اطلاعات خود و همچنین اتلاش برای افزایش موفقیت در پرونده های مختلف، به شهرت برسند. در چنین شرایطی می توانند به وجود پرونده های بعدی امیدوار باشند.

معایب شغل وکالت

در کنار مزایای ذکر شده برای وکالت باید معایب آن را نیز عنوان کنیم. از معایب این شغل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استرس آور بودن: طبیعتا مواجه با مشکلات مردم و جستجوی راه حل برای آن ها و همچنین سر و کار داشتن با افراد بزه کار سبب ایجاد استرس خواهد شد.

بازار کار رقابتی: برای این که در شغل وکالت موفق باشید باید بتوانید با وکلای دیگر رقابت کنید و حتی از آن ها جلو بزنید. این اتفاق با وجود افزایش روز افزون تعداد وکلا مقداری دشوار خواهد بود.

تغییر قوانین: با توجه به تغییر نیازها و شرایط، قوانین هر از گاهی دچار تغییر می شوند. اگر نتوانید خود را با این تغییرات تطبیق دهید از هم کاران خود عقب می مانید.

عدم امنیت جانی: به دلیل حساسیت وکالت، این افراد ممکن است مورد تهدید قرار بگیرند و امنیت جانی ندارند.

معایب شغل وکالت

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل در نظرآباد را به شما معرفی نمودیم. همچنین مزایا و معایب شغل وکالت مطرح شد. تا افراد بتوانند با جنبه های مختلف این شغل آشنا شوند و اگر قصد انتخاب این شغل را دارند با آگاهی اقدام کنند. امیواریم این اطلاعات برای شما مفید بوده باشد. از این که تا پایان این مقاله همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و یا پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

درآمد شغل وکالت چگونه است؟

درآمد وکیل بستگی به دانش، تخصص و همچنین تعداد پرونده هایی که می پذیرد دارد.

آیا وکیل می تواند به عنوان کارمند در ادارات مشغول به کار شود؟

خیر . وکلا نمی توانند در موسسات دولتی و خصوصی کارمند باشند.

آیا وکلا بیمه بازنشستگی دارند؟

خیر وکلا بیمه دولتی ندارند اما می توانند به صورت اختیاری بیمه شوند.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا