مهاجرت

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تبریز⭐【سال1403】⚖️

افراد مختلف با هدف بهبود شرایط زندگی ممکن است تصمیم به مهاجرت بگیرند. مهاجرت این افراد ممکن است به صورت دائم و یا موقت باشد. اما مهاجرت به هر کشوری قوانین و مقررات خاص خود را دارد. فرد مهاجر باید با توجه به شرایط مهاجرت در کشور مقصد و قوانین و مقررات کشور خود اقدام به مهاجرت نماید. در همین راستا لازم است از یک وکیل خوب در زمینه مهاجرت مشاوره دریافت نماید. در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تبریز را به شما معرفی می نماییم، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز کیست؟

مهاجرت دارای انواع مختلفی است که هر کدام دارای شرایط خاص خود هستند. از طرف دیگر هر کشوری شرایط مهاجرت پذیری خاص خود را دارد. وکیل مهاجرت خوب در مورد تمام این نکات اطلاعات و تخصص بالایی دارد. وی همچنین باید با توجه به شرایط موکل خود، بهترین نوع مهاجرت را به او پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز، ابتدا شرایط مهاجر را مورد بررسی قرار می دهد. این وکیل باید در کلیه جلسات مصاحبه موکل خود حضور داشته باشد. بهترین وکیل در تبریز سابقه طولانی در خصوص خدمات مهاجرت دارد و به همین سبب زیر و بم کار را می داند. در چنین شرایطی شما در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید. با داشتن یک وکیل مهاجرت خوب، امکان انجام امور مهاجرت در کوتاه ترین زمان فراهم می شود.

وکیل مهاجرت می داند برای اخذ هر نوع ویزا چه مراحل و اقداماتی باید انجام شود. به این شکل، اقدامات لازم را برای فرد متقاضی انجام می دهد و همچنین مشاوره ها و راهنمایی های لازم را به او ارائه می دهد. این وکیل باید مورد اعتماد باشد و همچنین با وجدان کاری بالا مراحل مختلف کارهای مهاجرت موکل خود را به انجام برساند.

بهترین وکیل مهاجرت در تبریز کیست؟

مزایای مراجعه به بهترین وکیل مهاجرت در تبریز

هنگامی که فردی تصمیم به مهاجرت می گیرد باید اطلاعات بسیاری در خصوص انواع مهاجرت، بهترین کشور برای مهاجرت، هزینه ها، شرایط، قوانین و بسیاری مسائل دیگر در این خصوص داشته باشد. کسب چنین اطلاعاتی در زمان کوتاه و بدون کمک یک فرد متخصص بسیار دشوار است. به همین دلیل کمک گرفتن از بهترین وکیل مهاجرت در تبریز بسیار اهمیت دارد. داشتن یک وکیل خبره در امر مهاجرت مزایای زیادی دارد از جمله این که فرآیند مهاجرت شما به شکل کاملا قانونی طی می شود.

شما می توانید مجموعه اطلاعات کاملی از شرایط، مزایا و معایب مهاجرت به کشورهای مختلف را به صورت دسته بندی شده در اختیار داشته باشید. وکیل مهاجرت شما را از شرایط اقتصادی، کاری و تحصیلی کشور مقصد آگاه می کند. داشتن وکیل مهاجرت به مهاجر این امکان را می دهد که با شناخت و طی کردن مسیر درست، از اتلاف وقت خود جلوگیری نماید. زمانی که فرد می داند یک فرد با تجربه و متخصص در امور مهاجرت را در کنار خود دارد، آرامش بیش تری دارد. مهاجر در خصوص هر مسئله ای می تواند از وکیل خود مشورت گرفته و بهترین راه حل را انتخاب نماید.

10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تبریز را بشناسید!

موسسه مهاجرتی علم ویرا

موسسه مهاجرتی علم ویرا

یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت تحصیلی در تبریز موسسه علم ویرا است. این مجموعه در حوزه مهاجرت تحصیلی به کشورهای ترکیه، روسیه و آذربایجان فعال است. علم ویرا حدود 200 پرونده مهاجرت موفق را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است. در این مجموعه، بسیاری از وکلای به نام و با تجربه تبریز فعالیت دارند.

خدمات:

 • ارائه مشاوره تخصصی رایگان
 • پشتیبانی رایگان بعد از مهاجرت به مدت 1 سال
 • انجام کلیه امور پذیرش تحصیلی به صورت تضمینی

آدرس: تبریز، بلوار استاد شهریار، جنب اداره بهزیستی، ساختمان 22، طبقه 1

موسسه مهاجرتی ادیسه

موسسه مهاجرتی ادیسه

این موسسه دارای بهترین وکیل مهاجرت در تبریز است. در این مجموعه خدمات مربوط به دریافت ویزا، پاسپورت و اقامت انجام می شود. در استان های مشهد و اصفهان هم نمایندگی های موسسه ادیسه مشغول به فعالیت هستند. انواع مشاوره های مختلف در زمینه مهاجرت به کشورهای دیگر در این موسسه ارائه می شود.

خدمات:

 • مهاجرت به انگلیس
 • اخذ ویزای انگلیس و کانادا
 • اخذ پاسپورت دومنیکا
 • تحصیل و سرمایه گذاری در کانادا

آدرس: تبریز، بلوار دانشگاه، برج شهر، طبقه 8

موسسه مهاجرتی سلکت ویزا

موسسه مهاجرتی سلکت ویزا

یکی دیگر از موسسات مهاجرتی فعال در تبریز مجموعه سلکت ویزا است. این شرکت با کمک بهترین وکلای مهاجرت مشاوره های لازم را به مهاجران ارائه می دهد. در این موسسه با توجه به شرایط مهاجر بهترین نوع مهاجرت به وی پیشنهاد داده می شود. سلکت ویزا، در زمینه ارائه خدمات مهاجرت به کشورهای استرالیا و نیوزلند تخصص و تجربه ویژه دارد.

خدمات:

 • مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار
 • مهاجرت از طریق ویزای سرمایه گذاری به استرالیا

آدرس: تبریز، خیابان ولیعصر، خیابان اوحدی، ساختمان آرزو، طبقه اول

موسسه مهاجرتی گلدن وست

موسسه مهاجرتی گلدن وست

گلدن وست یک موسسه مهاجرتی است که در خصوص مشاوره و اخذ ویزای پرتغال تخصص  دارد. تلاش این مجموعه ارائه بهترین و ساده ترین روش مهاجرت به کشور پرتغال است. مشاوره و اخذ انواع مهاجرت ها به این کشور در موسسه گلدن وست انجام می پذیرد. این مجموعه با در اختیار داشتن بهترین وکیل در خصوص مهاجرت، بهترین مشاوره ها را به مهاجرین ارائه می دهد.

خدمات:

 • اخذ ویزای کاری پرتغال
 • دریافت گلدن ویزای پرتغال
 • دریافت ویزای سرمایه گذاری و ازدواج

آدرس: تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، جنب شرکت آذر گشت ملکی، پلاک 2، طبقه اول

موسسه مهاجرتی ایپک یولو

موسسه مهاجرتی ایپک یولو

ایپک یولو، از موسسات متخصص در امور مهاجرت تحصیلی در کشورهای مختلف است. در این مجموعه با مشاوره های بهترین وکلای مهاجرت که اغلب فارغ التحصیل دانشگاه های خارج از کشور هستند بهترین راه ها پیش پای مهاجر قرار می گیرد. تمام دوره های مورد نیاز برای مهاجران در این موسسه برگزار می شود.

خدمات:

 • اخذ ویزای تحصیلی
 • برگزاری دوره های آموزشی

آدرس: آذربایجان شرقی، تبریز، نبش چهار راه آبرسان، جنب بانک ملت، ساختمان رسا، طبقه دوم

موسسه مهاجرتی اندیشان آینده سپهر

موسسه مهاجرتی اندیشان آینده سپهر

این موسسه در زمینه مهاجرت در شهر تبریز فعال است. این مجموعه در طول 6 سال فعالیت خود مشاوره ای حرفه ای را به مهاجرین ارائه نموده است. همچنین حدود 135 پرونده مهاجرت به کشورهای کانادا، آمریکا و استرالیا در این موسسه با موفقیت انجام شده است. تلاش این موسسه همواره کمک به متقاضیان مهاجرت در تمام زمینه ها برای انجام امور به بهترین شکل بوده است.

خدمات:

 • مشاوره پذیرش تحصیلی کشورهای کانادا، آمریکا و انگلستان
 • مشاوره دریافت نوبت سفارت کانادا، ۀمریکا و انگلیس
 • انجام کلیه امور مهاجرتی

آدرس: تبریز، آبرسان، برج سفید یک، طبقه 5

بهترین کشور برای مهاجرت

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام مهاجرت باید به آن دقت کرد، انتخاب کشور مقصد است. در این زمینه عوامل مختلفی در انتخاب مقصد مهاجر باید مورد توجه قرار بگیرد. افراد باید با توجه به اهداف خود از مهاجرت کشور مقصد را انتخاب نمایند. برای مثال ممکن است هدف شخصی از مهاجرت، ادامه تحصیل باشد، در این شرایط باید کشوری که از نظر سطح علمی بالاتر است و دارای امکانات تحصیلی بالایی است به عنوان مقصد انتخاب شود.

اگر هدف از مهاجرت، ارتقا شرایط کاری باشد، مهاجر باید کشورهای مختلف را از نظر موقعیت های کاری و رفاه زندگی مورد بررسی قرار دهد. اما ممکن است برای فرد دیگری نزدیک بودن کشور مقصد به کشور مبدا اهمیت داشته باشد.

اما در کنار این موارد، باید کشور مقصد را از نظر عوامل مختلف مورد بررسی قرار دهیم و سپس به آن جا مهاجرت کنیم. وضعیت اقتصادی و سطح زندگی در کشور مقصد مسئله ای است که باید به آن توجه کرد. از سمت دیگر مهاجر باید وضعیت بهداشت و درمان را در کشورهای مد نظر خود بررسی کند. شرایط خانواده مهاجر هم بسیار مهم است، باید کشوری برای مهاجرت انتخاب شود که خانواده فرد بتوانند با آداب، رسوم و فرهنگ آن ارتباط برقرار کنند.

بهترین کشور برای مهاجرت

نکات مهم قبل از مهاجرت به کشور دیگر

مهاجرت در کنار تمام مزایا و شرایط خوبی که ممکن است برای افراد ایجاد کند، همیشه نگرانی های خاص خود را به همراه دارد. این که افراد به مکانی بسیار دور می روند و در آن جا باید با کسانی که حتی زبان یکسان ندارند، زندگی کنند همواره استرس آور خواهد بود. اما قبل از مهاجرت باید به نکات بسیاری توجه کرد، از جمله این که شما از خانواده خود دور می شوید و تنها می مانید.

ابتدا باید تصمیم جدی و قطعی برای مهاجرت بگیرید. پس از آن که با دقت کشور مقصد انتخاب شد باید سعی کنید هر چه بیش تر آن کشور و مردمش را بشناسید. سعی کنید استرس را از خود دور کرده و با آرامش برای مهاجرت آماده شوید.

نکته مهم یادگیری زبان کشوری است که قصد مهاجرت به آن جا را دارید. بدون دانستن زبان هم طی کردن مراحل مهاجرت و هم زندگی در آن کشور دشوار می شود. همیشه باید به میزان پس انداز پول در کشور دیگر توجه داشته باشید. زندگی در سرزمینی دیگر همواره مشکلات و مسائل غیر قابل پیش بینی را به همراه دارد که باید برای مقابله با آن ها آماده باشید.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل مهاجرت در تبریز را به شما معرفی نمودیم. مهاجرت موضوعی است که زندگی و آینده فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین دلیل باید با چشم باز و آگاهی کامل قدم در این راه گذاشت. در این مسیر به یک وکیل با تجربه نیاز دارید تا در کنار شما باشد و در تمام مراحل به شما مشاوره بدهد. امیدواریم اطلاعات بیان شده برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا