وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در یوسف آباد⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در یوسف آباد را به شما معرفی کنیم. در منطقه یوسف آباد و اطراف آن بسیاری از افراد هستند که درگیر انواع دعاوی حقوقی و کیفری می شوند و اختلاف آن ها به مراجع قضایی کشیده می شود. برای بسیاری از افراد حل موضوع به صورت فردی امکان پذیر نیست و علت آن، عدم آگاهی به روند قانونی و مشغله های روزمره می باشد. از این رو بودن یک وکیل در کنار این افراد باعث قوت قلب و انجام درست و به موقع کارها خواهد شد. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیش تری در این خصوص ارائه دهیم.

بهترین وکیل زن در یوسف آباد کیست؟

یوسف آباد یکی از مناطق پر رفت و آمد و پرجمعیت در سطح شهر تهران می باشد. وکلای بسیاری نیز در آنجا مشغول به فعالیت هستند. در بین آن ها بسیاری از وکلا خانم می باشند که مورد انتخاب افراد هستند. وکلای زن ارتباط بسیار قوی با افراد به خصوص خانم ها برقرار می‌کنند و باعث القای حس آرامش و دلگرمی به آن‌ها می‌ شوند. بر این اساس بسیاری از افراد ممکن است ترجیح شان بر این باشد که از وکلای زن کمک بگیرند. بهترین وکیل زن در یوسف آباد از نظر دانش حقوقی و سطح علمی ممکن است حتی از وکلای مرد نیز بالاتر باشند. همچنین نسبت به تمامی قوانین و تبصره های مربوط به آن دارای تسلط اند و می‌توانند به خوبی با تجزیه و تحلیل آن ها در هر موقعی، موکل خود را از مخمصه و جدالی که با آن درگیر هستند، نجات دهند.

بهترین وکیل زن در یوسف آباد می تواند در انواع دعاوی ورود کند، اما با توجه به حوزه فعالیت و تخصصی که در یک موضوع به دست می آورد، می تواند به عنوان یکی از بهترین وکیل کیفری در یوسف آباد شناخته شود و یا در موضوعات دیگری همچون ملکی و خانواده به مهارت برسد. از نظر موکلین و مراجعین، وکیلی می تواند رضایت آن ها را جلب کند که به خوبی از آن ها در دادگاه ها دفاع کند و احترام آن ها را تمام و کمال حفظ نماید.

بهترین وکیل زن در یوسف آباد کیست؟

چند نوع وکالت داریم؟

وکالتی که بین موکل و بهترین وکیل زن در یوسف آباد تنظیم می شود، بر اساس نحوه انتخاب وکیل مورد نظر ممکن است در چهار گروه تعیینی، اتفاقی، معاضدتی و تسخیری باشد که در ادامه هر یک از این موارد را توضیح خواهیم داد:

وکیل اتفاقی: کسانی که اطلاعات کافی در خصوص وکالت و قوانین دارند اما پروانه وکالت ندارند، می توانند در تعداد معینی به صورت سالانه برای اقوام نسبی و سببی تا درجه دو خود وکالت کنند.

وکیل تعیینی: وکیلی که به صورت اختیاری از طریق افراد انتخاب می شود از نوع تعیینی و یا انتخابی است که ممکن است یکی از وکلای پایه یک و یا پایه دو باشند.

وکیل معاضدتی: وکلای معاضدتی کسانی هستند که عضو کانون معاضدت قضایی بوده و افرادی که نمی توانند وکیل تعیینی اختیار کنند یا توان مالی آن را ندارند، از وکلای معاضدتی بهره می برند.

وکیل تسخیری: در انواع دعاوی کیفری که همراهی وکیل الزامی است، ممکن است برخی از متهمین از اختیار گرفتن وکیل ممانعت کنند، در این صورت توسط مراجع قضایی وکیلی برای آن ها در نظر گرفته می شود که در مقاله بهترین وکیل تسخیری در تهران به طور کامل توضیح داده شده است.

10 تا از بهترین وکیل زن در یوسف آباد را بشناسید!

بهناز عوض فرد

بهناز عوض فرد

خانم بهناز عوض فرد با 26 سال سابقه وکالت، یکی از وکلای برجسته و حرفه ای در تهران می باشد و از آنجا که حوزه فعالیت ایشان در منطقه یوسف آباد است، به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در یوسف آباد شناخته می شود. ایشان در مورد دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی دارای تخصص و تجربه است و با تسلط به قوانین و اعتماد به نفس کافی در دادگاه از موکلین خود به خوبی دفاع می‌کند و غالبا در پرونده های خود به مطلوب ترین نتایج دست می یابد.

تخصص و مهارت:

 • 26 سال سابقه وکالت
 • انواع دعاوی حقوقی، بانکی، تجاری بیمه و خسارات مالی
 • دعاوی خانواده
 • دعاوی کیفری

آدرس: یوسف آباد، خیابان 37، پلاک 25، طبقه 2، واحد 7

ثریا منیری کیا

ثریا منیری کیا

خانم ثریا منیری کیا یکی دیگر از وکلایی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در یوسف آباد شناخته می شود. شماره پروانه وکالت ایشان 4459 از کانون وکلای مرکز، سال های مدیدی است که به صورت ویژه و مستمر در حرفه وکالت اشتغال دارد. ایشان در انواع دعاوی مربوط به شهرداری، ملکی و حقوقی دارای مهارت و تخصص است و به مراجعین خود این اطمینان را می دهد که تمام تلاش خود را برای احقاق حقوق آن ها به کار گیرد.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی کیفری، سرقت، ضرب و شتم، کلاهبرداری
 • دعاوی ملکی، تغییر کاربری اراضی، ماده 100 شهرداری
 • دعاوی خانواده

آدرس: یوسف آباد، خیابان میرزای شیرازی، بعد از خیابان مطهری، کوچه نعیمی، بن بست گلریز، پلاک اول، طبقه اول

میترا ضرابی

میترا ضرابی

خانم میترا ضرابی مدرس دانشگاه، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی دماوند، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در تهران دارای دفتر وکالتی بوده و به ارائه مشاوره و اخذ پرونده های حقوقی و کیفری می پردازد و از این رو یکی از بهترین وکیل زن در یوسف آباد به شمار می رود. خانم ضرابی با تسلطی که به مسائل حقوقی دارند و سطح بالای دانش و سواد خود، اقدام به تالیف کتب حقوقی در سطح حرفه ای نموده است که در حال حاضر، برخی از آن ها در دانشگاه ها تدریس می گردد.

تخصص و مهارت:

 • عضو هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز
 • اخذ وکالت انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • مدرس دانشگاه و مولف کتب حقوقی

آدرس: یوسف آباد، قبل از خیابان چهارم ، پلاک 38

مریم سلیمانی

مریم سلیمانی

دیگر وکیلی که جزو یکی از بهترین وکیل زن در یوسف آباد است، خانم مریم سلیمانی می باشد. پروانه وکالت ایشان 17 سال پیش صادر گردیده است و تاکنون ایشان به صورت حرفه ای و مستمر در این حوزه مشغول به فعالیت بوده است و هیچ گاه از تلاش برای به روز نمودن اطلاعات و پیشرفت دست نکشیده است. خانم سلیمانی دارای مدرک تحصیلی دکترای رشته حقوق بین الملل می باشد و تاکنون موفقیت های بسیاری همچون انتخاب به عنوان بانوی برتر ایرانی در سال 1396 در همایش چهره های ماندگار را کسب کرده است.

تخصص و مهارت:

 • تالیف کتب حقوقی
 • 17 سال سابقه وکالت
 • دارنده گواهینامه های حقوقی در سطح داخلی و بین المللی

آدرس: یوسف آباد، خیابان اسدآبادی، بین خیابان دهم ودوازدهم، پلاک 94، طبقه 4، واحد 14

فرشته تژده

فرشته تژده

خانم فرشته تژده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی با شماره پروانه وکالت 5144 می باشد. ایشان در انواع دعاوی حقوقی و کیفری قبول وکالت می نماید و به مراجعین و موکلین خود مشاوره های تخصصی ارائه می دهد. خانم تژده با صبوری، شیوایی بیان، ارتباط قوی با موکلین و تسلط به قوانین در پرونده های خود به پیروزی رسیده و رضایت موکلین را جلب می کند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • تنظیم اوراق قضایی
 • وکالت پرونده‌های مختلف حقوقی و کیفری

آدرس: یوسف آباد، نرسیده به خیابان شهید بهشتی، بن بست دل آرا، پلاک 11

نحوه ابطال وکالت

زمانی که وکالت شخصی از نوع ساده منعقد شده باشد، قرارداد وکالت در دو حالت قابل فسخ است که عبارتند از: استعفای وکیل یا عزل وکیل از طریق موکل. به عنوان یک قاعده کلی، وکالت قراردادی جایز تلقی می شود و موکل می تواند در هر زمان، وکیل خود را از وکالت خارج کند. ضمنا وکیل حق دارد از سمت خود به عنوان وکالت استعفا دهد. در واقع موارد مختلفی وجود دارد که می تواند منجر به فسخ وکالت شود؛ این عوامل شامل مواردی همچون فوت موکل یا وکیل، مفقود شدن شی یا موضوع وکالت، انقضای مدت وکالت، انجام کاری خلاف وکالت توسط موکل و دیوانگی و جنون هر یک از طرفین می باشد.

نحوه ابطال وکالت

مشاور حقوقی کیست؟

مشاورین حقوقی که در موسسات و دفاتر وکالتی به ارائه خدمات می پردازند، همگی دانش آموخته مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا در رشته حقوق و فقه و حقوق اسلامی هستند. ممکن است این افراد در نقش یک وکیل مشغول به فعالیت باشند، یعنی دارنده پروانه وکالت، گواهی گذراندن دوره کارآموزی و قبولی در آزمون اختبار باشند و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت کنند.

ممکن است درجه مشاور حقوقی مورد نظر از نوع وکیل پایه دو بوده و یا موفق به پذیرفته شدن در آزمون وکالت نشده باشند، در این صورت می تواند تنها به عنوان یک مشاور حقوقی به مراجعین اطلاعات لازم را ارائه می دهند. بهترین وکیل زن در یوسف آباد یک مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بوده که در زمینه انواع دعاوی و مسائل حقوقی و کیفری می تواند به افراد مشاوره دهد. وظیفه دیگر یک مشاور حقوقی علاوه بر ارائه راهنمایی‌های لازم، کمک به تنظیم قرارداد های مختلف و نظارت بر نحوه عقد آن ها می باشد. همچنین یک مشاور حقوقی باید بتواند قوانین را در موقعیت درست استفاده کند.

کلام آخر

این مقاله به معرفی 5 تا از بهترین وکیل زن در یوسف آباد و معرفی اجمالی در خصوص ویژگی های یک وکیل زن و مشخصات یک وکالت نامه تنظیم شده بین وکیل و موکل اختصاص داشت. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشد. شما می توانید با وکلای مطرح در هر کجای کشور و هر یک از مناطق تهران، در سایت وکیل چی آشنا شوید. از همراهی تان سپاس گزاریم و منتظر دریافت انتقادات و پیشنهادات تان هستیم.

پس از به اجرا گذاشتن مهریه، شرایط تقسیط مهریه برای مرد به چه صورت است؟

نحوه تقسیط مهریه برای مرد، به نظر دادگاه بستگی دارد زیرا دادگاه شرایط مالی شوهر را تخمین می زند و پس از آن روند پرداخت را اعلام می کند.

آیا زن می تواند نفقه گذشته خود را طلب کند؟

بله این امتیاز برای یک زن وجود دارد که بتواند نفقه گذشته اش را اخذ کند.

وکیل زن باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

وکیل زن باید از خصوصیاتی از جمله صادق بودن، رازدار بودن، حرفه ای بودن، ماهر بودن و … برخوردار باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =

دکمه بازگشت به بالا