وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج⭐【سال1403】⚖️

هر فردی در زندگی خود ممکن است با مشکلات حقوقی مختلف برخورد کند. در چنین شرایطی وی میان انتخاب وکیل خانم و آقا بین دو راهی قرار می گیرد. در این مطلب از سایت وکیل چی به مقایسه وکیل زن و مرد و همچنین صفات منحصر به فرد وکلای زن می پردازیم. ویژگی ها و حق الزحمه بهترین وکیل زن در سنندج هم موضوعی است که به آن پرداخته می شود، با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در سنندج کیست؟

وکیل، فارغ از این که زن باشد یا مرد، باید دارای تحصیلات مربوطه در رشته حقوق باشد. وی باید با قبولی در آزمون وکالت و گذراندن 18 ماه کارآموزی، پروانه وکالت پایه یک دریافت کند. در این مرحله، فرد به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته شده و می تواند وکالت پرونده های مختلف را بپذیرد. بهترین وکیل زن در سنندج تمامی جوانب پرونده را درنظر می گیرد و صادقانه نظر خود را در مورد آن بیان می کند. وکیل خوب کسی است که در صورت پایین بودن شانس موفقیت پرونده، این موضوع را به موکل اعلام نماید.

وکلای زن می توانند در هر حوزه ای که توانایی بالاتری دارند وکالت نموده و با به دست آوردن تجربیات بیشتر، به تخصص دست یابند. وکیل موفق کسی است که بتواند بهترین دفاع را از موکلین خود به عمل آورد و در سابقه کاری او تعداد قابل قبولی پرونده موفق ثبت شده باشد. شما عزیزان می توانید مقاله بهترین وکیل مهریه در سنندج را مطالعه نموده و با سایر وکلای این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل زن در سنندج کیست؟

صفات منحصر به فرد وکلای زن

خانم ها دارای ویژگی هایی هستند که در شغل وکالت، مهم است و منجر به کسب موفقیت در این حرفه خواهد شد. از جمله این صفات می توان به دقت و جزئی نگر بودن خانم ها اشاره کرد. همه خانم ها دقت بالایی دارند و می توانند متوجه نکات ریز موضوعات شوند. این ویژگی هنگامی که با شغل وکالت درآمیخته شود، سبب پیدا کردن سرنخ هایی برای حل بهتر پرونده خواهد شد.

بهترین وکیل زن در سنندج، توانایی انجام چندین کار به طور هم زمان را دارا می باشد. این ویژگی باعث می شود سرعت انجام امور بالاتر برود. از طرف دیگر، وکلای خانم تمایل زیادی به انجام امورات در بهترین حالت خود را دارند. در نتیجه پرونده هایی که توسط وکیل زن وکالت می شوند، معمولا به نتایج مطلوب منجر می گردند. صداقت هم از دیگر ویژگی های وکیل زن است که باعث ایجاد حس اعتماد در موکل می گردد.

10 تا از بهترین وکیل زن در سنندج را بشناسید!

تارا آقابیگی امینی

تارا آقابیگی امینی

خانم آقابیگی امینی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی هستند که در سنندج به فعالیت مشغول می باشند. ایشان نشان داده اند که توانایی وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند. سرکار خانم تارا آقابیگی امینی پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان حدود 5 سال است که در شغل وکالت فعالیت دارند و پرونده های موفقی را نیز به سرانجام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری مانند مناقصات و چک
 • پذیرش پرونده های خانواده، ملکی، کمیسیون اراضی و املاک و اسناد رسمی

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه آخر، واحد 15

پریسا رمضانلو

پریسا رمضانلو

سرکار خانم رمضانلو از دیگر وکلای معروف استان کردستان و شهرستان سنندج هستند. ایشان موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان هستند. پریسا رمضانلو با توجه به موفقیت هایی که کسب کرده اند به عنوان بهترین وکیل زن در سنندج شناخته شده اند. ایشان با استفاده از دانش و مهارت خود پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رساده اند و به همین دلیل هم مورد اعتماد و رضایت مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تدوین و تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی
 • پذیرش وکالت پرونده های کیفری، ثبتی، ملکی و حقوقی مختلف

آدرس: سنندج، شهرک سعدی، فاز 2، خیابان گولان، کوچه ایلخانی زاده، مجتمع سهند، واحد 4

لیلا کوششی

لیلا کوششی

خانم لیلا کوششی را می توان جزو وکلای مطرح و توانمند سنندج قرار داد. ایشان وکیل و مشاور حقوقی می باشند که سال ها تجربه ارزنده را در کارنامه خود دارند. خانم کوششی صادق، امانت دار، متعهد و وفادار هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد موفق به دریافت پروانه وکالت شدند و فعالیت خود را آغاز نمودند. موفقیت های کسب شده توسط ایشان نشانه سواد حقوقی، تجربه و توانایی های این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و  غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست و شکوائیه
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی

آدرس: سنندج، شهرک صنعتی، فاز 2، خیابان شهید طهماسبی، کوچه شکوفه 2

دنیا حاجی احمدی

دنیا حاجی احمدی

خانم دنیا حاجی آبادی از دیگر وکلای مورد اعتماد مردم در سنندج هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشند. خانم حاجی آبادی سال ها در دادگاه های استان کردستان به وکالت دعاوی گوناگون پرداخته اند. وکالت دعاوی خانواده، مهریه، طلاق توافقی، قتل، قصاص، جرایم پزشکی، اختلاف در مالکیت و خرید و فروش اموال غیر منقول در تخصص ایشان است. این وکیل خبره موفق به کسب عنوان بهترین وکیل زن در سنندج شده اند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های قتل
 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، کوچه نیکان، مجتمع مروارید، واحد 7

سمیرا صحرایی

سمیرا صحرایی

خانم صحرایی از دیگر وکلای فعال در استان کردستان هستند که در حال حاضر در سنندج به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی و تجربه خود به وکالت پرونده های مختلف می پردازند و نتایج قابل قبولی هم کسب نموده اند. صداقت، بردباری، رازداری و تلاش مستمر برای حمایت از موکل، از ویژگی های برجسته ایشان است. مشاوره های حقوقی ایشان هم منجر به نتایج مطلوب بسیاری شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند شکوائیه
 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری و آنلاین

آدرس: کردستان، سنندج، مجتمع بانک ها، برج استاندارد، طبقه 3

آزاده احمدی

آزاده احمدی

سرکار خانم آزاده احمدی فارغ التحصیل رشته حقوق هستند که به عنوان وکیل پایه یک در سنندج فعالیت می نمایند. ایشان با استناد بر مهارت ها و تجربیات خود وکالت دعاوی گوناگون را می پذیرند اما در برخی حوزه ها به صورت تخصصی تر وکالت می نمایند. خانم احمدی با شرکت ها و موسسات مختلف به عنوان وکیل همکاری نموده و لقب بهترین وکیل زن در سنندج را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قرارداد و اظهارنامه
 • مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها، شکوائیه ها و دفاعیه

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، طبقه 2، واحد 6

عاطفه بهمنی

عاطفه بهمنی

عاطفه بهمنی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در شهر سنندج به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول هستند. ایشان به دلیل آشنایی با قوانین و همچنین روال دادگاه ها توانسته اند دعاوی بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل برسانند. خانم بهمنی در حوزه خانواده و دعاوی املاک بسیار بر قوانین مسلط تر هستند و موفقیت های بیشتری را در این حوزه ها کسب کرده اند. مشاوره های حقوقی این وکیل زبده به حل برخی از پرونده ها کمک کرده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه
 • تدوین انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری کوناگون

آدرس: سنندج، بلوار شبلی، بالاتر از میدان شافعی، جنب سوپر پروتئین نصرتی

شیدا مفاخری

شیدا مفاخری

خانم مفاخری یکی دیگر از وکلای بنام دادگستری استان کردستان هستند که سال ها است در سنندج فعالیت می کنند. ایشان بسیار تلاش گر، صادق، با اخلاق و منصف هستند. سرکار خانم شیدا مفاخری پس از به پایان رساندن تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شدند. وکالت پرونده های خانواده، ارث و میراث، کلاهبرداری، سرقت، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، مناقصات و چک توسط ایشان پذیرفته می شود. به دلیل کسب پیروزی در دعاوی مختلف ایشان عنوان بهترین وکیل زن در سنندج را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی

آدرس: سنندج، خیابان پاسداران، پاساژ بهاره، طلقه 2، واحد 13

مرضیه زند کریمی

مرضیه زندکریمی

مرضیه زندکریمی از دیگر فعالان حقوقی در سنندج هستند. ایشان به صورت حرفه ای وکالت پرونده های مختلف را انجام می دهند. خانم زندکریمی با کسب پیروزی های متعدد، سابقه درخشانی را نیز به ثبت رسانده اند. ایشان توانسته اند با خصوصیات بارز خود اعتماد و رضایت موکلین را جلب نمایند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان هم بسیار راه گشا بوده و منجر به حل مشکلات تعداد زیادی از موکلین و مراجعین ایشان شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست ها و شکوائیه ها
 • تخصص در پرونده های قتل و قصاص
 • وکالت دعاوی ملکی، خانواده، حقوقی، کیفری و ثبتی

آدرس: کردستان، سنندج

سروش احمدی زاده

سروش احمدی زاده

سروش احمدی زاده در زمره وکلای معروف و سرشناس سنندج قرار دارد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حوزه های مختلف به فعالیت مشغول می باشند. خانم احمدی زاده در طی دوران وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی را وکالت نمودند. درصد قابل توجهی از این دعاوی به نتایج مطلوب و مورد نظر موکل به سرانجام رسانده اند. همکاری با موسسات و شرکت ها دولتی و خصوصی در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق و مهریه
 • وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و شهرداری

آدرس: سنندج، میدان آزادی، کوچه ارشاد اسلامی، مجتمع بارین، طبقه سوم، واحد 11

حق الزحمه بهترین وکیل زن در سنندج

از مهم ترین سوالاتی که در هنگام مراجعه به وکلا مطرح می شود، موضوع حق الزحمه وکیل است. برخی افراد هم ممکن است سردرگم باشند که وکیل خانم انتخاب کنند یا آقا و یا این که حق الوکاله هر کدام از این وکلا چگونه است. باید بگوییم که حق الزحمه وکیل هیچ ارتباطی به جنسیت او ندارد و در این زمینه تفاوتی میان وکیل خانم و آقا وجود ندارد.

مواردی همچون تخصص، سابقه و تجربه بهترین وکیل زن در سنندج در تعیین حق الوکاله او موثر است. از دیگر موارد مهم جهت میزان حق الوکاله، موضوع پرونده و پیچیدگی های آن است. در برخی از دعاوی، چندین موضوع مختلف با هم در آمیخته می شوند و سبب پیچیده شدن آن می گردد. برخی از پرونده ها، زمان بر هستند و حتی ممکن است چندین سال به طول بیانجامند. هزینه وکالت هر یک از این پرونده ها متفاوت است.

حق الزحمه بهترین وکیل زن در سنندج

مقایسه وکیل زن و مرد

در این قسمت وکلای خانم و آقا را با یکدیگر مقایسه می نماییم تا افراد در انتخاب وکیل دچار سردرگمی نشوند. همان طور که گفته شد، وکیل زن و مرد هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. اما در خصوص برخی دعاوی مانند پرونده های خانواده، وکیل زن همانند بهترین وکیل خانواده در سنندج، انتخاب بهتری می باشد زیرا موکلین خانم بهتر می توانند با آن ها ارتباط برقرار نمایند.

در دعاوی کیفری به خصوص پرونده های جنایی و قتل، انتخاب وکیل آقا بهتر است. زیرا خانم ها به دلیل احساسات لطیف و دلسوزی ممکن است نتوانند منطقی رفتار کنند و جانب داری های خاصی انجام دهند.

کلام آخر

وکیل زن توانمندی های کافی برای انجام وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را دارند و بهترین وکیل زن در سنندج، بسیار ریز بین و دقیق است و می تواند به باز شدن گره های پرونده کمک کند. هزینه ای هم که وکیل زن دریافت می کند، تفاوتی با وکلای آقا ندارد و تنها به توانایی های او بستگی دارد. انتخاب وکیل خانم و آقا وابسته به موکل و موضوع پرونده می باشد. من و همه همکارانم در سایت وکیل چی تلاش می کنیم تا اطلاعات حقوقی مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. شما برای پیگیری پرونده خود وکیل آقا یا وکیل خانم را ترجیح می دهید؟ اگر شما نیز تجربه انتخاب وکیل زن را دارید در کامنت با مخاطبین دیگر در میان بگذارید تا از تجربه شما بهره مند شوند.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا