کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل زن در جردن⭐【آپدیت1402】⚖️

وکلای زن اولویت بسیاری از افراد برای انواع پرونده های حقوقی و کیفری هستند. ورود زن ها در انواع حرفه ها و پیشتازی آن ها در پیشرفت و رشد روز افزون، باعث شده است که بسیاری از خانم ها از آقایان موفق تر عمل کنند. شغل وکالت نیز از جمله مشاغلی است که خانم های بسیاری آن را برای دنیای حرفه‌ای خود انتخاب کنند. ما در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل زن در جردن را به شما معرفی خواهیم کرد. پس در ادامه همراه ما باشید.

خصوصیات بهترین وکیل زن در جردن

بهترین وکیل زن در جردن در مقایسه با وکلای دیگر از ویژگی‌هایی برخورد است که باعث قرارگیری در لیست انتخابی افراد و اولویت آن ها نسبت به بقیه وکلا می شود. بهترین وکیل زن در جردن از سطح دانش و سواد حقوقی بالایی برخوردار است و با دقت بیش تری به جزئیات توجه می کند. یکی از ویژگی های رایج بین خانم ها، صبوری و دلسوزی است و وکلای زن به دلیل داشتن این خصوصیات، همواره سعی در جلب رضایت موکلین و کسب بهترین نتیجه برای آن ها می نمایند.

از جمله عللی که افراد وکیل زن را به وکیل مرد ترجیح می‌دهند، حس راحتی با وکلای زن و دقیق تر بودن آن هاست. در ادامه ما به صورت مختصر ویژگی های بهترین وکیل زن در جردن را بیان خواهیم کرد:

 • بهترین وکیل زن در تهران دارای تجربه و تخصص لازم در حوزه انواع دعاوی می باشد.
 • دارای پروانه وکالت بوده و به عنوان وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می نماید.
 • مصلحت اندیشی، وجدان و شرافت کاری بالایی دارد و منافع خویش را به هیچ وجه به مصلحت موکل خود ترجیح نمی‌دهد.
 • در تمام مراحل کنار موکل خود بوده و با پیگیری و ممارست سعی در موفقیت پرونده می نماید.
 • جزئی نگر است و با قدرت تجزیه و تحلیل مطالب و قوانین، همیشه بهترین راه حل ها را ارائه می دهد.
خصوصیات بهترین وکیل زن در جردن

انواع وکالت نامه

وکالتنامه هایی که بین موکل و وکلا تنظیم می شود انواع مختلفی دارد. انواع وکالتنامه بر اساس اختیارات وکیل عبارتند از:

وکالت مطلق: وکالت مطلق از جمله وکالتنامه هایی است که موکل، نیابت انجام برخی از امور خود را به فردی می سپارد و در واقع برای دسته ای از کارهای خود به فرد مورد نظر وکالت می دهد تا بدون قید و شرط بتواند آن ها را به انجام برساند.

وکالت مقید: وکالت مقید همان وکالتی است که بین بهترین وکیل زن در جردن و موکل او تنظیم می گردد و فرد برای موضوع خاصی طرف مقابل را وکیل قرار می دهد. برای مثال ممکن است فردی برای طلاق به دنبال وکیل باشد و در این صورت وکیلی مثل بهترین وکیل طلاق در جردن تنها می‌تواند به پرونده فرد با موضوع جدایی رسیدگی نماید.

وکالتنامه ها از نظر نوع تنظیم نیز به سه دسته رسمی، عادی و شفاهی تقسیم می شوند. وکالتنامه رسمی، قراردادی است که در دفتر اسناد رسمی و با حضور طرفین به ثبت می‌رسد و سردفتر بر این قرارداد نظارت دارد. این تنظیم قرارداد همراه با ارائه مدارک می باشد و غالبا کلاهبرداری ها در این نوع وکالت نامه ها پیش می‌آید، چرا که ممکن است افراد از وکالتنامه مجعول استفاده کنند. وکالتنامه عادی در دفتر اسناد رسمی به ثبت نرسیده و تنها با قراردادی بین وکیل و موکل تنظیم می گردد. وکالتنامه شفاهی نیز وکالتی است که معمولا بین نزدیکان رواج دارد و به صورت شفاهی اختیار اموری به دیگری سپرده می شود.

 10 تا از بهترین وکیل زن در جردن را بشناسید!

عفت همتیان

عفت همتیان

سرکار خانم عفت همتیان، یکی از بهترین وکیل زن در جردن است که به انواع دعاوی حقوقی و کیفری تسلط دارد. شماره پروانه وکالت وی 1836 صادره از کانون وکلای دادگستری ایست. ایشان با توجه به سابقه طولانی که دارند به امر وکالت و مشاوره تسلط کامل داشته و با تجربه سال ها وکالت به خوبی می‌دانند که هر پرونده به چه طریق می تواند به موفقیت برسد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: جردن، خیابان گلشهر، پلاک 7، طبقه 8، واحد 803

شماره تماس: 02122048316 – 02122037245

مهرناز حاجی فر

مهرناز حاجی فر

خانم مهرناز حاجی فر، دیگر وکیلی است که یکی از بهترین وکیل زن در جردن محسوب می شود. وی با مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی، وکیلی با سطح دانش و سواد حقوقی بالا بوده و با تسلط به قوانین و قدرت تجزیه و تحلیل آن ها، می تواند گره از مشکلات موکلین و حل پرونده آن ها باز کند.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی حقوقی و کیفری
 • متخصص در دعاوی دولتی مثل دیوان عدالت اداری
 • تنظیم انواع اوراق قضایی

آدرس: جردن، خیابان سعیدی، پلاک 10، مجتمع آپادانا

شماره تماس: 09120482775

آذین طالبی

آذین طالبی

خانم آذین طالبی دیگر وکیلی است که در زمره یکی از بهترین وکیل زن در جردن مشغول به فعالیت می باشد و دارای 12 سال سابقه است. وی در این مدت به صورت مستمر و فعال به ارائه خدمات وکالتی و مشاوره ای مشغول بوده است. رضایت موکلین از خانم طالبی باعث شده است که ایشان در بین رقبا شناخته شده باشد و اولویت بسیاری از افراد برای بهره مندی از خدمات یک وکیل، خانم طالبی باشد.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در انواع دعاوی ملکی و قراردادهای مربوط به آن
 • متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و مهریه
 • ارائه مشاوره
 • دارای 12 سال سابقه فعال و مستمر در وکالت و مشاوره

آدرس: جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک 17

شماره تماس: 09120403134

بهاره فیض

بهاره فیض

خانم بهاره فیض فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه شهید بهشتی تهران، دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در جردن به شمار می رود. وی دارای 10 سال سابقه وکالت بوده و در این مدت در انواع دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری تجربه وکالت داشته است. همچنین خانم فیض در تنظیم انواع قراردادهای مالی، لایسنس، توضیع ملکی دارای تخصص می باشد.

تخصص و مهارت:

 • رتبه 30 کانون وکلای دادگستری مرکز
 • دارای 10 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی
 • تخصص در دعاوی خانواده، ملکی و کیفری

آدرس: جردن، خیابان وحید دستگردی، خیابان مصدق شمالی، خیابان دامغانی، پلاک 38، واحد 2

شماره تماس: 09124478815

طاهره سپهری شاد

طاهره سپهری شاد

خانم طاهره سپهری یکی از بهترین وکیل زن در جردن به شمار می رود. وی با صبر و حوصله با شنیدن تمامی جزئیات پرونده از زبان موکل خود و توجه به نکات آن، قوانین و مقررات و تجربه خود را در پرونده به کار گرفته و بهترین راهکار را برای حل آن می یابد. از جمله ویژگی های خانم سپهری شاد، قدرت بیان و رسایی کلام، شرافت کاری و مسئولیت پذیری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری مرکز
 • متخصص در انواع دعاوی ملکی، حقوقی، بیمه و ثبتی

آدرس: جردن، به سمت مسجد الغدیر، کوچه نساء، پلاک 12، طبقه 3، واحد 9

شماره تماس: 09122335871

نحوه ابطال وکالتنامه

زمانی که وکالت نامه ای بین موکل و وکیل به ثبت می رسد، باید تمامی نکات در بندهای آن قید گردد تا همه چیز به صورت قانونی و پیش بینی شده پیش رود. وکالتنامه تنظیم شده بین موکل و بهترین وکیل زن در جردن نیز با تمامی جزئیات تنظیم می گردد تا در طول روند پرونده مشکلی برای طرفین پیش نیاید. در صورتی که وکالت‌نامه ای که بین دو نفر تنظیم می گردد از نوع بلاعزل باشد، امکان عزل وکیل توسط موکل از نظر حقوقی وجود نخواهد داشت.

اما در وکالتنامه های ساده که همان قراردادی است که بین وکلا و موکلین به ثبت می رسد، امکان عزل وکیل در شرایط خاصی وجود دارد. به طوری که ممکن است وکیل بنابر دلایلی تصمیم بگیرد از ادامه کار انصراف دهد در این صورت با پرداخت حق الوکاله دریافتی می تواند از پرونده کنار بکشد و یا این که موکل دیگر تمایلی به ادامه کار با وکیل مورد نظر نداشته باشد، در این صورت می تواند قرارداد را فسخ نماید و با جبران ضرر و زیان وکیل، از پرونده کناره‌گیری کند.

شرایط دیگری که باعث ابطال وکالتنامه می گردد، جنون و دیوانگی هر یک از طرفین قرارداد است و یا این که یکی از طرفین فوت کند. مورد دیگر نیز می تواند از بین رفتن موضوع وکالت و یا پایان مدت زمان قرارداد باشد. همگی این موارد باعث فسخ وکالتنامه تنظیم شده می گردد.

نحوه ابطال وکالتنامه

حق الوکاله بهترین وکیل زن در جردن

بهترین وکیل زن در جردن همانند دیگر وکلا معیارها و پارامترهایی برای تعیین حق الزحمه درخواستی خود از موکلین دارد. برخی از وکلا ممکن است جلسه اول مشاوره را به صورت رایگان برگزار کنند. برخی دیگر نیز با تعیین وقت قبلی و دریافت مبلغی راهنمایی های اولیه را به مراجعین ارائه می دهند و میزان موفقیت در پرونده را بررسی می کنند. برای تعیین حق الوکاله نیز باتوجه به موضوع آن، پیچیدگی و میزان شواهد و برگ های برنده موجود و متناسب با شهرت و میزان تخصص و سابقه ای که دارند مبلغی را به عنوان حق الوکاله به صورت نقد و اقساط تعیین می نمایند.

کلام آخر

در این مقاله ما به معرفی 5 تا از بهترین وکیل زن در جردن پرداختیم تا کسانی که ارتباط بهتری با وکلای زن دارند و تمایل به بهره مندی از کمک های او دارند بتوانند به اطلاعات تماس آن ها دسترسی داشته باشند. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات تان در سایت وکیل چی هستیم.

دعوای کیفری چیست؟

دعوایی که فرد برای اعلام وقوع جرم به مراجع قضایی یا مجازات فرد مجرم مطرح می کند، دعوای کیفری است.

رای غیابی به چه معناست؟

اگر شخصی محکوم در رای نه ابلاغ به دست وی رسیده باشد و نه در جلسه حاضر شود و نه دفاعیه بدهد، اصطلاحا می گویند رای غیابی است .

موکلین نسبت به وکلای حقوقی زن چه تعهداتی دارند؟

طبق ماده ۶۷۴ تا ۶۷۷ قانونی مدنی موکل موظف است که حق‌الوکاله و تمام هزینه‌های مربوط به پرونده را که توسط وکیل پرداخت شده است، بپردازد. در این بین، اگر وکیل کاری انجام داده باشد که در محدوده وظایف او تعریف نشده است، موکل هیچ وظیفه‌ای در قبال آن ندارد.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا