وکیل

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین⭐️【سال1403】❤️

پرونده های مواد مخدر از دعاوی سخت و دشوار هستند که در حوزه دعاوی کیفری قرار دارند. پرونده های خرید و فروش مواد مخدر، مصرف و توزیع این دسته از مواد در این حوزه قرار دارند. برای پیگیری این پرونده ها لازم است از وکیل متخصص و با تجربه در حیطه مواد مخدر کمک بگیریم. چنین وکلایی با استناد به قوانین و مقررات حوزه مواد مخدر و به کارگیری تجربیات خود می توانند بهترین نتایج ممکن را کسب کنند.

با کمک وکیل، مدت زمان لازم برای رسیدگی و دادرسی پرونده هم کاهش می یابد. حضور وکیل سبب ساده تر شدن قضاوت قاضی نیز خواهد شد، زیرا مراحل انجام کار و مدارک جمع آوری شده توسط فرد متخصص انجام شده و کار را برای قاضی ساده تر می کند. هدف این مقاله، معرفی بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین به شما خوانندگان گرامی است، لطفا تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین کیست؟ 

وکیل مواد مخدر با قبول پرونده های این حوزه، به تخصص و مهارت در زمینه پیگیری این دعاوی رسیده است. وی نسبت به کلیه قوانین و مجازات های جرایم حمل مواد مخدر، فروش، مصرف و توزیع آن واقف است. وکالت تعداد زیادی از پرونده های مواد مخدر، سبب شده است این وکیل در پیگیری چنین پرونده هایی به تبحر و تجربه کافی دست یابد.  

بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین در ابتدا پرونده را به طور کامل بررسی نموده و بهترین راه حل را برای آن می یابد. همچنین لازم است که وکیل نحوه درست بیان اظهارات را به موکل خود بیاموزد، زیرا به دلیل حساسیت های این پرونده ها، مورد توجه بسیار قرار دارند. در صورت هر گونه اقدام اشتباه نتیجه پرونده تغییر می نماید و منافع موکل به خطر می افتد. 

وکیل حرفه ای مواد مخدر، مدارک و مستنداتی که برای دفاع از موکل مورد نیاز است را جمع آوری می نماید. ارائه دفاعیه قوی و مستند سبب تاثیر بر نظر نهایی قاضی به سود موکل می گردد. می توانید با مطالعه مقاله بهترین وکیل قزوین با سایر وکای این شهر آشنا شوید.

بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین کیست؟

هزینه بهترین وکیل مواد مخدر 

به صورت سالانه قوه قضاییه با همکاری کانون وکلا، تعرفه هایی را برای حق الزحمه وکلا در پرونده های مختلف تعیین میکند. این تعرفه به وکلا ابلاغ می شود اما اساس هزینه ای که وکیل دریافت می کند بر مبنای توافق میان وکیل و موکل است. هر مبلغی که بین طرفین مورد توافق قرار بگیرد باید در قرارداد وکالت ذکر شده و پرداخت گردد.  

اما موضوعی که بر مبلغ توافق شده تاثیرگذار است، موضوع پرونده و پیچیدگی های آن است. در خصوص پرونده های مواد مخدر نوع جرم در هزینه وکیل تاثیر گذار است. برای مثال پرونده ای که مربوط به خرید و فروش مواد مخدر است با پرونده ای که مربوط به مصرف مواد مخدر است تفاوت دارد. در دعاوی خرید و فروش هم میزان مواد مخدر در پرونده و به دنبال آن در دست مزد وکیل موثر است. طبیعی است که هر چه پرونده، جرایم و مجازات های آن سنگین تر شود، هزینه وکیل هم بیشتر می شود. 

زمان مراجعه به وکیل هم در هزینه او موثر است. هر چه وکیل از مراحل ابتدایی تر پیگیر پرونده بوده باشد، زحمات بیشتر و مدت زمان بیشتری را برای پرونده صرف نموده و طبعا دست مزد بیشتری دارد.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین را بشناسید! 

آقای ولی جلالی

آقای ولی جلالی

آقای ولی جلالی وکیل پایه یک دادگستری، عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان قزوین و کارشناس حقوق قضایی می باشند. ایشان با ۱۷ سال سابقه وکالت تخصص لازم جهت قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده اعم از دعاوی ارث، ملکی مواد مخدر، کلاهبرداری، خیانت در امانت، طلاق و … را دارند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و آشنا به تمامی قوانین حقوقی روز می باشند و توانایی انجام پرونده های حقوقی و حقیقی را در کم ترین زمان ممکن دارند.

برخی از تخصص های ایشان عبارتند از:

 • وکیل برای کلیه دعاوی ملکی
 • وکیل برای کلیه امور و دعاوی ثبتی
 • وکیل برای پیگیری ویژه دعاوی راجع به چک و سفته و سایر اسناد تجاری
 • وکالت پرونده کیفری همچون قتل، سرقت، جعل، کلاهبرداری، درگیری، اسیدپاشی، فروش مال غیر و…
 • وکالت پرونده خانوادگی همچون طلاق، طلاق توافقی، مهریه نفقه، حضانت فرزند، استرداد جهیزیه
 • تنظیم لایحه و دادخواست

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره آقای جلالی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۳۸۱۷۹۱۶

آدرس دفتر: قزوین، خیابان طالقانی، روبروی اداره دارایی، مجتمع میلاد، طبقه دوم، واحد 15

محسن نقدی

محسن نقدی

جناب آقای محسن نقدی از وکلای توانمند استان قزوین هستند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. آقای نقدی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و در حوزه مواد مخدر هم فعالیت دارند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت در پرونده های ضرب و جرح، جرایم پزشکی و نزاع 
 • تخصص در دعاوی قاچاق، مصرف و توزیع مواد مخدر 
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی 

آدرس: قزوین

احمد مدنی 

احمد مدنی

آقای احمد مدنی جزو وکلای شناخته شده و توانمند در قزوین هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در رشته حقوق موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 26380 شدند. آقای مدنی با تکیه بر علم و آگاهی خود و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده های مختلف تونسته اند موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده و سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. وکیل مدنی علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم موفقیت های چشم گیری را به دست آورده اند و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد موکلین را جلب نموده اند. ایشان موفق به کسب عنوان بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های حوزه مواد مخدر 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و ارث و میراث 
 • وکالت در پرونده های ملکی از جمله تخلیه، خرید و فروش اموال غیر منقول و حق کسب و پیشه 

آدرس: قزوین، ضلع شرقی میدان جانبازان، ساختمان صتسا، طبقه 1، واحد 3 

اکرم محمدی 

اکرم محمدی

سرکار خانم اکرم محمدی از وکلای معروف و شناخته شده در استان قزوین هستند. ایشان سال ها است در شهر قزوین به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 6259 می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان قزوین نیز هستند. خانم محمدی در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم موفق عمل نموده اند و سابقه درخشانی را ثبت نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در وکالت پرونده های مواد مخدر 
 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: قزوین، خیابان خیام، کوچه تعهدی، پلاک 3، واحد 2 

محمدرضا شهیدی 

محمدرضا شهیدی

جناب آقای محمدرضا شهیدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در قزوین است. ایشان جزو وکلای باسابقه و فعال هستند که به مردم قزوین خدمات حقوقی ارائه می کنند. آقای شهیدی سواد حقوقی برای وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارند اما در برخی از حوزه ها مانند مواد مخدر تسلط بیشتری بر قوانین دارند. به  سبب کسب موفقیت های چشم گیر لقب بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین به ایشان اختصاص یافته است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های مواد مخدر و قاچاق 
 • تنظیم اوراق قضایی مختلف مانند شکوائیه 
 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، چک و سفته، الزام به تنظیم سند و شهرداری 

آدرس: قزوین، سه راه خیام، مجتمع الغدیر، طبقه 4، واحد 5 

رضا هاشمی 

رضا هاشمی

جناب آقای هاشمی پس از پایان تحصیلات خود پروانه وکالت شماره 785 را از کانون وکلا دریافت کردند. آقای هاشمی با تکیه بر دانش و مهارت خود وکالت دعاوی مختلف را به عهده گرفتند و آن ها را با نتایج مطلوب به سرانجام رساندند. مشاوره های این وکیل خبره کمک موثری در حل مشکلات مردم بوده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی 
 • وکالت پرونده های قاچاق مواد مخدر 
 • تنظیم انواع قراردادها، مبایعه نامه ها و اجاره نامه ها 

آدرس: قزوین، خیابان خیام شمالی، کوچه حافظی، ساختمان کاج، طبقه اول  

خدمات بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین 

وظایف یک وکیل بسته به پرونده و شرایط آن خواهد بود. در مورد پرونده های حوزه قاچاق مواد مخدر وکیل باید با توجه به موضوع پرونده و جرم رخ داده شده، دادخواست متناسب را تنظیم نماید. دادخواست و یا شکوائیه مطرح شده تاثیر بسزایی در نتیجه آن دارد، بنابراین مهم است که درخواست اولیه به شیوه ای درست عنوان شود. 

بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین با ارائه دفاعیه های منطقی و منطبق با مدارک می تواند نقش موثری را در کاهش مجازات موکل داشته باشد. از دیگر وظایف وکیل مواد مخدر تدوین اوراق قضایی لازم و جمع آوری مدارک و ادله محکمه پسند است. یک وکیل خوب می تواند از طریق پیشروی از کانال های درست و قانونی درخواست تعلیق مجازات و یا اجرای حکم را ارائه نماید.

ارائه دادخواست های تجدید نظر و پیگیری پرونده در دیوان عالی کشور هم از دیگر وظایف وکیل مواد مخدر است. همچنین وکیل مواد مخدر می تواند در خصوص دریافت عفو و یا آزادی مشروط برای موکل خود اقدام نماید. 

خدمات بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین

زمان مناسب مراجعه به وکیل مواد مخدر 

در پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری مختلف از جمله دعاوی مواد مخدر، زمان مراجعه به وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع بهترین زمان برای مراجعه به وکیل مواد مخدر، در ابتدای مسیر و تشکیل پرونده است. به این صورت کلیه امور از ابتدا در مسیر درست و منطقی خود پیش می رود و احتمال موفقیت بیشتر خواهد شد. از طرف دیگر وکیل هم  از ابتدای پرونده در جریان جزئیات آن قرار دارد و می تواند بهترین عملکرد را از خود به نمایش بگذارد. 

هنگامی که پرونده به طور کامل از ابتدا تا انتها توسط یک فرد متخصص پیگیری شود، از بهترین مسیر ممکن پیش رفته و در کم ترین زمان نیز به نتیجه می رسد. چه بسا انجام اقدامات نادرست قبل از مراجعه به وکیل مسیر پرونده را منحرف نماید. اصلاح شرایط و قرار دادن پرونده در مسیر درست، نیازمند زمان بیشتری خواهد بود. 

کلام آخر 

در این مقاله سعی کردیم بهترین وکیل مواد مخدر در قزوین را به مردم این شهر معرفی نماییم تا در صورت لزوم بتوانند به آن ها مراجعه نمایند. وکیل حرفه ای مواد مخدر باید بتواند به جرایم و مجازات های این حوزه آشنایی کامل داشته باشد. هزینه ای که این وکیل دریافت می کند به زمان مراجعه، شرایط پرونده و تخصص وکیل بستگی دارد.

کسب نتیجه مطلوب در گرو انجام درست و به موقع وکیل است. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا