وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد ❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. حمل و توزیع مواد مخدر جرم محسوب می شود و قانونگذار برای مجرمین آن مجازت تعیین کرده است. در هنگام مواجه شدن با هر کدام از اتهاماتی که به مواد مخدر مرتبط می شود مانند حمل، فروش و یا هرگونه جرم دیگری در این زمینه لازم است که حتما در رسیدگی به پرونده مربوطه بهترین وکیل مواد مخدر حضور داشته باشد تا بتواند با استناد به قوانین و مقررات روال پرونده را پیگیری کرده و نتیجه مطلوب را به نفع موکل دریافت کند.

بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد کیست؟

وکیل مواد مخدر به وکیلی گفته می شود که به صورت انحصاری در حوزه پرونده های کیفری مربوط به مواد مخدر فعالیت می کند و با توجه به تسلطی که بر قوانین جرایم مواد مخدر دارد تا حدامکان از حقوق موکل خود دفاع کرده و سعی می کند که پرونده را در مدت زمانی کوتاه و با حداقل میزان آسیب و مجازات مجرم به پایان برساند.

احکام و مجازات های مربوط به جرایم مواد مخدر بسیار سخت بوده و حضور بهترین وکیل کیفری در مشهد که دارای اطلاعات کامل و جامعی در مورد این جرایم است در این پرونده ها الزامی می باشد.

بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد کیست؟

مرجع صالح رسیدگی به جرایم مواد مخدر

مرجع صالح رسیدگی به جرایم مربوط به مواد مخدر دادگاه کیفری است. البته دادگاه کیفری خود به شامل دادگاه کیفری یک، دادگاه کیفری دو و دادگاه انقلاب و غیره می شود. طبق ماده 303 قانون آیین دادرسی کیفری، دادگاه انقلاب به جرایم مواد اعتیاد آور رسیدگی می کند و براساس بیان بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد رسیدگی به کلیه جرایم کیفری در صلاحیت دادگاه کیفری دو می باشد مگر در مواردی که قانون به طریق دیگری تصمیم گیری کرده باشد. در حقیقت صلاحیت دادگاه انقلاب در مورد رسیدگی به پرونده مواد مخدر به صورت استثنا بوده و تمامی جرایم مربوط به این حوزه کیفری در صلاحیت این دادگاه قرار گرفته است.

10 تا از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد را بشناسید!

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی با 18 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری و کسب موفقیت با توجه به دانش persuation (متقاعدسازی)که مدرس این دوره درسطح کشور هستند ، درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت آن را قبول کرده اند به نتیجه رسانده اند و ایشان را می توان به عنوان یکی از بهترین وکلا در بجنورد معرفی کرد. و علاوه بر حوزه وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند و مولف دو جلد کتاب مدرس دوره های ارتقاء پایه وکلا نیز می باشند. ایشان پرونده‌های عدیده و موفقی در زمینه انواع مواد مخدر در سطح استان و کشور داشته که در تعداد بسیاری از آنها مطلوب موکل حاصل شده.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مدرس دانشگاه
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • مولف دو جلد کتاب مدرس دوره های ارتقاء پایه وکلا

آدرس: بجنورد، چهارراه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09151875010

جواد جعفر زاده

جواد جعفر زاده

جواد جعفر زاده وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری از جمله پرونده های مواد مخدر دارای سوابق درخشانی هستند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و متخصص در این حوزه معرفی می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تخصص در حوزه کیفری (خیانت در امانت، مواد مخدر، آدم ربایی، سرقت)

آدرس: بجنورد، خیابان امام رضا، رضا هشتم

امید سعادتی

امید سعادتی

امید سعادتی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد فقه و مبانی حقوق در بجنورد می باشند. ایشان بیش از 5 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و تاکنون درصد بالایی از پرونده های مواد مخدر را به اتکا بر تجربه و تسلط بر قوانین به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری (مواد مخدر، حدود، سرقت، آدم ربایی، فحشا، خیانت در امانت و غیره)
 • 12 سال سابقه مدیریتی و مرتبط با حوزه حقوق

آدرس: بجنورد، میدان شهید، بن بست شکری، روبه روی پاساژ لادن، کوچه آزمایشگاه دکتر یوسفی، کوچه سمت چپ، پلاک540T ، طبقه 2

مریم ثروتی

مریم ثروتی

مریم ثروتی بیش از 17 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان در زمینه پیگیری پرونده های مواد مخدر از تجربه و تبحر بالایی برخوردارند و جزو یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • متخصص در زمینه کیفری (سرقت، آدم ربایی، مواد مخدر)، خانواده (انحصار وارثت، ارث و وصیت، طلاق، مهریه)، ملکی (خلع ید، فک رهن، فروش مال غیر)

آدرس: بجنورد، میدان شهید بهشتی، مجتمع تجاری لادن، طبقه چهارم، واحد 23

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی

صفیه مکرمی یکی از وکلای پایه یک در بجنورد می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری بیش از 13 سال سابقه وکالت درخشان را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و در زمینه پرونده های مواد مخدر به عنوان یکی از وکلای باتجربه و متخصص شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری (شرب خمر، مواد مخدر، زنا، لواط، روابط نامشروع، سرقت، آدم ربایی)
 • متخصص در حوزه دعاوی حقوقی (خلع ید، فروش مال غیر، فک رهن، تملک آپارتمان ها، طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، ارث و وصیت، انحصار وراثت، حضانت فرزندان)
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: بجنورد، چهار راه مخابرات، کوچه دکتر حکمتی، مقابل داروخانه محقر، طبقه 2

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان

مهدی عرفانیان پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و به صورت تخصصی در زمینه رسیدگی به پرونده های مواد مخدر شروع به فعالیت کردند. ایشان با اتکا بر تجربه و تسلط بر قوانین توانسته اند پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه مطلوب برسانند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تخصص در حوزه دعاوی کیفری (سرقت، روابط نامشروع، مواد مخدر، آدم ربایی، شرب خمر و غیره)
 • تخصص در حوزه دعاوی ملکی (تملک آپارتمان ها، خلع ید، مستاجر و موجر، فک رهن، فروش مال غیر)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، خیابان امیریه جنوبی، شهید امامی ۹،ساختمان سپید

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی

دکتر حسین ایمانی یکی از وکلای پایه یک با 18 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مواد مخدر را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد معرفی کرد. ایشان دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی بوده و بر کلیه قوانین و مقررات پرونده های قضایی تسلط کاملی دارند و توانسته اند دعاوی زیادی را در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود برسانند.

 از دیگر سوابق آقای ایمانی می توان به مدرس دانشگاه، ارائه مشاوره های تخصصی حقوقی، مولف دو جلد کتاب مدرس دوره های ارتقاء پایه وکلا را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، ملکی، امور ثبتی، خانواده، بیمه ای و شهرداری ها

آدرس: بجنورد، چهار راه شهدای دانش آموز، مجتمع پزشکان سپهراد، طبقه 5، واحد 14

شماره تماس: 09151875010

آزاده صابری

آزاده صابری

آزاده صابری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در بجنورد می باشند. ایشان سوابق درخشانی در پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و پرونده های مربوط به مواد مخدر را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری (شرب خمر، مواد مخدر، روابط نامشروع، سرقت، آدم ربایی و غیره)
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی (خلع ید، خرید و فروش ملک، الزام به تنظیم سند، مستاجر و موجر و غیره)
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، نفقه، انحصار وراثت، ارث و وصیت)
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، طالقانی شرقی، حد فاصل چهار راه مخابرات و میدان شهید، کوچه عکاسی پارس، ساختمان آریا، طبقه 2

ندا ثابت قدم

ندا ثابت قدم

ندا ثابت قدم یکی از وکلای پایه یک با 5 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری در بجنورد می باشند. ایشان در حوزه پرونده های مواد مخدر به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و مجرب در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • متخصص در حوزه دعاوی کیفری، ملکی، امور ثبتی، بیمه ای، مالیاتی و شهرداری ها
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: بجنورد، مابین چهار راه مخابرات و امیریه، کوچه لاله، ساختمان وکلا یاشار، طبقه اول، واحد 1

سمیه محمدی

سمیه محمدی

سمیه محمدی جزو بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد معرفی می شوند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و سوابق درخشانی را در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

از دیگر سواق خانم محمدی می توان وکیل بانک صادرات، وکیل دهیاری های استان خراسان شمالی، وکیل بانک قرض الحسنه مهر ایران، مشاور حقوقی مرکز مشاوره بهروان زیر نظر دادگستری و بهزیستی، عضو کمسیون داوری کانون وکلای دادگستری را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده و هویت قانونی شامل دعاوی خانواده، دعاوی ارث و میراث، دعاوی ثبت احوال، سرپرست و قیم
 • اعمال منافی عفت و اخلاق شامل جرایم ضد عفت و اخلاق عمومی، شرب خمر، زنا، لواط، تجاوز، روابط نامشروع، مواد مخدر
 • دعاوی املاک شامل اختلاف در مالکیت، خرید و فروش اموال غیرمنقول، املاک، شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی، زمین شهری و اوقاف، ثبت اسناد و املاک، موجر و مستاجر، سرقفلی، حق کسب و پیشه، تخلیه

آدرس: بجنورد، بین میدان شهید و چهار راه هفده شهریور، جنب بانک تجارت، ساختمان چمن آرا ، نیم طبقه اول

پروسه رسیدگی به پرونده های مواد مخدر توسط وکیل

بهترین وکیل در خراسان رضوی که به صورت تخصصی در رسیدگی به جرایم مواد مخدر فعالیت می کند با توجه به اختیاراتی که توسط دادگاه به او داده شده می تواند با استناد به قوانین و مقررات تعیین شده تا حد امکان از موکلین خود دفاع کرده و سعی در کاهش مجازات آن ها را داشته باشد. حل و فصل پرونده های مواد مخدر به کمک بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد با پروسه خاصی طی می گردد و هرچقدر تجربه و مهارت وکیل در این زمینه بیشتر باشد موجب تسریع در روند پرونده خواهد شد.

وکیل مواد مخدر در پیگیری این دعاوی ابتدا با دقت بالایی پرونده را مورد بررسی و مطالعه قرار می دهد و با توجه به شرایط و نوع جرم صورت گرفته مجازات هایی که امکان دارد قاضی برای مجرم تعیین نماید را شناسایی می کند. در صورتی که شهودی برای پرونده وجود داشته باشد وکیل برای کشف حقایق و کمک به موکل خود با آن ها صحبت کرده و هر گونه مدارکی که بتواند در جهت دفاع از موکل تاثیر گذار باشد را جمع آوری می کند.

ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که تنظیم درخواست و لایحه های قضایی نیازمند تخصص بالایی است لذا برای حل پرونده های مواد مخدر حضور بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد الزامی می باشد.

پروسه رسیدگی به پرونده های مواد مخدر توسط وکیل

وظایف بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد

 • یکی از مهم ترین وظایف وکیل مواد مخدر سعی در اثبات بی گناهی و تبرئه متهم به جرم مواد مخدر است.
 • وکیل باید با اتکا به مهارت و تخصص خود در این حوزه و جمع آوری مدارک و ادله قابل اثبات سعی در کاهش مجازات مجرم پرونده را داشته باشد.
 • بهترین وکیل مواد مخدر باید تمام سعی خود را به کار برد که مجازات حبس متهم را به جزای نقدی تبدیل کند.
 • حکم تعلیق مجازات و اجرای حکم از دیگر وظایف وکلای مواد مخدر محسوب می شود.
 • وکیل مواد مخدر با استفاده از اختیاراتی که در پیگیری این دعاوی دارد اقدامات لازم در مرحله تجدیدنظر را به منظور دریافت حکم تبرئه انجام می دهد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل مواد مخدر در بجنورد را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا