وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی را به شما معرفی کنیم. طلاق توافقی همان طور که از نامش پیداست، نوعی از طلاق بین زوجین محسوب می شود که آن ها به طور مشترک از ادامه زندگی صرف نظر کرده و با طی مراحلی که برای حمایت از خانواده در مجلس به تصویب رسیده است از دیگر جدا می شوند. آنچه که در این میان مهم است، توافق بر سر تمام چیزهای مشترک بین شان است. امروزه به دلیل مشغله های فراوان و عدم اطلاع زوجین از قوانین، ترجیح می‌ دهند که از یک وکیل برای انجام طلاق توافقی کمک بگیرند. در ادامه همراه ما باشید تا به طور مفصل در خصوص طلاق توافقی مطالبی را عنوان نماییم.

ضرورت بهره بردن از وکیل طلاق توافقی

بیش تر افراد بر این باورند که برای طلاق توافقی نیازی به استخدام وکیل نیست و زوجین می توانند به راحتی درخواست طلاق خود را به دادگاه ارائه دهند و در کم ترین زمان از یکدیگر جدا شوند. اما چندین علل وجود دارد که حضور وکیلی هم چون بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی را ضروری می سازد. این دلایل عبارتند از:

 • مراحل طلاق توافقی در حال حاضر تغییر کرده است و دیگر مانند گذشته زوجین نمی توانند به راحتی از یکدیگر جدا شوند. علت این تغییرات نیز کمک به بهبود شرایط خانواده ها و کاهش طلاق بوده است.
 • دیگر این که بسیاری از زوجین وقت کافی برای پیگیری پرونده و حضور در دادگاه و دوندگی های اداری را ندارند، از این رو ترجیح شان این است که به جای آن ها وکیل شان امور را پیگیری نماید.
 • مورد بعدی این است که برخی از زوجینی که تصمیم به جدایی دارند، هدف شان اتمام پروسه طلاق در حداقل زمان ممکن است. بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی به دلیل تجربه فراوان و آشنایی کامل با روند کار و مراجع قضایی می تواند این خواسته زوجین را تحقق بخشد.
ضرورت بهره بردن از وکیل طلاق توافقی

بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی کیست؟

تمامی وکلای پایه یک دادگستری، امکان وکالت پرونده های خانواده من جمله طلاق توافقی را دارند. اما این که چه وکیلی می تواند به خوبی از پس چنین موضوعی بربیاید، نیاز به داشتن تجربه کافی در این حوزه دارد. بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی، در جایگاه وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعالیت می کند که در طول سال های فعالیت خود توانسته است پرونده های بسیاری را در خصوص موضوع طلاق و انواع آن وکالت کرده و با موفقیت به اتمام برساند.

در ضمن، بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران، با تمامی مراحل طلاق و روند قضایی آن آشنایی کامل دارد. وکیل پایه دو نیز امکان وکالت پرونده های طلاق را دارد، اما قطعا وکلای پایه یک به دلیل گذراندن دوره کارآموزی از تجربیات اساتیدشان بهره مند شده و در نتیجه زوجین با اعتماد بیش تری می توانند پرونده های خود را به آن ها بسپارند. همچنین بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی کسی است که بتواند پرونده را در حداقل زمان ممکن به سرانجام برساند. از دیگر دلایل بهترین بودن یک وکیل، تسلط به اصطلاحات حقوقی و تنظیم و نگارش دادخواست ها و لایحه های اعتراضی به بهترین شکلی است که مورد قبول مرجع قضایی مربوطه قرار گیرد‌.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی را بشناسید!

مریم فرجام

مریم فرجام

مریم فرجام وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و غیره قبول وکالت می نماید. ایشان در دعاوی خانواده دارای تخصص و تجربه موفق بوده و از این رو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی به شمار می رود. خانم فرجام در موسسه حقوقی فرجام عدالت خواه همه روزه و با تعیین وقت قبلی به مراجعین و موکلین خود مشاوره و راهنمایی های لازم را ارائه می‌دهد.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت در انواع دعاوی
 • ارائه مشاوره با رزرو وقت قبلی به صورت حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن لایحه و دادخواست به صورت مجزا

آدرس: پیروزی، بعد از مترو نیروهوایی، مقابل خیابان پنجم، مرکز خرید نسیم، طبقه 5، واحد 26

محمد خسروی

محمد خسروی

محمد خسروی با شماره پروانه وکالت 9987 از کانون وکلا، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است که در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری به ارائه خدمات می پردازد. اما تخصص اصلی ایشان با توجه به تعداد پرونده های اخذ شده و موفقیت های به دست آمده، دعاوی خانواده و طلاق است و از این رو آقای خسروی یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی نیز محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • وکیل پایه یک دادگستری و ارائه مشاوره حقوقی به افراد و سازمان ها
 • اخذ وکالت پرونده های حقوقی و کیفری و تنظیم اوراق مربوط به آن ها

آدرس: پیروزی، میدان چهارصد دستگاه، برج سهند، طبقه هشتم شمالی

رویا کرامتی

رویا کرامتی

خانم رویا کرامتی با پروانه وکالت به شماره 22012 از کانون وکلای دادگستری، یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی به شمار می‌رود. تحصیلات ایشان در مقطع کارشناسی رشته حقوق دانشگاه شهید بهشتی است. ایشان در آزمون وکالت موفق به کسب رتبه 8 گردید و با موفقیت توانست این مراحل را پشت سر بگذارد و به عنوان وکیل پایه یک ارائه مشغول به فعالیت شود‌.

تخصص و مهارت:

 • مدیر حقوقی صنعت باستان و وکیل بانک شهر در امور کیفری و حقوقی
 • 11 سال سابقه فعال در حوزه وکالت

آدرس: پیروزی، روبروی مترو نبرد، طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون

مهدی محمدزاده

مهدی محمدزاده

آقای مهدی محمدزاده یکی دیگر از وکلایی است که به عنوان بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی به شما معرفی می گردد. ایشان با پشتکاری که در طول سال ها فعالیت خود داشته اند، توانسته اند موفقیت های بسیاری را برای خود رقم بزنند و کارنامه درخشانی را تنظیم کنند. آقای محمدزاده به داشتن شیوایی بیان، صبوری و پیگیر بودن در بین وکلا معروف است و غالبا موکلین درصد رضایت بالایی را از ایشان دارند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی کیفری، ثبتی و حقوقی و تنظیم اوراق مربوط به آن ها
 • ارائه مشاوره حقوقی
 • دعاوی خانواده، مهریه، نفقه، تغییر جنسیت، حضانت فرزندان و انواع طلاق

آدرس: پیروزی، بین خیابان 3 و 4 نیروی هوایی، پلاک 109، طبقه 3، واحد 5

عزیز زهدی

عزیز زهدی

آقای عزیز زهدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است. شماره پروانه وکالت ایشان 18455 می باشد. محل صدور پروانه وکالت برای آقای زهدی، کانون وکلای دادگستری است و در حال حاضر تا سال 1404 تمدید شده است. آقای زهدی در انواع دعاوی حقوقی و کیفری سابقه وکالت دارد. اما در زمینه دعاوی خانوادگی به خصوص طلاق بسیار موفق عمل نموده است و از این رو یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی به شمار می رود.

تخصص و مهارت:

 • وکالت افراد در دعاوی کیفری با موضوعات سرقت، جرایم اینترنتی، ضرب و جرح، شرب خمر
 • دعاوی حقوقی، خسارت رانندگی، بیمه و انواع دعاوی ملکی
 • دعاوی خانواده و انواع طلاق

آدرس: پیروزی، روبروی خیابان چهارم نیروی هوایی، پس از پمپ بنزین، نبش قنادی، پلاک 158 طبقه یک

حضانت فرزندان بعد از طلاق توافقی

چه در طلاق های یک طرفه و چه در طلاق توافقی، فرزندان بعد از جدایی، باید با یکی از والدین خود بمانند و دیگر از داشتن یک خانواده کامل محروم می‌شوند.آنچه که در طلاق توافقی با طلاق های یک طرفه متفاوت است، توافق بر سر تمام چیزهای مشترک بین شان است. فرزند مهم ترین ثمره یک زندگی مشترک است که باید بر سر آن حساب شده و به صورت منطقی تصمیم گیری شود. زوجین می توانند قبل از طلاق در مورد این که فرزند شان با چه کسی زندگی کند، توافق کنند و حتی در خصوص جلسات ملاقات والد دیگر نیز با یکدیگر به تفاهم برسند.

اما طبق قانون حمایت از خانواده آنچه که برای حضانت فرزندان مصوب گردیده است به این صورت است که فرزندان باید تا 7 سالگی با مادر خود زندگی کرده و بعد از آن تا دوره بلوغ نزد پدرشان بمانند. سن بلوغ برای دختران 9 سال و برای پسران 15 سال می باشد که در تمام این دوران در هر صورت نفقه بر عهده پدر می باشد. بعد از سن بلوغ والدین می توانند به همراه فرزندان در دادگاه حاضر شوند و طبق نظر فرزندان به عنوان سرپرست بعدی انتخاب شوند. یعنی فرزندان، خود می توانند انتخاب کنند که تمایل شان برای ادامه زندگی با چه کسی است. در صورت عدم صلاحیت پدر و مادر برای نگهداری از فرزندان، سرپرست دیگری برای آن ها مانند پدربزرگ و یا عمو انتخاب می شود.

حضانت فرزندان بعد از طلاق توافقی

مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی

زمانی که زوجین برای طلاق توافقی تصمیم قطعی می گیرند، لازم است مدارکی را به دفتر خدمات الکترونیک قضایی منطقه خود ارائه دهند‌‌. البته در صورتی که از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی کمک گرفته باشند، این مراحل را نیز وکیل شان می تواند انجام دهد. مدارک مورد نیاز برای طلاق توافقی عبارتند از:

 • عقدنامه و یا رونوشت آن
 • مدارک شناسایی زوجین یعنی کپی کارت ملی و شناسنامه به همراه کپی آن ها
 • توافق نامه تنظیم شده بین زوجین
 • گواهی عدم بارداری مورد تایید پزشک قانونی
 • وکالتنامه تنظیم شده بین موکل و وکیل در صورت نیاز
 • گواهی بکارت برای کسانی که در دوران عقد هستند.

کلام آخر

طلاق توافقی یکی از انواع طلاق است که امروزه رواج بسیاری دارد و در دادگاه های خانواده پرونده های بسیاری را به خود اختصاص می دهد. ما در این مقاله به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت کردیم و 5 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در پیروزی را به شما معرفی نمودیم که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد. از همراهی تان تا پایان مقاله سپاس گزاریم و منتظر دریافت انتقادات و پیشنهادات تان در سایت وکیل چی هستیم.

آیا می‌توان فقط به مشاوره با وکیل طلاق توافقی بسنده کرد؟

اگرچه حضور وکیل در جلسات دادگاه خانواده می‌تواند بسیار موثر باشد اما کسانی که مایل به پرداخت هزینه نیستند می‌توانند تنها با مشاوره با وکیلشان، در دادگاه به موفقیت مطلوبی برسند.

آیا در طلاق توافقی زن می تواند به همسرش وکالت طلاق بدهد؟

خیر. زوجه نمی تواند به همسر خود وکالت طلاق دهد و تنها می تواند به وکیل خود برای طلاق توافقی وکالت دهد.

فرق طلاق توافقی با طلاق خلع و مبارات چیست؟

طلاق خلع و مبارات نیز صورتی از طلاق توافقی است که به دلیل تنفر زوجین از هم اتفاق می افتد.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + نه =

دکمه بازگشت به بالا