وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق در نجف آباد ✅【سال1403】⚡

طلاق یکی از مسائل و مشکلات زندگی مشترک است که جزو آسیب های اجتماعی محسوب می شود. پرونده های این حوزه به دلیل وابستگی به موضوعات دیگر مانند مهریه، نفقه و حضانت فرزندان پیچیده و زمان بر می شود. طبیعی است که زوجین خواهان طولانی شدن این فرآیند نیستند و تمایل دارند هر چه زودتر به نتیجه برسند. زیرا هم وقت بسیاری را باید صرف پیگیری این پرونده نمایند و هم حس بلاتکلیفی دارند. راه حل این مشکلات، مراجعه به یک وکیل متخصص است که با تکیه بر معلومات و تجربه خود، پرونده را در مدت زمان کوتاه تری به نتیجه برساند. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در نجف آباد را به شما معرفی می نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه نمایید. 

بهترین وکیل طلاق در نجف آباد کیست؟ 

وکیل طلاق یک فرد تحصیل کرده در رشته حقوق، الهیات و یا معارف است که با شرکت در آزمون وکالت و گذراندن دوران کارآموزی موفق به دریافت پروانه وکالت شده است. با داشتن چنین مدارکی، وکیل توسط دادگاه به رسمیت شناخته می شود و می تواند به عنوان وکیل مدافع در دادگاه حضور یافته و فعالیت کند. سپس با وکالت پرونده های حوزه خانواده و طلاق تجربه کافی را برای پذیرش چنین پرونده هایی را کسب نموده است. 

بهترین وکیل طلاق در نجف آباد، به کلیه قوانین حقوقی و مدنی کشور و به خصوص قوانین بخش خانواده اشراف دارد. وی نسبت به وظایف یک وکیل خوب و متعهد آگاه است و تلاش می نماید به بهترین شکل ممکن این وظایف را انجام دهد. وکیل خوب و حرفه ای علاوه بر زمینه کاری، در حوزه اخلاق و انسانیت نیز مقبولیت داشته و به همین دلیل هم در بین موکلین و مراجعین خود جایگاه ویژه ای دارد. 

بهترین وکیل طلاق در نجف آباد کیست؟

اصول کار بهترین وکیل طلاق 

همه وکلا برای احقاق حق و کمک به افراد مورد ظلم واقع شده تلاش می کنند. اما هر وکیل با توجه به حیطه اختصاصی فعالیت خود، اصول کاری دیگری نیز دارد. بهترین وکیل طلاق در اصفهان باید برای کمک به کاهش آمار طلاق، در ابتدا سعی کند از طریق مشاوره، ایجاد آگاهی و همچنین برقراری توافقات، میان زوجین آشتی برقرار نماید. این موضوع جزو مهم ترین وظایف و اصول کاری وکیل طلاق است. 

در صورت عدم سازش، وکیل باید روال کار خود را طوری برنامه ریزی نماید که موکل خود را به اهداف مد نظر برساند. انجام اقدامات لازم برای پیگیری پرونده در اولویت کاری بعدی بهترین وکیل طلاق در نجف آباد است. حضور در دادگاه و ارائه مدارک و دفاعیات لازم از دیگر برنامه های کاری وکیل این حوزه است. یک وکیل خوب از لحظه عقد قرارداد وکالت تا پایان پرونده و حتی پس از آن در کنار موکل خود می باشد و کمک های لازم را به وی ارائه می نماید. 

10 تا از بهترین وکیل طلاق در نجف آباد را بشناسید! 

اکبر داوری نجف آبادی 

اکبر داوری نجف آبادی

جناب داوری فارغ التحصیل رشته حقوق خصوصی در مقطع دکترا هستند. ایشان پروانه وکالت خود به شماره 17208 را از قوه قضاییه دریافت نمودند و اکنون به عنوان وکیل و مشاور حقوقی در استان اصفهان فعالیت می کننند. دکتر اکبر داوری نجف آبادی سابقه تدریس در دانشگاه را نیز در کارنامه کاری خود دارند و حدود یک دهه است که وکالت دعاوی مختلف را می پذیرند. ایشان از وکلای توانمند نجف آباد هستند که تعداد قابل قبولی پرونده موفق را در سابقه خود دارند. بسیاری از پرونده های تحت وکالت ایشان با مشاوره و قبل از دادگاه حل و فصل شده اند و این موضوع به دلیل توانایی بالای ایشان در مشاوره است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده و طلاق 
 • تخصص در دعاوی ملکی و تملک آپارتمان ها 
 • پذیرش پرونده های تعزیرات و مجازات های بازدارنده 

آدرس: نجف آباد، خیابان امام، ابتدای خیابان 22 بهمن جنوبی 

حسن منتظری 

حسن منتظری

جناب آقای حسن منتظری از وکلای خوب و معروف استان اصفهان هستند که در نجف آباد به فعالیت حقوقی می پردازند. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق است که پس از اتمام آن توانسته اند پروانه وکالت شماره 3087 را از کانون وکلا دریافت نمایند. آقای منتظری با کسب موفقیت های بسیار در زمره بهترین وکیل طلاق در نجف آباد قرار گرفته اند. ایشان حدود 5 سال است که به وکالت مشغول هستند و در این سال ها پرونده های بسیاری را وکالت نموده اند. کسب موفقیت در درصد بالایی از این دعاوی نشانه مهارت، توانایی و تجربه بالای این وکیل مجرب است. اخلاق خوب، تعهد، انصاف و عدالت جویی از ویژگی های بارز این وکیل با تجربه است.

تخصص و مهارت: 

 • قبول دعاوی خانواده، مهریه و طلاق 
 • ارائه مشاوره های حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تخصص در پرونده های دیات، قصاص، اجراییات و مطالبه وجه 

آدرس: نجف آباد، خیابان امام شرقی، ابتدای خیابان 22 بهمن جنوبی، نرسیده به کوچه شهید بابک سرمدی 

عظیمه صادقی 

عظیمه صادقی

سرکار خانم عظیمه صادقی وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در پرونده های خانواده و طلاق هستند. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود در رشته کارشناسی حقوق، کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را از دانشگاه آزاد دریافت نمودند. خانم صادقی وکیل و مشاور حقوقی بانک مهر اقتصاد و سپه را در سابقه خود دارند. ایشان در طول 8 سال وکالت موفقیت های بسیاری را کسب نمودند و در بین مردم محبوبیت پیدا کرده اند. خانم عظیمه صادقی در کنار وکالت در عرصه مشاوره هم عملکرد مناسبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت: 

 • وکیل خانواده، مهریه، نفقه و حضانت فرزندان 
 • تخصص در زمینه استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان 
 • وکالت پرونده های ملکی مانند اسناد رسمی و تجاری و شهرداری 

آدرس: اصفهان، نجف آباد، خیابان امام، بعد از چهار راه شهرداری، کوی شهامت 

زهرا سلحشوری 

زهرا سلحشوری

خانم سلحشوری از دیگر وکلای فعال در استان اصفهان و نجف آباد است. ایشان به دلیل کسب موفقیت های بسیار در زمینه پرونده های طلاق، عنوان بهترین وکیل طلاق در نجف آباد را به خود اختصاص داده اند. خانم سلحشور دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان اصفهان هستند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی و تجربه خود به وکالت پرونده های مختلف می پردازند و نتایج قابل قبولی هم کسب نموده اند. صداقت، بردباری، رازداری و تلاش مستمر برای حمایت از موکل، از ویژگی های برجسته ایشان است. مشاوره های حقوقی ایشان هم منجر به نتایج مطبوب بسیاری شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اوراق قضایی مانند شکوائیه 
 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری و آنلاین 

آدرس: نجف آباد، خیابان 15 خرداد جنوبی، چهار راه قدس غربی به طرف چهار راه بوستان، سمت راست 

علی اسلامیان 

علی اسلامیان

آقای علی اسلامیان وکیل پایه یک دادگستری و فعال در نجف آباد هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 54386 شدند. جناب آقای علی اسلامیان در طی دوران سال های وکالت خود تعداد قابل توجهی پرونده حقوقی، کیفری، خانواده و ثبتی را وکالت نمودند. درصد قابل توجهی از این دعاوی به نتایج مطلوب و مورد نظر موکل به سرانجام رسیده است. همکاری با موسسات و شرکت ها دولتی و خصوصی در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. درصد بالا موفقیت های ایشان نشانه مهارت، توان بالا و تجربه آقای اسلامیان می باشد.

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در پرونده های خانواده، طلاق و مهریه 
 • وکالت پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و شهرداری 
 • قبول پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و تحصیل مال از طریق نامشروع  

آدرس: نجف آباد، خیابان امام خمینی، ابتدای خیابان 22 بهمن جنوبی 

نسیبه السادات احمدی 

نسیبه السادات احمدی

سرکار خانم احمدی فارغ التحصیل رشته حقوق و وکیل پایه یک دادگستری هستند. پروانه وکالت شماره 21898 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان در برخی پرونده ها مانند طلاق تخصص بیشتری دارند. خانم نسیبه السادات احمدی به عنوان بهترین وکیل طلاق در نجف آبادمعرفی می شوند. عضویت در کانون وکلای دادگستری استان اصفهان هم در سابقه ایشان به چشم می خورد. ایشان در دعاوی مختلف خانواده، طلاق، مهریه، حضانت فرزندان و استرداد جهیزیه تخصص و تبحر ویژه دارند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش پرونده های حوزه خانواده، طلاق و استرداد جهیزیه 

آدرس، نجف آباد، خیابان منتظری شمالی، مجتمع سعید فر، پلاک 15 

محمد پرهام بابائی 

محمد پرهام بابائی

از آقای محمد پرهام بابائی می توان به عنوان وکیل پایه یک دادگستری در استان اصفهان نام برد. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک هستند و به دلیل صداقت، پشتکار و تعهد، اعتماد بسیاری از مراجعین را به خود جلب کرده است. آقای بابائی در طول سالیان وکالت همواره تلاش کرده اند با تکیه بر معلومات و تجربه خود و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده ها نتایج دلخواه موکل را کسب نمایند.  

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • وکالت پرونده های خانواده و ملکی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها 

آدرس: نجف آباد، خیابان شریعتی، بعد از چهار راه رجایی، مجتمع کلینیک ساختمان، طبقه 2، واحد 22 

وکیل طلاق زن بهتر است یا مرد؟ 

انتخاب وکیل زن یا مرد همواره یکی از سوالات چالش برانگیز برای افرادی است که درگیر انواع پرونده های قضایی می شوند. برخی تصورات در بین مردم در این خصوص رایج است که سبب تردید در انتخاب خواهد شد. لازم است بگوییم که آن چه سبب کسب شهرت و موفقیت یک وکیل می شود، تنها و تنها تخصص و تجربه او است و جنسیت وکیل تاثیری در کار آن نخواهد داشت. 

در پرونده طلاق هم مانند تمام دعاوی دیگر، امکان مراجعه به وکیل زن و مرد وجود دارد. تفاوتی هم میان وکالت آن ها وجود ندارد و این موکل است که تصمیم می گیرد کدام وکیل را انتخاب نماید. در پرونده های حوزه خانواده و طلاق، موکلین خانم ممکن است ترجیح دهند وکیل خانم را انتخاب نمایند تا بتوانند راحت تر با او ارتباط برقرار نمایند. در این دعاوی ممکن است مشکلات و مسائلی وجود داشته باشد که امکان مطرح نمودن آن ها برای وکیل خانم ساده تر باشد. اما توان وکالت هر دو وکیل بسته به مهارت آن ها می باشد. 

وکیل طلاق زن بهتر است یا مرد؟

نفقه چیست؟ 

یکی از حقوق زن در زمان زندگی مشترک و در دوران طلاق نفقه است. نفقه به معنی تمام نیازهای متعارف و متاسب زن می باشد که شامل خوراک، پوشاک، مسکن، اثاث منزل، هزینه های بهداشتی و درمانی و هر آن چه که مورد نیاز زن باشد است. نفقه، همان مخارج زن است که از لحظه خوانده شدن عقد بر عهده مرد بوده و موظف به پرداخت آن است. 

مبلغ نفقه به موارد مختلفی بستگی دارد و برای همه خانم ها یکسان نیست. مواردی از قبیل سطح تحصیلات، سطح خانوادگی و غیره در تعیین نفقه موثر است. اما زوجین معمولا نسبت به یک مبلغ مشخص برای نفقه با یکدیگر به توافق می رسند. در صورت اقدام به طلاق، تا زمان خواند شدن صیغه طلاق، پرداخت نفقه زن با مرد است. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل طلاق در نجف آباد را به شما معرفی نمودیم تا در صورت نیاز بتوانید به آن مراجعه کنید. در صورت لزوم می توانید با شماره وکلای معرفی شده تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت کنید. یک وکیل طلاق دارای پروانه وکالت پایه یک، تسلط بر قوانین خانواده و تجربه وکالت چنین پرونده هایی می باشد. اصول کار وکیل طلاق در حالت کلی مانند سایر وکلا است و وی باید اقدامات لازم را برای این پرونده انجام دهد. جنسیت وکیل در نتیجه پرونده تاثیری نخواهد داشت و تنها نظر و سلیقه موکل است. امیدواریم از اطلاعات این مقاله بهره کافی را برده باشید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در سایت وکیل چی منتظر نظرات ارزنده شما عزیزان هستیم.    

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا